Kaader filmist - 2009

Siin võite alustada ja osa võtta kõikvõimalikest filmimängudest, viktoriinidest jms.

Moderaator: Meeskond

Kaader filmist - 2009

PostitusPostitas Jolt » 25. Oktoober 2009, 23:32

Mõtlesin, et võiks Soprano (kasutasin su posterimängu esimest postitust skeletina, thanks a bunch mate) eeskujul mingi filmimängu korraldada. Ise ma triviat ülihästi ei valda ja tahtsin veidi rohkem kindlust kui usk kõigi aususesse, seega on ülesanne küllat lihtne ja läbiproovitud - filmide nimetamine kaadri alusel.

Reeglid:
- Vastused saata kaaderfilmist@gmail.com ja taaskord, mainige ära ka foorumi kasutajanimi (igal korral, nii on kindlam).
- Iga õige film annab 1p. Kuna aimdused väga selgelt kontrollitavad pole, siis ei peaks vastuste mõtlemisega pikemalt minema. Seepärast panen arvamiseks üles minimaalselt viis film, nädalavahetusteks enamgi. Loodan mängu kestel katta küllalt laia filmivaliku ja raskuaste peaks ka igas voorus ulatuma kergest veidi raskemani.
- Pealkirjad kirjutage täielikult välja. Mõõnduseks on, et ei mitmejaoliste filmisarjade puhul liigselt nokkida. Piisavalt ligilähedane vastus tagab punkti.
- Arvamiseks mõeldud filme uuendan esmaspäeval, kolmapäeval, reedel ja pühapäeval. Niiviisi jääb vaid üks 24-tunnine vastamisvahemik. 23:00 järgmise küsimuse esitamise päeval läheb aeg lukku ja loen eelmise vooru punktid kokku.
- Mängu tegelik algus on 1.11.09, esimeste vastustega on seega piisavalt pikalt aega ja kõik soovijad saavad liituda. Mäng kestab neli nädalat ja lõplikud tulemused selguvad seega 30.11.09.
- Kolmele parimale on ka auhinnad.
- Kui üle poole osavõtjatest on vastanud ja/või vooru lõpuni on veel mõned tunnid ning ikkagi ei tea keegi õiget vastust lisan probleeme põhjustanud filmi kohta veel ühe kaadri. Kui on vähemalt üks korrektne vastus lisavihjeid ei tule.

Arvamused ja kommentaarid küsimuste ning vastuste kohta lähevad üleüldisesse filmimängude arutluse teemasse.

Igasugune tagasiside teeb mängu, eelkõige minu, kuid ka kõigi teiste jaoks, huvitavamaks ja olen selle eest ülimalt tänulik. Kirjade sisu läheb avaldamisele, nagu eelmiselgi korral.

1. voor:

1. Mis filmidest pärinevad need kaadrid? (5p)

Pilt

Pilt

Pilt


Pilt

Pilt



Vastamise tähtaeg on 1. november kell 23:00
EDU!
Kasutaja avatar
Jolt
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 2207
Liitunud: 12. Juuni 2007, 12:02

PostitusPostitas Jolt » 02. November 2009, 00:23

Õiged vastused :

1. Napoleon Dynamite - õiged vastused: 6/13
2. Juno - õiged vastused: 12/13
3. Superbad - õiged vastused: 12/13
4. RocknRolla - õiged vastused: 6/13
5. Kiss Kiss Bang Bang - õiged vastused: 1/13

Õigetest vastustest on selgelt näha, et I vooru lihtsaimad ülesanded olid Juno ja Superbad. RocknRolla osutus värske filmi kohta üllatavalt raskeks, Mark Strong võiks peaagu kõigile tuttav olla - üks muhedaimaid karakternäitlejaid. Kiss Kiss Bang Bangi suutis välja uurida vaid Soprano.

PUNKTID:
5p - Soprano
4p - hau
3p - LiveForThis, Spellbound, IlseV, eerik, Forza, breakout, KiiZ
2p - Ralf, Nowitzki, rauls
1p - Rain

Kommentaare oli paraku väga napilt.

Ralf kirjutas:Ülejäänusid ei teagi. Idioot olen.

See mäng käibki muide sellises binaarsüsteemis: kes vastavad alla maksimumi on idioodid, kes vastavad 100 %-liselt on geeniused; mängu organisaator on lihtsalt debiilik.

Spellbound kirjutas:Mis puutub fakti, et minul on üsnagi tõenäone sohi tegemise (LiveForThis=vennaraas) võimalus, siis ütlen juba etteulatuvalt ära, et löön mängus kaasa täiesti iseseisvalt ning ei lähe kiusatusele kaasa ning ei kuula venna arvamusi.

Ma ise arvan, et mäng on lahe eelkõige niisama kaasategemise pärast. Usun, et väljakuulutamata auhinnad ei ole ainsaks motivatsiooniallikaks. Ei eelda kellestki, et nad osaleks muu, kui iseenda filmiteadmiste proovile panekuks.
Muide, õiged ja valesti pakutud filmid olid teil siiski identsed (kuni LiveForThis muutis esimese vastuse isikupäraselt valeks). :)


2. voor:

Mis filmidest pärinevad need kaadrid? (6p)
1.
Pilt
2.
Pilt
3.
Pilt
4.
Pilt
5.
Pilt
6.
Pilt

Üks lühima vastamisperioodiga voore selles mängus, aega 24h. Õigeid vastuseid ootan 02.11.09, kell 23:00 hakkan punkte arvestama.

Taaskord, EDU!
Kasutaja avatar
Jolt
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 2207
Liitunud: 12. Juuni 2007, 12:02

PostitusPostitas Jolt » 02. November 2009, 20:19

LISAVIHJE:

Valdav osa mängijatest on vastused juba saatnud ning siiani pole keegi 5. filmi korrektselt nimetanud. Teine kaader samast filmist: pildil nimitegelane ja veidi visuaalset möllu, mis on antud teosele küllaltki omane.

