Buratino

Buratino (2009)

5.5 / 10

4 hindajat

Hindamiseks pead olema sisse logitud!

Žanr: Fantaasia, Kogupere, Märul
Stuudio: Estinfilm
Riik: Eesti | Venemaa
Kestvus: 1 tundi 30 minutit
Lavastaja(d): Rasmus Merivoo

Ühel sügisööl soovib üksik naisterahvas Maria Carlo endale last. Tema soovi kuulda võttes lendab kosmosest tuppa võluseeme ja naine jääbki rasedaks. Ilmavalgust näeb imelik puust poiss, kelle ema suurest rõõmust Buratinoks nimetab.

Buratinost kasvab tüüpiline teismeline lontrus, kes ema esialgsetele ootustele sugugi ei vasta. Tema kahtlased sõbrad Artemon, Pierrot ja Toivo teevad koos Buratinoga bändi ning käivad rikaste linnaosas Mamma Carlo saiu müümas, külvates segadust, mõnitades politseid ja otsides inspiratsiooni oma bändi lugude tarvis.

Muretult ringi trallitades ei pane noored huligaanid tähelegi, et keset linna on kerkinud hiiglaslik pilvelõhkuja, kus pesitsev kuri miljardär Carabas Barabas on üles seadnud lõksu, et leida üles poiss-pomm ? poiss, kes on pooleldi puu, pooleldi inimene ning kelle sees valmivad miljonid võluseemned.

Kui Carabas Barabasi maailmavallutusplaanid ristuvad Buratino ja tema sõprade viguritega, tekib kaos, mille sarnast linn varem näinud pole. Ohus on terve maailm ja võita on Carabas Barabasi kaunitarist tütre Malvina süda. Buratino võtab väljakutse vastu!

?Buratino? on plahvatustest ja lauludest tulvil muusikaline trash-komöödia eelkõige teismeeas piinlevatele inimestele. Osades: Mikk Nurga, Jaan Rekkor, Marina Solopt?enko, Jelena Radevit?, Valeri Kuhare?in, Uku Uusberg, Alo Kõrve jt. Stsenaariumi kirjutasid Rasmus Merivoo ja Kristin Kalamees, lavastas Rasmus Merivoo.

Aleksei Tolstoi tuntud lasteraamatu ?Kuldvõtmeke? teemadel mängiv linateos on valminud Eesti ja Venemaa koostöös.

Lingid

Ametlik koduleht
- http://www.buratinofilm.com/

Jaga / Prindi

  • Jaga Facebookis
  • Jaga Twitteris
  • Jaga Deliciousis
  • Lisa lemmikutesse
  • Prindi
  • Saada e-mailiga