Hr Brooks

See foorum on mõeldud Filmiveeb.ee filmide kommenteerimiseks.

Moderaator: Meeskond

Hr Brooks

PostitusPostitas H20H » 30. September 2007, 12:37

Hr Brooks
Mr. Brooks (2007)

Hr Brooks (Kevin Costner) on edukas ärimees, hea abikaasa ja armastav isa, kuid ta pole kaugeltki täiuslik: tema teine mina (William Hurt) on külmavereline mõrvar, kes vajab aeg-ajalt adrenaliinisüsti, sooritades täiuslikke mõrvu, millele politsei jälile ei jõua. Brooks on suutnud oma kahte maailma teineteisest lahus hoida ja oma järgmise mõrva sooritamisel, mis pidi ühtlasi jääma tema viimaseks, läheb midagi viltu, kui järgmisel päeval saadetakse talle ümbrikus pildid amatöörfotograafi poolt, kes tahab vastutasuks nende hävitamise eest midagi hoopis eriskummalist saada...

Loe täielikku tutvustust siit
Kasutaja avatar
H20H
Eliit
 
Postitusi: 164
Liitunud: 25. Jaanuar 2006, 17:58

PostitusPostitas thebestB4 » 25. Juuli 2008, 19:29

Selle filmi algus oli väga hea, kõik mis pidi olema ka oli. Aga asi venis ja lõpus ei juhtundki midagi kõik jätkus sama rada pidi edasi.

Spoiler :
Mõrvarit kätte ei saadud ja lõpp polnud küll päris see mida ootasin.
thebestB4
Teadmata kadunud
Teadmata kadunud
 
Postitusi: 46
Liitunud: 19. Jaanuar 2008, 20:02
Asukoht: Lääne-Virumaa

PostitusPostitas Ralf » 28. Juuli 2008, 13:19

Sa võiksid spoilerid kuidagi ära varjata!

Filmile 7/10.
Kasutaja avatar
Ralf
love <3
 
Postitusi: 13749
Liitunud: 06. Mai 2006, 14:57
Asukoht: Sinu voodialune (väga tolmune *köh*)

PostitusPostitas Immagination » 01. Detsember 2008, 18:39

Hea ja põnev film. Ei veninud kordagi kuigi tapmisi ja veretöid oleks võidud rohkem näidata, lõpp polnud ka päris selline nagu oleks oodanud. Kõige rohkem meeldisid Kevin Costner ja Demi Moore.

Hindeks 8/10
Immagination
Sõrmuste Isand
Sõrmuste Isand
 
Postitusi: 202
Liitunud: 15. Veebruar 2008, 20:49

PostitusPostitas snufffy » 30. Juuli 2010, 23:06

mulle väga meeldis see film , näitlejad olid suurepärased & sisu oli ka väga põnev ning kaasahaarav. 8,5 / 10
Kasutaja avatar
snufffy
Bond, James Bond
Bond, James Bond
 
Postitusi: 491
Liitunud: 02. Aprill 2010, 15:17

Re: Hr Brooks

PostitusPostitas Ronet » 23. August 2011, 23:33

Oli justkui kõik head Hollywoodi krimkad/trillerid ühte patta pandud.
Dane Cook ka asja paremaks ei teinud.

6/10
Päevik | 2021
Pilt
Pilt
"What's a knockout like you doing in a computer-generated gin joint like this?" - William T. Riker
Kasutaja avatar
Ronet
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 5960
Liitunud: 08. November 2008, 08:40

Re: Hr Brooks

PostitusPostitas Forzelius » 21. August 2012, 21:55

Hmm, ei teagi. Väike backgammon kokkuvõtva arvamuse formuleerimisel ning ma ei oska backgammonit mängida. Loogiliselt võttes oli tegemist väga korraliku sarimõrvari kujutamisega. Costner, kes enamasti siiski pigem kangelane olnud ekraanil, va 3000 Miles to Graceland, A Perfect World ja ehk mõned veel, oli väga häiriv ja sõge antikangelane. Kuigi motiivid polnud teab mis uued, siis intellektuaalne (mis on minu jaoks alati +) pool korvas selle kordades. Iga samm oli läbi mõeldud ning alati oli jätkuplaan.
Aga...
Mulle üldse ei meeldinud Hangman'i sideplot. Võttis nii palju fookust ära ning peale Demi Moore'i karakteri arendamise (mille oleks väga osavalt saanud ka ainult ühe suure teema arendamisega teha) sealt nagu muud ei tulnud. Tundus ka veidi juust, et 21. sajandil ikka need kõige pahapepumad vennad
Spoiler :
vanglast lambist põgenevad. Mitte mingid suvalised väikeajalised, vaid ikka need kõige ohtlikumad, kelle inimjahti siis justkui terve osariik tabloidide kaudu peab.
See vist oligi kõige segavam faktor, kuna sisu hakkas lõpuks nii palju pendeldama ning koos sellega tekkis ka väike küsimärk.
Nimelt, kuidas
Spoiler :
Moore ja Hangman suvaliselt kokku juhtusid saama seal koridoris?
Võib-olla magasin midagi maha, aga praeguse info kohaselt ei suuda küll meenutada, miks täpselt see nii oli.
Aga plussidest veel: võrratu OST (väga Equilibrium), William Hurt (alati meeldiv tüüp), isegi Dane Cook, tbh. Mulle meeldivad nolgid, kes oma eesmärkide täitmiseks reeglitele ei allu ja kuigi ta enamikele vist hakkas vastu, siis täitsa istus.
Lõpp oli väike võmm-väljas, pean tunnistama. Aga siiski, Costneri võimumajaliselt tubli rollisooritus jääb mulle sellest filmist rohkem meelde, kui ebameeldiv kõrvalliin ning mõned teised pisiasjad.

7.
PiltPiltPilt
Kasutaja avatar
Forzelius
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 13222
Liitunud: 22. Mai 2005, 21:22


Mine Filmid

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 72 külalist