Carrie

See foorum on mõeldud Filmiveeb.ee filmide kommenteerimiseks.

Moderaator: Meeskond

Carrie

PostitusPostitas Cochrane » 06. September 2005, 01:38

Carrie
Carrie (1976)

Pärast üht võimlemistundi algab Carrie White'il (Sissy Spacek) esimest korda menstruatsioon. Tema religioonifanaatikust ema ei ole neist asjadest rääkinud ja nii satub tüdruk paanikasse. Kaasõpilastelt ei ole mingit abi loota, sest nemad näevad taas kord võimalust tagasihoidlikku tüdrukut narrida. Kuid kui nad vaid teaks, et Carriel on telekineetilised võimed, mida ta aastate jooksul arendanud ja seni varjanud on. Lõpupeol tema kannatus katkeb ning Carrie päästab oma võimed valla ja asub oma piinajatele kätte maksma.

Loe täielikku tutvustust siit
Kasutaja avatar
Cochrane
Filmiveeb.ee admin
Filmiveeb.ee admin
 
Postitusi: 2680
Liitunud: 12. Aprill 2005, 12:17

PostitusPostitas Edvard » 23. September 2005, 19:38

See on väga hea õudusfilm,minu jaoks on õudusfilmi puhul oluline luua see õige keskkond ja omapära.Hitchcock suutis seda teha ja samuti suutis seda ka Brian de Palma( kes on mu üks lemmikrežissööre) seles filmis.Sissy Spacek tegi ka hiilgava rolli.
Edvard
Sõrmuste Isand
Sõrmuste Isand
 
Postitusi: 286
Liitunud: 19. Mai 2005, 20:21
Asukoht: Kuressaare

PostitusPostitas Peata Ratsanik » 24. Aprill 2006, 17:54

Hea film! Omamoodi huvitav, õudusfilmi õhkkonda oli selle filmi vaatamise juures tunda, kuigi see ise nii hirmus ei tundunudki. Hiilgavad rollisooritused Sissy Spaceki ja Piper Laurie poolt! Օudusfilmi fännidel soovitan siiski ära vaadata see film juba kvaliteedi poolest.

7/10!
Peata Ratsanik
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 2036
Liitunud: 02. Märts 2005, 19:30

PostitusPostitas HEllseeker » 19. November 2007, 22:09

Sissey Spacek ei sobinud oma rolli, ma oleksin soovinud seal rollis näha kedagi ilusamat, kes oma ilu kuni lõpuballini lihtsalt varjaks aga no Spacek nüüd ilus küll pole :pööritus: Aga muidu hea film.
"Why don't things fall up?" Kelly Bundy "Married with Children"
Kasutaja avatar
HEllseeker
Sõrmuste Isand
Sõrmuste Isand
 
Postitusi: 264
Liitunud: 21. Juuli 2007, 17:06
Asukoht: Roela

PostitusPostitas splashh » 04. August 2008, 00:13

Sobis ikka minu meelest oma rolli...
See noor daam, kes mängib seal jätkus "Raev" ei olnud just parim valik!

Film on küll judinaid tekitav. See vereämber jne, head elemendid, mis teises osas puudusid.
splashh
Teadmata kadunud
Teadmata kadunud
 
Postitusi: 5
Liitunud: 03. August 2008, 23:57

PostitusPostitas HEllseeker » 09. Oktoober 2008, 18:37

Ma nõusun, et Carrie 2 The Rage'is peaosa mänginud Emily Bergl ei olnud oma rolli sobilik. See getoõdede teema mis tal Mena Suvari tegelasega oli ei sobinud üldse filmi temaatikaga.

Ja kui ma ennem Sissy Spaceku rolli kirusin siis Piper Laurie oli tõesti tegija ja Amy Irving oli ka hea. ;)

Just vaatasin seda uuesti ja mõjus endiselt hästi.

Lõpp oli tõsine üllatus.
"Why don't things fall up?" Kelly Bundy "Married with Children"
Kasutaja avatar
HEllseeker
Sõrmuste Isand
Sõrmuste Isand
 
Postitusi: 264
Liitunud: 21. Juuli 2007, 17:06
Asukoht: Roela


Mine Filmid

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 44 külalist