Suure paugu teooria

See foorum on mõeldud Filmiveeb.ee seriaalide kommenteerimiseks.

Moderaator: Meeskond

Suure paugu teooria

PostitusPostitas Soprano » 14. September 2009, 16:17

Suure paugu teooria
The Big Bang Theory (2007)

Penny (Kaley Cuoco) kolib uude koju ja ta ei oska arvatagi, et tema naabriteks on 2 geeniust. Nad saavad sõpradeks ja nende vahel toimub palju lahedaid ja koomiliseid olukordi. Toimub ka Kaunitar ja geeniuse lugu, kus Sheldon (Jim Parsons) armub Penny'sse, aga nende suhe ei kesta kaua.

Loe täielikku tutvustust siit
Kasutaja avatar
Soprano
Filmiveeb.ee admin
Filmiveeb.ee admin
 
Postitusi: 8748
Liitunud: 06. Jaanuar 2007, 05:24

PostitusPostitas Luc » 14. September 2009, 17:06

Olen vaadanud mingisuguse hooaja osi. Kohati isegi päris naljakas, aga üldiselt ülepingutatud.
Kindlasti mitte parem, kui Sõbrad või mõni muu sarnane seriaal.
"Violence is one of the most fun things to watch." - Q. Tarantino
Kasutaja avatar
Luc
Sõrmuste Isand
Sõrmuste Isand
 
Postitusi: 272
Liitunud: 08. September 2008, 18:53

PostitusPostitas JazZ- » 14. September 2009, 18:30

Vaatasin ka ühte osa, seda, kus mängis Summer Glau ("It's hot in here. Must be Summer." :)) ). Tundus minu arvates ka pisut liiga ülepingutatud, aga samas tunduvad mulle alguses vaatama hakates kõik sitcom'id pisut ülepingutatud. Aga kui tegelaste ja sarjada ära harjub, siis see enam ei häiri.
Kasutaja avatar
JazZ-
Aasta foorumlane 2018
Aasta foorumlane 2018
 
Postitusi: 3827
Liitunud: 19. Aprill 2009, 19:19
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas Ronet » 14. September 2009, 18:35

Ei ole ülepingutatud. Need karakterid ongi sellised.
Päevik | 2021
Pilt
Pilt
"What's a knockout like you doing in a computer-generated gin joint like this?" - William T. Riker
Kasutaja avatar
Ronet
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 5960
Liitunud: 08. November 2008, 08:40

PostitusPostitas No1. » 14. September 2009, 20:02

Level kirjutas:Ei ole ülepingutatud. Need karakterid ongi sellised.

nõustun sinuga. Minu arust on need karakterid täpselt nagu olema peavad.
No1.
Teadmata kadunud
Teadmata kadunud
 
Postitusi: 49
Liitunud: 27. August 2009, 01:44

PostitusPostitas Luc » 14. September 2009, 20:12

Soprano kirjutas:�levaate kirjutanud: No1.

No1. kirjutas:
Level kirjutas:Ei ole ülepingutatud. Need karakterid ongi sellised.

nõustun sinuga. Minu arust on need karakterid täpselt nagu olema peavad.

Ei oodanudki, et sa teistmoodi vastaks.
Aga ma ei väitnud, et karakterid on ülepingutatud. Võibolla veidike, aga pigem mõned naljad, mida seal visatakse. Nii mõnigi häiris. Maitse asi ehk.
"Violence is one of the most fun things to watch." - Q. Tarantino
Kasutaja avatar
Luc
Sõrmuste Isand
Sõrmuste Isand
 
Postitusi: 272
Liitunud: 08. September 2008, 18:53

PostitusPostitas JazZ- » 14. September 2009, 21:06

Pidasin ka 'ülepingutamise' all silmas pigem nalju, kui tegelasi. Aga ega ühe vaadatud osa põhjal pole nagunii mõtet vaidlema hakata.

Level, nagu ma aru saan, siis sa oled "Friends'i" ja "How I Met Your Mother'it" ka vaadanud. Kuidas need sinu arvates "The Big Bang Theory'ga" võrreldes on (või "The Big Bang Theory" nendega võrreldes)?
Kasutaja avatar
JazZ-
Aasta foorumlane 2018
Aasta foorumlane 2018
 
Postitusi: 3827
Liitunud: 19. Aprill 2009, 19:19
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas No1. » 14. September 2009, 22:09

JazZ- kirjutas:Level, nagu ma aru saan, siis sa oled "Friends'i" ja "How I Met Your Mother'it" ka vaadanud. Kuidas need sinu arvates "The Big Bang Theory'ga" võrreldes on (või "The Big Bang Theory" nendega võrreldes)?


Endalgi H.I.M.Y.M kõik osad vaadatud , kuid mitte kõik friendsi osad. How i met your mother on tunduvalt parem kui Big ja friends .Vähemalt mulle on kuidagi moodi How hingelähedasem.
No1.
Teadmata kadunud
Teadmata kadunud
 
Postitusi: 49
Liitunud: 27. August 2009, 01:44

PostitusPostitas JazZ- » 14. September 2009, 22:40

HIMYM on hetkel üldse üks mu lemmikseriaale ja kui ma "The Big Bang Theory" seda ühte osa vaatasin, siis ma kippusingi seda liialt HIMYMiga võrdlema ja "The Big Bang Theory" jäi "How I Met Your Mother'ile" minu silmis alla ning arvatavasti osalt selle tõttu ma seda rohkem edasi pole vaadanudki. Sellepärast ma tahtsingi kellegi teise arvamust, kes mõlemat näinud on, kuulda. ;-)
Kasutaja avatar
JazZ-
Aasta foorumlane 2018
Aasta foorumlane 2018
 
Postitusi: 3827
Liitunud: 19. Aprill 2009, 19:19
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas Ronet » 15. September 2009, 03:49

Võrdleks The Big Bang Theoryt rohkem Two and a Half Men'i ja Dharma & Greg'iga. Kõigi sarjade taga on geniaalne Chuck Lorre.