5.1:

Pilt
Kasutaja avatar
Jolt
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 2207
Liitunud: 12. Juuni 2007, 12:02

PostitusPostitas Jolt » 03. November 2009, 00:35

Mõned kaadrid, mis jäid kasutamata.
Pilt

Pilt

Pilt


Õiged vastused :
1. Taxi Driver - õigesti vastutud: 11/14
2. The Graduate - õigesti vastutud: 2/14
3. Batman - õigesti vastutud: 14/14
4. Bullitt - õigesti vastutud: 5/14
5. Paprika - õigesti vastutud: 3/14
6. Reservoir Dogs - õigesti vastutud: 12/14

IlseV'le sobiks vist kolme küsimusega mäng, kahes voorus juba esimesed kolm 100%liselt, peale seda aga tähelepanu hajub või miskit. The Graduate oli võrdlemisi keeruline, päris mitmed eeldasid, et tegu on Goldfingeriga. Enda mälu järgi sõitis tollane Bond pigem hõbehalli Aston Martiniga. Batmani osas pakkusid mõned, et tegu on Returns'ga, lugesin ka need vastused õigeks. Kasutatav auto on tõesti mõlemas filmis identne ja mängu alguses sai juba lubatud, et korduvate elementidega filmisarjade puhul ei hakka juuksekarvu poolitama. Taustal nähtavad lillad autod on siiski küllalt selge viide Jokerile. Paprikat teadsid hau, eerik ja Soprano - peale täiendava kaadri lisamist.


PUNKTID:
10p - Soprano
8p - hau, eerik
7p - Forza, KiiZ
6p - LiveForThis, Spellbound, IlseV, Ralf, breakout
5p - rauls
4p - Nowitzki
3p - Garli
2p - Rain

Garli, ülimalt muhe, et liitusid. Loodetavasti tagab mälu pideva põhjuse kirjutamiseks.

eerik kirjutas:Kuna ma üheski vastuses 100% kindel pole siis pakun suhteliselt suvaliselt:
1. Kuna pildil on takso ja seal kinos näidatav film valmis umbes samal ajal, kui "Taxi Driver" siis ilmselt ongi see kaader filmist "Taxi Driver".
2. Esimene mõte oli "Le scaphandre et le papillon" aga kontrollisin järele ja seal oli auto teist värvi. Teine mõte oli mõni James Bondi seeria film, kuid kuna autojuhil pole ülikond seljas siis on see välistatud. Äkki siis näiteks "Iron Man" või?
3. Olen oma lapsepõlves kirjutanud ühe kirja jõuluvanale, kus soovisin, et ta tooks mulle täpselt sellise Batmani mänguasja nagu mu klassivennal oli. Ei toonud. Pildil on ilmselt Tim Burtoni "Batman".
4. Siin oli esimene mõte kohe 70ndad ja San Fransisco. Äkki on "Bullitt", kuigi see valmis 60ndate lõpus?
5. Mitte ühtegi mõtet. Aju täiesti tühi.
6. See peab küll olema "Reservoir Dogs".


Hands down, senini kõige lahedam kiri. Loogika ja intuitsioon on väga õiges tasakaalus ning vastusteni viinud arutluskäigud on lühidalt - kuid väga muhedalt - sõnastatud. Ainuüksi Batmani õigesti nimetamise eest, se'l viisil, kingiks sulle prääniku.

Forza kirjutas:1. Peaks olema ju too GTA 2'te spoofiv stseen Zodiacist, kus ta oma kolmanda ohvri selja tagant maha laseb.
2. Sain suure (p)uurimise tõttu teada, et The Graduate. Endal veel nägemata, kuid ootab arvutis.
3. Kõige naljakam neist. Kuna tegemist on ühega Burtoni Batmanidest, siis on auto kahes filmis identne. Siiski loodan, et too naine tagaplaanil on Selina Kyle ja seetõttu pakun The Batman Returnsi, mis on väga hea atmosfääriga film, parem kui eelkäija ja parem kui nii mõningad järeltulijad. Nolani Batmanidega ei võrdle, sest tegemist on täiesti teise ooperiga.
4. Minu lemmiknäitleja üks parimaid filme - Bullitt. Parimaks pean siiski The Sand Pebbles'it temaga, kuid Bullitt on ka väga cool, cool film ja oma ajast aastaid ees.
5. See väga huvitav ja naljakas pilt jäi paraku müsteeriumiks.
6. Vast kõige kergem voorus - QT parim ja esimene film (kui seda soperdist MBFB mitte arvesse võtta) - Reservoir Dogs


Forza kiri on sarnaselt pikk ja mõnus tujutõstja. The Graduate'i õigesti nimetamine põhjustas mõnele konkurendile veidi hämmingut.

IlseV kirjutas:Stereotüüpne arvamus, aga autod ja naised ei käi kokku.
Vastused on VÄGA huupi, puhtast intuitsioonist.


Loodan, et järgnevad voorud on mõlema soo jaoks võrdväärselt kerged.

rauls kirjutas:1. ja viimane tärgatasid kohe pähe. Pooled panin täiesti huupi, sest kaotada pole ju midagi, kui nii kui nii ei tea.


Kõik, kes jätavad tühjasid lünkasid, käituge raulsi eeskujul - kui loogika ja intuitsioon jätavad hätta, lisage miskit huupi.


3. voor:

Mis filmidest pärinevad need käed? (6p)
1.
Pilt
2.
Pilt
3.
Pilt
4.
Pilt
5.
Pilt
6.
Pilt


Se'l korral on veidi rahulikum, aega 48h. Õigeid vastuseid ootan 04.11.09, kuni kell 23:00'ni.

Jällegi, EDU!
Kasutaja avatar
Jolt
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 2207
Liitunud: 12. Juuni 2007, 12:02

PostitusPostitas Jolt » 05. November 2009, 00:16

Mõned anonüümsed käed.
Pilt

Pilt

Pilt

Pilt


Õiged vastused :
1. The Science of Sleep - õigesti vastutud: 2/14
2. Spider-Man - õigesti vastutud: 11/14
3. Terminator 2: Judgment Day - õigesti vastutud: 10/14
4. Pan's Labyrinth - õigesti vastutud: 13/14
5. Pulp Fiction - õigesti vastutud: 7/14
6. The Fifth Element - õigesti vastutud: 6/14


PUNKTID:
15p - Soprano
13p - Forza
12p - hau, eerik
11p - KiiZ, breakout
10p - LiveForThis, Spellbound, Ralf
8p - IlseV
7p - rauls, Nowitzki
4p - Garli
3p - Rain

eerik kirjutas:4. El Laberinto del Fauno
Olen ainult üks kord vaadanud seda, kuid juba selle ühe korraga lendas mu lemmikfilmide edetabeli otsa. Muuseas, üks imelik seik ka seoses sellega: mind on kritiseeritud selle pärast, et mulle see film nii väga meeldis, kuna kritiseerija arvas (vist ka peale filmi vaatamist), et tegemist on lastele mõeldud muinasjutufilmiga, mis tema üllatuseks oli väga vägivaldne ja lastele sobimatu. Kamoon noh, enamus riikides alla 12-aastastele mitte soovitatav/keelatud... Võiks enne uurida ka, mida vaatama hakkad. Aga muidu on tegemist suurepärase kombinatsiooniga fantaasiast, draamast ja sõjast. Guillermo del Toro on kunn!

