Saa rikkaks või sure üritades

See foorum on mõeldud Filmiveeb.ee filmide kommenteerimiseks.

Moderaator: Meeskond

Saa rikkaks või sure üritades

PostitusPostitas Ralf » 23. Juuli 2007, 21:26

Saa rikkaks või sure üritades
Get Rich or Die Tryin´

Marcusest saab narkodiiler peale seda, kui tema ema nässuläinud narkoäri käigus sureb. Aastaid hiljem, peale vanglasistumist, kohtab ta lapsepõlvesõbrannat ning otsustab kriminaalsele elule selja pöörata ning järgida oma unistust saada räppariks.

Täielikku tutvustust loe siit.
Kasutaja avatar
Ralf
love <3
 
Postitusi: 13749
Liitunud: 06. Mai 2006, 14:57
Asukoht: Sinu voodialune (väga tolmune *köh*)

PostitusPostitas Ralf » 23. Juuli 2007, 21:27

50 Cent andis ülimalt liigutava ja hingematva rolli, film toimis draamana hiilgavalt ja jättis unustamatu mulje! Make more!

10/10
Kasutaja avatar
Ralf
love <3
 
Postitusi: 13749
Liitunud: 06. Mai 2006, 14:57
Asukoht: Sinu voodialune (väga tolmune *köh*)

PostitusPostitas Priit » 23. Juuli 2007, 21:35

Ralf kirjutas:50 Cent andis ülimalt liigutava ja hingematva rolli, film toimis draamana hiilgava mulje ja jättis unustamatu mulje! Make more!

10/10


Mis siin enamat öelda. Realistlik ning tõepärane elu 50 Centi traagilisest ning südantlõhestavalt kurvast elust. 10/10. Eriti dramaatiline oli tema püüd ellu jääda pärast tulistamist, mis näitas milline ta tegelikult on. Super mees!
There was a HOLE here. It's gone now.
Kasutaja avatar
Priit
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 1973
Liitunud: 19. August 2005, 03:08
Asukoht: Kohtla Järve

PostitusPostitas kbong » 23. Juuli 2007, 22:09

Peale filmi nägemist peab tõdema, et peale selle, et mees suurepärast, südantliigutavat räppmuusikat kirjutab, on tegu ka suurepärase näitlejaga. 50 Cent mängib kõik emotsioonid 100% välja - suheldes siis lõtvade elukommetega naistega, narkootikume proovides või hoopiski tänavatel relvaga vehkides. Kurb ja traagiline pilguheit tänapäeva räppmuusika telgitagustesse, kus vaid tugevamad jäävad elama...

Ei saa minagi nõrgemat hinnet panna kui eelmised:
10/10
Kasutaja avatar
kbong
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 1882
Liitunud: 25. Detsember 2005, 20:14
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas Robert » 23. Juuli 2007, 22:30

Ainuke film elus, mis mind on pannud nutma nagu väike laps. Nii võimas, nii kurb ja nii sügav film, mis tekitab nii palju emotsioone. Tohutu.

10/10
Robert
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 2873
Liitunud: 18. Jaanuar 2005, 15:21
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas Storm » 24. Juuli 2007, 00:24

Vaatasin, et ohoh, misasja, k6ik siin j2rjest aga 10/10, et see peab vist kyll siis p2ris hea film olema^^. L2ksin vaatasin ka imdb.com'ist j2rgi ja mida yllatust, filmi hindeks 3.4 :? 6nneks siiski eelarvamusi (ei negatiivseid ega positiivseid) ei tekkinud ning peab siiski kasutama vanat head oma-silm-on-kuningas meetodit selgema pildi saamiseks^^
Legalize IT!
Storm
Bond, James Bond
Bond, James Bond
 
Postitusi: 732
Liitunud: 28. Detsember 2005, 19:42
Asukoht: Tartu

PostitusPostitas DjD » 24. Juuli 2007, 01:01

körged punnid ikkegi :P mis iganes te ka e mötle :P
DjD
Sõrmuste Isand
Sõrmuste Isand
 
Postitusi: 292
Liitunud: 27. Jaanuar 2006, 18:42

PostitusPostitas Forzelius » 08. Veebruar 2008, 23:29

Ütleks nii, et TOP10 on see kindlasti, kui mitte TOP5. Nii head filmi pole ammu näinud lihtsalt. 8 Miilile teeb raudselt silmad ette. Hingelõhestav draama oli ning näitlejatöö oli ka super lihtsalt. Kindlasti plaanin uuesti vaadata, sest draamažanri tipus istub see film kindlasti...

10/10
PiltPiltPilt
Kasutaja avatar
Forzelius
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 13222
Liitunud: 22. Mai 2005, 21:22

PostitusPostitas eerik » 09. Veebruar 2008, 01:26

Forza kirjutas:draamažanri tipus istub see film kindlasti...

