Riskikuller 3

See foorum on mõeldud Filmiveeb.ee filmide kommenteerimiseks.

Moderaator: Meeskond

Riskikuller 3

PostitusPostitas Zinera » 14. September 2008, 14:59

Riskikuller 3
Transporter 3

Jason Statham tuleb juba kolmandat korda tagasi riskikullerina. Ka seekord veab ta ohtlikke esemeid ja inimesi nii kiiresti kui saab, mis toob kaasa politsei sekkumise, tulevahetuse ning ka teisi ohtlikke olukordi. Ka seekord on riskikulleril omad reeglid, mida ta peab muutma.

Ülevaate kirjutanud: Rain

Täielikku tutvustust loe siit.
Zinera
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 2599
Liitunud: 22. Mai 2005, 13:41

PostitusPostitas Luc » 14. September 2008, 20:13

Seda filmi peab kindlasti vaatama. Eelnevad "Riskikullerid" on muljetavaldavad ja Jason Statham on kohe kindlasti üks parim Briti näitleja. Ootan väga, et see Eesti kinodesse jõuaks.
Kasutaja avatar
Luc
Sõrmuste Isand
Sõrmuste Isand
 
Postitusi: 272
Liitunud: 08. September 2008, 18:53

PostitusPostitas Spellbound » 14. September 2008, 21:30

Esimene osa oli hea. Teine oli ülepingutatud aga Stathami pärast oli lahe ikkagi. Ei tea mis sellest kolmandast siis saab
Who are you? Who slips into my robot body and whispers to my ghost?
LEVEL 1
Kasutaja avatar
Spellbound
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 3527
Liitunud: 01. September 2008, 14:34
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas Rain » 15. September 2008, 19:22

Ma ei tea mis teised arvavad, aga siiamaani on mõlemad "riskikullerid" olnud väga head, ning ma loodan et ka see on samahea kui eelnevad... Kindlasti lähen vaatama :))
Kasutaja avatar
Rain
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 3667
Liitunud: 06. Märts 2008, 16:38

PostitusPostitas Sepateus » 21. September 2008, 14:23

Kõik Stathami filmid suht normaalsed ja tempokad. 2 osa oli küll kahjuks esimesest palju lahjem jääme lootma et kolmas siiski parandab asja.
si vis pacem para bellum
Kasutaja avatar
Sepateus
Sõrmuste Isand
Sõrmuste Isand
 
Postitusi: 221
Liitunud: 15. September 2006, 20:22
Asukoht: tartu

PostitusPostitas siilupart » 21. September 2008, 23:05

Vaatasin sellel filmil trailerit, mis on paljulubav (minu arust) ja samuti põnev tundub see olevat. Jään ootele. Olen eelnevad kaks osa ära vaadanud samuti ja jään rahule nendega.
I Know I Am Little Stupid Girl, But I Learn Always Something
Kasutaja avatar
siilupart
Raevunud härg
Raevunud härg
 
Postitusi: 109
Liitunud: 27. Juuli 2007, 23:49
Asukoht: Kuressaare (Saarlane:D)

PostitusPostitas Hülss » 22. September 2008, 05:57

Esimesed kaks polnud halvad, aga samas ei küündi nad kõrgemale kui "normaalne meelelahutus". Nende filmide puhul tõmbab eelkõige Jason Statham ja Luc Besson, seega olen kohustatud ka kolmanda ära vaatama. Kahju siiski, et Besson ise neid filme ei lavastanud. Arvan, et ta oleks suutnud rohkem "oomphi" lisada esimesele kahele, kui Corey Yuen ja Louis Leterrier. Eks näis kuidas Olivier Megaton hakkama saab.

Statham on mõnele apsule vaatamata praeguse aja üks parimaid märulistaare, kuid õnneks pole ta ainult seda tüüpi rollidega piirdunud. Statham näib väga maadligi olekuga inimesena ja kuuldavasti ei erinenud ta enne filmikarjääri kuigi palju Baconi tegelasest "Lock, Stock'is". Karismaatiline näitleja ja isegi, kui ülejäänud film imeb laginal, on vähemalt midagigi filmi juures vaadata. Kuna mees teeb enamuse oma stuntidest ise, siis on ka seetõttu ainult respekt tema suunas. Samal põhjusel eelistan ma ka Jackie Chan'i Jet Lie'le.
Kasutaja avatar
Hülss
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 1279
Liitunud: 14. Jaanuar 2007, 16:49
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas LiveForThis » 27. November 2008, 17:37

