Kasutajanimed

Siia kõik muud jutud, mis mujale ei sobi. Lubatud on rääkida kõigest.

Moderaator: Meeskond

Kasutajanimed

PostitusPostitas IlseV » 16. November 2009, 20:26

Hm, täna öösel tuli selline mõte, mis pani huvitama: kuidas Filmiveeblased omale nime on valinud? Mõne puhul paistab see obvioossem, kui ehk teistel, aga siiski-siiski..
Kasutaja avatar
IlseV
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 1816
Liitunud: 13. August 2008, 20:12

PostitusPostitas Soprano » 16. November 2009, 20:36

Mul on jah obvioosne. Olen seda nime kasutanud praktiliselt arvuti saamisest peale ehk ligi 10 aastat, sama vana nagu sarigi. On lihtsalt jäänud default kasutajanimeks igas foorumis.
Kasutaja avatar
Soprano
Filmiveeb.ee admin
Filmiveeb.ee admin
 
Postitusi: 8748
Liitunud: 06. Jaanuar 2007, 05:24

PostitusPostitas Jolt » 16. November 2009, 20:38

Tõishea küsimus. Ise mingit head seletust pakkuda ei oska... eelnevalt kasutasin peaasjalikult aliasena skugge, mille laenasin kelleltki Skuggelt Puhhi jutukast (telneti ajad). Sel nimel oli lihtsalt lahe kõla ning jäi meelde ja hiljem hakkasin ise kasutama. Muidu on see vist mingi perekonnanimi Rootsis.

Jolt on kasutusel alates ajast mil liitusin filmiveebiga, ankreeti täis tuli pähe - lühike ja lööv (pun intended!).

IlseV, sinu kasutajanimi pärineb sellest, et oled oma perekonnanime tähed ümberseadnud? Anagramm.
Kasutaja avatar
Jolt
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 2207
Liitunud: 12. Juuni 2007, 12:02

PostitusPostitas Soprano » 16. November 2009, 20:40

mhmh Ilves.
Vanasti kasutasin Goodfellas ka mõnes kohas. Rockfoorumis, mida pole enam ammu, olin selle nimega.
Kasutaja avatar
Soprano
Filmiveeb.ee admin
Filmiveeb.ee admin
 
Postitusi: 8748
Liitunud: 06. Jaanuar 2007, 05:24

PostitusPostitas eerik » 16. November 2009, 20:41

Isa pani mulle sellise nime.
Kasutaja avatar
eerik
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4876
Liitunud: 05. Märts 2006, 00:59

PostitusPostitas Soprano » 16. November 2009, 20:42

eerik kirjutas:Isa pani mulle sellise nime.

Aga rezpekt?
Kasutaja avatar
Soprano
Filmiveeb.ee admin
Filmiveeb.ee admin
 
Postitusi: 8748
Liitunud: 06. Jaanuar 2007, 05:24

PostitusPostitas Forzelius » 16. November 2009, 20:42

Forza Azzuri - edasi taevasinised. Itaalia jalgpallikoondise fänn siis sedapuhku.
LynyrdSkynyrd - väga owner bänd ja siiamaani üks lemmikuid.
kkssuur - mõttevälgatus, mis nägi ilmavalgust, kui Crime Factoryt kunagi mängima hakkasin, also known as Narkomäng. Kõik kasutajanimed olid seal võetud, siis hakkasin lihtsalt suvaliselt klaviatuuritähti tippima ja see oligi tulem. Ei kahetse, siiamaani vahest kasutan seda nicki.
PiltPiltPilt
Kasutaja avatar
Forzelius
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 13222
Liitunud: 22. Mai 2005, 21:22

PostitusPostitas Nowitzki » 16. November 2009, 20:45

Enne oli Kahn aga unustasin parooli ja mingi e-maili jama oli pidin uue konto tegema ja siis valisin järgmise lemmik sportlase nime.
Nowitzki
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 1147
Liitunud: 30. Märts 2007, 19:28
Asukoht: Soome,Kotka

PostitusPostitas eerik » 16. November 2009, 20:55

Soprano kirjutas:
eerik kirjutas:Isa pani mulle sellise nime.

Aga rezpekt?

See on nimi on evolutsiooni käigus tulnud. Antud nime aluseks oli vist ingliskeelne sõna respect, mida ma veidi kohendasin.

