DVD mängija regiooni vabaks.

Siia kõik muud jutud, mis mujale ei sobi. Lubatud on rääkida kõigest.

Moderaator: Meeskond

DVD mängija regiooni vabaks.

PostitusPostitas .Raimz. » 16. Mai 2008, 23:54

Ei leidnudki siit foorumist sellist teemat aga äkki on kellegil sellest abi. Kuna enamus Eesti poodides müüdavatest DVD mängijatest on 2 regiooni omad aga vaja oleks vaadata näiteks Ameerikast ostetud DVD´sid siis siin on link, kust leiab koodi millega muuta oma DVD mängija regiooni vabaks.

http://www.videohelp.com/dvdhacks

Regiooni muutmine on väga lihtne, vaja ainult puldilt mõned numbrid sisse toksida. Kui vajaminevat DVD mängija mudelit seal pole siis võib proovida mõnda sarnase mudeli koodi. Minul näiteks juhtus nii, et panin teise mudeli koodi aga see tegi ka regiooni vabaks.
[huddled in an air vent, John pulls out his lighter, flicks it on, and recalls his wife's invitation] "Come out to the coast, we'll get together, have a few laughs...”
Kasutaja avatar
.Raimz.
Raevunud härg
Raevunud härg
 
Postitusi: 116
Liitunud: 24. Veebruar 2008, 14:39

PostitusPostitas silx » 01. Juuni 2008, 19:26

kas lihtsalt vajutan koodi sisse või pean mingit OK-i ka vajutama? :)
Are You Watching Closely?
Kasutaja avatar
silx
Sõrmuste Isand
Sõrmuste Isand
 
Postitusi: 321
Liitunud: 07. Detsember 2007, 22:10
Asukoht: Tartu

PostitusPostitas .Raimz. » 02. Juuni 2008, 18:29

Minu mudelil oli selline õpetus.

Try: - Open the tray, Press 99990 on the remote, Region 0 will appear on the left of the screen.


Ehk siis avasin plaadimängija "sahtli" vajutasin 99990, ei pidanud midagi rohkem vajutama ja kirjutas teleka all nurgas "Region 0" ja nüüd mängib iga regiooni filme.
[huddled in an air vent, John pulls out his lighter, flicks it on, and recalls his wife's invitation] "Come out to the coast, we'll get together, have a few laughs...”
Kasutaja avatar
.Raimz.
Raevunud härg
Raevunud härg
 
Postitusi: 116
Liitunud: 24. Veebruar 2008, 14:39

PostitusPostitas lostinthemist » 02. Juuni 2008, 18:43

Suured tänud, sain tänu sellele lehele enda DVD-mängija regioonivabaks muuta, enne luges ainult R2 DVD'sid. :)
Imho regioonide värk on mõttetu..
Minu elust ja enesest
Lõuna-Korea filmiblogi
Eelnevalt AvP_75, nüüd kasutajanimega lostinthemist.
Kasutaja avatar
lostinthemist
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 2195
Liitunud: 02. Veebruar 2006, 01:43
Asukoht: Lõuna-Korea

PostitusPostitas Lowra » 02. Juuni 2008, 21:18

Mul on Panasonic SA-PT150 ja ma ei leia seda kuskilt ja ei saa mitte midagi aru, proovisin mingeid muid koode, aga need küll ei funksand... :/
I believe what doesn't kill you simply makes you ... stranger
Kasutaja avatar
Lowra
Raevunud härg
Raevunud härg
 
Postitusi: 193
Liitunud: 29. Veebruar 2008, 18:00
Asukoht: Tartu

PostitusPostitas .Raimz. » 02. Juuni 2008, 23:45

Lowra kirjutas:Mul on Panasonic SA-PT150 ja ma ei leia seda kuskilt ja ei saa mitte midagi aru, proovisin mingeid muid koode, aga need küll ei funksand... :/


Proovi mingeid muid Panasonic SA-PT seeria või mõne muu seeria koode. Kindel on see, et pead proovima Panasonicu koode. Oled kindel, et tegid kõik juhiste päraselt. Tuttavad targad mehed ütlesid mulle, et Panasonic pidi olema kõige hõlbsamalt häkitav mark ja üks kapriisemaid tuntud marke pidi olema LG.

AvP_75 kirjutas:Suured tänud, sain tänu sellele lehele enda DVD-mängija regioonivabaks muuta, enne luges ainult R2 DVD'sid.
Imho regioonide värk on mõttetu..


Pole tänu väärt :)) . See regioonide värk on mõtetu jah. Ostad Ameerikast originaal DVD ja Euroopast DVD mängija ja ei saa vaadata, kas ma pean siis Ameerika DVD´de vaatamiseks ostma ka Ameerikast DVD mängija? Absurd.

