Videomängud

Siia kõik muud jutud, mis mujale ei sobi. Lubatud on rääkida kõigest.

Moderaator: Meeskond

PostitusPostitas Hülss » 30. Oktoober 2009, 18:52

Cochrane kirjutas:Väheke reklaami kah:
S.T.A.L.K.E.R.: Shadow of Chernobyl maksab Steamis kuni 2. novembrini 5 eurot.


Kohustuslik FPS ja poes on ta ka suht odav nüüd (300,-). Kõige atmosfäärikam shooter, mida eales mänginud.

Ise pelan praegu Half-Life'i, ma ei tea mitmendad korda, et värskendada mälu enne Black Mesa modifikatsiooni tulekut (november või detsember). Umbes 50 inimest on teinud oma vabast ajast terve Half-Life'i, Source 2007 mootori peal ümber ja lõpuks pärast viite aastat on asi valmis saamas.

http://www.blackmesasource.com/

Ja hiljuti sattusin sõltuvusse Torchlight'i demo'st, mis saadaval ka Steam'is. Diablo seeria tegijatelt, nüüd Runic Games (lahku läinud Flagship Studios) ja soundtrack'i teeb Matt Uelmen muideks. Mäng ise maksab 16€, mis on naeruväärne hind, samas multiplayer praegu puudub, aga sellele vaatamata haiglaselt odav (u. 250 eeku).
Kasutaja avatar
Hülss
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 1279
Liitunud: 14. Jaanuar 2007, 16:49
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas LiveForThis » 30. Oktoober 2009, 19:22

Hülss kirjutas:Ise pelan praegu Half-Life'i, ma ei tea mitmendad korda, et värskendada mälu enne Black Mesa modifikatsiooni tulekut (november või detsember). Umbes 50 inimest on teinud oma vabast ajast terve Half-Life'i, Source 2007 mootori peal ümber ja lõpuks pärast viite aastat on asi valmis saamas.

http://www.blackmesasource.com/


Christ Almyghty :!:
Kuidas ma seda ei teadnud.
Peaks selleks ajaks ka vist Half-Life uesti läbi tegema.
Kasutaja avatar
LiveForThis
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4911
Liitunud: 28. Juuni 2008, 15:25
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas null » 30. Oktoober 2009, 20:12

Soprano kirjutas:Mängin parasjagu Machinarium't. Kõik muud asjatoimetused langevad tahaplaanile.
Kolme leveliga demo: http://machinarium.net/demo/


tänud, et postitasid. vinge mäng, visuaalne pool just. päris raske oli ka täisversioon. pidi spikerdama.
so what
Kasutaja avatar
null
Bond, James Bond
Bond, James Bond
 
Postitusi: 593
Liitunud: 31. August 2007, 19:14

PostitusPostitas Soprano » 30. Oktoober 2009, 21:15

null kirjutas:
Soprano kirjutas:Mängin parasjagu Machinarium't. Kõik muud asjatoimetused langevad tahaplaanile.
Kolme leveliga demo: http://machinarium.net/demo/


tänud, et postitasid. vinge mäng, visuaalne pool just. päris raske oli ka täisversioon. pidi spikerdama.

Võin uhkusega öelda, et tegin ilma spikerdamata läbi, kuigi jäin paaris kohas pikalt kinni. Mõistatused olid huvitavad ja panid nupu ikka kenasti tööle. Lahe oli näha nt. seda mängu, mida koolis sai palju paberil mängitud, kus tuli 5 ritta saada.
Alguses tundus see noolte liigutamine (teisel pildil) võimatu, aga kui lõpuks pihta said, siis tundsid end targana. :P Ja sarnaseid minimänge oli igal sammul.

Pilt Pilt
Kasutaja avatar
Soprano
Filmiveeb.ee admin
Filmiveeb.ee admin
 
Postitusi: 8748
Liitunud: 06. Jaanuar 2007, 05:24

PostitusPostitas Hülss » 30. Oktoober 2009, 21:32

LiveForThis kirjutas:Christ Almyghty :!:


Mul on siiani raskusi selle uskumisega, et kamp fänne teevad 15+ tunnist mängu põhimõtteliselt nullist. Sõna mod oleks nagu halvustav öelda. Loodan, et tuleb nii hea nagu välja näeb. 15+ tundi puhast nostalgiat, Source 2007 mootoril ja seda TASUTA!

Siin ka üks juicy clip...
http://www.youtube.com/watch?v=o7iXwSJeuqM
Kasutaja avatar
Hülss
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 1279
Liitunud: 14. Jaanuar 2007, 16:49
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas Spellbound » 30. Oktoober 2009, 21:49

Hülss kirjutas:
Mul on siiani raskusi selle uskumisega, et kamp fänne teevad 15+ tunnist mängu põhimõtteliselt nullist. Sõna mod oleks nagu halvustav öelda. Loodan, et tuleb nii hea nagu välja näeb. 15+ tundi puhast nostalgiat, Source 2007 mootoril ja seda TASUTA!

