Mina olin siin

See foorum on mõeldud Filmiveeb.ee filmide kommenteerimiseks.

Moderaator: Meeskond

Mina olin siin

PostitusPostitas eerik » 21. August 2008, 18:07

Mina olin siin
I Was Here (2008)

Rassil (Rasmus Kaljujärv), 17. aastasel Eesti äärelinnas üksi elaval eliitkooli õpilasel on paar unistust. Unistus Perest ja Armastusest ja…ent söögiraha nimel nõustub ta müüma narkot ja see tõmbab ta sündmustesse, mida Rass ei suuda enam kontrollida.
Arest on võib-olla tema ainus võimalus elule, millest ta salaja unistab.

Loe täielikku tutvustust siit
Kasutaja avatar
eerik
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4876
Liitunud: 05. Märts 2006, 00:59

PostitusPostitas rauls » 14. September 2008, 02:47

Väga hea film. Story on väga huvitav, pinge on kogu aeg üleval. Film on meeldivalt tempokas. Tegu väga realistliku ja karmi linateosega. Kogu see vägivald, ropendamine, seks ja ka armastus on nii ehe. Kõik see on mõtlepanev, aga ka paeluv. Lisaks on ka parasjagu head huumorit.

Hea meel on tõdeda, et eestlased oskavad näidelda. Peategelast mänginud Rasmus Kaljujärv jättis hea mulje. Super soorituse tegi minu arust aga Tambet Tuisk, kes mängis olulist kõrvalosa. Tema mängitud tegelane Olari on eriti jõhker kuju, tõeline badass. Tuleb tunnistada, et tegu on üsnagi raske rolliga, aga Tuisk sellega suurepäraselt hakkama. See näib küll muidugi liialdusena, kuid minu arust võiks ta isegi kandideerida kõrvalosa oscarile. Jäädes realistiks, võib kindel olla, et seda ei juhtu. Teistest võiks veel esile tõsta Margus Prangelit (Rassi venna Mõssa osatäitja). Lisaks peab veel mainima, et Hele Kõre on imekena!

Minge vaatama ;-)!
9/10
Kasutaja avatar
rauls
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4385
Liitunud: 27. August 2008, 23:34

PostitusPostitas tony montana » 15. September 2008, 23:50

no mis ma oskan o:elda...vaatan et keegi ei julge eriti s6na v6tta kuigi juba mitu pa:eva esikast mo:o:das.

sass ka:itus muidugi oma noorusele omaselt rumalalt,et oma 6igused alguses ETVle ja sealt edasi Sildosele parseldas aga ju siis oli ka:hku klotsi "kohe ka:tte" vaja... 8) ...see selleks...v6ibolla talle tulemus meeldib,mine tea..

minul ja:i ime tabamata.ehk kui seda filmi poleks tehtud,oleks maailm endine.na:itlejad suurt ma:ngida ei saanudki.hullu a:mbrit ei ma:rganud.peapaha oli ok kuigi vahepeal oli diktsiooniga probleeme (ilmselt heliga),pidi venekeelseid supikaid lugema,et aru saada.peaosaline ok kuigi vahepeal tegi na:gu a la "inimene m6tleb":) blond oli kaks korda ekraanil ja tema ylesandeks oli rinda na:idata...vilbrel ilmselt keskea kriis,arusaadav.

kui muusosas sain seda ,mida v6iski oodata,siis seda enam ma pettusin Maidu to:o:s.tundus, et ta pole pa:ris kindel selles mida ta teeb.et kas nagu a:ge noortefilm, v6i teeb dokki v6i on NYPDBLUE...eks filmimehele on raske mingi suva digikaameraga to:o:d teha.fookuse probleeme oli samuti aga noh see kivi la:heb vist pulleri kapsaaeda.


mis ma ikka siin kobisen...film ei millestki...loodetavasti lastele meeldib.
aga oleks v6inud va:hemalt kaks korda parem olla. raamat v6itis.
tony montana
Teadmata kadunud
Teadmata kadunud
 
Postitusi: 38
Liitunud: 04. Märts 2008, 10:12

PostitusPostitas onneseen » 03. Oktoober 2008, 16:23

Alguses läksin suue huviga filmi vaatama! Kuna olin kunagi ka Sass Hennao raamatut lugenud!
Kui film oli umbes poole peal..hakkasin juba kahetsema, et kinno tulin, sest see film nagu muutis paljugi! Vahepeal kiskus ikka pisara silma.!
Asju millest varem aru polnud saanud!
Ja see film kinnitab ka veel seda, kui p***** meie ühiskond ikkagi on!
Die Young And Save Yourself
onneseen
Teadmata kadunud
Teadmata kadunud
 
Postitusi: 29
Liitunud: 20. Aprill 2006, 12:49
Asukoht: Põlvamaa

PostitusPostitas KiiZ » 04. Oktoober 2008, 16:54

käisin ka vaatamas pärnus mai kinos. õllede saatel. film oli nii nauditavam. ja see oli hull, et nägin Rafikut filmis kaasa tegemas. Keegi siit vist ei tea teda, aga muidu üks ehh'i vend on igatahes.
Kasutaja avatar
KiiZ
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 1637
Liitunud: 09. Juuni 2007, 09:06

