Vastuhakk (2008)

See foorum on mõeldud Filmiveeb.ee filmide kommenteerimiseks.

Moderaator: Meeskond

Vastuhakk (2008)

PostitusPostitas Soprano » 18. Veebruar 2009, 00:19

Vastuhakk (2008)
Defiance

On aasta 1941. Ida-Euroopas tapetakse tuhandeid juute. Kolmel vennal (Daniel Craig, Liev Schreiber ja Jamie Bell) õnnestub pääseda kindlast surmast ning nad peidavad end lähedalasuvasse põlislaande, mida tunnevad juba lapsepõlvest saadik. Seal alustavadki nad oma meeleheitlikku võitlust natside vastu. Algelisest rabelemisest ellujäämise nimel kujuneb ajapikku midagi palju suuremat - viis maksta kätte oma lähedaste surma eest, päästes tuhandeid elusid, mehi ja naisi, noori ja vanu, kes on nõus riskima kõigega, et end veel korrakski vabana tunda.

http://www.forumcinemas.ee

Täielikku tutvustust loe siit.
Kasutaja avatar
Soprano
Filmiveeb.ee admin
Filmiveeb.ee admin
 
Postitusi: 8748
Liitunud: 06. Jaanuar 2007, 05:24

PostitusPostitas rauls » 28. Veebruar 2009, 00:59

Paljude jaoks on film kindlasti liiga tavaline, aga mulle meeldis. Ei olnud küll päris ülihea, aga korraliku elamuse sain küll. Pinget oli palju ja see on sellise põnevus-sõjafilmi puhul väga oluline. Efektid olid head nagu arvata oli. Daniel Craigile sobis selline raske ja vastusturikka pealiku roll nagu rusikas silma auku! Ma ei lootnud muidu filmilt suurt midagi, aga sain hea üllatuse osaliseks.

8/10
Kasutaja avatar
rauls
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4385
Liitunud: 27. August 2008, 23:34

PostitusPostitas LiveForThis » 10. Märts 2009, 01:25

Kasutaja avatar
LiveForThis
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4911
Liitunud: 28. Juuni 2008, 15:25
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas ingrids » 15. Märts 2009, 15:15

veits venis liialt, oleks lühemalt ka saanud, muidu päris hea.
Kasutaja avatar
ingrids
Raevunud härg
Raevunud härg
 
Postitusi: 165
Liitunud: 15. Märts 2009, 13:17

PostitusPostitas Spellbound » 18. Märts 2009, 23:34

8/10 My name is Bielski, Tuvia Bielski
Who are you? Who slips into my robot body and whispers to my ghost?
LEVEL 1
Kasutaja avatar
Spellbound
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 3527
Liitunud: 01. September 2008, 14:34
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas Hülss » 19. Märts 2009, 02:32

Defiance on default holokaust film ja seejuures eelmise (selle) aasta üks suurimaid pettumusi. Kui eraldada sündmus ise siit võrrandist, siis alles jääb...ei jää tegelikult alles suht midagi. Neid lugusid leidub kindlasti veel, mida pole siiani jutustatud, aga kui nende lugudega nii laisalt ringi käiakse, siis las need hämmastavad lood pigem jäägu minevikku, sest antud film millegi erilisega silma ei paistnud. Jättis mulje nagu kõik olid tulnud tööle nagu lubasid ja tegid seejuures ära just niipalju, et pahandustesse ei satuks. Ses suhtes oli Defiance üks suur viilimine ja arvestades teemat, siis on see andestamatu. Edward Zwick'ilt ja ka näitlejatelt ootasin ma palju enamat.
Kasutaja avatar
Hülss
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 1279
Liitunud: 14. Jaanuar 2007, 16:49
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas Jolt » 19. Märts 2009, 10:02

Hülss kirjutas:Defiance on default holokaust film ja seejuures eelmise (selle) aasta üks suurimaid pettumusi.


Enda jaoks ei ole see eriti üllatuslik. Zwick ei teegi midagi muud, kui täiesti tavalisi ja by default filme. Mingil imelikul kombel suudab ta aga andekaid näitlejaid ära rääkida ja nendepoolsed osatäitmised elavdavad filmi üleüldiselt loidu olekut. Blood Diamond'ga oli ju täpselt sama.

Endal Defiance jätkuvalt nägemata, aga just näitlejate tõttu tahan siiski vaadata. Kui see tõesti on 8-punnine film üllatun päris hoolega.
Kasutaja avatar
Jolt
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 2207
Liitunud: 12. Juuni 2007, 12:02

PostitusPostitas Hülss » 19. Märts 2009, 14:39

Jolt kirjutas:Enda jaoks ei ole see eriti üllatuslik. Zwick ei teegi midagi muud, kui täiesti tavalisi ja by default filme. Mingil imelikul kombel suudab ta aga andekaid näitlejaid ära rääkida ja nendepoolsed osatäitmised elavdavad filmi üleüldiselt loidu olekut. Blood Diamond'ga oli ju täpselt sama.

Endal Defiance jätkuvalt nägemata, aga just näitlejate tõttu tahan siiski vaadata. Kui see tõesti on 8-punnine film üllatun päris hoolega.


Olen muidu samal arvamusel, kuid Blood Diamond ja The Last Samurai olid tunduvalt kaasahaaravamad kui antud film, aga nagu alati, to each his own.

Defiance'ile ei suuda ma rohkem panna kui 6/10'st, 8-punnisest filmist on asi kaugel, aga see ainult minu arvamus. Korra kannatab teda vaadata kindlasti, aga lihtsalt kogu see hoiak ja kuidas need näitlejad siia midagi juurde ei suutnud anda, oli pettumus.

Zwick'ilt on mul siiani nägemata Glory (1989).
Kasutaja avatar
Hülss
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 1279
Liitunud: 14. Jaanuar 2007, 16:49
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas hau » 19. Märts 2009, 17:16

Hülss kirjutas:Zwick'ilt on mul siiani nägemata Glory (1989).

Mis on ta kõige parem
hau
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4195
Liitunud: 12. Veebruar 2006, 17:22
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas Spellbound » 19. Märts 2009, 23:28

Hülss kirjutas:Defiance'ile ei suuda ma rohkem panna kui 6/10'st, 8-punnisest filmist on asi kaugel, aga see ainult minu arvamus. Korra kannatab teda vaadata kindlasti, aga lihtsalt kogu see hoiak ja kuidas need näitlejad siia midagi juurde ei suutnud anda, oli pettumus.



Minu jaoks oli korralik, sulle aga pettumus. Nii ongi kui arvamused varieeruvad
Who are you? Who slips into my robot body and whispers to my ghost?
LEVEL 1
Kasutaja avatar
Spellbound
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 3527
Liitunud: 01. September 2008, 14:34
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas Hülss » 20. Märts 2009, 07:01

Spellbound kirjutas:Minu jaoks oli korralik, sulle aga pettumus. Nii ongi kui arvamused varieeruvad


Arvamused varieeruvad alati, iga filmiga, see on ütlematagi selge. Kuna kolm inimest olid hinnanud 8'ga, siis tundsin vajadust ka see välja tuua. Lühikommentaarides ma üldiselt ei taha hinnet panna, jätan selle ikka arvustusteks, aga seekord lisasin tasakaalu mõttes.

Pikemat arvustust ei viitsi vast kirjutada, sest pole eriti millestki rääkida. Tühi teos, tähtsa teemaga.
Kasutaja avatar
Hülss
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 1279
Liitunud: 14. Jaanuar 2007, 16:49
Asukoht: Tallinn


Mine Filmid

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 20 külalist

cron