Vihje

See foorum on mõeldud Filmiveeb.ee filmide kommenteerimiseks.

Moderaator: Meeskond

Vihje

PostitusPostitas Cochrane » 04. Jaanuar 2006, 00:39

Vihje
Clue (1985)

Kuus inimest kutsutakse õhtusöögile. Nende võõrustaja, hr. Boddy (Lee Ving) annab igaühele neist erinevad relvad, kustutab siis tuled ja kui valgus taastub, on keegi hr. Boddy tapnud. Peokülalised asuvad maja läbi otsima, et leida, kas mõrvariks oli keegi salapärane seitsmes inimene, kes seda tegi. Õhtu jooksul ilmub välja teisigi, kes oma elu kaotavad. Teener Wadsworthil (Tim Curry) on oma idee süüdlase osas ja ta taastab õhtu sündmused, et tõde teada saada....

Täielikku tutvustust loe siit.
Kasutaja avatar
Cochrane
Filmiveeb.ee admin
Filmiveeb.ee admin
 
Postitusi: 2680
Liitunud: 12. Aprill 2005, 12:17

Re: Vihje

PostitusPostitas Audrey » 30. Juuli 2013, 00:55

Minu üks suur lemmikutest! Ma ei tea, mitmendat korda ma oma atmosfäärist siin juba jahun, aga tõesti - järjekordne mõnusa atmosfääriga film! Väga head karakterid ning twistiga lõpp
Spoiler :
or should I say "lõpud"...

Spoiler :
Need momendid, kui Micael McKean võpatas oma pokaaliga, ajasid mind a-l-a-t-i naerma.

Kes soovib sellist lõbusat-põnevat (kuid samas ka pingelist!) filmi, mida ühel mõnusal õhtul vaadata, siis this is the one!
Kasutaja avatar
Audrey
Raevunud härg
Raevunud härg
 
Postitusi: 141
Liitunud: 03. August 2009, 18:29

Re: Vihje

PostitusPostitas Hicks » 30. Juuli 2013, 22:55

Lõbus film tõesti. Kuigi peab võlgnema oma õnnestumise komöödiana headele osatäitjatele, eelkõige Tim Curry keda ei ole kunagi igav vaadata. Süžee jääb nõrgapoolseks.
Kasutaja avatar
Hicks
Teadmata kadunud
Teadmata kadunud
 
Postitusi: 4
Liitunud: 26. Juuli 2013, 20:07
Asukoht: Pärnu


Mine Filmid

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 88 külalist

cron