Purunematu

See foorum on mõeldud Filmiveeb.ee filmide kommenteerimiseks.

Moderaator: Meeskond

Purunematu

PostitusPostitas Asko » 20. Veebruar 2005, 19:18

Purunematu
Unbreakable (2000)

David Dunn (Bruce Willis) on ainuke inimene, kes pääseb eluga ligi 200 inimese elu nõudnud rongiõnnetusest ja tal ei ole ühtegi kriimu. Kas see oli lihtsalt juhus või on ta purunematu?
See küsimus vaevad Davidit ja ka ta lähedasi, kuid vastus tuleb sealt, kus seda kõige vähem oodata on. Salapärane võõras Elijah Price (Samuel L. Jackson) pakub sündmuste kummalisele käigule uskumatu lahenduse, mis ähvardab Davidi elu igaveseks muuta.


Loe täielikku tutvustust siit
"It is better to keep your mouth closed and let people think you are a fool than to open it and remove all doubt." - Mark Twain
Kasutaja avatar
Asko
Bond, James Bond
Bond, James Bond
 
Postitusi: 636
Liitunud: 28. Detsember 2004, 18:39
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas Peata Ratsanik » 18. September 2005, 12:10

Hea film, üks Willise parimaid minu arvates.
Peata Ratsanik
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 2036
Liitunud: 02. Märts 2005, 19:30

PostitusPostitas Edvard » 18. September 2005, 12:54

Hea film,lõpplahendus oli eriti hea.
Edvard
Sõrmuste Isand
Sõrmuste Isand
 
Postitusi: 286
Liitunud: 19. Mai 2005, 20:21
Asukoht: Kuressaare

PostitusPostitas Forzelius » 18. September 2005, 14:54

Jah, nõustun Edvardiga, kes ütles, et lõpplahendus oli hea. Suurepärane näitlejatetöö Bruce Williselt ja Samuel L Jacksonilt.
PiltPiltPilt
Kasutaja avatar
Forzelius
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 13222
Liitunud: 22. Mai 2005, 21:22

PostitusPostitas ringooo » 06. Detsember 2005, 21:53

Mulle meeldis...
Lõpp oli jah hea.
M.Night Shymalani filmidel ongi alati üllatavad lõpud.
Willis ja Samuel L. Jackson teevad väga hästi oma töö ära.
Kasutaja avatar
ringooo
Bond, James Bond
Bond, James Bond
 
Postitusi: 635
Liitunud: 12. November 2005, 22:23
Asukoht: Rakvere

PostitusPostitas Priit » 10. Detsember 2005, 17:12

Meistriteos. Bruce Willis on parim.
Kasutaja avatar
Priit
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 1973
Liitunud: 19. August 2005, 03:08
Asukoht: Kohtla Järve

PostitusPostitas Robert » 11. Detsember 2005, 15:34

Ei meeldinud eriti, sest lõpp oli minu arust jama.

4/10
Robert
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 2873
Liitunud: 18. Jaanuar 2005, 15:21
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas Kaido » 24. Märts 2008, 00:53

natukene üle hinnatud keskpärane film. Story meeldis, aga teostus polnud päris minu maitsele

5,5/10
Kasutaja avatar
Kaido
Filmiveeb.ee admin
Filmiveeb.ee admin
 
Postitusi: 2223
Liitunud: 28. Detsember 2004, 23:57

PostitusPostitas Kidd » 24. Märts 2008, 10:00

Lihtsalt okey film

7/10
So, where's the Cannes Film Festival being held this year?
Kasutaja avatar
Kidd
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 872
Liitunud: 23. Jaanuar 2008, 15:14
Asukoht: Taiwan

PostitusPostitas Ralf » 24. Märts 2008, 18:19

Oeh, mis jama ma paar postitust tagasi ajanud olen, "Unbreakable" on siiski Shyamalani parim või teine parim film (pärast "The Sixth Sense"-i). Minu maitsele ehk küll pisut liiga sünge, kuid tänu Bruce Willise ja Samuel L. Jacksoni sümpaatsele osatäitmisele ja asjalikule twistile on tegu võrdlemisi hea ja põneva filmiga. Ka saab aimu sellest, kuivõrd tõsine kunst on koomiksid. Mind ennast näiteks paelus Elijah Price'i tegelane rohkem kui Willise David.