Kus juures selle lingi andsid mulle ühe tuntud elektroonikapoe müüjad kui ma sealt oma DVD mängija ostsin.
[huddled in an air vent, John pulls out his lighter, flicks it on, and recalls his wife's invitation] "Come out to the coast, we'll get together, have a few laughs...”
Kasutaja avatar
.Raimz.
Raevunud härg
Raevunud härg
 
Postitusi: 116
Liitunud: 24. Veebruar 2008, 14:39

PostitusPostitas Forzelius » 03. Juuni 2008, 19:11

See on mõttetu tarbijate vaatepunktist. Riigimehed vaatavad, et kõik tellivad ja eestist DVD-sid ei ostagi ja panevad regioonide süsteemi peale. Ja kui Eestisse tuleb elama mõni välismaalane, siis on regioonide süsteem ka selle jaoks, et ta oma DVD kogu nii kergelt vaadata ei saaks, vaid Eesti regiooniga filmid asemele ostaks...
PiltPiltPilt
Kasutaja avatar
Forzelius
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 13222
Liitunud: 22. Mai 2005, 21:22

PostitusPostitas silx » 03. Juuni 2008, 19:53

mis see tray on?
Are You Watching Closely?
Kasutaja avatar
silx
Sõrmuste Isand
Sõrmuste Isand
 
Postitusi: 321
Liitunud: 07. Detsember 2007, 22:10
Asukoht: Tartu

PostitusPostitas Cochrane » 03. Juuni 2008, 20:08

Tray on see sahtel, kuhu plaadi paned. Ainult et mõnel polegi seda, on vaid pilu, kuhu plaadi sisse lükkad.

Forza kirjutas:Riigimehed vaatavad, et kõik tellivad ja eestist DVD-sid ei ostagi ja panevad regioonide süsteemi peale.


See regioonide määramine rohkem filmistuudiote asi, kes tahavad hinda kontrollida, sülitades julmalt filmisõprade võimalustele filme vaadata. Põhimõtteliselt on 100% iseenesestmõistetav, et iga regioonide pooldaja tuleks maha lasta, aga õnneks on olemas probleemi lahendamiseks vähem verine lahendus, milleks on regioonivabad mängijad.
Ka Blu-Ray puhul on juba olemas mängijaid, mis sisaldavad näiteks A ja B regiooni mängimiseks vajaminevat.
See isend suudab mängida BR A ja B ning DVD 1-6 regioone
http://www.stegen.com/product_info.php/ ... ts_id/1039
Hind pole muidugi veel eriti vastuvõetav.
Kasutaja avatar
Cochrane
Filmiveeb.ee admin
Filmiveeb.ee admin
 
Postitusi: 2680
Liitunud: 12. Aprill 2005, 12:17

PostitusPostitas silx » 03. Juuni 2008, 21:33

OK...Tnx :))
Are You Watching Closely?
Kasutaja avatar
silx
Sõrmuste Isand
Sõrmuste Isand
 
Postitusi: 321
Liitunud: 07. Detsember 2007, 22:10
Asukoht: Tartu

PostitusPostitas Lowra » 04. Juuni 2008, 15:42

no mina igatahes ei leidnud ühtegi koodi sealt mis mul funksaks ja väga keeruline on see värk seal
I believe what doesn't kill you simply makes you ... stranger
Kasutaja avatar
Lowra
Raevunud härg
Raevunud härg
 
Postitusi: 193
Liitunud: 29. Veebruar 2008, 18:00
Asukoht: Tartu

PostitusPostitas Cochrane » 04. Juuni 2008, 17:09

Väikese netiskolamise peale jäi mule, et Panasonic SA-PT150 vajab teeninduspulti (service remote), et regioonivabaks saada.
Poest oled proovinud küsida, äkki neil midagi sellist olemas ja saavad ära teha? Või kui mitte, äkki on nõus mängija mõne teise vastu ümber vahetama? Kaua see sul olnud on?
Kasutaja avatar
Cochrane
Filmiveeb.ee admin
Filmiveeb.ee admin
 
Postitusi: 2680
Liitunud: 12. Aprill 2005, 12:17

PostitusPostitas Lowra » 05. Juuni 2008, 11:04

Mängija on olnud mul umbes 2-3 kuud ... ja poes öeldi mulle regioonide kohta, et minge netilehele ( andsid vist sama netilehe mis eespool märgitud ) ja sealt saate abi, aga nagu näha ei saanud
I believe what doesn't kill you simply makes you ... stranger
Kasutaja avatar
Lowra
Raevunud härg
Raevunud härg
 
Postitusi: 193
Liitunud: 29. Veebruar 2008, 18:00
Asukoht: Tartu


Mine Vaba teema

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 40 külalist