Dwight Schultz

See foorum on mõeldud Filmiveeb.ee näitlejate kommenteerimiseks.

Moderaator: Meeskond

Dwight Schultz

PostitusPostitas Soprano » 30. Juuli 2009, 18:36

Dwight Schultz
Baltimore, Maryland, USA (24.11.1947)

William Dwight Schultz on Ameerika lava-, televisiooni- ning filminäitleja. Teda tuntakse kõige paremini tema rollide põhjal "A-Rühmas" (1983-1987), kus ta mängis kapten 'Howling Mad' Murdockit ja "Star Treki" filmides, kus ta esines leitnant Reginald Barclayna. Kõige enam aga on Schultz kuulsust kogunud oma häälega; ta on rääkinud rohkem kui viiekümne multifilmi ning arvutimängu kangelase eest.

Ülevaate lisas: nomore

Loe täielikku tutvustust siit
Kasutaja avatar
Soprano
Filmiveeb.ee admin
Filmiveeb.ee admin
 
Postitusi: 8748
Liitunud: 06. Jaanuar 2007, 05:24

PostitusPostitas Wisegirl » 31. Juuli 2009, 20:13

Paluks näiteid- mis multifilmi ja arvutimängude kangelastele ta oma hääle andnud on??? Tutvustuse kirjutamise põhimõte ongi anda ju ülevaade näitlejast, mitte kirjutada see-ja-see-on-sündinud-seal-ja-seal-kui-tahate-teada-mida-teinud-on-otsige-ise-tüüpi kokkuvõtet.

Ja pikem võiks olla...

Hea pilt on valitud, ma kohe ei tundnud äragi.
-Breathe.... Deeply, yes, of course, but, by all means.....: exhale- RDA
Kasutaja avatar
Wisegirl
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 1082
Liitunud: 28. Detsember 2005, 01:15
Asukoht: Sydney

PostitusPostitas Ronet » 31. Juuli 2009, 21:20

Wisegirl kirjutas:Paluks näiteid- mis multifilmi ja arvutimängude kangelastele ta oma hääle andnud on???


http://www.imdb.com/name/nm0776239/
Päevik | 2021
Pilt
Pilt
"What's a knockout like you doing in a computer-generated gin joint like this?" - William T. Riker
Kasutaja avatar
Ronet
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 5960
Liitunud: 08. November 2008, 08:40

PostitusPostitas Wisegirl » 01. August 2009, 11:20

Hei, sellisel juhul võikski tutvustuse kirjutamise asemel viidata näitlejale/lavastajale ainult linkidega. Milleks ometi rohkem vaeva näha? Või piirduda paari lausega: Näitleja sündis selles linnas, käis seal koolis, on osalenud mitmes filmis. Soovite rohkem infot? Guugeldage.
-Breathe.... Deeply, yes, of course, but, by all means.....: exhale- RDA
Kasutaja avatar
Wisegirl
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 1082
Liitunud: 28. Detsember 2005, 01:15
Asukoht: Sydney

PostitusPostitas nomore » 06. August 2009, 13:08

Wisegirl kirjutas:Hei, sellisel juhul võikski tutvustuse kirjutamise asemel viidata näitlejale/lavastajale ainult linkidega. Milleks ometi rohkem vaeva näha? Või piirduda paari lausega: Näitleja sündis selles linnas, käis seal koolis, on osalenud mitmes filmis. Soovite rohkem infot? Guugeldage.