Ma märkasin, et Transporter 3 esineb 3 sarnasust Hitmaniga :)

1) Kiilakas palgamõrvar
2) Robert Knepper
3) Stathami kaaslannaks on ei keegi muu kui kena venelanna

Imelik kas pole? :pööritus:

1 osa meeldis siiski kõige rohkem, 2 vajus ära oma liiga ülepaisutatud actioniga, aga siiski täiesti vaadatav. Ei teagi mida 3-ndast oodata. Kinno ikka ei lähe vaatama.
Aga mullegi meeldib üks ühine asi nende filmide juures--Jason Statham.
Ta on üsnagi muhe vend, keda on mõnes märulis täiesti vastuvõetav jälgida.
Kasutaja avatar
LiveForThis
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4911
Liitunud: 28. Juuni 2008, 15:25
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas Rain » 27. November 2008, 19:18

No vahet pole et Hitmaniga sarnaneb, peaasi et Jason Statham näitleb seal :D
Kasutaja avatar
Rain
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 3667
Liitunud: 06. Märts 2008, 16:38

PostitusPostitas tharts » 16. Detsember 2008, 12:35

Peab ütlema et ka kolmas osa polnud midagi erilist :? Aga no kuna ma mingeid erilisi ootusi sellel ei pannud, siis ei pidanud ka väga pettuma. Kui hakata mõtlema keda võiks Stahamiga võrrelda, siis selleks peab olema C. Norris :)) Olgu kui tahes palju mehi vastas, alati kolgitakse pahad poisid umbe :)

6/10
Kasutaja avatar
tharts
Raevunud härg
Raevunud härg
 
Postitusi: 163
Liitunud: 19. Detsember 2007, 15:41

PostitusPostitas kisuontollo » 16. Detsember 2008, 13:39

Mina olen oma Stathami lembuse pärast tuttavatelt piisavalt tögida saanud :? Aga see ei muuda minu jaoks midagi. Jätkuvalt on ta üks parimad vastava žanri näitlejaid. Ja mul on koduski DVD-riiulid tema filmid aukohal.

Aga Transporter 3? Mulle isiklikult ei istu märulid, kus on mõni naistegelane kõrval... aga ma olen õppinud sellest natuke mööda vaatama. Ehk siis ei ole mul kolmanda osa suhtes suuri ootusi, kuid ära vaatan ma selle ikkagi ja tean juba ette, et Stathamis ma pettuma ei pea ;-)
Kasutaja avatar
kisuontollo
Teadmata kadunud
Teadmata kadunud
 
Postitusi: 15
Liitunud: 28. Juuni 2008, 00:41

PostitusPostitas Rain » 19. Detsember 2008, 21:22

Ütleks kohe välja, et eelmised kaks olid küll palju paremad. mu arust see film oli nagu teistsugune 1. ja 2. transporterist, selles filmis oli nagu vähem põnevust vms :pööritus: , no mai tea, midagi jäi nagu väheks :D
Kasutaja avatar
Rain
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 3667
Liitunud: 06. Märts 2008, 16:38

PostitusPostitas hau » 26. Detsember 2008, 19:56

I NEED TO SEE IT.
Forget the Oscar bait, Transporter 3 is the only movie you need to see this season

See kriitik räägib sellest, nagu see oleks Citizen Kane.

"It’s true visual wit. These are not stunts; they’re objets d’art. Somewhere, Buster Keaton is smiling and Spielberg should take notes."

Selle venna kirjutised on ka andekamad kui Transporter 3. Ja te peaks nägema, mis ta teistest filmidest kirjutanud on..
hau
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4195
Liitunud: 12. Veebruar 2006, 17:22
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas eerik » 26. Detsember 2008, 20:02

See on ju Armond White... ei midagi uut. Ta vist enne vaatab, mida teised arvavad ja siis kirjutab täiesti vastupidise jutu kokku.
Kasutaja avatar
eerik
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4876
Liitunud: 05. Märts 2006, 00:59

PostitusPostitas hau » 26. Detsember 2008, 20:45

Tundub nii jah. RottenTomatoesi põhjal küll vähemalt. Ei midagi rassistliku, aga see mees on oma nahavärviesindajate peegel. Tyler Perryd ja muud mustadele suunatud filmid saavad temalt kõrget hinnangut.
hau
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4195
Liitunud: 12. Veebruar 2006, 17:22
Asukoht: Tallinn

Järgmine

Mine Filmid

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 82 külalist