Udu (2007)

See foorum on mõeldud Filmiveeb.ee filmide kommenteerimiseks.

Moderaator: Meeskond

PostitusPostitas lostinthemist » 21. Aprill 2008, 23:48

Üks viimase aja parimaid õudusfilme. Inimeste vahelised konfliktid ja väljaspool udu sees varitsev oht sulandusid sellesse filmi suurepäraselt. Meeldis väga, et rõhk pandi inimestele; mitte koletistele. Kuid koletised olid samuti väga omapärased ja huvitavad, rääkimata pilvelõhkuja suurusest koletisest. Lõpp on üks süngemaid, mida näinud olen.
See usufanaatikute teema oli tõesti väga nõme. Ma mõtlen, filmi konteksti sobis see väga hästi, aga mul on endal sellega probleemid. Ma olen üldiselt usule avatud, aga kui enda usku hakatakse liigselt peale suruma, siis käib ikka närvidele küll.
Lõpus, kui peafanaatik surma sai, siis tundsin ikka väga suurt afekti :))

8/10
Minu elust ja enesest
Lõuna-Korea filmiblogi
Eelnevalt AvP_75, nüüd kasutajanimega lostinthemist.
Kasutaja avatar
lostinthemist
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 2195
Liitunud: 02. Veebruar 2006, 01:43
Asukoht: Lõuna-Korea

PostitusPostitas riin3 » 24. Aprill 2008, 18:21

See oli tõesti ainuke õudusfilm, mis pani mind täiesti filmi sisse elama. Hea, et oli nii palju erinevaid elukaid ja pinge oli ikka õhus! Kahju, et kui nad sinna põgenema proovisid autodega, siis see üks mees jäi maha. See oli nii kurb , kuidas ta aknast nende autot jälgis. Muidugi oli väga hea stseen , kui see sõjaväeülem seal suri. Ma ei oskagi välja tuua , film oli terviklikult väga hea! Kõik oli läbi mõeldud. JAh, see usumutt oli ikka väga hull. Tekkis tahtmine lihtsalt kuidagi sinna filmi saada ja maha lüüa ta . Lõpp oli lihtsalt nii ootamatu, et mai osanud kohe midagi öelda ja suu oli päris lahti. 9/10
riin3
Teadmata kadunud
Teadmata kadunud
 
Postitusi: 12
Liitunud: 26. Detsember 2007, 14:00

PostitusPostitas Kidd » 03. Mai 2008, 16:54

Mõnus film oli, ma saan aru, et peategelane läks ka ikkagi lõpuks lolliks ära :)
ega muidu poleks kõigile autos otsa peale teinud?
Udu teema jäigi nagu selgusetuks, et "teise maailma" udu vä?
Enne lõppu ma juba lootsin, et kas tõesti õudukas, mil polegi happy end'i, aga ei- ikka anti nagu lootust.

8/10
So, where's the Cannes Film Festival being held this year?
Kasutaja avatar
Kidd
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 872
Liitunud: 23. Jaanuar 2008, 15:14
Asukoht: Taiwan

PostitusPostitas lostinthemist » 03. Mai 2008, 17:43

Kidd kirjutas:Mõnus film oli, ma saan aru, et peategelane läks ka ikkagi lõpuks lolliks ära :) ega muidu poleks kõigile autos otsa peale teinud? Udu teema jäigi nagu selgusetuks, et "teise maailma" udu vä?
Enne lõppu ma juba lootsin, et kas tõesti õudukas, mil polegi happy end'i, aga ei- ikka anti nagu lootust.

8/10


Tüüp, muuda oma postitus ära, sisaldab liiga palju spoilereid. Kui ma poleks seda filmi varem näinud, siis oleksin su peale vihaseks saanud. :))
Minu elust ja enesest
Lõuna-Korea filmiblogi
Eelnevalt AvP_75, nüüd kasutajanimega lostinthemist.
Kasutaja avatar
lostinthemist
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 2195
Liitunud: 02. Veebruar 2006, 01:43
Asukoht: Lõuna-Korea

PostitusPostitas Immagination » 03. Mai 2008, 23:43

väga hea film, salapärane, hea näitlejatöö. mulle ainult ei meeldinud see, et ei olnud õnnelikku lõppu:(.

8,5/10
Immagination
Sõrmuste Isand
Sõrmuste Isand
 
Postitusi: 202
Liitunud: 15. Veebruar 2008, 20:49

PostitusPostitas Pixie » 29. Mai 2008, 20:22

Väga hea film. Õnnestunud teos nii draamana, kui ka õuduspõnevikuna.Muusika oli ka siuke,mis mulle meelepärane. Oli šokeerivaid hetki, eriti inimeste käitumises.
10/10
Kasutaja avatar
Pixie
gatehead
gatehead
 
Postitusi: 1740
Liitunud: 22. Aprill 2007, 17:12

PostitusPostitas R9 » 12. Juuni 2008, 18:28

Algus oli paljulubav ja hea, kuid kaupluses muutus asi väga igavaks... lõpp jäi nägemata kuna uni tuli peale ja film oli suht igav, otsustasin magama minna, aga kuna kõik siin räägivad mingist heast lõpust siis vaatan vist lõpu ka ära.
R9
Teadmata kadunud
Teadmata kadunud
 
