Saag IV

See foorum on mõeldud Filmiveeb.ee filmide kommenteerimiseks.

Moderaator: Meeskond

PostitusPostitas trintsu111 » 24. Jaanuar 2007, 16:25

mõttetu on mingit ühte filmi venitada ja teha uusi järgi..
tehku midagi uut ja paremat :?
trintsu111
Sõrmuste Isand
Sõrmuste Isand
 
Postitusi: 318
Liitunud: 23. September 2006, 16:52

PostitusPostitas Ralf » 05. September 2007, 20:08

K-16 !

Eesti kinodes 26. oktoober.

Mitte, et see K-16 midagi näitaks, aga kui "Saw III" juba, oleme ausad, mainstream kino kohta ootamatult räige oli, siis neljandast osast on oodata veelgi jõledamat andmist ja see on vaid rõõmusõnumiks.
Kasutaja avatar
Ralf
love <3
 
Postitusi: 13749
Liitunud: 06. Mai 2006, 14:57
Asukoht: Sinu voodialune (väga tolmune *köh*)

PostitusPostitas r.m.x » 15. September 2007, 09:48

mul on natuke kahju et k-16 sest ise olen 15 :(.

ise ootan filmi juba väga kaua aega ja lõpuks see siis tuleb ka,kuigi kinno vaatama minna ei saa,siis ootan dvd tuleku :)
Kasutaja avatar
r.m.x
Teadmata kadunud
Teadmata kadunud
 
Postitusi: 47
Liitunud: 31. August 2007, 08:45
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas Ecu » 15. September 2007, 20:39

3 esimest DVD mul riiulit juba kaunistab, ega see 4 tulemata jää
raud-polt peab seda nägema
Kasutaja avatar
Ecu
Batman alustab
Batman alustab
 
Postitusi: 91
Liitunud: 04. September 2006, 10:05

PostitusPostitas Ralf » 22. Oktoober 2007, 23:08

Ma olen täna õhtul juba umbes 3-4 tundi tasakaalukalt "Saw IV" IMDb boardidel passinud, teooriaid lugenud, pilte uurinud ja ka mõnd spoilerit piilunud, kurb küll, aga ei suutnud vastu panna. Võin vihjeks öelda, et neljanda osa timeline seotakse tugevasti kolmanda osa omaga. : )

Ka pilet on ForumCinemas' lehelt ostetud (nüüd, kus teenustasu ei ole, hakkan seda oodatumate filmide puhul tihti tegema, arvatavasti on "Saw IV" just selline film, mille puhul võib kiiruga enne seanssi piletit ostma minnes ukse taha jääda), reedel kl 16:50 olen kohal ! ;-)

Dare to see SAW?
Kasutaja avatar
Ralf
love <3
 
Postitusi: 13749
Liitunud: 06. Mai 2006, 14:57
Asukoht: Sinu voodialune (väga tolmune *köh*)

PostitusPostitas Blackstone » 26. Oktoober 2007, 23:59

Ma tahaks teada kust saaks saw IV subtiitrid?
Blackstone
Teadmata kadunud
Teadmata kadunud
 
Postitusi: 1
Liitunud: 26. Oktoober 2007, 23:46

PostitusPostitas hau » 27. Oktoober 2007, 11:23

Jumal tule appi!
hau
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4195
Liitunud: 12. Veebruar 2006, 17:22
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas siilupart » 27. Oktoober 2007, 16:51

Blackstone kirjutas:Ma tahaks teada kust saaks saw IV subtiitrid?


:D Vale koht veidi, või mis?
I Know I Am Little Stupid Girl, But I Learn Always Something
Kasutaja avatar
siilupart
Raevunud härg
Raevunud härg
 
Postitusi: 109
Liitunud: 27. Juuli 2007, 23:49
Asukoht: Kuressaare (Saarlane:D)

PostitusPostitas r.m.x » 28. Oktoober 2007, 15:39

kas keegi on juba vaatamas käinud? :)
Kasutaja avatar
r.m.x
Teadmata kadunud
Teadmata kadunud
 
Postitusi: 47
Liitunud: 31. August 2007, 08:45
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas Ralf » 28. Oktoober 2007, 16:21

Hoolimata sellest, et "Saw III" kogu seeria väärikalt lõpetas ning järgede vorpide mõttetuks muutis, on produtsendid võtnud pähe teha täitsa uus triloogia ja mis sa ütled, teise ja kolmanda osa lavastaja Darren Lynn Bousman on taas toolis. Mina käisin filmi täna vaatamas ja pean ütlema, et jäin rahule. Leidus hulgaliselt puudujääke, kuid kompensatsiooniks vastati suur hulk küsimusi ning laiendati ka veidi Jigsaw-universumit, nagu seda juba võiks nimetada. Tutvustatakse paari uut tegelast, uued lõksud, veidi rohkem gore´i (see on vaieldav, kuid minu arust on neljas seni saaga kõige karmim osa) ja lõpus siis see "suur twist".

Film algab Jigsaw ehk Johni lahkamisega, ei saa jätta märkimata, et see stseen oli vägev. Mitte just väga palju pikem autopsy traileris nähtust, kuid suurel linal palju aukartustäratavam ja peanaha mahatõmbamine oli ka päris hingetõmmet nõudev, vähemalt minu puhul. Kui rindkeresse skalpelliga esimene sisselõige tehti, ahhetas publik korraga... ju siis aimasid, mis tulema hakkab. Neljandas osas paisatakse mängu juba teises ja kolmandas osas nähtud mustanahaline SWAT-tiimi mees Rigg (Lyriq Bent), ühtlasi ka mõrvauurija Hoffman (Costas Mandylor) ning kuus kuud vangistuses olnud Eric Matthews (Donnie Wahlberg). Rigg´ile on antud 90 minutit, et päästa Matthews kohutavast surmast.

