Aastavahetus Eesti telekanalitel

Siin räägime seriaalidest, tv-showdest jms.

Moderaator: Meeskond

PostitusPostitas null » 01. Jaanuar 2010, 21:20

Eriti midagi ei näind, aga üks hea asi oli. Meri ja Orava näidend. Vaatan korduse ka veel lisaks.
so what
Kasutaja avatar
null
Bond, James Bond
Bond, James Bond
 
Postitusi: 593
Liitunud: 31. August 2007, 19:14

PostitusPostitas Hea Aasta » 01. Jaanuar 2010, 22:41

Valdavalt sai ikka ETV-d jälgitud, vahel ka Kanal 2-te.
"Tujurikkuja" oli normaalne, kuid 2008 meeldis rohkem. "Edekabelis" ka ainult paar väärt nalja.
Igatahes TV3 jäi üldse vaatamata.
Hea Aasta
Bond, James Bond
Bond, James Bond
 
Postitusi: 486
Liitunud: 19. Jaanuar 2007, 16:02

PostitusPostitas rauls » 02. Jaanuar 2010, 01:11

Vaatasin ka mingil määral telekat aasta viimasel päeval. "Tujurikkuja" oli suht-koht hea, "Edekabel" aga täiesti alla käinud (kunagi oli väga hea). Vahepeal sai "Vilde teed" vaadatud, mis oli isegi päris lahe - ikkagi Kreisiraadio oli mängus.
Kasutaja avatar
rauls
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4385
Liitunud: 27. August 2008, 23:34

PostitusPostitas LiveForThis » 02. Jaanuar 2010, 02:13

Jolt kirjutas:Vaidlen vastu. Täiesti paljudel inimestel ongi mingi kummastav hirm mustvalge filmi suhtes ja fraasis "see on mustvalge film, vaataja ei saa midagi aru" on palju rohkem tõttu, kui sooviks. See et algmaterjal on sümpaatne ei välista, võimalust pila üle naerda.


Muidugi ei välista, aga lihtsalt see edastab teatavat sõnumit inimestele, kes ei ole vaevunud Püha Tõnu vaatama ja seepärast ei teki PTK vastu võib olla huvigi või midagi sellist :pööritus:
Sobimatu pila minu arust.

Teemasse ka. Aastavahetuse programm oli igav igal kanalil. ETV käis küll, aga sattusin korraks ka Kanal 2 peale ja sealne melu oli lihtsalt piinlik(eriti siis kui Saagimit tantsimas näidati)
Kasutaja avatar
LiveForThis
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4911
Liitunud: 28. Juuni 2008, 15:25
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas Soprano » 02. Jaanuar 2010, 02:21

Wolverine küünised ja terve klipp on tõesti parem, kui film ise!
Kasutaja avatar
Soprano
Filmiveeb.ee admin
Filmiveeb.ee admin
 
Postitusi: 8748
Liitunud: 06. Jaanuar 2007, 05:24

PostitusPostitas IlseV » 04. Jaanuar 2010, 01:11

Minu aastavahetus saabus l õ p u k s ometi, sest Püha Graal telemaastikul aka Tujurikkuja on l õ p u k s ometi kordusesse jõudnud. Haa, PG in my dreams, sest suhteliselt mage (?) oli l õ p p u d e l õ p u k s kogu supp. Naeru-elementi pakkus ainult l õ p p u jäetud turismireisist pajatav skets, Püha Tõnu, Wolverine ja Russow olid muige-elemendid, ülejäänu omastas endale meelest-läinud-elemendi ja lähevad l õ p u k s kindlasti ajaloo hämarikku.
Kasutaja avatar
IlseV
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 1816
Liitunud: 13. August 2008, 20:12

PostitusPostitas Ronet » 04. Jaanuar 2010, 02:31

Edekabel imes. Tujurikkuja oli kõvasti parem kui eelmine aasta. Meri ja Orav oli väga hea. Üldiselt nagu ikka.. oli ETV parim panus.

IlseV kirjutas:Minu aastavahetus saabus l õ p u k s ometi, sest Püha Graal telemaastikul aka Tujurikkuja on l õ p u k s ometi kordusesse jõudnud. Haa, PG in my dreams, sest suhteliselt mage (?) oli l õ p p u d e l õ p u k s kogu supp. Naeru-elementi pakkus ainult l õ p p u jäetud turismireisist pajatav skets, Püha Tõnu, Wolverine ja Russow olid muige-elemendid, ülejäänu omastas endale meelest-läinud-elemendi ja lähevad l õ p u k s kindlasti ajaloo hämarikku.

