Serenity: Põgenemine uude maailma

See foorum on mõeldud Filmiveeb.ee filmide kommenteerimiseks.

Moderaator: Meeskond

Serenity: Põgenemine uude maailma

PostitusPostitas Robert » 03. September 2005, 00:52

Serenity: Põgenemine uude maailma
Serenity (2005)

Kosmoselaev "Serenity" transpordib saladuslikke kaupu ja võtab vastu juhutöid. Ühel päeval võtab aga "Serenity" peale kaks reisijat ning sattub sellepärast galaktikat valitseva Liidu pahameele alla. Liit saadab neid tapma julma palgamõrvari (Chiwetel Ejiofor). Peale selle on neile ohtlikud ka kannibalid, kes elavad kosmose ääres. Põgenemise käigus tuleb välja, et kõige suurem oht võib hoopis oodata neid pardal..

Järg kultusseriaalile "Firefly".

Loe täielikku tutvustust siit
Robert
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 2873
Liitunud: 18. Jaanuar 2005, 15:21
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas Forzelius » 16. September 2005, 19:44

Miskipärast arvab Mihkel, et see film võiks ka Oscari saada.
Minu arust peaks saama efekti-Oscari Star Wars. Aga kõik jääb Oscarionude teha :? :? :o
PiltPiltPilt
Kasutaja avatar
Forzelius
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 13222
Liitunud: 22. Mai 2005, 21:22

PostitusPostitas He » 12. Jaanuar 2006, 14:11

njah ... režisööri sõnul pidi film olema saavutuste saavutus ... aga ma ei tea :(

ÜLLATUS: väga head visuaalsed effektid ja väga hea cinematograafia, üli hea production design, selle koha pealt konkureeriv kasvõi star warsiga, helieffektid on samuti head mida ei saa kahjuks laiendada dubitud näitlejate helile, mis on mõneski kohas suu liikumisest möödas.

PETTUMUS: pikkamisi filmi vaadates arvamus langes, storyline muutub filmi arendes üpris nõrgaks. mõned dialoogid on ja karakterite reaksioonid on täiesti sobimatud konteksti. B kategooria näitlejad toovad näitlemise taseme võimalikust filmi edust blockbuster hitist alla, st kohati ei mängita rolli välja ningkohati mängitakse üle ja mööda. Mõned tsenaariumi mittesobimatused mis väljanduvad dialoogis ajavad oksele. Mõtetelugeja tibi on liiga tüüpiline igas teises filmis kajastatavatele psychicutele (ühesõnaga casting on sitt). Mehaanik tibi pole üldse mehaanikulik :) ja jutt on kaa loll. Suur musklis mees pole eriti musklis ega eriti suur ja jutt on DUBitud peale halvasti. Doktor on liiga nõrk karakter. AInukene märkimisväärne võib olla tõesti Chiwetel Ejiofor (palgamõrvar) kuid ka tema sarnaneb liiga Tye Diggsile ja tema tegelaskujule Equilibriumist!!! seega ütlen uuesti CASTING ja SCREENWRITING rikub selle filmi ära minu jaoks!

PS! ignoreerige mu õigekirja :P its the thought that counts!
He
Teadmata kadunud
Teadmata kadunud
 
Postitusi: 33
Liitunud: 31. Detsember 2005, 15:07

PostitusPostitas tam » 12. Jaanuar 2006, 20:03

serenity oli täiesti suurepärane.
ning justnimelt tegelased ja stsenaarium olid head.
Firefly'd on keegi vaadanud?
tam
Sõrmuste Isand
Sõrmuste Isand
 
Postitusi: 215
Liitunud: 10. Jaanuar 2006, 11:36

PostitusPostitas lostinthemist » 17. Mai 2006, 17:30

Normaalne film oli. Lõpus kosmosesõda meenutas pisut "Star Wars'i."
Mõtetelugeja näitleja meenutas mõndades kohtades Christina Ricci't. Keskel hakkas natuke ära vajuma, igavaks muutuma.
5/10
Kasutaja avatar
lostinthemist
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 2195
Liitunud: 02. Veebruar 2006, 01:43
Asukoht: Lõuna-Korea