Ma olen ka vist vaid korra Pan's Labyrinthi näinud. Üleüldse, seda mängu koostades on tulnud isu palju filme uuesti vaadata, eelnimetatu nende hulgas. Jätkuvalt panen natukene pahaks, et akadeemia eelistas Paani Children of Men'le, kinematograafia osas. CoM mõju on jätkuvalt tunda samas kui Paanist ei mäleta miskit kordumatut. Ohwell.

Forza kirjutas:Forza works in mysterious ways.

Forza vastas seekord ainsana 100%liselt. Korrektseid vastuseid kommenteeris küllaltki lakooniliselt. Müstifikatsioon.


Spellbound kirjutas:1. Hetkel jään vastuse võlgu, aga homseks olen hiiglasuurte käelabadega isiku vast tuvastanud.
2. On ainult üks ja ainus film, mis näitab kellegi sõrmeotsi nii lähedalt, et juhtida tähelepanu tumedatele karvakestel ja selleks on Spider-Man
3. Miskipärast tuli esmalt silme ette Alien 3-e lõpustseen, aga kui pilti lähemalt silmitsema asusin, siis ei olnud sealt kiilakat Ripley mitte mingi valemiga näha. Filmiks siis Terminator 2: Judgement Day
4. Taaskord mõtlesin Hellboy peale, aga ei. Silmad saavad taldrikul olla ainult El laberinto del fauno`s
5. Väga, väga tuttav. Ehk homme õnnestub ajusoppidest see välja urgitseda.
6. Arvan, et The Fifth Element. Selle käemoodustisega ei saa eriti eksida.

Esimene film on tegelikult suhtkoht leitav googeldades (big+hands+movie)*google=TADAA. Pilt pole küll sama ja käed on veelgi paisunud, kuid tausta ning muu põhjal on võimalik aru saada, et sama film.


4. voor:

Mis filmidest pärinevad need kirjutised? (7p)
1.
Pilt
2.
Pilt
3.
Pilt
4.
Pilt
5.
Pilt
6.
Pilt
7.
Pilt

Arvamiseks aega taaskord 48h. Õigeid vastuseid ootan 06.11.09, kuni kell 23:00'ni.

Jätkuvalt, EDU!
Kasutaja avatar
Jolt
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 2207
Liitunud: 12. Juuni 2007, 12:02

PostitusPostitas Jolt » 07. November 2009, 01:32

Mõned anonüümsed kirjutised.
Pilt

Pilt

Pilt

Pilt


Õiged vastused :
1. Election - õigesti vastutud: 12/15
2. Jay and Silent Bob Strike Back - õigesti vastutud: 13/15
3. 28 Days Later… - õigesti vastutud: 6/15
4. Rear Window - õigesti vastutud: 13/15
5. Leathal Weapon 2 - õigesti vastutud: 13/15
6. Stranger Than Fiction - õigesti vastutud: 10/15
7. Everything is Illuminated - õigesti vastatud: 12/15

PUNKTID:
22p - Soprano
19p - Forza
18p – eerik
17p - hau, LiveForThis, Spellbound, Ralf, KiiZ
15p - breakout
14p - IlseV
13p - Nowitzki, rauls
5p - mr.Hyde
4p - Garli, Rain

Garli jättis paraku selle vooru vahele, ent mänguga liitus mr.Hyde - welcome dear kind sir!

Soprano kirjutas:Just hiljaaegu avastasin, et Everything Is Illuminated, mille posterit küsisin ka enda filmimängus, stsenarist/lavastaja on Liev Schreiber. Blew my mind, kuidas Sabretooth sai sellise filmi teha. Seda enam, et see on tema seni ainus lavastajatöö.

Kui peale filmi vaatamist imdb'd uurisin üllatas ennastki. Ma ei hakka peast fakte väänama, aga ta on nime ja mälu järgi ju isegi Ukraina taustaga, ju siis teema tõmbas sedavõrd. Loodetavasti leiab veel sarnast motivatsiooni, lisaks Taking Woodstock's demonstreeritud võimsale varustusele on tüübil ka annet lavastamise peale.

eerik kirjutas:Okei, ma vist ikkagi seda kolmandat ei tea. Võiks ju arvata, et see on mõnest tulnukatega seotud filmist, kus klišeelikult neid lahke südamega vastu võetakse ja tervitatakse... Aga kuna pildile on jäänud ka lennuk, siis ma pakun vastuseks hoopis The Aviator'it. Ma ei ole seda filmi näinud ja ma ei tea ka, millest see täpselt räägib, kuid see on mu parim pakkumine. Võta või jäta.

Ei taha sulle eksimust nina peale visata, hoopistükkis vastupidi - mulle püsivalt meeldib kuidas kasutad loogikat, isegi kui see viib valede vastusteni. Ei tea kas oled 28 Days Later... näinud, kuid lennukitel on selles filmis vägagi tähenduslik roll.

Ralf kirjutas:1. "Election". Näinud pole, aitas Google.
2. "Jay and Silent Bob Strike Back".
3. "28 Days Later". Arvasin alguses, et tegu on "28 Weeks Lateriga", kuna selle alguses on see suur roheline aas, aga siis põgenes Carlyle ju zombide hordi eest ja mingisuguse HELLO tegemine poleks kindlasti õnnestunud.
4. "Rear Window". Tahaks ka kunagi mõne luu murda, igasugu lahedat jama sodiks kipsile.
5. Peaks olema vana hea "Lethal Weapon 2". Natuke imelik, et Riggs ja Murtaugh sellise plahvatuse üle elasid, aga esimese osa vääriline on see kindlasti.
6. "Stranger Than Fiction". Ferrell võiks rohkem niisuguseid filme teha.
7. "Everything Is Illuminated".


