Jane Austeni tõrjutud tunded

Becoming Jane (2007)

6.5 / 10

2 hindajat

Hindamiseks pead olema sisse logitud!

Žanr: Draama, Romantika
Stuudio: 2 Entertain
Riik: UK
Kestvus: 2 tundi 0 minutit
Lavastaja(d): Julian Jarrold

Jane Austeni kauneim armastuslugu pärineb ta enda elust.

Romantilise kostüümidraama aluseks on armastatud briti kirjaniku Jane Austeni kirjad ja teosed. Legend räägib, et romantiliste romaanidega alles pärast oma surma kuulsaks saanud Austeni nooruspõlve jäi armastuslugu, mis inspireeris kõiki tema hilisemaid teoseid.

1795. aastal satub 20-aastase kirjanikuhakatise seltskonda pöörane ja provokatiivne iirlasest juuratudeng Tom Lefroy, kes ei vasta sugugi Jane'i perekonna ettekujutusele rikkast ja väärikast kosilasest. Samal ajal väljendab oma tundeid kohaliku aristokraadi uje pärija härra Wisley, ent Jane'i süda kuulub juba arrogantsele südametemurdjale. Et Lefroy sugulased ei kiida noorte liitu heaks, jääb üle vaid põgenemine. Jane Austenil tuleb valida abielu ning perekonna, sõprade ja varanduse hülgamise vahel.

Jane Austeni rollis särab filmiga "Saatan kannab Pradat" publiku südamed võitnud Anne Hathaway, Tom Lefroy'd kehastab briti uus staar James McAvoy ("Šotimaa viimane kuningas", "Lepitus"). "Jane Austeni tõrjutud tunded" valiti Ameerika publiku poolt parimaks sõltumatuks mängufilmiks.

http://www.kino.ee