Nagu öeldud, oli positiivseid faktoreid ja negatiivseid. Johni minevikku tutvustati rohkem, andes lisaks vähile talle ka rohkem põhjust nende mõrvade sooritamiseks... vastatakse ära nii mõnigi kolmandas osas esile kerkinud küsimus ja isegi tehakse selgeks põhjus, miks Jigsaw kasutab oma ohvrite röövimisel just seamaski. Häiris mind aga näiteks veri, piinamine ja gore. See on juba praktiliselt teisest osast saanud Saw lahutamatuks osaks, kuid teises oli see veel normaalsel tasandil, neljandas osas oli see tähelepanu kõrvale juhtiv, kui jälle keegi mingitpidi lahti lõiguti, isegi ühe tähtsama tegelase surm oleks pidanud olema hulga dramaatilisem, kuna tegu ju suhteliselt pikalt Saw universumis olnud tegelasega.

Ka twist ei olnud midagi erilist, ja mitte seepärast, et ma enne nägemist seda juba enam-vähem IMDb + kannatamatuse tõttu teadsin, vaid seepärast, et ei saanud, mida lubati. Bousman ütles, et need, kes suudavad lõpu enne vaatamist ära arvata, on tema isiklikud kangelased ning et tema ise hakkas lavastajaks just sel põhjusel, et stsenaariumi lõpuosa oli olnud nii geniaalne. See "geniaalne" piirdus vaid eelmistes osades nähtud kontseptsioonide taaskasutamisega. Sellegipoolest leidus siin filmis nii hulgaliselt nüansse, et pani lausa imestama kui osavalt on kogu lugu jutustatud, ja ka looarendus Johni minevikust tuli kõvasti kasuks. Aga iseenesest oli ju põnev, pissile ei raatsinud minna ja kokkuvõtlikult ei valmistanud film sugugi pettumust. Sain mis tahtsin.
Kasutaja avatar
Ralf
love <3
 
Postitusi: 13749
Liitunud: 06. Mai 2006, 14:57
Asukoht: Sinu voodialune (väga tolmune *köh*)

PostitusPostitas Kaido » 28. Oktoober 2007, 17:31

Minagi käisin reedel ära kinos ja pean mainima, et oli vaadatav.
Nagu Saagi puhul ikka, võlus seegi osa just enda räigusega ning kaamerat ei pööratud ka kõige võikamatelt tseenidelt kõrvale.
Sisu poolest film midagi erilist ei pakkunund, seega annaksin hindeks 5/10
Kasutaja avatar
Kaido
Filmiveeb.ee admin
Filmiveeb.ee admin
 
Postitusi: 2223
Liitunud: 28. Detsember 2004, 23:57

PostitusPostitas GTASAN » 03. November 2007, 12:06

Ka mina olen seda filmi näinud ja peab ütlema,et polnud paha võikaid kohti jagus küllalt ja reiting oli ka suht kõrgele aetud! iga üks vaatab ise ja annab oma hinnangu ;-)
GTASAN
Teadmata kadunud
Teadmata kadunud
 
Postitusi: 49
Liitunud: 31. Juuli 2007, 15:00

PostitusPostitas hau » 03. November 2007, 21:23

Okei, mu arust oli päris korralik film, arvestades, et see tehti kolmanda filmi sisse. Päris hea stsenaarium pidi olema, et teha üks film teise filmi sisse, eriti kui stsenaristid on veel erinevad.
Gore-factor oli tasemel, nagu Sawide puhul kombeks. (Sawide piinamine on palju effektiivsem, sest siin minnakse kohe ja kurjalt asja kallale, mitte nagu Eli Rothi filmis, kus ta proovib luua miikelikku pinget enne, kui selle suure piinamiseni jõutakse).
See lõpu twist ei olnud selles suhtes väga peale surutud üllatus, sest
Spoiler :
juba alguses, kui Hoffman ei olnud veel kinni nabitud, oli päris mitu vihjet eelnevate filmide sisule, mis puudutasid seda, et Hoffman oli kaasosaline. Ma mõtlesin, et mis sellest tüdrukust sai, kes kolmandas osas rööviti, kuna ta isa tapeti nüüd ära. Aga IV osa alguses, kui Hoffmanil oli mingi kaisuloom käevangus küsisid FBId, et kas tal on tüdruk või poiss ja just siis tuli ka uudis, et üks arst(tüdruku ema) on haiglast kadunud.

Nad kasutasid päris huvitavat montaazistiili, mis vahepeal isegi publikust mõned naerud sai. Päris huvitavalt mindi ühelt sisuliinilt teise üle näiliku ühe võttega, kui üks tegelane läks teise liini üle. Näiteks, kui see naine noaga kukkus vastu peeglit lendas ta nagu politsei kontorisse.

Mulle Sawi seeria igatahes meeldib ja mul hea meel, et tegijad pole taset alla lasknud, erinevalt paari kümnendi tagustest slasherisaagadest.
hau
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4195
Liitunud: 12. Veebruar 2006, 17:22
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas Spellbound » 09. November 2008, 14:40

Who are you? Who slips into my robot body and whispers to my ghost?
LEVEL 1
Kasutaja avatar
Spellbound
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 3527
Liitunud: 01. September 2008, 14:34
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas LiveForThis » 29. Oktoober 2009, 01:42

Parem jah 7/10
Kasutaja avatar
LiveForThis
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4911
Liitunud: 28. Juuni 2008, 15:25
Asukoht: Tallinn

EelmineJärgmine

Mine Filmid

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 46 külalist