Esimesena saabunud 100%line vastus. Stranger Than Fictioni ja Will Ferrelli tüüprollide osas olen igatahes nõus. Üleüldse, enne seda filmi ei olnud ta mulle väga sümpaatne. Peale STF't sain aga innustust ja vaatasin ka vanemaid filme. Kutil on kulda, aga jah, komöödianäitlejad draamat tegemas on tase - Carry ja Sandleri tõsisemad rollid on sümpaatsemad, kui enamus muid osatäitmisi kokku.
28 Weeks Lateri ja aasaga tuli mul endal meelde hoopiski selline combo nagu zombiede hord + helikopter = pure fckn awesomeness. Algus oli ka ikkagi jõhkralt intensiivne. Election on lihtsalt ülimuhe.


5. voor:

Mis filmidest pärinevad need karakterid? (15p)
1.
Pilt
2.
Pilt
3.
Pilt
4.
Pilt
5.
Pilt
6.
Pilt
7.
Pilt
8.
Pilt
9.
Pilt
10.
Pilt
11.
Pilt
12.
Pilt
13.
Pilt
14.
Pilt
15.
Pilt

Pühapäeva õhtul 08.11.09 kell 23.00 hakkan punkte arvestama ja teema läheb lukku.

Püsivalt, EDU!
Kasutaja avatar
Jolt
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 2207
Liitunud: 12. Juuni 2007, 12:02

PostitusPostitas Jolt » 09. November 2009, 00:20

Mõned anonüümsed karakterid.

Pilt

Pilt

Pilt

Pilt


Õiged vastused :
1. Sin City - õigesti vastatud: 9/14
2. Eraserhead - õigesti vastatud: 12/14
3. A Scanner Darkly - õigesti vastatud: 6/14
4. Raging Bull - õigesti vastatud: 13/14
5. There Will Be Blood - õigesti vastatud: 14/14
6. An American Werewolf in London - õigesti vastatud: 5/14
7. La haine/ The Hate - õigesti vastatud: 6/14
8. Dalkomhan insaeng/ A Bittersweet Life - õigesti vastatud: 4/14
9. A History of Violence - õigesti vastatud: 12/14
10. Koroshiya 1/ Ichi the Killer - õigesti vastatud: 7/14
11. Day of the Dead - õigesti vastatud: 9/14
12. Shallow Grave - õigesti vastatud: 3/14
13. This Is England - õigesti vastatud: 7/14
14. Saibogujiman kwenchana/ I'm a Cyborg, But That's OK - õigesti vastatud: 8/14
15. 2001: A Space Odyssey - õigesti vastatud: 9/14

PUNKTID:
37p - Soprano
31p - hau
29p - eerik
28p - LiveForThis, Spellbound, Ralf
25p - KiiZ
24p - Forza
22p - rauls
19p - breakout, Nowitzki
16p - IlseV
12p - kbong
9p - Garli
5p - mr.Hyde
4p - Rain

Mänguga liitutus kbong, algus on võimas. Kõike parimat!
Rain ja mr.Hyde jätsid vooru vahele - edaspidi ei kasuta siis imageshacki, nii et come back, come back!

Soprano kirjutas:Otsimist vajasid 3 filmi, mida pole veel näinud: An American Werewolf in London (leidsin kohe vaistu järgi), La haine ja Shallow Grave. Kahel viimasel tuvastasin näitlejad ära ning jäigi üle vaid õige film leida, kusjuures Shallow Grave on ainus nägemata film Danny Boyle'lt... A Scanner Darkly silmadega pea pidi lihtsalt üle kontrollima, see film on eksimatu stiiliga.

Tööga saavutatud puntkid, mitte mingi KERA pakt.

kbong kirjutas:6. See moll meenutab kahtlaselt seda The Exorcisti DC versioonis vahepeal ekraanil vilksatavat Captain Howdy oma ( http://stewe.blogg.se/images/2008/capta ... 064130.jpg ) aga antud film see küll pole. Ei oska midagi mõistlikku pakkuda - The Exorcist III?
7. La Haine. Cassel on kunn!
11. Day of The Dead. BUB!

Võpatasin linki avades. Ise olen näinud vaid esimest Exorcisti. Selleski märkasin sama nägu, kui too varjudes ilmus. Ning jah, Cassell on kunn! ja La haine on tõsiselt hea film, väga võimsa lõpuga.

KiiZ kirjutas:7. La Haine- suurepärane film, tänu sellele mängule tuli isu see uuesti üle kaeda.
9. A History of Violence- päris huvitav film, Maria Bello eest plusspunktid
10. Koroshiya 1- Esimene Miike film, mida nägin. Nüüdseks olen neid ligi 20 näinud ja Miike on üks lemmiklavastajaid. Ichi on siiani lemmikute seas, mõnus mangalik film.

Ma olen aastaid ja aastaid planeerinud Miike loominguga lähemalt tutvuda, kuid püsivalt tulevad vahele mingid Tatid ja Godardid ja Jarmuschid ja üleüldse, muu värk. Siiani olen näinud vist vaid Sukiyaki Westeng Djangot ja see on konkreetselt halb film. Ichist ja Auditionist olen aga vägagi teadlik ning huvi on püsiv.


6. voor:

Mis filmidest pärinevad need kaadrid? (7p)
1.
Pilt
2.
Pilt
3.
Pilt
4.
Pilt
5.
Pilt
6.
Pilt
7.
Pilt


Võrdlemisi lühike aeg vastamiseks ja seepuhul veidi kergem voor. Esmaspäevale õhtul 09.11.09 kell 23.00 hakkan taaskord punkte arvestama ja teema läheb lukku.

Uuesti, EDU!
Kasutaja avatar
Jolt
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 2207
Liitunud: 12. Juuni 2007, 12:02

PostitusPostitas Jolt » 09. November 2009, 18:36

LISAVIHJE:

Ma ei teinud filme valides nalja (küll aga üritasin murda stampi, et valin vaid kõrgekvaliteedilisi filme) ega üritanud postitust koostades ironiseerida ("Võrdlemisi lühike aeg vastamiseks ja seepuhul veidi kergem voor."). Paistab, eeldasin midagi lihtsalt valesti ning koostasin senini kõige raskema vooru. Neljas küsimus pole ühtegi õiget vastust saanud, lisan veel ühe kaadri.

