Autod

See foorum on mõeldud Filmiveeb.ee filmide kommenteerimiseks.

Moderaator: Meeskond

Autod

PostitusPostitas Cochrane » 07. Aprill 2006, 22:37

Autod
Cars

Et saada maailma parima võidusõiduauto tiitli, peab Pikne McQueen veel ainult ühe võistluse võitma. Niisiis asub ta USA idarannikult Kalifornia poole teele.
Kuid äpraduse tõttu satub ta hoopis Radikaribi unisesse linnakesse, kus leiab end peagi vanglast, kuna põhjustas kihutades päris suure pahanduse. Nüüd peab ta mõnda aega selles linnas olema ja tehtud kahju heastama.
Alguses McQueeni jaoks halvasti alanud seiklus muutub aja möödudes tänu uutele tuttavatele ja väärtuslikele õppetundidele üha paremaks.
Peategelasele annab oma hääle Owen Wilson.

Täielikku tutvustust loe siit.
Kasutaja avatar
Cochrane
Filmiveeb.ee admin
Filmiveeb.ee admin
 
Postitusi: 2680
Liitunud: 12. Aprill 2005, 12:17

Re: Autod

PostitusPostitas Sir_PuRuStAjA » 27. Juuni 2006, 12:10

Nägin cinemania extrast, kuidas seda filmi tehti. Aega kulus vist oma 4-6 aastat. Stsenaarium oli küll kirjutatud, kuid see ei sisaldanud nalju, siis pidid moviemakerid sinna ise nalju välja mõtlema.Rohkem ei mäleta kahjuks, mis seal sellest rääkis.
Usun, et tuleb hea perefilm.
Kasutaja avatar
Sir_PuRuStAjA
Batman alustab
Batman alustab
 
Postitusi: 56
Liitunud: 18. Veebruar 2006, 10:59

PostitusPostitas CyberRax » 27. Juuni 2006, 14:26

Vaadatav. Selline kergelt keskpärane äraleierdatud "sõbrad on kõige olulisemad" sõnumiga animatsioon (ehk siis selline nagu terve hulk muidki). Naljakaid kohti täitsa leidus, aga rääkivad autod peategelastena tundusid tõsiselt kahtlasena (küllap asi minus, aga veidi reaalsem tegelaskond oleks enam istunud). Muidu visuaalsel poolel polnud vigagi... kokkuvõtlikult ütleks, et vaadata täiesti kõlbab, aga "Monsters Inc"i või "Shrek"i tasemele ei küündita. 5/10
CyberRax
Eliit
 
Postitusi: 451
Liitunud: 08. September 2005, 20:39
Asukoht: Tallinn

Autod

PostitusPostitas qwertyuiopüõ » 14. Oktoober 2006, 20:49

Et saada maailma parima võidusõitja tiitli, peab Pikne McQueen veel ainult võistluse võitma. Niisiis asub ta USA idarannikult Kalifornia poole teele.
Kuid äparduse tõttu satub ta hoopis Radikaribi unisesse linnakesse, kus leiab end peagi vanglast, kuna põhjustas kihutades päris suure pahanduse. Näiteks peab ta mõnda aega selles linnas olema ja tehtud kahju heastama.
Alguses McQueeni jaoks halvasti alanud seiklus muutub aja mõldudes tänu uutele tuttavatele ja väärikusele õppedundide ära paremaks.
Peategelasele annab oma hääle Owen Wilson.
qwertyuiopüõ
Teadmata kadunud
Teadmata kadunud
 
Postitusi: 1
Liitunud: 14. Oktoober 2006, 20:37

PostitusPostitas Priit » 21. Oktoober 2006, 14:26

Selle vaatamine kinos ja arvutis on kaks eri asja, kuna kinos mõjub see 3D maastik ja tegelased veenvamalt ja kenamalt. Muidugi oli film äärmiselt etteaimatav, sest sellise sõnumiga filme on väga palju. Sellegipoolest lisas vürtsi eestlase pealelugemine, eriti too kes luges Hudsonile peale. Maastikud olid ääretult kenad, effektid olid mõnusad ja animatsioon oli täitsa nauditav. Tegelased olid kõik muidugi äärmiselt stereotüüpilised, aga mis lastefilmist tahta?

Mina annan väga tugeva 7, ehk siis 7/10.
There was a HOLE here. It's gone now.
Kasutaja avatar
Priit
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 1973
Liitunud: 19. August 2005, 03:08
Asukoht: Kohtla Järve

PostitusPostitas -movieman- » 09. Aprill 2007, 19:08

mina seda kinos vaatamas ei käinud oleks tahtnud minna kahjuks olen näinud ainult arvutis. :( :(
-movieman-
Teadmata kadunud
Teadmata kadunud
 
Postitusi: 13
Liitunud: 20. Märts 2007, 10:46

PostitusPostitas Pixie » 06. Mai 2007, 17:42

Hea film. Erit meeldis,kuidas oli dubleeritud.
Kõlas paremini,kui ingliskeelne. (Mida ma tihti ei ütle!)
Kasutaja avatar
Pixie
gatehead
gatehead
 
Postitusi: 1740
Liitunud: 22. Aprill 2007, 17:12

PostitusPostitas DjD » 06. Mai 2007, 17:55

4-
see filmi oli vist rohkem lastele :P
DjD
Sõrmuste Isand
Sõrmuste Isand
 
Postitusi: 292
Liitunud: 27. Jaanuar 2006, 18:42

PostitusPostitas silx » 06. Juuni 2008, 22:18

Film oli väga hea...see on üks vähestest multikatest kus mulle meeldib eestikeelne versioon kuigi inglis keeln meeldis rohkem meeldis ka eesti keelne...Lõpp oleks võinud natuke parem olla aga see eriti ei loe.