wat
Päevik | 2021
Pilt
Pilt
"What's a knockout like you doing in a computer-generated gin joint like this?" - William T. Riker
Kasutaja avatar
Ronet
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 5960
Liitunud: 08. November 2008, 08:40

PostitusPostitas IlseV » 04. Jaanuar 2010, 02:39

wat wat. Lihtsalt olin üsna pettunud selles jampsis.
Kasutaja avatar
IlseV
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 1816
Liitunud: 13. August 2008, 20:12

PostitusPostitas _eesti999_ » 04. Jaanuar 2010, 20:22

Eelmine aasta oli tunduvalt parem "Tujurikkuja". Kuidagi labane tundus see sel aastal. Kui see Tuulikute klipp oli küll hea (Y) Kuna aga ETVs oli veel "Rohke Debelaki libauudised", "Saatevigad", "Erisaate karaoke" ja "Edekabel", siis meeldis ETV programm enim 2009. aastal. :)
Kasutaja avatar
_eesti999_
Bond, James Bond
Bond, James Bond
 
Postitusi: 548
Liitunud: 04. Detsember 2007, 21:18
Asukoht: Pärnu

PostitusPostitas IlseV » 04. Jaanuar 2010, 20:30

Labane on küll vale sõna öelda, ma arvan. Pigem mõned tuttavad on öelnud, et ei saanud naljast aru, kuna pole näiteks Püha Tõnu või neid teisi värke näinud...
Kasutaja avatar
IlseV
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 1816
Liitunud: 13. August 2008, 20:12

PostitusPostitas _eesti999_ » 04. Jaanuar 2010, 20:35

IlseV kirjutas:Labane on küll vale sõna öelda, ma arvan. Pigem mõned tuttavad on öelnud, et ei saanud naljast aru, kuna pole näiteks Püha Tõnu või neid teisi värke näinud...

Püha Tõnu filmi olen ma näinud, kuid "Tujurikkuja" oma ei meeldinud kuidagi.. Ja ka teisi filme.
2008. aasta, ütleks, et naljakam oli siis...
Kasutaja avatar
_eesti999_
Bond, James Bond
Bond, James Bond
 
Postitusi: 548
Liitunud: 04. Detsember 2007, 21:18
Asukoht: Pärnu

PostitusPostitas Hea Aasta » 04. Jaanuar 2010, 20:56

2008 aasta Tujurikkujat sattusin mina ka ainult korduses vaatama, aga ometi oli see kordades parem kui 2009. aasta oma.
Hea Aasta
Bond, James Bond
Bond, James Bond
 
Postitusi: 486
Liitunud: 19. Jaanuar 2007, 16:02

Re: Aastavahetus Eesti telekanalitel

PostitusPostitas Eestlane » 31. Detsember 2011, 19:06

ETV ja Kanal 2 üle kõige! Etv-st eelkõige Edekabel, Tujurikkuja, Peeter Oja Aferistoteles Europoulus, Kanal 2-st Võsapets.
Eestlane
Teadmata kadunud
Teadmata kadunud
 
Postitusi: 41
Liitunud: 15. August 2008, 11:07

Re: Aastavahetus Eesti telekanalitel

PostitusPostitas CM-Girl » 01. Jaanuar 2012, 12:22

Tavaliselt on saadud aastavahetustel vaadatud ETV'd. Minu jaoks parema programmiga kui teised kanalid. Mäletan kui aastaid tagasi kui veel väike olin, siis sai sõbranna juures aastavahetust veedetud ja ETV kanalit just vaadatud. Meelelahutuslik. Tujurikkuja on tänavu kriitikat saanud aga mulle meeldis. Eriti meeldis Ansip vs Halonen. Edekabel meeldis samuti. Normann oskab ikka hästi ümberkehastuda.

Ja muidugist tuli ETVst ka "Dinner for One". Surematu klassika. (Y)
Kasutaja avatar
CM-Girl
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4885
Liitunud: 16. Juuli 2009, 22:48
Asukoht: Paide

Re: Aastavahetus Eesti telekanalitel

PostitusPostitas lostinthemist » 01. Jaanuar 2012, 14:42

Tujurikkuja sketš "Hiid-Ansip vs Hiid-Halonen" oli üle prahi. Ma ikka naersin end nii pisaraisse. :'D Veel ägedam oli see, et nad kasutasid Wilhelmi karjet kohas 1:04 :))
Minu elust ja enesest
Lõuna-Korea filmiblogi
Eelnevalt AvP_75, nüüd kasutajanimega lostinthemist.
Kasutaja avatar
lostinthemist
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 2195
Liitunud: 02. Veebruar 2006, 01:43
Asukoht: Lõuna-Korea

EelmineJärgmine

Mine Telejutud

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 11 külalist

cron