4.1:


Pilt
Kasutaja avatar
Jolt
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 2207
Liitunud: 12. Juuni 2007, 12:02

PostitusPostitas Jolt » 10. November 2009, 00:23

Mõned anonüümsed nimitegelased/objektid.

Pilt

Pilt

Pilt

Pilt


Õiged vastused :
1. Thumbsucker - õigesti vastatud: 3/15
2. Coffee and Cigarettes - õigesti vastatud: 13/15
3. Anaconda - õigesti vastatud: 10/15
4. Ronin - õigesti vastatud: 10/15
5. Titanic - õigesti vastatud: 13/15
6. Crna macka, beli macor/ Black Cat, White Cat - õigesti vastatud: 13/15
7. Cry-Baby - õigesti vastatud: 9/15

PUNKTID:
44p - Soprano
37p - hau
35p - Ralf
34p - LiveForThis, Spellbound
33p - eerik
30p - KiiZ
27p - Forza
26p - rauls
24p - Nowitzki
23p - breakout
19p - IlseV
18p - kbong
13p - Garli
5p - Rain, mr.Hyde

Forza kirjutas:Anaconda on facepalm.

Soprano kirjutas:Anaconda - really?

kbong kirjutas:Anaconda? Nii kui nii on mingi tüngakas aga ma ei oska peale selle ja Boa vs Pythoni pakkudagi midagi.

Spellbound kirjutas:3. Nii stiilne madu saab ainult Anaconda`s olla

Ma lisasin selle Anaconda tegelikult kogemata, väljajäänutest teine oleks pidanud selle asemel olema. Ohwell.

Ralf kirjutas:Kommentaarid:
1. Vaadatud, kahjuks ei meeldinud.
2. Üks väga suurepärane film, võib-olla seepärast, et olen väga kohvi- ja sigaretilembeline, kuigi mind üllatab, et filmi tegelased jaksasid nii palju neid kahte koos tarbida.
3. Päris korralik guilty pleasure film. Ei välista, et tegu võib olla ühega järgedest, aga kuna see olukord on ju sarnane "Batman Returnsi" situatsioonile, tuleks vast õigeks lugeda.
4. Osaliselt nähtud.
5. See peaks küll "Titanic" olema. Otsisin Google'ist kinnituseks laeva vraki pilte ja tundub küll sarnane olevat. Alguses oleksin arvanud, et äkki "Jaws 2", sest seal oli ju stseen, kus sukelduja laevavrakki seiklema läks ja pidi hai eest põgenema. Mõtlesin ka piraatide filmidele.
6. See on nüüd küll üsna huupi ja lohaka Google'ist otsimise tulemus. Pilt ise on väga-väga tuttav, aga seda võõrkeelset filmi näinud küll pole.
7. John Watersi oma, eks? Vahepeal oli olemaski, aga vaatamata ta jäi.

Iseendale mul ka teab mis võimsat Thumbsucker muljet ei avaldanud. Mingi selline teema, et PÖFFi reklaam haipis ootused liigkõrgele. Kui filmivalikus veel hästi ei orienteerinud oli see pidev asi PÖFFil. Architecture of Reassurance on aga päris tubli väike film ja Mike Mills on suht multitalentne.
Cry-Babyt nägin ise kunagi üliammu, enne kui üleüldse Deppist teadlik olin, mingilt saksa kanalilt. Mäletan vaid üht stseeni, kus Deppi love interest nuttis ja kogus pisaraid mingisse purki. Sai ühe ropsuga vähemalt 0,5 l. Samas, mu mälu võib veidi ebaselge olla. Kuuldavasti moonduvad need mälestused rohkem, mida pidevamalt kasutatakse ja see film on oma veidrusega end tihti meelde tuletanud.

rauls kirjutas:Vastused:
2. Mis pildil on näha? Mina näen teiste seas näiteks kohvi ja sigarette, seega vastan "Coffee and Cigarettes". Tegelt filmi poster on ka väga hästi meelde jäänud, nii et see pilt ei valmistanud üldse probleeme.
6. Mis pildil on? Must kass ja valge kass, seega vastan "Black Cat, White Cat". Loogiline ju! :)

Mkay, ma ise eeldasin, et vastuseid trükkides muutuvad juba arvatud filmid vihjeteks. Kõikidel piltidel oli infot minimaalselt ja erinevalt eelnenud visuaalsetest paralleelidest oli seekordse vooru kaadritel kujutatud filmide pealkirju. Soprano suutis läbiva teema defineerida, aga ehk jagas keegi veel välja. Eeldasin, et õigete vastuste tajumiseks ei pea filme isegi mitte näinud olema, seepärast nimetasingi vooru kergeimaks.

LiveForThis kirjutas:1. Sixth Sense. Seal oli üks poiss, kes issi jahipüssiga endal ajud välja lasi ja siis käis Haley Joeli kimbutamas. Aga võib olla ei ole ka.
2. Coffee and Cigarettes. No pealtnäha nagu oleks. Aga võib olla teed just peteka?:D
3. Anaconda. Teine osa see kindlalt ei ole. Ma arvan.
4. Ronin. Arvasin kohe ära enda arust. Algul kahtlesin, et äkki on hoopis The Last Samurai.
5. Titanic. Obviously
6. Black cat, white cat. Ilgelt pull film.
7. Cry-Baby. Pisarapoiss Johnny. Ägedalt võlts hääl oli tal ühe loo juures. Oli vist Tear Drops Falling.


7. voor:

Mis filmidest kanti jägnevaid näokatteid? (8p)
1.
Pilt
2.
Pilt
3.
Pilt
4.
Pilt
5.
Pilt
6.
Pilt
7.
Pilt
8.
Pilt


Tüüpilises rütmis edasi, kirjade saatmisega aega 48 tundi. Vastuseid ootan seega kolmapäeval 11.11.09 kella 23.00'ni.

