Isiklikud mõjud

See foorum on mõeldud Filmiveeb.ee filmide kommenteerimiseks.

Moderaator: Meeskond

Isiklikud mõjud

PostitusPostitas Soprano » 22. Oktoober 2009, 17:39

Isiklikud mõjud

Personal Effects



24aastane Walter (Ashton Kutcher) on rahvusmeeskonda pürgiv maadleja, kes saab teada oma õe jõhkrast mõrvast. Ta naaseb koju emale appi, käib trennis, töötab perspektiivitul töökohal ning käib süüdistatava mõrtsukaga kohut. Peagi sõbruneb Walter kohtumajas Lindaga (Michelle Pfeiffer), kelle abikaasa samuti mõrvati. Naine kasvatab teismelist kurti poega Clayd, keda Walter julgustab maadlemisega tegelema ning saadab Lindat viimase töökohas toimuvatel üritustel.

Kas ja kuidas leevendada leinajate hingevalu? Kas viia tütrele kuulunud esemed kirbuturule? Mida teha isale kuulunud relvaga?

http://www.forumcinemas.ee



Täielikku tutvustust loe siit.
Kasutaja avatar
Soprano
Filmiveeb.ee admin
Filmiveeb.ee admin
 
Postitusi: 8748
Liitunud: 06. Jaanuar 2007, 05:24

PostitusPostitas rauls » 15. November 2009, 18:16

Mulle küll meeldivad umbes sedasorti draamad, kuid "Personal Effects" ei paelunud niivõrd ja huvitavusest jäi selgelt puudu. Michelle Pfeiffer ei ole enam kütkestav minu arust, kuigi jah oma vanuse (50 filmimise hetkel) kohta näeb ta väga OK välja. Näidelda oskab ta endiselt hästi. Küll aga Ashton Kutcher polnud veenev oma rollis. Ma ei pea ennast ammugi filmi asjatundjaks, kuid julgen väita, et antud linateose puhul polnud lavastajatöö just eriti õnnestunud ja lugu jäi ise ka lahjaks.

5,5/10
Kasutaja avatar
rauls
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4385
Liitunud: 27. August 2008, 23:34

PostitusPostitas Soprano » 15. November 2009, 18:22

USA's oli see direct-to-video, eks siis põhjusega.
Kasutaja avatar
Soprano
Filmiveeb.ee admin
Filmiveeb.ee admin
 
Postitusi: 8748
Liitunud: 06. Jaanuar 2007, 05:24

PostitusPostitas rauls » 15. November 2009, 18:29

Soprano kirjutas:USA's oli see direct-to-video, eks siis põhjusega.

Wow, seda ma ei teadnudki :o. Üllatav, et film üldse Eestis jõudis suurele ekraanile.
Kasutaja avatar
rauls
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4385
Liitunud: 27. August 2008, 23:34


Mine Filmid

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 41 külalist

cron