PostitusPostitas LiveForThis » 12. Oktoober 2008, 17:50

Julge ,hoiatav, moraalitsev ja samas masendav film.
Eesti filmi kohta tõsiselt hea.
http://liveforthis90.blogspot.com/2008/ ... -2008.html Aga laias laastus: 8/10 Ei olnud just VÄGA hea, aga filmina ikkagi vajalik ja õpetav teos, mida peaks kindlasti vaatama.
Kasutaja avatar
LiveForThis
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4911
Liitunud: 28. Juuni 2008, 15:25
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas gertm » 25. Oktoober 2008, 15:52

Hea film, kuid ei vääri kümmet punkti. Jõhkrust oli sinna filmi pandud palju nagu näiteks seksuaalne vägivald, ropendamine jne. Kuid just see tegigi sellest omapärase filmi. Kindlasti jääb alla Detsembrikuumusele.
Kasutaja avatar
gertm
Teadmata kadunud
Teadmata kadunud
 
Postitusi: 7
Liitunud: 25. Oktoober 2008, 15:15
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas null » 26. Oktoober 2008, 23:53

hea film oli, aga kust heliriba leida võib?
so what
Kasutaja avatar
null
Bond, James Bond
Bond, James Bond
 
Postitusi: 593
Liitunud: 31. August 2007, 19:14

PostitusPostitas DaydreamDiamond » 27. Oktoober 2008, 11:46

Tõsiselt hea film. Paras pauk reaalsust. Ja minu jaoks isiklikult veidi parem kui Detsembrikuumus (kui neid üldse võrrelda saab). Heliriba hää, kaameratöö hää, näitlejatöö hää..Soovitan :)
It's only after we've lost everything that we're free to do anything.
Kasutaja avatar
DaydreamDiamond
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 982
Liitunud: 07. Oktoober 2008, 11:36
Asukoht: Tartu

PostitusPostitas Zinera » 19. November 2008, 20:54

Huvitav film, millel leidus sisu, samas suht kole film, kuigi tänu sellele sai filmi põhimõttest paremini aru.
Vähemalt ei kahetse, et nägin seda.

7/10
Zinera
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 2599
Liitunud: 22. Mai 2005, 13:41

PostitusPostitas Soprano » 29. November 2008, 23:32

Kasutaja avatar
Soprano
Filmiveeb.ee admin
Filmiveeb.ee admin
 
Postitusi: 8748
Liitunud: 06. Jaanuar 2007, 05:24

PostitusPostitas Immagination » 01. Detsember 2008, 18:56

Kõige parem Eesti film, mida siiani näinud olen. Lõppes ootamatult ja sündmused jäid poolikuks... Rasmus Kaljujärv ja Hele Kõre sobisid hästi kokku. Arvan, et loen raamatu ka läbi.

9/10
Immagination
Sõrmuste Isand
Sõrmuste Isand
 
Postitusi: 202
Liitunud: 15. Veebruar 2008, 20:49

PostitusPostitas tharts » 09. Detsember 2008, 13:01

Sain ka lõpuks ära vaadatud, aega läks aga pettuma ei pidanud :) ... Raamat oli küll natuke parem kuid ega film palju alla ei jäänudki 8)

8/10
Kasutaja avatar
tharts
Raevunud härg
Raevunud härg
 
Postitusi: 163
Liitunud: 19. Detsember 2007, 15:41

PostitusPostitas Hülss » 22. Detsember 2008, 10:51

Kuna Eestis tehakse nii harva selliseid filme, siis ei oska eriti millegagi võrrelda. Paljudel näitlejatel puudub ka põhjalikum filmides näitlemise kogemus. Rollisooritused on varieeruvad, mida oli ka oodata, sest siin on nii kogenumaid teatri näitlejaid ja vähem kogenumaid. Olnud näinud juba hulga häid filme samal või sarnasel teemal, siis pole filmil kerge mind jalust rabada. Inglased näiteks on teinud Londoni allilma teemal niivõrd erinevaid ja eelkõige autentseid filme, et Mina Olin Siin tundub nende kõrval pisut amatöörlik või ebausutav. Selles osas jättis kindlasti soovida, mida tundsin ka eelnevalt Klassi puhul. Pole võibolla hea võrdlus, sest seal puudus enamustel näitleja kogemus.

Mina Olin Siin näeb hea välja, muusikavalik on samuti hea ning mõnede rollisooritused on ka enam-vähem usutavad. Kvaliteet aga kõigub ja mõnede näitlejate vähene kogemus lõhub filmi süüvivust. Üks õnnestunumaid kohti oli Rassi ja Renita seksistseen, väheseid kohti filmi jooksul, mis tundus tõelisena. Nagu tihti Eesti filmide puhul. ei suuda enamus näitlejaid piisavalt oma rolli sisse elada. Tegelased on seetõttu ka ebahuvitavad, eriti kui veel stsenaarium lonkab. Rasmus Kaljujärv, Tambet Tuisk ja Jaan Rekkor tegid head tööd, ülejäänud langesid paraku keskpärasusse.
Kasutaja avatar
Hülss
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 1279
Liitunud: 14. Jaanuar 2007, 16:49
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas krikstel » 25. Detsember 2008, 16:55

Kas keegi tab, et kas seda kusagil netis tasuta vaadata ka saab :?:
krikstel
Teadmata kadunud
Teadmata kadunud
 
Postitusi: 2
Liitunud: 25. Detsember 2008, 16:46

Järgmine

Mine Filmid

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 67 külalist

cron