LOL! :D
Kasutaja avatar
eerik
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4876
Liitunud: 05. Märts 2006, 00:59

PostitusPostitas Ralf » 09. Veebruar 2008, 02:28

rezpekt kirjutas:
Forza kirjutas:draamažanri tipus istub see film kindlasti...

LOL! :D

Kuule, oled seda filmi näinud? Olen kindel, et võtab su silmast tilga välja, varu Zewa Softiseid.

(Endiselt 10/10)
Kasutaja avatar
Ralf
love <3
 
Postitusi: 13749
Liitunud: 06. Mai 2006, 14:57
Asukoht: Sinu voodialune (väga tolmune *köh*)

PostitusPostitas Forzelius » 09. Veebruar 2008, 19:28

Rõhk on Zoftistel!!
Mul läks neid ikka väga palju. 50 Cent peaks üldse laulmise ära lõpetama, kuigi tal on nii ilus hääl, ja pöörduma filmide juurde. Karjääri teeks ta Fo' sho'...
PiltPiltPilt
Kasutaja avatar
Forzelius
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 13222
Liitunud: 22. Mai 2005, 21:22

PostitusPostitas eerik » 10. Veebruar 2008, 14:06

Forza kirjutas:Rõhk on Zoftistel!!
Mul läks neid ikka väga palju. 50 Cent peaks üldse laulmise ära lõpetama, kuigi tal on nii ilus hääl, ja pöörduma filmide juurde. Karjääri teeks ta Fo' sho'...

3x LOL! :pööritus:
Kasutaja avatar
eerik
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4876
Liitunud: 05. Märts 2006, 00:59

PostitusPostitas kigents » 12. Veebruar 2008, 21:27

Ma ei tea mul endal film olemas kuigi pole vaatanud, nende kommentaaride järgi peaks ära vaatama ka kunagi :D :D
kigents
Bond, James Bond
Bond, James Bond
 
Postitusi: 741
Liitunud: 02. Jaanuar 2007, 17:10
Asukoht: Tartu

PostitusPostitas hau » 12. Veebruar 2008, 22:31

kigents kirjutas:nende kommentaaride järgi peaks ära vaatama ka kunagi :D :D

Mõtlesin sama moodi ja tegin nii. Ma olin koguaeg elanud teadvuses, et see on üks tavaline mõttetu film mida ma normaalse mõistuse juures ei vaataks ilmselt kunagi, aga siis kui ma nägin, et siin seda filmi kummardatakse, siis tekkis kohe tahtmine teada whats the fuzz about? Niisiis vaatasin selle mädarõika nüüd ära ja mis ma ikka oskan öelda. Võib-olla kõige õigem oleks tsiteerida Roger Eberti ja lihtsalt öelda: "This movie just sucks."
Ausalt öeldes ma ei viitsi isegi enam selle peale järele mõelda ja sügavamalt kirjutada. Ainus asi mis jäi kahtlaseks oli see, et kuidas te saate seda nimetada heaks näitlemiseks, kui ta mängib ise ennast? Isegi kui ta oleks kedagi teist mänginud, siis see oleks selle filmi rollist veel kohutavam olnud. Sellist venda ei saa üldse tõsiselt võttagi, rääkimata näitlemisest. Kahju, et sellised andekad mehed nagu Sheridan ja Sopranode stsenarist raiskavad annet ja aega filmikunsti hävitamisele.
Ja keegi võiks öelda, mis koht to nii nukker oli, et nuta või jõgi?
Keegi tahab head räpifilmi vaadata, siis Howardil tuli selle sitturiga samal aastal välja ka Hustle and Flow - film, millel on stiil ja hing.
hau
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4195
Liitunud: 12. Veebruar 2006, 17:22
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas Storm » 13. Veebruar 2008, 18:46

kigents kirjutas:Ma ei tea mul endal film olemas kuigi pole vaatanud, nende kommentaaride järgi peaks ära vaatama ka kunagi :D :D



Nagu eelnevalt lugeda võisid, suudeti ka mulle mulje jätta, et see film on super-hüper-mega-hea. Aga nagu hiljem selgus, tegid mõned vennad siin nalja... :pööritus: . Lihtsalt igaksjuhuks mainisin, et edaspidi ei tehtaks seda viga, et minnakse seda filmi nii suurte ootustega vaatama, aga siis peavad sügavalt pettuma....
Legalize IT!
Storm
Bond, James Bond
Bond, James Bond
 
Postitusi: 732
Liitunud: 28. Detsember 2005, 19:42
Asukoht: Tartu

Järgmine

Mine Filmid

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 22 külalist

cron