Friends'i ei saa ma lähimate aastate jooksul objektiivselt hinnata. Kanal 2 on öökimiseni selle ära leierdanud. Nagu ka Tuvikesed.
Päevik | 2021
Pilt
Pilt
"What's a knockout like you doing in a computer-generated gin joint like this?" - William T. Riker
Kasutaja avatar
Ronet
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 5960
Liitunud: 08. November 2008, 08:40

PostitusPostitas Leic » 06. Jaanuar 2010, 18:54

Ma olen kõiki TBBT osasid näinud siiamaani ( 2 hooaega ) ja see on väga naljakas ja omamoodi, kõik karakterid on ülimalt lahedad, lemmik on Howard oma šarmiga ja riietumisega :D
Aga ma olen üüratu Sõprade fänn ja ütleks et ei usu TBBT uutest osadest midagi naljakamat kui siiani näinud olen.. aga kui uusi osasid tuleb siis vaatan kindlasti.
How I met my mother - pole näinud aga nüüd ma uurin selle kohta.. kas see tõesti on kellegi arvates parem kui Sõbrad, on see üldse võimalik !?
Leic
Teadmata kadunud
Teadmata kadunud
 
Postitusi: 42
Liitunud: 04. Jaanuar 2010, 15:34

PostitusPostitas JazZ- » 27. Veebruar 2010, 18:12

Nii, nüüd, kus mul tervelt 10 osa The Big Bang Theory't vaadatud on, saan ka päris vingelt oma mineviku-minaga, kes siin teemas mingit jura on ajanud, vastuollu minna. Tähendab, siiani on The Big Bang Theory mulle täitsa meeldinud, olgugi, et varasemalt selle ülepingutatuks tituleerisin. Jah, kergelt ülepingutatud ta võibolla aeg-ajalt on, nagu enamik sitcome, aga ei saa öelda, et see väga häiriks.
Lemmiktegelasteks on vist Sheldon, kes neist tegelikult kõige ülepingutatum on, aga kellega, ma siiski, tunnistagem ausalt, kõige rohkem hingesugulust tunnen. (Jah, see on arvatavasti meeldimiseks parem põhjus, kui see, et lisaks oli ta peale Penny ainus tegelane, kelle nime googeldamata kirjutada oskasin. Tõesti- näiteks, see et Leonard on tegelikult Leonard, mitte hoopis Lennart, nagu ma kogu aeg arvasin, tuli päris suure šokina.)

Igatahes on The Big Bang Theory's piisavalt geeky'd naljad+ pidevad reference'id koomiksitele, filmidele ja sarjadele, nii, et WIN. Nagu näiteks viimases osas (st, minu jaoks viimases- 1x10) oli kohe alguses kena viide Terminatorile JA RENT'ile, kui Penny "I want to go ouuuuuuuuuuuut tonight'i" laulis, et Mimi rolli jaoks harjutada. (Jah, kuna mul kõik Rent'i laulud peas on, siis läksin selle paari tuttava laulurea peale päris äksi täis.)
Kasutaja avatar
JazZ-
Aasta foorumlane 2018
Aasta foorumlane 2018
 
Postitusi: 3827
Liitunud: 19. Aprill 2009, 19:19
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas Ronet » 29. Märts 2010, 17:17

Päevik | 2021
Pilt
Pilt
"What's a knockout like you doing in a computer-generated gin joint like this?" - William T. Riker
Kasutaja avatar
Ronet
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 5960
Liitunud: 08. November 2008, 08:40

PostitusPostitas 0ll » 29. Märts 2010, 20:46

Level kirjutas:The Big Bang Theory - A XXX Parody trailer @ youtube
oli vaid aja küsimus..


:)
Kusjuures dialoog, kostüümid ja set on täiesti võrreldavad originaalsarjaga. Oleks valjem naerutrack ja 13 korda paremad näitlejad, ei teekski vahet.
Fact is, the law says you cannot touch! But I think I see a lotta lawbreakers up in this house tonight...
Kasutaja avatar
0ll
Bond, James Bond
Bond, James Bond
 
Postitusi: 795
Liitunud: 07. Detsember 2009, 23:25
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas LiveForThis » 31. Märts 2010, 22:29

Päris kõlbulik sari. Mõnusalt ülepingutatud, aga see käib asja juurde. Tegelased on muhedad, alati on neil midagi asjalikku öelda, võib isegi mõne tsitaadi kõrva taha panna, esimesed 5 osa üllatasid ja arvan, et jätkan samal lainel.
Kasutaja avatar
LiveForThis
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4911
Liitunud: 28. Juuni 2008, 15:25
Asukoht: Tallinn

Järgmine

Mine Seriaalid

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 11 külalist