Õhus

See foorum on mõeldud Filmiveeb.ee filmide kommenteerimiseks.

Moderaator: Meeskond

Õhus

PostitusPostitas Kaido » 30. Detsember 2009, 21:05

Õhus
Up in the Air



Ryan Bingham (George Clooney) veedab enamuse oma ajast mööda Ühendriike ringi lennates ja inimesi vallandades - see on mehe elukutse, milles on ta lausa põrgulikult hea. Tema ideaalne karjäär aga ähvardab kokku variseda, kui firma palkab tööle noore naise Alexi (Vera Farmiga), kes tuleb lagedale uue innovaatilise lahendusega: hakata inimesi vallandama läbi Interneti. Päästmaks enda karjääri, otsustab Ryan teha kõik võimaliku, et Alexi idee ei teostuks.



Täielikku tutvustust loe siit.
Kasutaja avatar
Kaido
Filmiveeb.ee admin
Filmiveeb.ee admin
 
Postitusi: 2223
Liitunud: 28. Detsember 2004, 23:57

PostitusPostitas Kaido » 31. Detsember 2009, 01:00

väga meeldiv film, stiililt "Thank you for smokingu" kanti. Film väärib oma paljusaadud kiidusõnu.

8/10
Kasutaja avatar
Kaido
Filmiveeb.ee admin
Filmiveeb.ee admin
 
Postitusi: 2223
Liitunud: 28. Detsember 2004, 23:57

PostitusPostitas LiveForThis » 26. Jaanuar 2010, 15:11

Up In The Air on kindlalt selle aasta üks lahedaimaid filme.
Intelligentne, karismaatiline, sarmikas, ülivoolavate dialoogidega, andekate karakteritega, kes arenesid jõudsalt aina edasi ja edasi, ideega, mis täitis oma eesmärki, et viia Clooney tegelane punkti, kus möödunud ja edasise elu üle mõtlemine on paratamatu.
9/10
Kasutaja avatar
LiveForThis
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4911
Liitunud: 28. Juuni 2008, 15:25
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas Kidd » 27. Jaanuar 2010, 09:14

Treileri järgi otsustades peaks ma küll mingi nõiduse all olema (tasuta õlu kogu filmi jooksul), et sellist romantilist pläma vaatama läheksin. :)
So, where's the Cannes Film Festival being held this year?
Kasutaja avatar
Kidd
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 872
Liitunud: 23. Jaanuar 2008, 15:14
Asukoht: Taiwan

PostitusPostitas Jolt » 27. Jaanuar 2010, 09:57

Mmmm... Reitmani enda sõnad, ta ei tee selliseid high concept filme, mille sisu saaks paari lausega moonutamatult kokku võtta ja samal põhjusel on trailerite lõikamine tema filmidele täielik piin. Ja nii on.

Up in the Air on küll mitut tüüpi inimsuhetest aga straight up "romantilist pläma" on seal filmilikult lihtsustatul moel minimaalselt. Tõmme mehe ja naise vahel on reaalne eluline asi ning se'l viisil film seda portreteeribki. Mingis traileri variandis - võibolla ajan sassis sellega, mida Reitman filmist rääkis - öeldakse samuti, et tegu pole armastuslooga.

Ise ei jäänud lõpuga liiga rahule. Ei oska etteheidet sõnastada, kuid Thank You For Smoking'u vaatamisele järel oli veidi sarnane - ülepakutud, aga napp sõnavara ei võimalda paremat alternatiivi leida - pettumus. Ilmselt vaatan lähitulevikus uuesti, siis saab ehk selgemaks.
Kasutaja avatar
Jolt
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 2207
Liitunud: 12. Juuni 2007, 12:02

PostitusPostitas DaydreamDiamond » 27. Jaanuar 2010, 11:06

Kas ma vaatasin ikka sama filmi, millest siin Kidd räägib...? "Romantilisest plämast" on asi suht kaugel, minu meelest. Suhteliselt kurb draama, kuhu peidetud mõned väga head naljad - minu meelest. George'i osatäitmine on väga hea aga ei tea, kas just mõne auhinna vääriline. Film ise siiski on vägagi meeldiv.
It's only after we've lost everything that we're free to do anything.
Kasutaja avatar
DaydreamDiamond
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 982
Liitunud: 07. Oktoober 2008, 11:36
Asukoht: Tartu

PostitusPostitas LiveForThis » 27. Jaanuar 2010, 11:16

Kidd kirjutas:Treileri järgi otsustades peaks ma küll mingi nõiduse all olema (tasuta õlu kogu filmi jooksul), et sellist romantilist pläma vaatama läheksin. :)
ˇ

You got it very, very wrong :shokeeritud:
Kasutaja avatar
LiveForThis
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4911
Liitunud: 28. Juuni 2008, 15:25
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas Kidd » 28. Jaanuar 2010, 09:26

LiveForThis kirjutas:
Kidd kirjutas:Treileri järgi otsustades peaks ma küll mingi nõiduse all olema (tasuta õlu kogu filmi jooksul), et sellist romantilist pläma vaatama läheksin. :)
ˇ