Siin ka üks juicy clip...
http://www.youtube.com/watch?v=o7iXwSJeuqM

See on nagu megahea idee, sest Episode 3 on võib-olla tulekul ja kes ei tahaks vana head esimest osa uuesti mängida. Ma tean, et ma mängiks. Ja veel tasuta ka :)
Who are you? Who slips into my robot body and whispers to my ghost?
LEVEL 1
Kasutaja avatar
Spellbound
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 3527
Liitunud: 01. September 2008, 14:34
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas eerik » 31. Oktoober 2009, 17:49

Hakkan vist Heroes of Might and Magic IV uuesti mängima...
Kasutaja avatar
eerik
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4876
Liitunud: 05. Märts 2006, 00:59

PostitusPostitas Ronet » 31. Oktoober 2009, 17:58

Viimasel ajal olen nostalgia mõttes Counter Strike 1.6'te pelanud.
Päevik | 2021
Pilt
Pilt
"What's a knockout like you doing in a computer-generated gin joint like this?" - William T. Riker
Kasutaja avatar
Ronet
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 5960
Liitunud: 08. November 2008, 08:40

PostitusPostitas Forzelius » 31. Oktoober 2009, 18:50

Level kirjutas:Viimasel ajal olen nostalgia mõttes Counter Strike 1.6'te pelanud.


seim. beats the crap out of source ja muudest loomadest.
PiltPiltPilt
Kasutaja avatar
Forzelius
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 13222
Liitunud: 22. Mai 2005, 21:22

PostitusPostitas Spellbound » 31. Oktoober 2009, 19:04

Olen ka viimasel ajal CS-i harrastanud, aga mitte 1.6-te, vaid Condition Zerot.
Who are you? Who slips into my robot body and whispers to my ghost?
LEVEL 1
Kasutaja avatar
Spellbound
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 3527
Liitunud: 01. September 2008, 14:34
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas Ronet » 31. Oktoober 2009, 19:35

cs'i deathmatchid on ägedad.. üks õhtu sai quake2 q2dm1 mapis cs'i pelatud. Suht sürr oli. :P
Päevik | 2021
Pilt
Pilt
"What's a knockout like you doing in a computer-generated gin joint like this?" - William T. Riker
Kasutaja avatar
Ronet
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 5960
Liitunud: 08. November 2008, 08:40

PostitusPostitas Forzelius » 31. Oktoober 2009, 20:19

deathmatchid ruulivad jah. dd2 on miskipärast lemmik dm mode'iga. Muidu ei viitsi enam eriti officiale mängida, nii harva kui mängin, siis ikka fun'e.
PiltPiltPilt
Kasutaja avatar
Forzelius
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 13222
Liitunud: 22. Mai 2005, 21:22

PostitusPostitas Ralf » 31. Oktoober 2009, 20:43

Pilt

Tänasest mängin nagu kuutõbine minu arusaamist mööda mingite Blizzardi onude valmistehtud Torchlight'i. Mäng on väga väikeste nõudmistega ja sobib ideaalselt vanadele läpakatele või netbookidele, kuid on väga märulirohke ja on peaaegu identne "Diabloga" ning võiks tõtt-öelda olla isegi graafika poolest selle kolmas osa. Mulle meeldib eriti, et relvade hulgas on ka püstolid ja rifle'id. Tasub proovida! Hankimise vaev on ju väike. Mäng ise on aga üsna lihtne, mängin normaalse raskustasemega ega pole surnud isegi juhtudel, kui mana otsa saab ja oma tuhat tonti mul otsas aelevad. Ei istu väga see, et tegelasega mingi loom (kas kass või koer) kaasas jõlgub. Lahingus on temast muidugi kasu ja hea on ka see, et ta saab siis, kui sina questil oled, lipata linna ja seal korjatud asju müüa, aga mulle meeldib soolot teha.

Trailer
Kasutaja avatar
Ralf
love <3
 
Postitusi: 13749
Liitunud: 06. Mai 2006, 14:57
Asukoht: Sinu voodialune (väga tolmune *köh*)

PostitusPostitas rauls » 31. Oktoober 2009, 21:17

Hetkel mängin Playrays snookerit.
Kasutaja avatar
rauls
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4385
Liitunud: 27. August 2008, 23:34

PostitusPostitas .Raimz. » 01. November 2009, 23:52

Hetkel mängin Fallout 3 GOTY´t. Väga hea mäng ja tegevust jätkub pikaks ajaks. Kõik viis Fallout 3´me DLCd ühel plaadil koos põhimänguga.

Alles sai läbi mängitud Uncharted 2: Among Thieves. Tohutult hea graafikaga ja vaheldusrikas mäng. Peale selle videod ja stoori mis ei jää grammigi alla Hollywoodi seiklus filmidele.
[huddled in an air vent, John pulls out his lighter, flicks it on, and recalls his wife's invitation] "Come out to the coast, we'll get together, have a few laughs...”
Kasutaja avatar
.Raimz.
Raevunud härg
Raevunud härg
 
Postitusi: 116
Liitunud: 24. Veebruar 2008, 14:39

EelmineJärgmine

Mine Vaba teema

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 15 külalist