Ikka veel, EDU!
Kasutaja avatar
Jolt
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 2207
Liitunud: 12. Juuni 2007, 12:02

PostitusPostitas Jolt » 12. November 2009, 00:19

Mõned mitmekülgselt anonüümsed tüübid.
Pilt

Pilt

Pilt

Pilt

Õiged vastused :
1. Heat - õigesti vastatud: 11/12
2. Mies vailla menneisyyttä/ The Man Without the Past - õigesti vastatud: 4/12
3. Dead Man’s Shoes - õigesti vastatud: 5/12
4. Hellboy - õigesti vastatud: 7/12
5. Pierrot le fou/ Pierrot Goes Wild - õigesti vastatud: 2/12
6. The Thing - õigesti vastatud: 7/12
7. Bom yeoreum gaeul gyeoul geurigo bom/ Spring, Summer, Autumn, Winter... and Spring - õigesti vastatud: 1/12
8. Manhunter - õigesti vastatud: 2/12

PUNKTID:
50p - Soprano
41p - hau
40p - Ralf
38p - LiveForThis, Spellbound
37p - eerik
32p - KiiZ
29p - Forza
28p - Nowitzki
27p - rauls
25p - breakout
19p - IlseV
18p - kbong
14p - Garli
5p - Rain, mr.Hyde

Koostasin nähtavasti kõige keerulisema vooru ja vastutasuks sain suht lakoonilised kirjad. Fair deal, I guess. Osavõtt näis pikka aega lootuselt madal, kuid viimasel hetkel saabunud kirjade mõjul polegi nii hull, kui alguses ähvardas.

Ralf kirjutas:4. Meenutab kangesti "Hellboy" vinget avastseeni

Igas mõttes korrektne vastus.

Spellbound kirjutas:6. The Thing. Hull Norrakas!

LiveForThis kirjutas:6. The Thing. Raske unustada lumega seotud filme.

Raks, mul küll pole. Kuigi mulle meeldib lumi, soovitulikult koos paari külmakraadiga, pakutakse kodumaal seda reeglina alati sulavas seisundis. Õak. The Thingi algus on võimas.

Mind muidu üllatas positiivsel, et niivõrd paljud tundsid ära Dead Man's Shoes'i, kõvv.

8. voor:

Mis filmidest pärinevad järgnevad kaadrid? (8p)
1.
Pilt
2.
Pilt
3.
Pilt
4.
Pilt
5.
Pilt
6.
Pilt
7.
Pilt
8.
Pilt

Vastused reedel 13.11.09 kella 23.00’ks, ehk siis aega on vaid veidi vähem kui 48 tundi.

Eks ikka, EDU!
Kasutaja avatar
Jolt
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 2207
Liitunud: 12. Juuni 2007, 12:02

PostitusPostitas Jolt » 13. November 2009, 10:12

LISAVIHJE:

Teine, viimase vooru filmidest, on ilmselt senise mängu kõige keerulisem küsimus (samas - ma tean, et selle filmi kohta on filmiveebiski arutletud). Igatahes, keegi pole siiani õigesti vastanud. Lisan se'l korral kaks kaadrit, põhjusega.

2.1
Pilt
2.2
Pilt
Kasutaja avatar
Jolt
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 2207
Liitunud: 12. Juuni 2007, 12:02

PostitusPostitas Jolt » 14. November 2009, 00:15

Õiged vastused :
1. Anchorman: The Legend of Ron Burgundy - õigesti vastatud: 11/13
2. Sam gang yi/ Three... Extremes - õigesti vastatud: 5/13
3. Ocean’s Eleven - õigesti vastatud: 5/13
4. Back to the Future Part II - õigesti vastatud: 13/13
5. The Island - õigesti vastatud: 10/13
6. Mission: Impossible III - õigesti vastatud: 8/13
7. American Splendor - õigesti vastatud: 7/13
8. Constantine - õigesti vastatud: 8/13

PUNKTID:
57p - Soprano
48p - Ralf
46p - hau
45p - Spellbound
42p - eerik
38p - LiveForThis
36p - KiiZ
34p - Nowitzki, rauls
30p - Forza, breakout
24p - kbong
23p - IlseV
16p - Garli
5p - Rain, mr.Hyde
3p - scorpion

rauls kirjutas:8. "Constantine" - sitt film. Käisin seda jura isegi kinos vaatamas ja see oli üks vaevarikkamaid kinoelamusi. Või sulle äkki meeldib?

Tänu lisavihjetele, leidsin tõenäoliselt 2. pildi vastuse üles ja see on "Dumplings" ("Gaau ji").
3. pilti endiselt ei tea.

IRW. Constantine'l on mingi võlu. Mäletan, et kinosaalist väljudes oli pettumus samuti päris suur, ootasin midagi palju sisutihedamat. Taganjärgi on mulje kuidagi paranenud. Nimitegelase pigimust huumorimeel ühes mütoloogiast läbiimbunud maailmaga lihtsalt võlub. Jah, olen selle filmi piirangutest väga teadlik, nii et suisa guilty pleasure.

Hmm... Dumplings on vaid osa sellest filmist - igast lühifilmist on üks kaader. Punkti saad ikkagi, raske on täpselt arvata filme, mida pole ilmselt näinud. Ka veidi piiratud vastus on kindlalt tunnustust väärt.


Spellbound kirjutas:1. Idiootlik, absurdne, naeruväärne, lahe Anchorman: The Legend of Ron Burgundy

kbong kirjutas:1. Anchorman: The Legend of Ron Burgundy. Arvatavasti kõige kergem pilt üldse siiamaani, kuna olen filmi vist mingi 15 korda vaadanud.
2. Sam gang yi / Three... Extremes. Oleks võinud tegelikult juba ammu selle ära vastata, sest suutsin nende kaksikute abil filmi isegi meelde tuletada. Miike lavastatud episood oli veel.

Uudisetoimetused, mis rivaalitsevad tänavajõukudele omases stiilis ja neljatahulised ruubikukuubikud. Minu vaatamised summeruvad mingiks ühekohaliseks numbriks, kuid film on tõesti ülim satiir. Ron Burgundy kosmoses? Bring it on!


9. voor:

Mis filmides kasutati järgnevaid tulirelvi? (15p)
1.
Pilt
2.
Pilt
3.
Pilt
4.
Pilt
5.
Pilt
6.
Pilt
7.
Pilt
8.
Pilt
9.
Pilt
10.
Pilt
11.
Pilt
12.
Pilt
13.
Pilt
14.
Pilt
15.
Pilt

Vastuste üle mõtisklemiseks on aega terve nädalavahetus, pühapäeval 15.11.09 kell 23.00 hakkan punkte arvestama.

Ohtralt EDU!
Kasutaja avatar
Jolt
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 2207
Liitunud: 12. Juuni 2007, 12:02

PostitusPostitas Jolt » 15. November 2009, 01:15

LISAVIHJE:

Veidi üllatav film on selles voorus lahendamatuks osutunud. Stseen, kust kaader pärineb, võiks hästi meelest olla. Ma pole kindel, et kuivõrd praktiliseks see lisavihje osutub. Too homage on siiski liiga lahe, et võiks ära märkimata jääda. + 1p elus, kui teate, mis filmile selle stseeniga kummardatakse.