Postitusi: 14
Liitunud: 27. September 2007, 22:34

PostitusPostitas K6ikv6imas Bob » 31. August 2008, 15:29

Kas seda kuskilt Tallinnast osta saab? Äkki keegi teab ka juba ära öelda palju niukene laislaastus maksab(DVD siis), pole suurem filmimees olnud siiani :) Muidu, kinos käisin seda vaatamas eelmine aasta, hea film ;-)
K6ikv6imas Bob
Teadmata kadunud
Teadmata kadunud
 
Postitusi: 8
Liitunud: 30. November 2007, 11:29

PostitusPostitas Hülss » 31. August 2008, 15:50

K6ikv6imas Bob kirjutas:Kas seda kuskilt Tallinnast osta saab? Äkki keegi teab ka juba ära öelda palju niukene laislaastus maksab(DVD siis), pole suurem filmimees olnud siiani :) Muidu, kinos käisin seda vaatamas eelmine aasta, hea film ;-)


Videoplaneti otsing ei anna tulemust, mis on üllatav, sest päris vana film juba. Soovitan otsida Pro-Kapitali DVD poest, seal on hea valik ja saab ilma lisatasuta tellida.

Hind on ilmselt 200-400 krooni ringis.
Kasutaja avatar
Hülss
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 1279
Liitunud: 14. Jaanuar 2007, 16:49
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas eerik » 31. August 2008, 20:03

Hülss kirjutas:Videoplaneti otsing ei anna tulemust, mis on üllatav, sest päris vana film juba. Soovitan otsida Pro-Kapitali DVD poest, seal on hea valik ja saab ilma lisatasuta tellida.

Hind on ilmselt 200-400 krooni ringis.

Miks peaks Videoplaneti otsing tulemusi andma? Nemad laenutavad ainult FCHE poolt levitatavaid filme ja kõik me ju teame, et Weinsteini/Dimensioni filme DVD-del levitab baltiriikides ACME film.
Kasutaja avatar
eerik
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4876
Liitunud: 05. Märts 2006, 00:59

PostitusPostitas Hülss » 01. September 2008, 12:24

Seda ma ei teadnud eerik.

ACME filme ma ei soovita küll kellegil osta, sest need on kõige väiksema vaevaga kokku pandud rämps. Hind ei oma siinjuures tähtsust, sest kvaliteet on tähtsam.

Ostsin nt. 70.kr eest "Leonard Cohen: I'm Your Man", mille tõlge oli saast ja lisaks oli ta täiesti paigast. Laseringi ma ei viitsinud sellega tagasi minna, sest inglise keelt ma jagan, et saab ilma tõlketa hakkama edaspidi. Siiski oleks pidanud viima selle ACME esindusse ja sellega neile vastu vahtimist virutama.
Kasutaja avatar
Hülss
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 1279
Liitunud: 14. Jaanuar 2007, 16:49
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas Forzelius » 01. September 2008, 13:14

Hülss kirjutas:Seda ma ei teadnud eerik.

ACME filme ma ei soovita küll kellegil osta, sest need on kõige väiksema vaevaga kokku pandud rämps. Hind ei oma siinjuures tähtsust, sest kvaliteet on tähtsam.
Ostsin nt. 70.kr eest "Leonard Cohen: I'm Your Man", mille tõlge oli saast ja lisaks oli ta täiesti paigast. Laseringi ma ei viitsinud sellega tagasi minna, sest inglise keelt ma jagan, et saab ilma tõlketa hakkama edaspidi. Siiski oleks pidanud viima selle ACME esindusse ja sellega neile vastu vahtimist virutama.


Sõna! ACME on bs. Kahjuks ostsin kunagi lolli peaga paar ACME't. Enam ei ostaks isegi The Good, the Bad and the Uglyt, kui see oleks ACME väljaanne..
PiltPiltPilt
Kasutaja avatar
Forzelius
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 13222
Liitunud: 22. Mai 2005, 21:22

PostitusPostitas Spellbound » 01. September 2008, 15:11

Üle pikka aja üks õnnestunuim film, mis on tehtud Kingi põhjal. Hea näitlejatöö. Pinge oli sees ning oli loodud õudusttekitav atmosfäär ja lõpp tappis sõna otseses mõtte ära kõik mu lootused selle kohta, kuidas film lõppeb
10/10
Who are you? Who slips into my robot body and whispers to my ghost?
LEVEL 1
Kasutaja avatar
Spellbound
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 3527
Liitunud: 01. September 2008, 14:34
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas K6ikv6imas Bob » 04. September 2008, 22:43

krt käisin virukeskuse laseringis ja vidoplanetis küsimas, neil pole seda filma :?
K6ikv6imas Bob
Teadmata kadunud
Teadmata kadunud
 
Postitusi: 8
Liitunud: 30. November 2007, 11:29

PostitusPostitas K6ikv6imas Bob » 04. September 2008, 22:44

mul on seda ülehomseks vaja. superfast now! help!!
K6ikv6imas Bob
Teadmata kadunud
Teadmata kadunud
 
Postitusi: 8
Liitunud: 30. November 2007, 11:29

EelmineJärgmine

Mine Filmid

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 35 külalist

cron