Pean ka ära vahtima, mul endal ongi ainult Hudsucker ja seesama Intolerable nägemata Coenitelt.Garli kirjutasCOLONIntolerable Cruelty
Ilma igasuguste kahtlusteta ütlen, et tegu on kõige nõrgema üllitisega kahepealiselt lavastajalt (Hudsucker veel nägemata tho). Paar pääääris mõnusat nalja ja naerukohta siiski leidus ning loomulikult head näitlejad. Eriti meeldis Billy Bob Thornton'i pisike roll. Aga muidu ikka päris nõrk film. Ladykillers meeldis ka rohkem. 5/10 IC'le.
Viimane vaadatud film! (mis puudub FV andmebaasist)
ModeraatorCOLON Meeskond
- kbong
- Ristiisa

- PostitusiCOLON 1882
- LiitunudCOLON 25. Detsember 2005, 20:14
- AsukohtCOLON Tallinn
- CONTACTCOLON
The Roost
Ti Westi debüütfilm, mis House of the Devil'iga kõrvutades jättis küll väga kesise mulje. Plussid tulevad vaid must-valge saatejuhiga sisse- ja väljajuhatuse eest, mis proovis järele teha Ameerika kunagisi hilisõhtuseid horror special'eid.
Erotic Ghost Story
Vaime polnud aga erootikat see-eest korralikult. Sellele lisaks näpuotsaga mütoloogiat (inimeseks saamist ootavad libarebased olid otsekui Pu Songlingi juttudest), wu xia'd ja loomulikult pidevalt riideid kaotavaid hiina näitsikuid. Mulle täitsa meeldis.
Ti Westi debüütfilm, mis House of the Devil'iga kõrvutades jättis küll väga kesise mulje. Plussid tulevad vaid must-valge saatejuhiga sisse- ja väljajuhatuse eest, mis proovis järele teha Ameerika kunagisi hilisõhtuseid horror special'eid.
Erotic Ghost Story
Vaime polnud aga erootikat see-eest korralikult. Sellele lisaks näpuotsaga mütoloogiat (inimeseks saamist ootavad libarebased olid otsekui Pu Songlingi juttudest), wu xia'd ja loomulikult pidevalt riideid kaotavaid hiina näitsikuid. Mulle täitsa meeldis.
- Ralf
- love <3
- PostitusiCOLON 13749
- LiitunudCOLON 06. Mai 2006, 14:57
- AsukohtCOLON Sinu voodialune (väga tolmune *köh*)
- CONTACTCOLON
Üsna unustatav ja mitte kuigi meeldejääv. Sisult oli film omamoodi värske - käsitleti subkultuuri ja spordiala, mida mina pole varasemalt üheski linateoses näinud - kuid samas oli lugu kuidagi masendavalt lihtne ja ebaerutav. Stseen Ellen Page'i ja Landon Pigg'iga basseinis oli parajalt tobe. Küll aga olid positiivseteks külgedeks Drew Barrymore ja Kristen Wiig - mõlemad väga vahvad ja andekad neiud, esimene neist siis nii kaamera ees kui ka taga. Ka Juliette Lewis oli üllatavalt tore. Vaatasin filmi puhtalt Ellen Page'i pärast, kuid tõtt-öelda jäi tema täitsa tagaplaanile.
●●●●○○○○○○
- uLtImAtEcRiTiC
- Filmiveeb.ee meeskond

- PostitusiCOLON 4788
- LiitunudCOLON 01. Detsember 2009, 23:12
The Departed
2006. aasta BP läks väga õigesse kohta. Esimene 10/10 film sellel aastal. Nüüd ootusärevus seoses Shutter Island'iga suurenes veelgi.
The Hudsucker Proxy
Sai ära vaadatud, et lõpetada ära enda missioon nimega "Vaata ära kõik vendade Coen'ide filmid". THP oligi viimane nende täispikk film, mis veel nägemata oli. Kuigi mulle see eriti hullult peale ei läinud, ütlen ikkagi, et tegu on väga muheda ning väga mõnusalt humoorika ja fantaasiarikka teosega, mis võrreldes muude Coen bros. filmidega on teenimatult vähe tähelepanu saanud. 6/10
2006. aasta BP läks väga õigesse kohta. Esimene 10/10 film sellel aastal. Nüüd ootusärevus seoses Shutter Island'iga suurenes veelgi.
The Hudsucker Proxy
Sai ära vaadatud, et lõpetada ära enda missioon nimega "Vaata ära kõik vendade Coen'ide filmid". THP oligi viimane nende täispikk film, mis veel nägemata oli. Kuigi mulle see eriti hullult peale ei läinud, ütlen ikkagi, et tegu on väga muheda ning väga mõnusalt humoorika ja fantaasiarikka teosega, mis võrreldes muude Coen bros. filmidega on teenimatult vähe tähelepanu saanud. 6/10
- lostinthemist
- Ristiisa

- PostitusiCOLON 2195
- LiitunudCOLON 02. Veebruar 2006, 01:43
- AsukohtCOLON Lõuna-Korea
- LiveForThis
- Ristiisa

- PostitusiCOLON 4911
- LiitunudCOLON 28. Juuni 2008, 15:25
- AsukohtCOLON Tallinn