Aga kui nüüd esimesi internetialiaseid meenutada, siis ma olin juba aastal 2000 "South Park"-ist vaimustusest ja kasutusel oli KennyKiller. :P
Kasutaja avatar
eerik
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4876
Liitunud: 05. Märts 2006, 00:59

PostitusPostitas Garli » 16. November 2009, 21:29

Pärisnimi on mul säherdune. Tänapäeval registreerin igal pool sellise nimega ja nendes, kus muud nimed, üritan ka ikka Garli'ks muuta selle võimaluse korral.

Interneti avastamiste aegadel olin igasugustes metal-muusika foorumites Mezmerize nime all, mis on ühe System of a Downi albumi nimeks.

Kofferi foorumis on mul nimeks MyPlague, mis on ühe Slipknot'i laulu nimi. Enam seal foorumis aktiivselt ei tegutse.
Kasutaja avatar
Garli
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 3695
Liitunud: 23. Detsember 2008, 17:19

PostitusPostitas IlseV » 16. November 2009, 21:33

Anagramm, indeed

Garli on üsna ainulaadne nimi Eestis, huvitav samuti.
Kasutaja avatar
IlseV
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 1816
Liitunud: 13. August 2008, 20:12

PostitusPostitas Spellbound » 16. November 2009, 21:48

Paistab, et kõige ilmsem arvamus, kust ma endale nime valisin, on Hitchcocki filmi "Spellbound" järgi, aga see ei ole teps mitte see. Kunagi olin suurem Dimmu Borgiri kuulaja, kui praegu. Kord kasutajanime mõeldes (vist oli Subclubi sisenemisel) kuulasin DB albumilt "Enthrone Darkness Triumphant" lugu "Spellbound (by the Devil)" ja nii valisingi bläkkarite lugu kuulates endale nime.

Tollal polnud filmist veel kuulnudki :)
Who are you? Who slips into my robot body and whispers to my ghost?
LEVEL 1
Kasutaja avatar
Spellbound
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 3527
Liitunud: 01. September 2008, 14:34
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas KiiZ » 16. November 2009, 22:22

IlseV kirjutas:Hm, täna öösel tuli selline mõte, mis pani huvitama: kuidas Filmiveeblased omale nime on valinud? Mõne puhul paistab see obvioossem, kui ehk teistel, aga siiski-siiski..


Peaks mainima, et ka mul oli mõnda aega tagasi mõte teha selline teema...mis tekkis huvitaval kombel samuti öösel :)

KiiZ tuli mingist suvalisest kukehäälest (kikerikii) ja kurat, siiamaani imestan, kuidas ta mul igale poole nimeks sattus. Isegi msn-i. Kaalusin, et laseks filmiveebi kasutajanime enda pärisnimeks muuta, aga ei tea- on mõtet või ei?
Kasutaja avatar
KiiZ
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 1637
Liitunud: 09. Juuni 2007, 09:06

PostitusPostitas Pikku My » 16. November 2009, 22:24

Sel ajal kui kasutajaks registreerisin, mängis kõrvaltoas mingi soome kanal. Ma ei suutnud omale mingit kasutajanime välja mõelda ja järsku kuulsin kuidas muumide My seal midagi kõvasti karjus ja siis niimoodi kähku sealt nimi võetud saigi :)) Ma olen väikest kasvu ka, nii et nimi isegi sobib mõnes mõttes.
Kasutaja avatar
Pikku My
Batman alustab
Batman alustab
 
Postitusi: 99
Liitunud: 04. Aprill 2009, 19:00

PostitusPostitas LiveForThis » 16. November 2009, 22:49

Enne Filmiveebi kasutasin erinevaid kasutajanimesid, aga see tüütas ära. Nii et nii ma siis LiveForThis-ks saingi, kui Filmiveebiga liitusin. Blogspotiga ka veel ühtlasi.
Võtsin selle hardcore bändi Hatebreed abil. Kauaaegne lemmik ja lugu "Live for this" kuulus mõni aeg tagasi mu päevase playlisti hulka. Iga päev sai korra kuulatud.
Innustav lugu ka veel pealekauba.

http://www.youtube.com/watch?v=esVxBRz4y8U 8)
Kasutaja avatar
LiveForThis
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4911
Liitunud: 28. Juuni 2008, 15:25
Asukoht: Tallinn

Järgmine

Mine Vaba teema

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 12 külalist