Saag V

See foorum on mõeldud Filmiveeb.ee filmide kommenteerimiseks.

Moderaator: Meeskond

Saag V

PostitusPostitas Zinera » 08. August 2008, 10:01

Saag V
Saw V (2008)

"Saag" on õudusfilmide seeria, mis keskendub JigSaw'ile, kes paneb kokku erinevad ülesanded, röövib inimesed ning paneb nad proovile - nad peavad JigSaw'i "mängus" näitama, kas nad on ikka elu väärt või mitte?

Viies osa keskendub Hoffmannile, endisele uurijale, kes on viimane ellujäänud JigSaw'i pärandi edasikandja. Kui aga tema saladust ähvardab oht, peab ta kõrvaldama kõik lahtised otsad...



Loe täielikku tutvustust siit
Zinera
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 2599
Liitunud: 22. Mai 2005, 13:41

PostitusPostitas LiveForThis » 10. August 2008, 21:02

pärast 3-ndat ei suvatsenud enam 4-ndat vaadata.Saw 3 jättis natuke halva maigu suhu.
Aga kuna 5 film ka juba tuleb siis eks võtan 4 osa ka ette .
Kasutaja avatar
LiveForThis
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4911
Liitunud: 28. Juuni 2008, 15:25
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas hau » 10. August 2008, 21:06

Mulle on kõik osad mingil määral meeldinud, aga eks nad järjest kehvemaks lähevad. Ainsad uued õudukad, mida ma vaatan.
hau
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4195
Liitunud: 12. Veebruar 2006, 17:22
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas Shotgun » 11. August 2008, 20:15

"Saag" on mulle kergelt kohustuslikuks muutunud. Esimene osa lõi kohe oma eripäraga nii julgelt võikaid stseene näidates, mida ma ka kohe nautima hakkasin. Teine osa oli samuti õnnestunud, kolmas veidi tagasihoidlikum, neljanda kohta samad sõnad, kuigi müsteerium laienes, mis on hea. Kokkuvõttes ootan viiendat osa suure huviga. Ning ma ei ütleks, et ma saagat õudukaks peaksin, ühestki filmist midagi "õudset" ma just tihti ei leia, "Sae" seeriat võtan ma ka rohkem šokkerina, mis lööb oma nö vastikusega.
Kasutaja avatar
Shotgun
Sõrmuste Isand
Sõrmuste Isand
 
Postitusi: 376
Liitunud: 03. Detsember 2007, 02:59
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas Cochrane » 02. Oktoober 2008, 20:29

Filmi algusklipp on väljas
http://www.erickwithnok.com/post/508970 ... ch-it-here

Kodulehelt leiab vist ka, aga mul oli see liiga aeglane, selles lingis olev video töötab sujuvamalt.
Kasutaja avatar
Cochrane
Filmiveeb.ee admin
Filmiveeb.ee admin
 
Postitusi: 2680
Liitunud: 12. Aprill 2005, 12:17

PostitusPostitas LiveForThis » 02. Oktoober 2008, 22:11

Mingi müstika on mind Saw filmide juures kinni hoidnud.
Saw meeldis väga.
Saw 2 samuti.
Saw 3 oli nõrgem kui eelmised, sest keskenduti liialt veristamisele, mitte Jigsaw idee arendusele. See just mulle esimese kahe juures meeldiski.
Kuigi Saw 3 lõpptulemus polnudki tegelikult nii halb.Lõpp oli ootamatu nagu ennegi.
Saw 4 polegi veel jõudnud vaadata. Peaks ikkagi ette võtma. :pööritus:
Peaks üldse kõik uuesti vaatama.Kaua aega tagasi nähtud. :)

Nii et ootan huviga Saw 5-te
Kasutaja avatar
LiveForThis
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4911
Liitunud: 28. Juuni 2008, 15:25
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas Rain » 31. Oktoober 2008, 21:50

Olen kinodes kõiki "Saag" filme vaatamas käinud, ning kindlasti lähen ka seda vaatama. Mul on pmst kõik "Saag" filmid meeldinud... :P
Kasutaja avatar
Rain
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 3667
Liitunud: 06. Märts 2008, 16:38

PostitusPostitas Karl » 02. November 2008, 15:10

Damn alla 16 keelatud :)) ...Järgmine aasta 16 ,siis saab vaatamas hakata käima :))
Karl
Teadmata kadunud
Teadmata kadunud
 