"They called me Mr. Glass"

8/10
Kasutaja avatar
Ralf
love <3
 
Postitusi: 13749
Liitunud: 06. Mai 2006, 14:57
Asukoht: Sinu voodialune (väga tolmune *köh*)

PostitusPostitas h2ppyme » 10. Juuli 2009, 19:36

Suur osa filmist võitlesin unega. Lõpp, mis teoreetiliselt peaks olema selle filmi parim osa, jättis samuti külmaks, võib öelda, et isegi ei meeldinud mulle selline lahendus. Samas idee eest mingeid punkte ikka saab.
6/10
h2ppyme
Teadmata kadunud
Teadmata kadunud
 
Postitusi: 19
Liitunud: 22. Detsember 2007, 22:35

Re: Purunematu

PostitusPostitas Zinera » 24. Juuli 2011, 17:01

8/10

Lemmikumaid film Bruce Williselt, ka Samuel L. Jackson tegi tipptaset, arvestades, et iga kord, kui teda kuskilt näen, tuleb meelde "Enough is ENOUGH! I have had it with these motherfuckin' snakes on this motherfuckin' plane!"
M. Night Shyamalaniga olen ka väga rahul, sest üldiselt ta nii hea kraamiga hakkama ei saa, kuid erand ilmselt kinnitab reeglit.
Kõrgem hinne jäi saavutamata, sest film ei olnud väga sujuv, oleks võinud paremini järge hoida...

Spoiler :
Meeldis, et ei keskendutud mingile superkangelase võitlusele pahadega, vaid superkangelase sisemisele võitlusele, väga sisukas ja huvitav film, mis ma oskan öelda.
Zinera
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 2599
Liitunud: 22. Mai 2005, 13:41

Re: Purunematu

PostitusPostitas Pixie » 21. Detsember 2011, 15:07

Tavaliselt hindan rahulikku ja malbet storytelling viisi, aga selle filmi algus venis ja venis. Võttis pikka aega, et kuskile jõuda, mis loo liikuma paneks. Samuti oli raske usukuda, kuidas inimene võib teistele märkamatult elada täiesti tervena, vigastusi ja haigusi saamata. Keegi ikka oleks pidanud seda tähele panema enne rongiõnnetust. Muidu päris huvitav viis kangelasloo rääkimiseks, meeldis kaameratöö ning Elijah Price. :) 7/10
Kasutaja avatar
Pixie
gatehead
gatehead
 
Postitusi: 1740
Liitunud: 22. Aprill 2007, 17:12

Re: Purunematu

PostitusPostitas Ronet » 25. Detsember 2011, 09:50

Visuaalselt oli kuidagi väga lummav teos. Olen suur Marvel'i ja DC superkangelaste fänn. Väga sümpaatne homage..

Spoiler :
Kus siis M. Night'i tegelaskuju relv oli? Kõhutunne/nägemus valetas?


8/10
Päevik | 2021
Pilt
Pilt
"What's a knockout like you doing in a computer-generated gin joint like this?" - William T. Riker
Kasutaja avatar
Ronet
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 5960
Liitunud: 08. November 2008, 08:40

Re: Purunematu

PostitusPostitas brixxx » 20. September 2012, 16:53

Minu jaoks on ''Unbreakable'' ja ''Twelve Monkeys'' sarnased filmid, mitte sisu tõttu, vaid filmi õhkonna ja meeleolu tõttu. Pean ütlema, et need kaks filmi on ühed paremad filmid Bruce Willise karjääris, lisaks veel ''Armaggedon'', ''Surrogates'' ja ''Live Free or Die Hard''. Minu meelest alates 2007.aastast on enamik filme Bruce Willisel väga head v.a ''Setup''.

Ma ei saanudki vaadates aru, miks David pidi koguaeg sellises depressioonis olema, mulle tundus, et ta oli sama moodi depressioonis ka enne rongi õnnetust.

Mulle mõjus see film nii, et minu meelest oli David õnnetu ja abitu oma eluga midagi pihta hakkamisega. Elijah oli rohkem elujanulisem ning võttis oma ema nõu kuulda, et ei tasu asju tegemata jätta kuna kardad. Aga David tundus sellisena, et tal ei ole üldse elujanu ja ei tunne elust üldse rõõmu, kui tal julgust oleks tapaks ta end.

Davidi pereelu oli ka kummaline, tavaliselt olen harjunud ikka vaatama, kui vanemad on filmis eraldi tubades elavad, siis laps on ka eraldi toas või on võrdselt koos, aga siin oli poeg ainult Davidiga koos ning tundus, et Davidi naisele eriti laps korda ei lähe, vahepeal tundus isegi, et äkki poeg on Davidil kellegi teisega.

Lapsepõlves sai seda esimest korda nähtud, pean tunnistama, et eriti ei mäletanudki seda, kogu see koomiksi jutt ja lõpp tuli üllatusena, mina ei ütleks, et lõpp liiga jama oli.

Mind häiris siiski filmis kõige enam Davidi olek. Kõige rohkem meeldis filmis Elijah, ta oli ikka energiline mitte nagu David.

Hindeks 6/10.
Kultuuri Võlu - blogi kultuurist
Techblog - õpetused ja arvustused
Kasutaja avatar
brixxx
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 927
Liitunud: 19. Detsember 2011, 12:53
Asukoht: Tallinn

Järgmine

Mine Filmid

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 41 külalist

cron