Unenäod

Siia kõik muud jutud, mis mujale ei sobi. Lubatud on rääkida kõigest.

Moderaator: Meeskond

PostitusPostitas lostinthemist » 16. Juuli 2006, 03:29

Mõned unenäed on küll päris õudsed olnud. Esimese asjana tuleb meelde üks kohutav unenägu, mida nägin umbes 6. aastasena ja mis on ikka siiani hirmuärataval kombel meelde jäänud.
Nimelt olin tuttavate juures vms. Midagi oli, et tahtsin ühte ust lahti teha. Isa tuli mulle appi ja kui ta ukselingist tõmbama hakkas, pudenes ta nukutükkideks vms (jalad, käed, pea jm eraldi nagu nukud on, enne kokkupanemist vms). Lihtsalt, isa pudenes tükkideks. Ärgates oli mul kohutavalt halb tunne. Mõte oli juba, et isa on surnud. See unenägu on justkui mällu söövitatud.
Samas mõeldes nende õudusunenäode peale, mille tõttu olen ehmatusest ärganud, siis tuleb meelde, kuidas üks libahundi sarnane hunt (ülisuur) hammustas vist käest. Ärkasin kohe paugupealt ehmatudes üles..
Nüüd, rääkides headest unenäodest, siis tuleb meelde, kuidas unes nägin unustamatut Queen'i ja Predator'i võitlust mingi templisammaste vahel. :P
Järgmine kord oleks vaja öökapile panna pliiats ja märkmik, et hea unenägu õhtuks enam meelest ei lähe. :P
Minu elust ja enesest
Lõuna-Korea filmiblogi
Eelnevalt AvP_75, nüüd kasutajanimega lostinthemist.
Kasutaja avatar
lostinthemist
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 2195
Liitunud: 02. Veebruar 2006, 01:43
Asukoht: Lõuna-Korea

PostitusPostitas Kaido » 16. Juuli 2006, 11:45

V kirjutas:
Kaido kirjutas:ma näen viimasel ajal igasuguseid toredaid unenägusi. Vahest täitsa kurb, et läbi saavad. Viimane huvitavam oli, kui mulle Oscar anti 8)
mille eest?


Ei mäleta enam, aga mingi imelik kategooria oli :P
Kasutaja avatar
Kaido
Filmiveeb.ee admin
Filmiveeb.ee admin
 
Postitusi: 2223
Liitunud: 28. Detsember 2004, 23:57

PostitusPostitas Ralf » 16. Juuli 2006, 11:55

Ma nägin kord unes, et mul on kusehäda ja läksin miljonitualetti laskma, jube mõnus tunne oli. Ärkasin üles ja voodi/püksid olid märjad. :)
Kasutaja avatar
Ralf
love <3
 
Postitusi: 13749
Liitunud: 06. Mai 2006, 14:57
Asukoht: Sinu voodialune (väga tolmune *köh*)

PostitusPostitas Robert » 16. Juuli 2006, 20:48

Fletchu kirjutas:Ma nägin kord unes, et mul on kusehäda ja läksin miljonitualetti laskma, jube mõnus tunne oli. Ärkasin üles ja voodi/püksid olid märjad. :)


Märg unenägu? :mrgreen:

Tegelt hirmutavatest unenägudest on mitmeid olnud. Krt, kes teab äkki mõni on ka filmidest mõjutatud. Mis on priidul kohe kindlasti. Tegelikult üks oli selline, kus ma sattusin mingi maffiasõja vahele. Ja siis ma surin nagu mingi mitme inimese eest. Ja lõpus, siis jooksin ringi mingi relvaga tüübi eest ja varjasin ennast majas. Unenägu lõppeski sellega ära, et see sihtis mind läbi akna ja irvitas. Ilmselt ma ei näe õudusunenägudes mingeid kummitusi, zombisid vms, sest need ei hirmuta mind.

Muide, see mida sa unenägudes näed tuleb su alateadvusest. Nii et näiteks, kui sa kardad kedagi/midagi, siis on suur tõonäosus, et sa näed seda ka unes.
Robert
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 2873
Liitunud: 18. Jaanuar 2005, 15:21
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas ingrids » 02. August 2009, 11:41

naljakas, nägin täna und, kus mingil aiapeol olid kõik filmiveeblased koos ja enamus nägid välja nagu nende avatarid
Kasutaja avatar
ingrids
Raevunud härg
Raevunud härg
 
Postitusi: 165
Liitunud: 15. Märts 2009, 13:17

PostitusPostitas rauls » 02. August 2009, 12:04

ingrids kirjutas:naljakas, nägin täna und, kus mingil aiapeol olid kõik filmiveeblased koos ja enamus nägid välja nagu nende avatarid

Kas Forrest Gump oli ka kohal? :D
Kasutaja avatar
rauls
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4385
Liitunud: 27. August 2008, 23:34

PostitusPostitas Garli » 02. August 2009, 12:05

ja Eric Cartman? : DDD
Kasutaja avatar
Garli
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 3695
Liitunud: 23. Detsember 2008, 17:19

PostitusPostitas Jolt » 02. August 2009, 12:07

Unenäod on muhedad ja segased asjad, kunagi analüüsisin enda omi päris pidevalt ja planeerisin isegi unenäopäevikut pidama hakata. Aga raks, ega ikka ei viitsi kohe peale ärkamist midagi kirjutada, hiljem tihtilugu hästi ei mäleta. Viimasel ajal olen maganud paraku nii raskelt, et ükski unenägu meelde pole jäänud.

Keegi lucid dreamingut on saavutanud?
Kasutaja avatar
Jolt
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 2207
Liitunud: 12. Juuni 2007, 12:02

PostitusPostitas IlseV » 02. August 2009, 12:23

Kusjuures olen vist korra või paar midagi sellist kogenud, kus ma tean et magasin ja sain aru, et kõik toimub ainult unenäos, aga olin nagu kõrvaltvaataja ja ei saanud ise midagi teha. Üsna õudne oli.

