Ei ole maad vanadele meestele

See foorum on mõeldud Filmiveeb.ee filmide kommenteerimiseks.

Moderaator: Meeskond

PostitusPostitas Forzelius » 13. Veebruar 2008, 15:51

Nojah ega mõnedele ei lähegi peale selline värk. Mulle igatahes läks ja proovin ära näha enne Oscareid ka Daniel Plainview, et võrrelda, kumb film parem on...
PiltPiltPilt
Kasutaja avatar
Forzelius
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 13222
Liitunud: 22. Mai 2005, 21:22

PostitusPostitas eerik » 13. Veebruar 2008, 19:21

Kidd kirjutas:Nägin ka lõpuks selle üllitise ära. Ma ei saa aru, mille üle siin rõõmustada on, eriti igav film peaks mainima.

Mitte et ma ei oskaks kvaliteetfilme hinnata, aga on ju palju kvaliteetfilme, mis on kaugelt põnevamad. :P

3/10

"Meet the Spartans" on tõesti kõva kvaliteetfilm...
Kasutaja avatar
eerik
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4876
Liitunud: 05. Märts 2006, 00:59

PostitusPostitas Forzelius » 13. Veebruar 2008, 23:26

See lause meeldib mulle ka sealt filmist:

"Call it (paus), friendo".

See, kuidas ta seda friendot hääldab on vinge lihtsalt. Hea näitleja see Bardem...
PiltPiltPilt
Kasutaja avatar
Forzelius
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 13222
Liitunud: 22. Mai 2005, 21:22

PostitusPostitas Soprano » 13. Veebruar 2008, 23:32

Forza kirjutas:See lause meeldib mulle ka sealt filmist:

"Call it (paus), friendo".

See, kuidas ta seda friendot hääldab on vinge lihtsalt. Hea näitleja see Bardem...

Sama siin. Ma viisin asja isegi nii kaugele, et ütlesin pärast filmi sõbrale mitu korda samamoodi.
Kasutaja avatar
Soprano
Filmiveeb.ee admin
Filmiveeb.ee admin
 
Postitusi: 8748
Liitunud: 06. Jaanuar 2007, 05:24

PostitusPostitas KiiZ » 14. Veebruar 2008, 23:58

Soprano kirjutas:
Forza kirjutas:See lause meeldib mulle ka sealt filmist:

"Call it (paus), friendo".

See, kuidas ta seda friendot hääldab on vinge lihtsalt. Hea näitleja see Bardem...

Sama siin. Ma viisin asja isegi nii kaugele, et ütlesin pärast filmi sõbrale mitu korda samamoodi.


üldse see stseen on üks selle filmi meeldejäävamaid. kasvõi see koht:
'Where do you want me to put it?'
'Anywhere not in your pocket. Where it'll get mixed in with the others and become just a coin. Which it is.'

Chigurh' näoilme selle 'which it is' ajal suht tuus. See müüja võis seal päris segaduses olla :D
Kasutaja avatar
KiiZ
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 1637
Liitunud: 09. Juuni 2007, 09:06

PostitusPostitas hau » 19. Veebruar 2008, 22:49

Viimane kord kui seda vaatasin (3. kord), siis hakkas mulle isegi Tommy Lee Jonesi vana sheriff Ed Tom rohkem meeldima kui surm isiklikult (ehk Sugar).
See film ongi temast, kuigi ta lülitub otseselt filmi alles mõnikümmend minutit peale algust ja võtab täielikult loo üle paarkend minti enne lõppu. Peab tunnistama, et selle lühikese ajaga, kui Ed Tom ekraanil on, jõuab ta teha rohkem tegelase arendust, kui Llewelyn ja Anton. Lõpus tekib lausa sümpaatia tema vastu. Tema juures kõige huvitavam ongi see, et ta ei tee midagi, tema vastu tekib kaastunne ja ka kaasaelamine läbi ta räägitud juttude. Küll ta räägib oma isast või siis kohutavaid kuritegusid, mis vihjabki juba varakult sellele, et vanadele meestele(või sheriffidele) pole siin hullus maailmas enam kohta. Lõpus oli isegi kahju, et ta ei suutnud Mossi päästa, sest ta peamine eesmärk ei olnudki kuriteo uurimine vaid Llewelyni päästmine Surma käest. Tema vanamehelik huumor, iroonia ja sarkasm oli ka muhe, eriti suhtlemisel oma noore paarimehega, kellel oli ka filmis paar head hetke.
Mind lummab selle filmi juures kõige rohkem see, et nii vähe nagu Ed ekraanil oli, suudeti ta muuta väga eriliseks, huvitavaks ja rikkaliku iseloomuga tegelaseks, kelle elu me õppisime filmi esimestest stseenidest kuni viimasteni. Need viimased kaks lugu, mis ta rääkis oma isast olid väga südamlikud. Esimene, kus ta kaotas isa antud raha ära, mis ilmselt tekitas tal süümepiinu või pani arvama, et isa ei suhtu sellesse mõistvalt ja teine, kus ta uskus isa headusesse ja hoolivusse.
hau
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4195
Liitunud: 12. Veebruar 2006, 17:22
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas Weirdo » 21. Veebruar 2008, 15:50