9.1

Pilt
Kasutaja avatar
Jolt
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 2207
Liitunud: 12. Juuni 2007, 12:02

PostitusPostitas Jolt » 16. November 2009, 00:13

Mõned anonüümsed relvad.

Pilt

Pilt

Pilt

Pilt

Õiged vastused :
1. Get Carter - õigesti vastatud: 3/15
2. X-Men - õigesti vastatud: 6/15
3. Videodrome - õigesti vastatud: 5/15
4. The Boondock Saints - õigesti vastatud: 6/15
5. Bad Lieutenant - õigesti vastatud: 9/15
6. Army of Darkness - õigesti vastatud: 8/15
7. Lock, Stock and Two Smoking Barrels - õigesti vastatud: 5/15
8. Django - õigesti vastatud: 5/15
9. Kill Bill: Vol. 1 - õigesti vastatud: 6/15
10. Boogie Nights - õigesti vastatud: 8/15
11. Tropa de Elite - õigesti vastatud: 3/15
12. From Dusk Till Dawn - õigesti vastatud: 7/15
13. The Deer Hunter - õigesti vastatud: 7/15
14. Dr. Strangelove or: How I Learned to Stop Worrying and Love the Bomb - õigesti vastatud: 7/15
15. Predator 2 - õigesti vastatud: 11/15

Soprano kirjutas:Lisaküsimus: Gone in 60 Seconds (1974) - Row of sunglasses on dashboard of sherrif's car - same gag in opening scene.

Tänu sellele voorule sattusin filmide relvaandmebaasi http://www.imfdb.org/. Leidsin sealt nt. Kill Bill'i kohta sama kaadri kuuliga, kuigi ei mäleta filmis sellist kohta. Alguses kindlasti polnud...

I am a star. I'm a star, I'm a star, I'm a star. I am a big, bright, shining star. That's right.
[he rezips his pants]

See konkreetne andmebaas on minule endale ka uudiseks, samas ega mul relvad intiimseid kehaosi higiseks ei tõmbagi. Siiski, hea teada.

Ralf kirjutas:Uskumatult tore, et sul jagub aega ja jaksu nii suuremahulise projektiga tegelda. Väga vahva mäng on, lase samas vaimus edasi!

Nii, aga lootuses nüüd mitte vesistama hakata laon välja vastused:

1. "Get Carter".
2. "X-Men".
3. DEATH TO "VIDEODROME"! LONG LIVE THE NEW FLESH!
4. "The Boondock Saints" vist. Läbi mantli tulistamine on väga tuttav värk, aga ega kindlat filmi ei osanud küll nimetada, niisiis aitas Google. "The Matrix'is" oli miskit sarnast, aga siis peaksid pildi värvid vist teistsugused olema vm.
5. "Bad Lieutenant". Alles hiljuti vaatasin seda. Uskumatu, et nad teevad sellest filmist uusversiooni Nic Cage'iga ja Werner Herzog lavastab. Traileri järgi tundus väga naeruväärne.
6. "This... IS MY BOOMSTICK!" ehk vana hea "Army of Darkness".
7. "Lock, Stock and Two Smoking Barrels". Isiklikult kõige suurem Guy Ritchie loomingu austaja ei ole.
8. Äkki "Once Upon a Time in the West". Forza ütles foorumis, et tema ja hau teavad seda kindlasti ja nemad kaks on selle filmi teemasse ainsana postitanud?
9. Alguses oli täielik mõistatus, aga lisavihje andis piisavalt märksõnu, et olla adekvaatne guugeldaja. Vastuseks sain, et pildid pärinevad "Kill Bill: Volume 1'ist" ja päikeseprillide nõnda ritta seadmine on väikestviisi kummardus "Gone in 60 Seconds" originaalversioonile aastast 1974.
10. "Boogie Nights".
12. "From Dusk Till Dawn". Sooviks omale ka sellist vidinat, ehkki olemasolevaga saab juba mõnel paremal päeval üht-teist tulistatud.
13. Eks ikka "The Deer Hunter".
14. "Dr. Strangelove". Koka koola kompanii !!
15. "Predator 2". Mul on tunne, et see pilt võib paljudele raskusi valmistada, aga Alienite ja Predatorite entusiastina ei tekitanud mulle igatahes probleeme.

Pilt number 11 jäi paraku mõistatuseks!

Suured tänud, mängu juhtimine on muide ka väga lahe, kuid jõhkralt aeganõudev. Teemade poolest võiks asja pikendada poole detsembrini, aga viitsimine saab ilmselt otsa. Mängijate tuhin paistab sujuvalt vaibuvat.

KiiZ kirjutas:4. The Boondock Saints- viimasel hetkel meenus
5. Bad Lieutenant- mahlakalt vulgaarne film
6. Army of Darkness- this is my BOOMSTICK!!
7. Lock, Stock and Two Smoking Barrels
9. Kill Bill, austusavaldus on filmile Gone in 60 Seconds (1974)
12. From Dusk Till Dawn- crotch gun, mida esimesena sai näha Desperados, kuid seda sisaldavad stseenid lõigati välja. FDTD's tehti selle pilliga aga natuke actionit kah.

Ma ise ei olnudki kuulnud, et crotch gun'i idee on juba FDTD eelnenud ajast. Siis on ehk selgem, et miks nii paljud inimesed pakkusid Desperadot 12. filmiks... ilmselt on kõik (peale minu) näinud Desperado del scene.

IlseV kirjutas:Colonel "Bat" Guano: "Okay. I'm gonna get your money for ya. But if you don't get the President of the United States on that phone, you know what's gonna happen to you?"
Lionel Mandrake: "What?"
Colonel "Bat" Guano: "You're gonna have to answer to the Coca-Cola company."

Ja just sellepärast ongi Dr Strangelove ilmselgelt parim komöödiafilm üleüldse.