You got it very, very wrong :shokeeritud:


Võib olla tõesti
So, where's the Cannes Film Festival being held this year?
Kasutaja avatar
Kidd
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 872
Liitunud: 23. Jaanuar 2008, 15:14
Asukoht: Taiwan

PostitusPostitas qpdb » 28. Jaanuar 2010, 17:59

Kidd kirjutas:Treileri järgi otsustades peaks ma küll mingi nõiduse all olema (tasuta õlu kogu filmi jooksul), et sellist romantilist pläma vaatama läheksin. :)


ära ole nii karm :D romantika on ju vahepeal hää kaspole? :pööritus:
qpdb
Teadmata kadunud
Teadmata kadunud
 
Postitusi: 10
Liitunud: 25. Jaanuar 2010, 12:21
Asukoht: Tartu

PostitusPostitas KDorbek » 29. Jaanuar 2010, 10:22

Täitsa ok film 8/10
KDorbek
Raevunud härg
Raevunud härg
 
Postitusi: 153
Liitunud: 18. Aprill 2009, 02:26

PostitusPostitas qpdb » 29. Jaanuar 2010, 11:29

sai ka siis õhtul läbi vaadatud, mulle meeldis väga :) 10/10p
qpdb
Teadmata kadunud
Teadmata kadunud
 
Postitusi: 10
Liitunud: 25. Jaanuar 2010, 12:21
Asukoht: Tartu

PostitusPostitas eerik » 29. Jaanuar 2010, 22:50

Positiivne üllatus. Hetkeks tundus, et tuleb väga sitt klišeelik lõpp, aga siis tuli väike püant, mis tegelikult oli ka omamoodi klišee, ning film kestis veel paarkümmend minutid.

9/10
Kasutaja avatar
eerik
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4876
Liitunud: 05. Märts 2006, 00:59

PostitusPostitas Kickflick » 06. Veebruar 2010, 18:35

Treiler väga ei kutsunud mind vaatama seda, aga kuna film on saanud palju positiivset vastukaja, otsustasin siiski vaadata. Üldiselt oli hea ja omapärase sisuga ning stiilne film, George Clooney mängis hästi, aga mingit eriti suurt elamust ei saanud ega millegi uuega ei üllatanud. Algusepoole oli film päris huvitav ja põnev jälgida, aga siis läks vahepeal igavaks. 6/10
Kasutaja avatar
Kickflick
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 3774
Liitunud: 29. Juuli 2009, 19:53
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas Ralf » 07. Veebruar 2010, 19:48

Külastasin kino ja käisin "Up in the Airi" vaatamas. Sain kõike mida Jason Reitmanilt kui stsenaristilt ning lavastajalt oodata julgesin: film oli ühteaegu ääretult vaimukas kui ka väga nutikas. George Clooney tegelane Ryan Bingham meenutas kohati oma paari aasta tagust karakterit Michael Claytonit, kuid tollest filmist on "Up in the Air" peajagu üle. Ka publik tundus filmile meeldivalt kaasa elavat, ma ise naersin muide poole vähem kui kõik teised vaatajad - ju siis polnud päris minu huumor või oli publik paremas tujus kui mina... siin-seal ikka itsitasin üksjagu. Nüüd siis sellest, mis veidi pinnuks silmas oli. Anna Kendrick... sellise kogenud täku nagu Clooney kõrval on see vaid paar kassafilmi teinud väike tüdruk ikka väga hädine ja tema tegelane oli üsna ebameeldiv. Üleüldse filmi selline mentori-õpilase värk ei sobinud, oleks eelistanud professionaalsemat sugudevahelist lahingut, et Bingham peab näiteks toime tulema endavanuse ja endaga samade kogemustega kõva tegijaga, mitte mingit plikat koolitama. Umbes poole peal vajus film pulmavärgiga veidi ära, kuid vajus lõpus taas jälle rööpasse. Siiski üks aasta parimaid filme. Jäin väga rahule. Muide, filmi alguses näidati "Fantastic Mr. Foxi" trailerit ja õhkkonna järgi oli aru saada, et keegi ei kavatse seda vaatama minna - kurb iseenesest.

Tugev 8/10!
Kasutaja avatar
Ralf
love <3
 
Postitusi: 13749
Liitunud: 06. Mai 2006, 14:57
Asukoht: Sinu voodialune (väga tolmune *köh*)

PostitusPostitas Spellbound » 07. Veebruar 2010, 20:05

Ralf kirjutas:Muide, filmi alguses näidati "Fantastic Mr. Foxi" trailerit ja õhkkonna järgi oli aru saada, et keegi ei kavatse seda vaatama minna - kurb iseenesest.


Ma küll kavatsen ja seda kohe kindlasti, vaatamata teistele odavamatele võimalustele.
Who are you? Who slips into my robot body and whispers to my ghost?
LEVEL 1
Kasutaja avatar
Spellbound
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 3527
Liitunud: 01. September 2008, 14:34
Asukoht: Tallinn

Järgmine

Mine Filmid

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 55 külalist

cron