See film pole absoluutselt my cup of tea, nii et parem ei hakka üldse kritiseerimagi.
Head muidugi oli ka ja see mõrvarikuju oli selline, et kui koju tuled, vaatad, kas mitte ta ei istu kuskil...
Täitsa ükskõik, kas ja kui palju Oscareid saab.
Kasutaja avatar
Weirdo
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 802
Liitunud: 02. Mai 2006, 18:28

PostitusPostitas eerik » 24. Veebruar 2008, 21:39

Vaatasin täna uuesti ära. Aga jätkuvalt hinne 5 (väga hea).


Muuseas, viimati vaatasin seda täpselt kolm nädalat tagasi ning selle aja jooksul pole ühtegi teist filmi vaadanud. :pööritus:
Kasutaja avatar
eerik
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4876
Liitunud: 05. Märts 2006, 00:59

PostitusPostitas Zinera » 20. Aprill 2008, 13:58

Alguses mõtlesin,e t migni täiesti jama film, aga filmi edasi arenedes leidsin, et üks paremaid filme, mida üldse olen näinud. Kõik mis edasi juhtub on päris etteaimamatu ning karakterid head.
10/10
Zinera
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 2599
Liitunud: 22. Mai 2005, 13:41

PostitusPostitas Immagination » 02. Detsember 2008, 19:56

Vaieldamatult 2007. aasta parim film. Javier Bardem oli sarimõrvari rollis suurepärane.

9/10
Immagination
Sõrmuste Isand
Sõrmuste Isand
 
Postitusi: 202
Liitunud: 15. Veebruar 2008, 20:49

PostitusPostitas DaydreamDiamond » 03. Detsember 2008, 11:18

Polegi ennem vist sellist filmi näinud...Ei saa öelda, et ma nüüd nii hirmus metsikult õnnelik oleks olnud peale filmi nägemist. Küllap ei olnud vast lihtsalt minu maitse. Tip-top osatäitmine siiski...

8/10
It's only after we've lost everything that we're free to do anything.
Kasutaja avatar
DaydreamDiamond
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 982
Liitunud: 07. Oktoober 2008, 11:36
Asukoht: Tartu

PostitusPostitas Forzelius » 13. Oktoober 2009, 16:01

PiltPiltPilt
Kasutaja avatar
Forzelius
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 13222
Liitunud: 22. Mai 2005, 21:22

PostitusPostitas hau » 13. Oktoober 2009, 17:59

Lihtsalt nii super film. Lemmik Coen ja väga täiuslik tükk minu jaoks.
hau
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4195
Liitunud: 12. Veebruar 2006, 17:22
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas Garli » 13. Oktoober 2009, 18:16

Mul vist selgus ka eilse kordusvaatamisega, et teeb teistele Coen'i teostele ära. Samas mul näiteks Fargo nägemata veel, mida taevani kiidetakse. See võib parem tulla. Aga teistele headele Coenidele nagu Lebowski, O Brother ja Reading teeb see küll ära.
Kasutaja avatar
Garli
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 3695
Liitunud: 23. Detsember 2008, 17:19

PostitusPostitas Spellbound » 13. Oktoober 2009, 23:45

Who are you? Who slips into my robot body and whispers to my ghost?
LEVEL 1
Kasutaja avatar
Spellbound
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 3527
Liitunud: 01. September 2008, 14:34
Asukoht: Tallinn

EelmineJärgmine

Mine Filmid

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 41 külalist

cron