PostitusPostitas Girl17 » 12. August 2006, 17:49

hasti lahe film oli, meeldis v2ga.... :D
It's your life, it's your soul, it's everything you give to him, it's my heart in your hands keep it or just let it fall, another stone placed in my wall.
Kasutaja avatar
Girl17
Raevunud härg
Raevunud härg
 
Postitusi: 170
Liitunud: 25. Jaanuar 2006, 14:42
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas d33m0n » 20. September 2006, 09:45

hea film, mulle meeldis 8/10
kui kokku saame, siis kirjutame
Kasutaja avatar
d33m0n
Sõrmuste Isand
Sõrmuste Isand
 
Postitusi: 367
Liitunud: 27. Jaanuar 2005, 16:48
Asukoht: -=filmilindil=-

PostitusPostitas hau » 20. September 2006, 10:17

Firefly on ainus scifi sari mis mulle meeldib ja Serenity ainus scifi film. Kuradi kahju et Firefly canceli sai :(. Mu pärast võiks Josh teha veel mitu Serenityt. Mega head tegelased, atmosfäär, huvitav maailmapilt. Vahepeal tegelased lhäevad täitsa komöödiaks ära, aga Reaverid toovad õudsuse ja hirmu tagasi. Firefly box, Serenity poster ja ajakiri olemas (Y)
hau
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4195
Liitunud: 12. Veebruar 2006, 17:22
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas Rain » 02. Jaanuar 2009, 19:10

Algus oli mu arust väga igav, võiks isegi ütelda et täielik saast, nad ainult sõitsid ringi ja midagi põnevat pmst ei juhtunudki. Aga vähemalt keskpunkt ja lõpp oli päris hea :irw:.

5/10
Kasutaja avatar
Rain
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 3667
Liitunud: 06. Märts 2008, 16:38

PostitusPostitas LiveForThis » 02. Jaanuar 2009, 20:45

Olen Firefly seeriat uuesti oma 4 korda vaadanud ja eks varsti vaatan veel ja veel.
Serenity ilmumisel ei teadnud Fireflyst tuhkagi, alles hiljem kui film sai vaadatud, siis võtsin sarja ette ja nüüd on sari ja film mu raudsed lemmikud. Suuresti tänu Terminator: The Sarah Connor Chroniclesile, kus Cameroni kehastav võrratu Summer Glau juhtis mind Firefly ja Serenity juurde. Alles hiljuti ostsin Firefly DVD-le ka.

Fantastiline sari ja film Whedoni poolt. Kõik need tegelased, eluolu ja atmosfäär lummab ikka ja jälle. Ajatu ulme.
Loodan ka vaikselt Whedoni tagasipöördumist Firefly juurde. Võiks mõne filmi veel teha.

Serenity 10/10
Kasutaja avatar
LiveForThis
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4911
Liitunud: 28. Juuni 2008, 15:25
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas SileemR » 24. Mai 2009, 23:08

Väga põnev
10p/10st
Kasutaja avatar
SileemR
Batman alustab
Batman alustab
 
Postitusi: 89
Liitunud: 21. Mai 2009, 21:50

PostitusPostitas JazZ- » 31. Jaanuar 2010, 18:51

Hm, esiteks on päris põnev lugeda siia teemasse eelnevalt "Serenity" kohta kirjutatud kommentaare, eesotsas He omadega. Ei suudaks ise enda emotsioone paremini väljendadagi. Not. Ehk siis olgugi, et He vist enam kasutajana aktiivne pole, siis tahaks väga mõnda ta statement'i kommenteerida. Esiteks, teevad minu arvates need "B kategooria näitlejad" silmad ette ka paljudele Hollywoodi esikstaaridele. Kuigi jah, oletan, et kui Steve Martin Captain Mal'i mängima oleks pandud, oleks film kõvasti paremini välja kukkunud. Teiseks- halb screenwriting?

Hoban 'Wash' Washburn: This landing is gonna get pretty interesting.
Capt. Malcolm Reynolds: Define "interesting".
Hoban 'Wash' Washburn: [deadpan] Oh God, oh God, we're all going to die?