7/10
Are You Watching Closely?
Kasutaja avatar
silx
Sõrmuste Isand
Sõrmuste Isand
 
Postitusi: 321
Liitunud: 07. Detsember 2007, 22:10
Asukoht: Tartu

PostitusPostitas Karoliina23 » 13. Mai 2009, 21:35

Mulle meeldivad seni kõik Pixari multikad, aga "Autod" eriti, ei tea miks .. lihtsalt meeldivad.
Kasutaja avatar
Karoliina23
Batman alustab
Batman alustab
 
Postitusi: 76
Liitunud: 21. Märts 2009, 20:59

PostitusPostitas LiveForThis » 14. Mai 2009, 00:32

Cars on lihtalt öeldes liiga lapsik, et mina kui juba vanem inimene seda vaadata saaskin. Nägin esmakordselt seda veidikene, kui TV 3 seda hiljuti näitas. Eesti keele dubleering oli liiga vastukarva ja see üsnagi vastuvõetamatu. Animatsiooniul polnud viga, aga teostus, tegelased ja omavaheline tekst ei lubanud mul seda isegi lõpuni vaadata.
Kasutaja avatar
LiveForThis
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4911
Liitunud: 28. Juuni 2008, 15:25
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas eerik » 14. Mai 2009, 17:03

Äkki oled ise liiga lapsik?
Kasutaja avatar
eerik
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4876
Liitunud: 05. Märts 2006, 00:59

PostitusPostitas Jolt » 14. Mai 2009, 17:49

Ja filmi teemade arutluselt isiklikule solvamisele üle minna ei ole lapsik?

Cars on ka minu jaoks liiga lihtne. See töötab vaid ühel tasandil ja on kõikidest Pixari filmidest kõige lastekesksem. Muudele vanusegruppidele pole sel filmil paraku miskit pakkuda.
Lugu ise on äärmiselt tüüpiline ja Hollywoodi poolt 109s erinevas variandis läbi lavastatud. Noor tulija kohtab eelmist kuningat ja õpib, et elus on tähtsamaid asju kui raha/võim/võit, muutub paremaks ja pälvib sellega tüdruku südame. FIN. Ja kuigi see on üks kõige tüüpilisemaid teemasid ning paljud väga kõrgelt hinnatud filmid on samuti variantsioonid samale asjale, siis Cars'i puhul on miinuseks see, et ta ei lisa asjale mingit omapoolset pööret.

Pixari filmidega ju ongi ju nii, et igaühel on oma lemmik. Minul on The Incredibles, Pellel on Finding Nemo (kui see veel kehtib) ja Karoliina23 on siis Cars. Ja see ongi muhe. (Isisklikult armastan küll kõiki teisi Pixari animatsioone vägaväga, aga Cars on praegusel hetkel märk sellest, et ka Pixaris töötavad inimesed, kes on samuti võimelised vigu tegema.)

Aga, autod ise on väga andekalt grimasse tegema pandud ja pärismaailma elemendid on kohati päris huvitavalt üle kantud.
Kasutaja avatar
Jolt
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 2207
Liitunud: 12. Juuni 2007, 12:02

PostitusPostitas Soprano » 14. Mai 2009, 18:09

Minu lemmik püsib jah vist siiani, kuid parema pildi saamiseks on kindlasti vaja teha fotofinish, sest järgmised on tihedalt kannul.
Konkreetsemalt teemasse tulles, siis Autod edestavad napilt Putuka elu - need on kaks musta lammast Pixari nimekirjas, mida teist korda ei taha näha. Autodest ei mäletagi midagi eriti. Kinos näidati Bolt'i ees lühianimatsiooni Tokyo Mater, mis tuletas meelde kui ebavajalik see täispikk ikka oli.

Aga sellele vaatamata on Cars 2 tulekul...
Kasutaja avatar
Soprano
Filmiveeb.ee admin
Filmiveeb.ee admin
 
Postitusi: 8748
Liitunud: 06. Jaanuar 2007, 05:24

PostitusPostitas Jolt » 14. Mai 2009, 18:21

Ooo jaa, see lühifilm oli päris piin. Vaadates hakkas suisa veidi ebamugav ning nii. A Bug's Life'i pole isiklikult näinud veel näinudki. Peab lühitulevikus vaatama.
Ja ma lisan, et Cars on ilmselt parem kui enamus Sony, Fox'i või Dreamworks'i toodangut, aga viimastest vaatan ma valikuliselt mõnda ja vaid reeglit kinnitavaid erandeid korduvalt. Cars ei tõmba tõesti uuesti vaatama, samas kui kogu ülejäänud Pixari kraami võib alati peale lükata.
Kasutaja avatar
Jolt
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 2207
Liitunud: 12. Juuni 2007, 12:02

Järgmine

Mine Filmid

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 75 külalist

cron