Orb

See foorum on mõeldud Filmiveeb.ee filmide kommenteerimiseks.

Moderaator: Meeskond

PostitusPostitas Soprano » 07. November 2009, 00:02

Lõuna-Eesti Haigla vs. Saarne Instituut

Pilt

Isegi number jäeti samaks... :pööritus:
Kasutaja avatar
Soprano
Filmiveeb.ee admin
Filmiveeb.ee admin
 
Postitusi: 8748
Liitunud: 06. Jaanuar 2007, 05:24

PostitusPostitas Ralf » 07. November 2009, 00:08

Kidd kirjutas:Midagi väga erilist polnud, positiivne oli muidugi see, et ponud mingi tüüpiline sündimatal lapse vaim uues kehas vms üleloomulikku. Kuigi kohustuslik vannitoa peegli ehmatus oli ikka sees.

Üks põhjuseid, miks ma armastan filmi "Black Christmas" on see, et ka seal on koht, kus vannitoakapi peegliga parempoolset ust liigutatakse ja ehmatuskohta pole, ja siis jälle vasakut, ja ehmatuskohta jälle pole. Iga kord, kui seda filmi vaatan, tekib tunne, et nüüd peaks mingi jube koht tulema, aga seda ei juhtu. See film pole muidugi nii või teisiti jump scare'ide peale üles ehitatud, aga tabav moment sellegipoolest.
Kasutaja avatar
Ralf
love <3
 
Postitusi: 13749
Liitunud: 06. Mai 2006, 14:57
Asukoht: Sinu voodialune (väga tolmune *köh*)

PostitusPostitas JazZ- » 11. November 2009, 17:49

Suhteliselt keskpärane õudukas, mida ühest tüüpilisest Samara-filmist eristas see, et
Spoiler :
Eshter'i "saladusega" jäädi siiski reaalsuse piiridesse, vähemalt hüpoteetiliselt oleks see ju võimalik.
Teine aspekt, mis Samara-filmidelele, tegelikult täitsa konkreetsele Samara filmile, ära tegi oli kerge "The Ring II" paroodia- vähemalt mulle jäi mulje, et see oli paroodiana kavandatud.
Spoiler :
("I'm not your fucking mommy!").

Eestlaste ilmumine oli muidugi filmi highlight, mille ajal kõik kinosaalis viibijad, (keda oli kokku u. 15), väga elevile läksid. Jah, nüüd on lõpuks möödas ajad, kui kaugemate riikide elanikud ei tea, kus Eesti asub.

Seik, mis mind vist filmi jooksul kõige rohkem häiris, oli see kui Brenda mänguväljakul hingeldades ringi kõndis nagu varitseks surm teda iga käänaku tagal. C-mon, kui sa nii väga seda frickin' liumäge kardad, siis ära roni sinna.

:pööritus:
Kasutaja avatar
JazZ-
Aasta foorumlane 2018
Aasta foorumlane 2018
 
Postitusi: 3827
Liitunud: 19. Aprill 2009, 19:19
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas robin » 11. November 2009, 19:34

tüüp oleks pidanud täitma naise soovi ja oleks film lõppenud okeilt:):) on ikka loll
robin
Teadmata kadunud
Teadmata kadunud
 
Postitusi: 9
Liitunud: 29. November 2008, 21:22

PostitusPostitas JazZ- » 11. November 2009, 19:45

Spoiler :
Imo oleks Esther võinud lihtsalt ajalehte kuulutuse üles panna, kui tal nii hädasi meest vaja oli. Mõnele perverdile oleks ta ikka peale läinud.
Kasutaja avatar
JazZ-
Aasta foorumlane 2018
Aasta foorumlane 2018
 
Postitusi: 3827
Liitunud: 19. Aprill 2009, 19:19
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas Ralf » 11. November 2009, 19:52

JazZ- kirjutas:
Spoiler :
Imo oleks Esther võinud lihtsalt ajalehte kuulutuse üles panna, kui tal nii hädasi meest vaja oli. Mõnele perverdile oleks ta ikka peale läinud.

Spoiler :
Filmi stsenaariumi (algversioonis?) oligi kirjas, et Estheril oli kombeks veel Venemaal labast elu elades saada keppi sealsetelt pervertidelt.
Kasutaja avatar
Ralf
love <3
 
Postitusi: 13749
Liitunud: 06. Mai 2006, 14:57
Asukoht: Sinu voodialune (väga tolmune *köh*)

