Seiklus lõunanabal

See foorum on mõeldud Filmiveeb.ee filmide kommenteerimiseks.

Moderaator: Meeskond

Seiklus lõunanabal

PostitusPostitas Cochrane » 30. Juuni 2006, 22:38

Seiklus lõunanabal
Eight Below

Tõestisündinud lugu kahest teadlasest, kes Antarktikas üht meteoriiti uurida tahavad, kuid on sunnitud loodusjõudude tõttu ümber pöörama. Seejuures on peavad nad oma kaheksa ustavat kelgukoera maha jätma, kes nende elu päästsid. Kuus kuud püüab Jerry leida sponsorit koerte päästemissiooniks, sellal kui koerad ellujäämise nimel karmides tingimustes võitlevad.

Täielikku tutvustust loe siit.
Kasutaja avatar
Cochrane
Filmiveeb.ee admin
Filmiveeb.ee admin
 
Postitusi: 2680
Liitunud: 12. Aprill 2005, 12:17

PostitusPostitas Girl17 » 04. Veebruar 2007, 19:44

See oli nagu et nii hea film et ma ei tea, mulle meeldisid need armsad kelgukoerad, ma ei saa aru miks see poiss nii kaua m6kutas...aga jh hea film oli!
It's your life, it's your soul, it's everything you give to him, it's my heart in your hands keep it or just let it fall, another stone placed in my wall.
Kasutaja avatar
Girl17
Raevunud härg
Raevunud härg
 
Postitusi: 170
Liitunud: 25. Jaanuar 2006, 14:42
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas Hea Aasta » 05. Veebruar 2007, 00:17

Super film
Hea Aasta
Bond, James Bond
Bond, James Bond
 
Postitusi: 486
Liitunud: 19. Jaanuar 2007, 16:02

PostitusPostitas sutsaki » 25. Märts 2007, 02:44

Väga hästi raisatud 99 krooni.

Film oli meeldivalt armas ja südamlik. Koos neiuga filmi vaadata veel parem. Kuigi Paul Walkeri näitlemisoskusest pole ma eriti kunagi lugu pidanud, sobis ta siia filmi täitsa hästi.

Filmi tegi veel heaks väga hästi treenitud koerad. Väga asjalikud ja karismaatilised koerad olid. Ja suure koera sõbrana oli neid lausa lust vaadata.

Nii, et kui on isu enda õhtu rahulikult ja hubaselt mööda saata, siis praegu on õige aeg selverisse minna ja see film endale soetada.

7,5/10
Kasutaja avatar
sutsaki
Sõrmuste Isand
Sõrmuste Isand
 
Postitusi: 393
Liitunud: 30. Aprill 2006, 02:49
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas uussaabas0 » 10. Detsember 2008, 18:11

Tõsiselt armas film, mõnes kohas tuli isegi nutt peale :'( Samas oli ka toredaid ja ka naljakaid kohti.
Kasutaja avatar
uussaabas0
Raevunud härg
Raevunud härg
 
Postitusi: 189
Liitunud: 17. Aprill 2005, 15:48
Asukoht: Pärnu

PostitusPostitas Rain » 04. Märts 2009, 22:14

Kurb kuid samas ka rõõmus film, lõpp oli vähemalt hea. Pingelisi hetkeid oli ka üpriski palju, natuke naljasoont oli ka filmis, seegi vähemalt hea, tegi filmi paremaks. Koertest hakkas küll päris mitu korda kahju. :pööritus: Väga hea film!

8/10
Kasutaja avatar
Rain
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 3667
Liitunud: 06. Märts 2008, 16:38


Mine Filmid

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 17 külalist

cron