Hauakivi

See foorum on mõeldud Filmiveeb.ee filmide kommenteerimiseks.

Moderaator: Meeskond

Hauakivi

PostitusPostitas Cochrane » 29. Oktoober 2005, 03:53

Hauakivi
Tombstone (1993)

26. oktoober 1881. See on päev, kus ühes linnakeses 3 meest hukkub, 4 saavad kangelaseks ja nende loost saab legend. Wyatt Earp, õigluse võrdkuju, tema kaks venda ja kurikuulus Doc Holliday kohtuvad Clantoni ja McLaury vendadega.

Loe täielikku tutvustust siit
Kasutaja avatar
Cochrane
Filmiveeb.ee admin
Filmiveeb.ee admin
 
Postitusi: 2680
Liitunud: 12. Aprill 2005, 12:17

PostitusPostitas Wizzy » 02. November 2005, 19:34

Tombstone on minu arvates kõigi aegade parim vestern. Kilmer oli lihtsalt liiga hea. Ega Russelgi paha olnud.

8/10
This is not suicide. This is murder.
Kasutaja avatar
Wizzy
Teadmata kadunud
Teadmata kadunud
 
Postitusi: 21
Liitunud: 03. Aprill 2005, 12:42

PostitusPostitas Peterzel » 30. Detsember 2010, 01:44

film on tehniliselt hästi tehtud, aga sisu jääb väga üheülbaliseks ja see määrab kahjuks kogumulje filmist. Oleks oodanud rohkem kõrvalliine, nüansse, üllatusi jms. Atmosfäär ja näitlejad on väga head. Kilmerilt on see minu arust parim roll üldse. 6/10
Peterzel
Batman alustab
Batman alustab
 
Postitusi: 78
Liitunud: 22. Oktoober 2007, 11:32

Re: Tombstone

PostitusPostitas brixxx » 21. Juuni 2012, 16:28

Mulle eriti vesterni filmid ei meeldi, aga see oli kõige parem vesterni film, mis ma olen seni näinud, neid ei ole ma muidugi palju vaadanud, aga selle tõttu, et ''Tombstone'' vaadatud vesterni filmidest meeldib kõige enam annan 10/10.

Sisu oli huvitav ja kaasakiskuv. Selles filmis oli kindlasti Val Kilmeri kõige parem roll, Kilmeri filmidest, peale ''Tombstone'' olen vist veel näinud ''Batman Forever'' ja ''Kiss Kiss Bang Bang'', võibolla veel, aga teadlikult olen vaadanud neid kahte. ''Tombstone'' filmis on Val Kilmer väga seksikas, kahju, et ta on juurde võtnud, mõni inimene kehakaalu tõusuga ei muutu nii palju nt. Jack Nicholson. Kurt Russell oli oma headuses jälle. Kahju, et suurest lahingust ei võtnud osa Sam Elliotti tegelaskuju, hiljuti sain Sam Elliotti vaimustuse kui vaatasin ''Hulk'', aga paraku pole peale ''Tombstone'' ja ''The Golden Compassi'' temast rohkem vaadanud, tal ei ole üldse palju filme vaadata, kus ta on peategelane.

See meeldis ka, et inimeste emotsioone sai ka vaadata, et seal oli tulistamisi, haigeid inimesi (Val Kilmeri tegelaskuju) ning mures olevad lähedasi. See on võibolla õel, et mulle meeldib vaadata haavata saamisi, haigeid, lähedasi kaotanuid inimestest filme, aga mul meeldib filmis siiski kõige enam vaadata emotsioone, võibolla selle tõttu olen ma palju filme vaadanud lapse kaotanud vanematest.
Kultuuri Võlu - blogi kultuurist
Techblog - õpetused ja arvustused
Kasutaja avatar
brixxx
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 927
Liitunud: 19. Detsember 2011, 12:53
Asukoht: Tallinn


Mine Filmid

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 70 külalist