PostitusPostitas Rain » 28. November 2009, 21:07

Eesti isiklik sarimõrvar. :)) Huvitav, miks nad seostasid Eestit vene rahvusega... ega Eesti pole ju Venemaa :p . Aga algul küll kohe ei märganud, et Eesti keeles räägiti seal, mingi imelik aktsent oli sees. Märkasin alles pärast, kui mainiti Eestit, siis kerisin kohe tagasi, et kuulata.
Aga muidu film ise oli päris põnev, thrillerit oli kohe mõnuga tunda. Algus oli kuidagi vähelubav.
Lõpp oli kuidagi tuttav mulle, kuid ei tule meelde kust ma seda "I'm not your fucking mommy" kuulnud olen... :pööritus:
8/10
Kasutaja avatar
Rain
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 3667
Liitunud: 06. Märts 2008, 16:38

PostitusPostitas Ralf » 28. November 2009, 21:17

Rain kirjutas:...ei tule meelde kust ma seda "I'm not your fucking mommy" kuulnud olen... :pööritus:

"The Ring Two". Paras rip-off oli. ;-)
Kasutaja avatar
Ralf
love <3
 
Postitusi: 13749
Liitunud: 06. Mai 2006, 14:57
Asukoht: Sinu voodialune (väga tolmune *köh*)

PostitusPostitas Rain » 28. November 2009, 21:57

Jajah, nüüd tuli meelde. :)
Kasutaja avatar
Rain
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 3667
Liitunud: 06. Märts 2008, 16:38

PostitusPostitas rauls » 29. November 2009, 00:07

Rain kirjutas: Huvitav, miks nad seostasid Eestit vene rahvusega... ega Eesti pole ju Venemaa :p .

See on jänkide puhul nii tavaline. Väga paljud arvavad praegugi, et Eesti oleks nagu Venemaa osa, umbes nagu osariik. Paarkümmend aastat tagasi ju olimegi Vene võimu all.
Kasutaja avatar
rauls
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4385
Liitunud: 27. August 2008, 23:34

PostitusPostitas Luc » 29. November 2009, 00:37

See on paratamatu, et eestlasi venelastega seostatakse. On isegi lehti, kus valid eesti keele ja viskab sulle terve lehe kirillitsat ette. Kui ma mäletan õigesti, siis ühes filmis - Brendan Fraser peaosas - öeldi, et üks koopamees on Eestist. Enamik Ameerika kontinendi inimesi ei tea meie eksistentsist midagi.
Ja no ei aita kaasa ka see, et vene rahvus moodustab üsnagi kopsaka protsendi meie populatsioonist.
"Violence is one of the most fun things to watch." - Q. Tarantino
Kasutaja avatar
Luc
Sõrmuste Isand
Sõrmuste Isand
 
Postitusi: 272
Liitunud: 08. September 2008, 18:53

PostitusPostitas snufffy » 01. Juuni 2010, 18:18

nii ,sain ka ära vaadatud . nautisin igati seda toredat filmielamust. Mõnes kohas tundus et oleksin tahtnud Estherile virutada, et ta neid asju teeb.:D
Ja kuna ostsin poest filmi siis oli seal lisaks näha ka filmi teistsugune lõpp , mis millegipärast meeldis rohkem . Kuid muidu hea film . 7,5 p
Kasutaja avatar
snufffy
Bond, James Bond
Bond, James Bond
 
Postitusi: 491
Liitunud: 02. Aprill 2010, 15:17

PostitusPostitas kerlitu23 » 08. Juuli 2010, 12:45

Mulle see film väga meeldis, üks parimaid õususfilme, mis ma näinud olen...
Annan 9/10
Kasutaja avatar
kerlitu23
Teadmata kadunud
Teadmata kadunud
 
Postitusi: 9
Liitunud: 08. Juuli 2010, 12:38

PostitusPostitas Peterzel » 18. Oktoober 2010, 23:59

Mitte just kehv, aga keskpärane mitteõudne õudukas. Viimasel 20 minutil läks paremaks ja saab ära panna 6/10
Peterzel
Batman alustab
Batman alustab
 
Postitusi: 78
Liitunud: 22. Oktoober 2007, 11:32

Re: Orb

PostitusPostitas Loop » 15. Juuli 2011, 02:20

igav seda vaadates ei ole kordagi , päris hea põnev film on ,
Spoiler :
see et ESTer vanamutt on tuli kll üllatusena
aga tõepoolest , lõpupoole langes naq täie pasa*a , lõpp ise oli väga lambi , väga ettearvatav(oli terve film suht:() .
samas mulle see estu eriti ei meeldind , just lootsin et keegi tuleks ja talle jalaga näkku tõmbaks hah , aga tema tegemised huvitasid mind kll . ei 6/10 film minuarust , 1 korra meelelahutuseks sobib .
ma vist sellesse farmigasse armumas , juba hea näitleja minuarust , ta juba kahes filmis müttand oma psühhopaat lastega heh .
Kasutaja avatar
Loop
Sõrmuste Isand
Sõrmuste Isand
 
Postitusi: 354
Liitunud: 26. August 2010, 10:27

EelmineJärgmine

Mine Filmid

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 45 külalist

cron