Oscarid 2009

Siia jutt erinevatest filmiteemalistest auhindadest (Oscarid, Kuldgloobused jne.)

Moderaator: Meeskond

PostitusPostitas Soprano » 23. Veebruar 2009, 20:10

Ühe võidetud voucheri eest lähen Slumdogi vaatama nagu endale lubasin.
Kasutaja avatar
Soprano
Filmiveeb.ee admin
Filmiveeb.ee admin
 
Postitusi: 8748
Liitunud: 06. Jaanuar 2007, 05:24

PostitusPostitas rauls » 23. Veebruar 2009, 21:51

Mina olen pettunud. Pettunud selles, et 4 tähtsaima kategooria - parim film, lavastaja, mees- ja naispeaosa - võitjad filmid nägemata (kuna pole lihtsalt kinos linastunud). Nii võtsin suhteliselt külmalt neid võite vastu. Muidugi valmistas meelehärmi Rourke kaotus. Forum Cinemase ennustuses ei läinud just kõige paremini: 24'st võimalikust panin 14 õiget vastust. Kusjuures oma blogis käsitletud 9-st kategooriast (film, lavastus, näitlejad, stsenaariumid, anima) läks 8 täppi. Ainus eksimus Rourke, kuid selle kategooria juures mainisin, et võimalused Mickeyl ja Seanil võrdsed. Nii, et oskan ainult peamisi kategooriaid ennustada. Kõige keerulistematega ehk lühidega (-dokk, -anima ja lühifilm) hävisin täiesti. Samuti mõlemad helid panin mööda. Ikkagi uskumatu, et Slumdog niimoodi domineeris, 9-st võimalikust auhinnast saadi 8 kätte. Ise ennustasin 6. Ennustuses põrusin ka TDK-le liialt panustades - pakkusin filmile 5, aga tegelt võitis 2 oscarit.

Mis auhindadest meeldis? Loomulikult Ledgeri teenitud võit. Tore oli ka Winsleti lõpuks ometi triumfeerimine, kuigi "The Readerit" pole näinud. Hea, et eriti just tehnilise taseme poolest suurepärane "Benjamin Button" ei jäänud päris tühjadega kätega. "Slumdogi" võitude üle ei oska ei kurvastada ega rõõmustada (pole lihtsalt filmi näinud).

Show ise midagi väga erilist polnud, vaid lihtsalt hea. Jackman sai küll hästi hakkama, aga teda oli nii vähe näha. Kõige rohkem häiris mind ja ei lasknud asja nautida nii tihedalt tulnud reklaamipausid. Vahepeal oli nii, et mingi iga 7 min tagant jälle paus. Huvitav oli mõnede kategooriate nominentide tutvustamine, näiteks stsenaariumite ja näitlejate.
Kasutaja avatar
rauls
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4385
Liitunud: 27. August 2008, 23:34

PostitusPostitas hau » 23. Veebruar 2009, 23:58

Vaatasin Ben Stilleri sketchi järele ja nüüd tundub palju parem.
hau
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4195
Liitunud: 12. Veebruar 2006, 17:22
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas Soprano » 24. Veebruar 2009, 00:08

hau kirjutas:Vaatasin Ben Stilleri sketchi järele ja nüüd tundub palju parem.

Eriti kui oled originaali näinud. Näts laua külge etc.

Muide sellel fake võitjate nimekirjas oli võõrkeelne film õige Departures... Üle poolte olid of course valed.
Kasutaja avatar
Soprano
Filmiveeb.ee admin
Filmiveeb.ee admin
 
Postitusi: 8748
Liitunud: 06. Jaanuar 2007, 05:24

PostitusPostitas Ronet » 24. Veebruar 2009, 00:17

rauls kirjutas:... Kõige rohkem häiris mind ja ei lasknud asja nautida nii tihedalt tulnud reklaamipausid. Vahepeal oli nii, et mingi iga 7 min tagant jälle paus...

Kas sa vaatasid Oscareid esimest korda?:P
Kasutaja avatar
Ronet
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 5960
Liitunud: 08. November 2008, 08:40

PostitusPostitas Hülss » 24. Veebruar 2009, 00:31

rauls kirjutas:Mina olen pettunud. Pettunud selles, et 4 tähtsaima kategooria - parim film, lavastaja, mees- ja naispeaosa - võitjad filmid nägemata (kuna pole lihtsalt kinos linastunud). Nii võtsin suhteliselt külmalt neid võite vastu.


Jason Holtman: "Rampant piracy is just unserved customers."
Kasutaja avatar
Hülss
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 1279
Liitunud: 14. Jaanuar 2007, 16:49
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas Forzelius » 24. Veebruar 2009, 00:34

Soprano kirjutas:
hau kirjutas:Vaatasin Ben Stilleri sketchi järele ja nüüd tundub palju parem.

Eriti kui oled originaali näinud. Näts laua külge etc.

Muide sellel fake võitjate nimekirjas oli võõrkeelne film õige Departures... Üle poolte olid of course valed.


Minu arust oli ligi 90% vale seal.
PiltPiltPilt
Kasutaja avatar
Forzelius
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 13222
Liitunud: 22. Mai 2005, 21:22

PostitusPostitas Soprano » 24. Veebruar 2009, 00:45

9/24 kui ei eksi. 37,5% õige aga kes ikka arvet peab.
Kasutaja avatar
Soprano
Filmiveeb.ee admin
Filmiveeb.ee admin
 
Postitusi: 8748
Liitunud: 06. Jaanuar 2007, 05:24

PostitusPostitas hobugreif » 24. Veebruar 2009, 02:11

Ise sain 17/24. Kõik lühifilmide kategooriad, võõrkeelne film, Rourke ja paar tükki veel läksid valesti. Ledgeri võidu üle on hea meel. Winsleti oma üle ka. "Slumdogi" vastu pole mul ka midagi. Hea film kahtlemata. Arvata oli, et "Buttonil" ei lähe kõige paremini, aga tore, et ta need paar kategooriatki võitis, minu arust on hea film. Rourke'il oleks võinud paremini minna jah.
Kasutaja avatar
hobugreif
Batman alustab
Batman alustab
 
Postitusi: 58
Liitunud: 26. Veebruar 2008, 19:17
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas rauls » 24. Veebruar 2009, 16:08

Level kirjutas:
rauls kirjutas:... Kõige rohkem häiris mind ja ei lasknud asja nautida nii tihedalt tulnud reklaamipausid. Vahepeal oli nii, et mingi iga 7 min tagant jälle paus...

Kas sa vaatasid Oscareid esimest korda?:P

See aasta oli minu arust kohe eriti tihedalt reklaamipausid; tihedamini, kui tavaliselt. Eelnevatel aastatel ei mäleta, et pausid oleksid nii pinda käinud.
See võis olla kusikil 10. oscari otseülekandkeks mul.
Kasutaja avatar
rauls
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4385
Liitunud: 27. August 2008, 23:34

PostitusPostitas Forzelius » 24. Veebruar 2009, 19:13

pikemad muljed natuke:

4/10
PiltPiltPilt
Kasutaja avatar
Forzelius
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 13222
Liitunud: 22. Mai 2005, 21:22

Eelmine

Mine Auhinnad

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 4 külalist

cron