Postitusi: 7
Liitunud: 20. September 2008, 14:36

PostitusPostitas Zinera » 02. November 2008, 17:58

Karl kirjutas:Damn alla 16 keelatud :)) ...Järgmine aasta 16 ,siis saab vaatamas hakata käima :))


need kassapidajad ja muud tegelased seal kindlasti vaatavad kõigi vanust... :))
Zinera
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 2599
Liitunud: 22. Mai 2005, 13:41

PostitusPostitas martenjv » 11. Jaanuar 2009, 22:16

4/10
martenjv
Teadmata kadunud
Teadmata kadunud
 
Postitusi: 4
Liitunud: 11. Jaanuar 2009, 21:58

PostitusPostitas hau » 16. Jaanuar 2009, 01:28

ISSAND JUMAL. Ma ei usu oma silmi. Ma olen praegu samasuures hämmingus nagu peale Sawi. Aind vastupidises. Tagline oli "You wont believe how it end" vms. This is so spot-on. Ma siiamaani ei usu, et see lõppes nii kohatult. Rezissööril puudus IGASUGUNE oskus teha filmi. Mitte mingit pinget polnud, tegelased mõttetud, midagi ei juhtunud. Peale 10 minti sain aru, et see oli piece of turd, aga tahtsin lõpu ära näha. Valesti tegin.
Spoiler :
Põhimõtteliselt terve film näidatakse kuidas too ment oli Jigsawi best friend ja tegi lõkse ja mis iganes ning siis lõpus nagu mingi suur twist tuleb välja, et too ment korraldas kõike. ????. Teisi plothole'e ei viitsi isegi mainida. Mul pole lihtsalt sõnu. Siis oli mingi viiene kamp patuseid, kes pidid mingeid mõttetuid lõkse läbima, väidetavalt olid nad kõik omavahel seotud, aga obviously mul jäi midagi kahe silma vahele, sest ma ei saanudki teada, mis neid ühendas. Üldse olid kõik lõksud ülisitad - master of em all - klaaskiiver, MIS VALGUS VETT TÄIS.
See oli nii kuradi õudne. Mis Sawi filmide puhul mind alati on ärritanud on see, et need on nii kuradi ilmselged stuudios tehtud filmid. Isegi kui mõni location on kasutatud siis see on suudetud nii sitasti filmida, et tundub nagu stuudio. See on nii kohutav, et see pole isegi naljakas nagu näiteks The Room, mida ma oleks pidanud hoopis vaatama.
Kurat, see film ajab nii ropendama. Nagu Buzz Killington oleks selle lavastanud. Ametlikult kõige sitem film, mida ma olen näinud. Siit on nii palju õppida filmitegemise kohta.
See jättis sellise sita maitse suhu, et pean käbe midagi pealekaks vaatama.
hau
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4195
Liitunud: 12. Veebruar 2006, 17:22
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas Forzelius » 16. Jaanuar 2009, 01:31

Noh, peaaegu oleksid kinno läinud seda vaatama, nii, et ole õnnelik :)
PiltPiltPilt
Kasutaja avatar
Forzelius
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 13222
Liitunud: 22. Mai 2005, 21:22

PostitusPostitas Ecu » 23. Aprill 2009, 22:51

sai see V osa ära vaadatud
ja ega ta nyyd supperhea polnud jah
aga ma arvan, et suure elamuse osaliseks saab siis kui järjest kõik osad ära vaadata. mis mul ka muidugi plaanis on. vaevu mäletangi mis seal esimestes osades oli
Kasutaja avatar
Ecu
Batman alustab
Batman alustab
 
Postitusi: 91
Liitunud: 04. September 2006, 10:05

PostitusPostitas Soprano » 23. Aprill 2009, 23:04

kuram unustasin selle üldse ära. Kui juba 4 eelmist olen vaadanud, siis läheb ka see, hoiatage palju tahes.
Kasutaja avatar
Soprano
Filmiveeb.ee admin
Filmiveeb.ee admin
 
Postitusi: 8748
Liitunud: 06. Jaanuar 2007, 05:24

PostitusPostitas Ecu » 23. Aprill 2009, 23:07

eks see sae vaatamine on jah juba nagu kohustuslik
tuleks välja saw X
olenemata kui hea või halb see ka pole, ikka vaataks
olen täna heas tujus SAW V annaks tubli 6/10
Kasutaja avatar
Ecu
Batman alustab
Batman alustab
 
Postitusi: 91
Liitunud: 04. September 2006, 10:05

Järgmine

Mine Filmid

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 31 külalist