Viimane vaadatud film! (mis puudub FV andmebaasist)

Sobiv koht arutlemaks filmidest, andmaks edasi soovitusi jms.

ModeraatorCOLON Meeskond

BUTTON_POST_REPLY
Kasutaja avatar
KiiZ
Ristiisa
Ristiisa
PostitusiCOLON 1637
LiitunudCOLON 09. Juuni 2007, 09:06

Postitus Postitas KiiZ »

Garli kirjutasCOLONIntolerable Cruelty

Ilma igasuguste kahtlusteta ütlen, et tegu on kõige nõrgema üllitisega kahepealiselt lavastajalt (Hudsucker veel nägemata tho). Paar pääääris mõnusat nalja ja naerukohta siiski leidus ning loomulikult head näitlejad. Eriti meeldis Billy Bob Thornton'i pisike roll. Aga muidu ikka päris nõrk film. Ladykillers meeldis ka rohkem. 5/10 IC'le.
Pean ka ära vahtima, mul endal ongi ainult Hudsucker ja seesama Intolerable nägemata Coenitelt.
Kasutaja avatar
kbong
Ristiisa
Ristiisa
PostitusiCOLON 1882
LiitunudCOLON 25. Detsember 2005, 20:14
AsukohtCOLON Tallinn
CONTACTCOLON

Postitus Postitas kbong »

The Roost
Ti Westi debüütfilm, mis House of the Devil'iga kõrvutades jättis küll väga kesise mulje. Plussid tulevad vaid must-valge saatejuhiga sisse- ja väljajuhatuse eest, mis proovis järele teha Ameerika kunagisi hilisõhtuseid horror special'eid.

Erotic Ghost Story
Vaime polnud aga erootikat see-eest korralikult. Sellele lisaks näpuotsaga mütoloogiat (inimeseks saamist ootavad libarebased olid otsekui Pu Songlingi juttudest), wu xia'd ja loomulikult pidevalt riideid kaotavaid hiina näitsikuid. Mulle täitsa meeldis.
Kasutaja avatar
Hülss
Ristiisa
Ristiisa
PostitusiCOLON 1279
LiitunudCOLON 14. Jaanuar 2007, 16:49
AsukohtCOLON Tallinn

Postitus Postitas Hülss »

From Russia With Love*

Klassika, üks viiest parimast Bondi filmist. Viimati vaatasin kõik Bondid üle aastal 2008 ja nüüd olen uuel ringil.
Kasutaja avatar
kbong
Ristiisa
Ristiisa
PostitusiCOLON 1882
LiitunudCOLON 25. Detsember 2005, 20:14
AsukohtCOLON Tallinn
CONTACTCOLON

Postitus Postitas kbong »

My Sassy Girl
Kasutaja avatar
Garli
Ristiisa
Ristiisa
PostitusiCOLON 3695
LiitunudCOLON 23. Detsember 2008, 17:19

Postitus Postitas Garli »

10 Things I Hate About You

Päris muhe oli jälle uuesti vaadata. Seekord vahtisime seltskonnas. Heath oli nii vinge näitleja ikka.
Kasutaja avatar
null
Bond, James Bond
Bond, James Bond
PostitusiCOLON 593
LiitunudCOLON 31. August 2007, 19:14

Postitus Postitas null »

Dub'i kajad. Dok film dub'ist. Muusikat oleks võind rohkem kuulda.
so what
Kasutaja avatar
Kickflick
Ristiisa
Ristiisa
PostitusiCOLON 3774
LiitunudCOLON 29. Juuli 2009, 19:53
AsukohtCOLON Tallinn

Postitus Postitas Kickflick »

Angel Eyes 7/10
Kasutaja avatar
Ralf
love <3
PostitusiCOLON 13749
LiitunudCOLON 06. Mai 2006, 14:57
AsukohtCOLON Sinu voodialune (väga tolmune *köh*)
CONTACTCOLON

Postitus Postitas Ralf »

Pilt

Üsna unustatav ja mitte kuigi meeldejääv. Sisult oli film omamoodi värske - käsitleti subkultuuri ja spordiala, mida mina pole varasemalt üheski linateoses näinud - kuid samas oli lugu kuidagi masendavalt lihtne ja ebaerutav. Stseen Ellen Page'i ja Landon Pigg'iga basseinis oli parajalt tobe. Küll aga olid positiivseteks külgedeks Drew Barrymore ja Kristen Wiig - mõlemad väga vahvad ja andekad neiud, esimene neist siis nii kaamera ees kui ka taga. Ka Juliette Lewis oli üllatavalt tore. Vaatasin filmi puhtalt Ellen Page'i pärast, kuid tõtt-öelda jäi tema täitsa tagaplaanile.

●●●●○○○○○○
Kasutaja avatar
CM-Girl
Ristiisa
Ristiisa
PostitusiCOLON 4885
LiitunudCOLON 16. Juuli 2009, 22:48
AsukohtCOLON Paide

Postitus Postitas CM-Girl »

League of the Extraordinary Gentlemen
Kasutaja avatar
uLtImAtEcRiTiC
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
PostitusiCOLON 4788
LiitunudCOLON 01. Detsember 2009, 23:12

Postitus Postitas uLtImAtEcRiTiC »

Vaatasin Starsky & Hutch'i uuesti ära :))

Stiller, Wilson, Vaughn - geniaalne (Y)
8/10
Kasutaja avatar
Garli
Ristiisa
Ristiisa
PostitusiCOLON 3695
LiitunudCOLON 23. Detsember 2008, 17:19

Postitus Postitas Garli »

The Departed
2006. aasta BP läks väga õigesse kohta. Esimene 10/10 film sellel aastal. Nüüd ootusärevus seoses Shutter Island'iga suurenes veelgi.

The Hudsucker Proxy
Sai ära vaadatud, et lõpetada ära enda missioon nimega "Vaata ära kõik vendade Coen'ide filmid". THP oligi viimane nende täispikk film, mis veel nägemata oli. Kuigi mulle see eriti hullult peale ei läinud, ütlen ikkagi, et tegu on väga muheda ning väga mõnusalt humoorika ja fantaasiarikka teosega, mis võrreldes muude Coen bros. filmidega on teenimatult vähe tähelepanu saanud. 6/10
Kasutaja avatar
Rebellion
Raevunud härg
Raevunud härg
PostitusiCOLON 116
LiitunudCOLON 10. Jaanuar 2010, 23:40
AsukohtCOLON Rakvere

Postitus Postitas Rebellion »

Good Luck Chuck
Kasutaja avatar
lostinthemist
Ristiisa
Ristiisa
PostitusiCOLON 2195
LiitunudCOLON 02. Veebruar 2006, 01:43
AsukohtCOLON Lõuna-Korea

Postitus Postitas lostinthemist »

Donnie Darko (Director's Cut)
Minu elust ja enesest
Lõuna-Korea filmiblogi
Eelnevalt AvP_75, nüüd kasutajanimega lostinthemist.
Kasutaja avatar
LiveForThis
Ristiisa
Ristiisa
PostitusiCOLON 4911
LiitunudCOLON 28. Juuni 2008, 15:25
AsukohtCOLON Tallinn

Postitus Postitas LiveForThis »

Mother

Joon-ho Bong delivers :!:
Kasutaja avatar
Kickflick
Ristiisa
Ristiisa
PostitusiCOLON 3774
LiitunudCOLON 29. Juuli 2009, 19:53
AsukohtCOLON Tallinn

Postitus Postitas Kickflick »

Starsky & Hutch 9/10
BUTTON_POST_REPLY