Kust otsast see halb on??
Närvidele käib, kui tüübid niizama mölirgamise pärast mölirgasevad.

Kuigi nii karmi hinnangut, nagu mõned kasutajad siin jaganud on, ma "Serenityle" ei annaks, on see siiski minu arvates nõrgem kui "Firefly". "Firefly's" oli actioni ja mõnusa dialoogi suhe paremini paigas, mis on tegelikult arusaadav, sest "Serenityga" püüti julmalt canceldatud "Firefly'le" enam-vähem korralik lõpp teha. Mis aga paratamatult tähendas, et sinna oli korraga, täpselt nagu "Dollhouse'i" viimase osa puhulgi, liiga palju sündmustikku sisse pressitud. Jeah, sündmustiku all pean silmas heade tegelaste ära tapmist. Igatahes ei tahaks ma näha enam ei "Serenity" ega ka mitte "Dollhouse'i" järge, sest mõlemas õnnestus neil lõpuks mu lemmiktegelane maha koksata. :(
Kasutaja avatar
JazZ-
Aasta foorumlane 2018
Aasta foorumlane 2018
 
Postitusi: 3827
Liitunud: 19. Aprill 2009, 19:19
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas Ronet » 01. Veebruar 2010, 02:32

Irv, miks see film lihtsalt Serenity nime all ei ole?
Päevik | 2021
Pilt
Pilt
"What's a knockout like you doing in a computer-generated gin joint like this?" - William T. Riker
Kasutaja avatar
Ronet
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 5960
Liitunud: 08. November 2008, 08:40

PostitusPostitas Jolt » 01. Veebruar 2010, 11:18

JazZ, kas Whedon pole mitte teadatuntud selle poolest, et suudab kõiksuguste andekate viisidega surnud või muul viisil kõrvalejäänud tegelased oma lugudesse tagasi tuua? Kuigi suur osa Serenity's kaetud universumist on parajal kombel metsik lääs, kus kõrgtehnoloogiat napib, on seal olemas teatud keskmed, kus oleks ehk võimalik kloonida ja või mälu üle kanda ja või midagi.
Mina igatahes mõtlesin antud tegelasele se'l viisil ja süda läks koheselt kergemaks. Muidugi, Whedon on ikka julm küll.. just peale seda hetke, kui too karakter sai tõsiselt särada sai ta surma. Tragöödia^3.
Mis puutub halba dialoogi, siis see väide on nii jabur, et tollele ei peaks isegi vastu vaidlema.

Mulle endale meeldib Serenity üliväga, võibolla isegi veidi rohkem kui Firefly. Ja just selle sisutiheduse tõttu. Kohati oli tõesti veidi keeruline jälgida, sest dialoogi ja nalju tulistati sama hullu tihedusega, kui laserkahureid mingis korralikus kosmoselahingus. Ja siiski, minu jaoks on ülimalt imelusväärne, et Whedon suudab sedavõrd palju erinevaid sisuliine nii hästi kulgevaks tervikuks põimida, kusjuures Serenity ei ole tühipaljas Firefly lahtiste otsete sõlmimine vaid üks nauditavamaid ulmefilme, mida näinud olen.
Kasutaja avatar
Jolt
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 2207
Liitunud: 12. Juuni 2007, 12:02

Re: Kosmoselaev "Serenity"

PostitusPostitas Pixie » 16. September 2011, 23:51

Vaatamise ajal olin pidevalt on the edge of my seat, eriti lõpupoole, mil kõik tegelased haavata said. Kartsin igaühe elu pärast. Tundub, et antud filmi puhul võeti kõik hea Firefly seriaalist ja võimendati mitu korda. Tegelased, huumor, emotsioonid, action, tempo - kokku andis väga hea filmi. Eriti hakkas meeldima River, rohkem kick-ass annab ikka olla. :)) Kui seriaal ise sai hindeks 7/10, siis filmile kindlasti 9/10.
Kasutaja avatar
Pixie
gatehead
gatehead
 
Postitusi: 1740
Liitunud: 22. Aprill 2007, 17:12

Järgmine

Mine Filmid

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 32 külalist

cron