Filmiveeb kajastab peamiselt filme, mitte arvutimänge, ometi on Dwight Schultz ka oma vanemate teoste põhjal üsna hinnatud näitleja, nii et tuleb leida kompromiss, mida kirjutada ning mida mitte. Loomulikult võin ma ka lugeda üles kümneid arvutimänge, millele ta on hääle andnud, kuid, kuidas puutub see asjasse, kui inimesest tahab infot filmihuviline, kes tuli filmiveebi mõttega saada teada midagi näitlejatest, mitte arvutimängudest?
Mr. K lõpetas
nomore
Teadmata kadunud
Teadmata kadunud
 
Postitusi: 13
Liitunud: 08. Mai 2009, 16:11

PostitusPostitas Wisegirl » 06. August 2009, 15:54

Vabandust, kuid mis need arvutimängud siia puutuvad? Ise Sa oled selge sõnaga kirja pannud, et ta on ka multifilmitegelastele hääle andnud- kirjutanud siis paar näidet sellest.

Iga keskmine filmihuviline teab Dwight Schultzist niigi sama palju, kui Sa kirja pannud oled. Loogiline oleks kirja panna rohkem.

Minu arvates peavadki nii näitlejate kui ka lavastajate tutvustused p-õ-h-j-a-l-i-k-u-d olema. Milleks siis üldse neist tutvustust kirjutada? Lisada võib ka triviaalset materjali, mis näitleja kui inimese huvitavamaks muudab.

Järgmine kord kui tutvustust kirjutad, pea lihtsalt meeles, et oluline pole mitte asi viie minutiga valmis kirjutada, vaid oluline on see hästi kirjutada.
Sinu üllitis on üle põlve kokku klopsitud. Kas ma teeksin paremini? Hell yeah.

Säh Sulle konstruktiivset kriitikat.
-Breathe.... Deeply, yes, of course, but, by all means.....: exhale- RDA
Kasutaja avatar
Wisegirl
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 1082
Liitunud: 28. Detsember 2005, 01:15
Asukoht: Sydney

PostitusPostitas Forzelius » 06. August 2009, 16:37

Nõustun siinkohal 100% Tarktüdrukuga.
PiltPiltPilt
Kasutaja avatar
Forzelius
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 13222
Liitunud: 22. Mai 2005, 21:22

PostitusPostitas nomore » 11. August 2009, 14:36

Wisegirl kirjutas:Vabandust, kuid mis need arvutimängud siia puutuvad? Ise Sa oled selge sõnaga kirja pannud, et ta on ka multifilmitegelastele hääle andnud- kirjutanud siis paar näidet sellest.

Iga keskmine filmihuviline teab Dwight Schultzist niigi sama palju, kui Sa kirja pannud oled. Loogiline oleks kirja panna rohkem.

Minu arvates peavadki nii näitlejate kui ka lavastajate tutvustused p-õ-h-j-a-l-i-k-u-d olema. Milleks siis üldse neist tutvustust kirjutada? Lisada võib ka triviaalset materjali, mis näitleja kui inimese huvitavamaks muudab.

Järgmine kord kui tutvustust kirjutad, pea lihtsalt meeles, et oluline pole mitte asi viie minutiga valmis kirjutada, vaid oluline on see hästi kirjutada.


Sinu üllitis on üle põlve kokku klopsitud. Kas ma teeksin paremini? Hell yeah.

Säh Sulle konstruktiivset kriitikat.



Kuigi ma ei väida, et kogu kriitika oleks vale, ei saa ma ka sellega täiesti nõustuda. Arvutimängud puutuvad siia täpselt nii palju, kui sina neid kohe alguses mainisid. Küllap oli rõhk siis kuskil mujal ning mina mõistsin seda valesti. Multifilmide näidete kohta nii palju, et kas mitte selleks polegi tutvustuse juures paremal üleval ~viis filmi, mis peaksid andma ettekujutuse näitlejast. Kuna multifilmid, millele härra hääle on andnud pole (vähemalt minu silmale) ühed parimatest ning kuulsamatest, siis nendeks viieks filmiks panin ainult ühe animatsiooni.
Tänud hää kriitika eest.
Mr. K lõpetas
nomore
Teadmata kadunud
Teadmata kadunud
 
Postitusi: 13
Liitunud: 08. Mai 2009, 16:11


Mine Näitlejad

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 6 külalist