Aga, ingrids, kunagi talvel nägin midagi sarnast, kus ka filmiveeblased, avatari nägudega kusagil kõledas korteris koos olid ja vist plaanisime miskitsugust pidu. Mäletan, et korteris tapeeti ega midagi polnud, selline jubedavõitu hruštšovka, aga toas oli ääretu ja pagana mugav diivan + suur laiekraan teises toanurgas.

Üldiselt on mu unenäod niivõrd segased, et neid ei suuaks vist ärkvel olleski välja mõelda. Üks vähegi loogilistematest oli eilne, kus ma istusin noore Vaiko Epliku ja Marju Kuudiga kohaliku poe ees ja jõime kamba peale Kellukest. Marju võttis ainult väikese lonksu, aga Vaiko, rüblik, tegi pudelile põhja peale. Aga samas on Clint Eastwood mind ka koolist väljaviskamise eest päästnud.
Kasutaja avatar
IlseV
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 1816
Liitunud: 13. August 2008, 20:12

PostitusPostitas ingrids » 02. August 2009, 13:52

multikategelasi ma ei näinud, ise ma ka Stewie Griffin ei olnud:D kõige rohkem, keda mäletan olid millegipärast just rauls, IlseV, Level, Avp_75, Soprano ja Forza, sest nendega ma rääkisin, teised olid kaugemal ja ebamäärased, aga ma nagu teadsin, et kõik on sellised nagu oma avatarid ja ma ei seostanud neid kuulsustega vaid teadsin, et nad tegelikult ongi sellised. ja nimed olid muidugi ka kõigil nii nagu siin

aga mu unenäos oli suur aed ja selline väike telk, kuhu hirmsalt moodi rahvast sisse mahtus. ma arvan, et ma seletaksin seda unenägu nii, et kuna viimasel ajal on palju folgist räägitud, ja minul alati seostub folgiga telk, siis ehk sellepärast see telk, no ja siis filmiveeb on ikka mul meelel ja siis pidu oli äkki Forza sünna :D

olen ka vähemalt ühe korra mingit sellist und näinud, mis oli hästi vastik, aga samal ajal unes ma kogu aeg mõtlesin, et õnneks on see ainult uni, nii et see võibolla on midagi lucid dreamingu poole
Kasutaja avatar
ingrids
Raevunud härg
Raevunud härg
 
Postitusi: 165
Liitunud: 15. Märts 2009, 13:17

PostitusPostitas Forzelius » 02. August 2009, 15:35

haha
PiltPiltPilt
Kasutaja avatar
Forzelius
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 13222
Liitunud: 22. Mai 2005, 21:22

PostitusPostitas Ralf » 02. August 2009, 16:37

Ma nägin ükskord unes - ja ma ei tee nalja - et me kogemata tapsime ühe filmiveeblase ära (ei nimeta, kelle) ja sundisime üht teist filmiveeblast teda maha matma (taas jätan nimetamata). Unenäo meeleolu oli sellest süngest asjaolust hoolimata väga positiivne. :D
Kasutaja avatar
Ralf
love <3
 
Postitusi: 13749
Liitunud: 06. Mai 2006, 14:57
Asukoht: Sinu voodialune (väga tolmune *köh*)

PostitusPostitas Gang-pae » 02. August 2009, 16:44

Nädal aega tagasi nägin unes, et kaks tüüpi tulid mulle külla. Väitsid end olevat Hülss ja Soprano. Siis koostasime mingeid filmiedetabeleid ja kuulasime Guitar Wolfi. Filmiveeb hakkab vaikselt unenägudesse tungima.
Kasutaja avatar
Gang-pae
Bond, James Bond
Bond, James Bond
 
Postitusi: 576
Liitunud: 01. Jaanuar 2009, 23:58

PostitusPostitas Pikku My » 02. August 2009, 16:49

Kui ma noorem olin võisin mõnikord unes mõelda, et kas teen silmad lahti või ei. Samal ajal kui mõtlesin, nägin und edasi. Kui enam rohkem näha ei tahtnud, avasin silmad ja oligi uni läbi. Enam kahjuks nii ei oska :pööritus:
Kasutaja avatar
Pikku My
Batman alustab
Batman alustab
 
Postitusi: 99
Liitunud: 04. Aprill 2009, 19:00

PostitusPostitas Jolt » 02. August 2009, 17:02

Ma ise olen päris mitu korda taibanud, et näen und. Umbes nii, et keegi ajab mind autoga taga ja ma saan aru - hehei, see on ju uni. Seejärel auto hajub ja unenägu läheb enamvähem normaalselt edasi.
Seega, kahjuks pole peaagu ükski nendest hetkedest piisavalt kaua kestnud, et päris lucid dreaminguks nimetada.

Palju proovivad unenäo üle kontrolli saavutades lendamise ära. Ise olen sellega jõudnud nii kaugele, et hõljusin paari meetri kõrgusel maa kohal ja siis võtsid uni, ja ühes sellega gravitatsioon, jälle võimust. Järgnenud tegevuse üle enam kontrolli ei omanud.

Ja veel. Erakordselt palju on seda, et keegi ajab mind taga ja ma ei saa korralikult joosta. Põgenen hüpates, jalad koos, mis on täiesti wtf. Seletatav vist magamisasendiga.
Filmiveeblasi paraku näinud pole, ei avataridena ega muidu.
Kasutaja avatar
Jolt
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 2207
Liitunud: 12. Juuni 2007, 12:02

EelmineJärgmine

Mine Vaba teema

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 8 külalist

cron