Homme, kui sõda algas

See foorum on mõeldud Filmiveeb.ee filmide kommenteerimiseks.

ModeraatorCOLON Meeskond

Kasutaja avatar
Rain
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
PostitusiCOLON 3667
LiitunudCOLON 06. Märts 2008, 16:38

Homme, kui sõda algas

Postitus Postitas Rain »

Homme, kui sõda algas
Tomorrow, When the War Began



Lugu kaheksast sõbrast, kes otsustavad enne koolivaheaja lõppu minna ühele looduslähedasele matkale Põrgukalju juurde, kus kohalike juttude järgi pidi tihedate puustike vahel asuma justkui paradiis, mida ainult vähesed inimesed on külastanud. Kohale jõudes otsustavad nad laagri püsti panna ning sinna ööbima jääda. Kuid järgmisel päeval, kui nad koju naasevad, saavad nad kohutava üllatuseks osaliseks. Nimelt sel ajal, kui nemad Põrgukaljus lõbusalt aega veetsid, langes nende riik võõra võimu alla ning kõik elanikud vangistati. Nüüd peavad just need kaheksa sõpra otustama, kas minna võitlusse, või põgeneda.



Täielikku tutvustust loe siit.
Kasutaja avatar
LynxHunter789
Batman alustab
Batman alustab
PostitusiCOLON 81
LiitunudCOLON 12. Mai 2013, 14:13
AsukohtCOLON Pärnu

Re: Homme, kui sõda algas

Postitus Postitas LynxHunter789 »

Filmi mõte pole sugugi paha, aga teostus jätab soovida. Samas ega midagi suurejoonelist Austraalia filmist ei oodanud ja vaadatav on ta sellegipoolest. Meenutas kangest "Punast Koidikut". Ei oskagi öelda, kumb rohkem meeldis, aga mõlemas filmis olid olemas kaks-kolm näitlejat, kes sümpatiseerisid.
Spoiler :
Seda on muidugi raske uskuda, et tavalistest koolinoortest saavad RAMBOD, kes elukutselistele sõduritele ära teevad ja keda keegi kätte ei saa
7/10
You'll always remember this as the day that you almost caught Captain Jack Sparrow.
BUTTON_POST_REPLY