PUNKTID:
70p - Soprano
62p - Ralf
54p - hau
53p - Spellbound, eerik
47p - LiveForThis
44p - Nowitzki, KiiZ
35p - Forza, rauls
32p - kbong
31p - breakout
24p - IlseV
17p - Garli
5p - Rain, mr.Hyde, scorpion



10. voor:

Mis filmidest pärinevad järgnevad kaadrid? (7p)
1.
Pilt
2.
Pilt
3.
Pilt
4.
Pilt
5.
Pilt
6.
Pilt
7.
Pilt

Vastamiseks aega vaid ööpäev ja voor peaks sellevõrra konkreetsem olema. Kirju ootan esmaspäeval 16.11.09 kella 23:00'ni.

Ei muud kui EDU!
Kasutaja avatar
Jolt
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 2207
Liitunud: 12. Juuni 2007, 12:02

PostitusPostitas Jolt » 17. November 2009, 00:13

Mõned ilmsed 007’d.
Pilt

Pilt

Pilt

Pilt

Õiged vastused :
1. Casino Royale - õigesti vastatud: 10/12
2. From Russia with Love - õigesti vastatud: 10/12
3. A View to a Kill - õigesti vastatud: 11/12
4. Dr .No - õigesti vastatud: 10/12
5. The Man with the Golden Gun - õigesti vastatud: 9/12
6. Goldfinger - õigesti vastatud: 11/12
7. The Spy Who Loved Me - õigesti vastatud: 10/12


PUNKTID:
77p - Soprano
65p - Ralf
60p - eerik, Spellbound
54p - hau, LiveForThis
51p - Nowitzki, KiiZ
42p - rauls
40p - Forza
38p - breakout
32p - kbong
24p - IlseV, Garli
5p - Rain, mr.Hyde, scorpion

rauls kirjutas:Vastused:
1. "Casino Royale" - lemmik Bondi film, aga ikkagi ei tulnud päris kohe vastus meelde millegipärast; hiljem tuli meelde, et filmi algussteenis oli selline kaader.
2. "From Russia With Love" - kõige raskem oli seda arvata.
3. "A View to a Kill".
4. "Dr. No" - Joseph Wiseman ju pildil.
5. "The Man with the Golden Gun".
6. "Goldfinger" - see kaader meenutab mulle ka viimase Bondi filmis musta õliga koos olevat Gemma Artertoni.
7. "The Spy Who Loved Me" - auto järgi tundub küll olevat see film

Alguses kohe tundsin 6. filmi ära. Siis otsisin Walkeni järgi 3. filmi üles (jälle Bond). Samas teadsin, et 5. ja 1. peaksid mõlemad olema Bondi filmid ja sealt edasi hakkasin kahtlustama, et ongi 100% agent 007 voor.


LiveForThis kirjutas:1. Casino Royale. Selgelt on Casino parem kui Quantum, aga ka see oli minu jaoks täitsa tasemel Bondi filmiga. Olgu selles süüdi Bourne`i seeria või mitte, kuid uus lähenemine meeldis, kuid jällegi mitte nii väga, et Casino paremust vähendada.
2. Ei tea...:( From Russia With Love. Just vaatasin järgi. Selles osas oli üks juba kole mutt, äkki ongi sama.
3. See musklis afroameeriklane on kusagilt kuratlikult tuttav.Oot, oot, oot see on ju 007: A View To Kill. Kindel see.Nii palju Bonde ma vaatan.
4. Imelik. Need ju kõik siin Bondi filmid:D -007: Dr. No, peaks olema, vist.
5. Ei tea...:( äkki The Man With Golden Gun? Nääähh
6.007: Goldfinger
7.007: The Spy Who Loved Me. Peaks olema, esimene film, mis pähe tuli. Aga äkki see pilt ongi trikiga?:D


Forza kirjutas:1. Pildil peaks olema, ütlen raske südamega, sest arvatavasti vale, aga Diamonds are Forever peavillain. Ernst Stavo Blofeld on muuseas parim bond villain ever!
2. Kindlasti From Russia With Love, tegemist on selle väga õela vene spioonimutiga sealt, kelle surma üle Connery käe läbi oli mul enam kui hea meel. SC ftw!
3. Näinud pole, aga Walken reedab ära, et tegemist on A View to Kill'iga.
4. Kõige esimene bondifilm üldse ning suures plaanis on Dr. No
5. Jääb paraku saladuseks, ent setting on huvitav.
6. Vast kõige kuulsam (ja üks parimaid) Bonde üldse: Goldfinger. Stseen, kus Connery rikub Auricu pokkerimängu ära on väga kõva ja humoorne.
7. See peaks olema The Spy Who Loved Me, auto vees ei anna eriti teist võimalust ja ergo ka eksimisvõimalust.

Ja god damn you, sest tekitasid huvi vanemad bondid üle vaadata ning uuesti bondifilmid endale que'sse võtta. Nimelt jäin kuskil 70'ndates pooleli.

Sa lihtsalt ei mäleta Casino Royalet piisavalt! Pole lihtsalt võimalik, et pead QoS't Casino Royale'st paremaks. See on suurim blasphemy ever ning ajab veel hullemingi silmi pööritama, kui jutt Godfatheri remake'i vajalikkusest. Kuigi jah, Diamonds'i villain on kõvv.

IlseV kirjutas:Mõtlesin, kas mängu nende ühtede/nullide vastustega üldse jätkata, aga puhtast mängurõõmust lihtsalt peab.

Oleks ääretult muhe, kui jätkaksid. Sul on kindlalt omapäraseimad pealkirjad ning muhedalt varieeruv signatuur, ning tõesti - mängulust!

KiiZ kirjutas:Kohe kui märkasin, et läbiv teema on Bond, siis mõtlesin, et mängiks seekord maksimumpunktide peale. Kuigi ennast Bondi fänniks ei pea, siis suurem osa piltidest arvasin kohe ära, mõned aga olid efektiivse researchi tulemused.


11. voor:

Mis filmidest pärinevad järgnevad hetked? (9p)
1.
Pilt
2.
Pilt
3.
Pilt
4.
Pilt
5.
Pilt
6.
Pilt
7.
Pilt
8.
Pilt
9.
Pilt


Se'l korral veidi pikemalt aega vastamiseks ja ehk on uue vooru tase pastlikult veidi raskem ja/või mitmekülgsem. Vastuseid ootan kolmapäeval 18.11.09 ikkagi 23:00'ni.

Katkematult, EDU!
Kasutaja avatar
Jolt
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 2207
Liitunud: 12. Juuni 2007, 12:02

Järgmine

Mine Filmimängud

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 8 külalist