Pimeduse rüütel

See foorum on mõeldud Filmiveeb.ee filmide kommenteerimiseks.

Moderaator: Meeskond

PostitusPostitas eerik » 20. Juuli 2008, 11:57

hau kirjutas:Praegu viitab kõik sellele, et see on uus LOTR selle mõttega, et hiigel kassatulu, kriitikute ja fännide ülisuur poolehoid ja jääb preagu jääb vaid loota ka Oscarite sadu. 11 Oscarit ta kindlasti ei saa, aga saaks mõnegi. Näiteks Ledger. Nolan kah.

Ja tead mida... Kui "The Hobbit" linastub 2011 aasta lõpus ja "The Hobbit 2" aasta hiljem siis võib ju järgmist Batmani filmi oodata nende kahe vahele suvel 2012? Või aasta varem 2011? Mõlema saaga huvilistele põnevad ajad igatahes. Samale perioodile võib väga vabalt tulla ka Terminator 5 jms.
Kasutaja avatar
eerik
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4876
Liitunud: 05. Märts 2006, 00:59

PostitusPostitas hau » 20. Juuli 2008, 12:35

Sellest on veel natuke vara rääkida enne teist nädalavahetust, aga ma mõtlen kas TDK suudab ennast pressida kuldsesse kolmikusse, kus on 3 filmi, mis ületasid worldwide 1 miljard dollarit.
hau
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4195
Liitunud: 12. Veebruar 2006, 17:22
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas hau » 20. Juuli 2008, 20:59

Kassatulu on vist 155mil. DAMN! Ma ei uskunud, et see NII suure pauguga tuleb, aga järelemõeldes on kõik loogiline. Nii hull promo ja suured ootused.
Epic, lihtsalt Epic.

Ja vaadakem tõele näkku: kolmas osa pole ammugi mitte viimane. Olgu Nolanil, Bale'il ja kellel iganes leping kolmeks filmiks, siis sellest tuleb neljas ja viies ja kuues jne.
hau
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4195
Liitunud: 12. Veebruar 2006, 17:22
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas eerik » 20. Juuli 2008, 21:28

hau kirjutas:Kassatulu on vist 155mil. DAMN! Ma ei uskunud, et see NII suure pauguga tuleb, aga järelemõeldes on kõik loogiline. Nii hull promo ja suured ootused.
Epic, lihtsalt Epic.

Ja vaadakem tõele näkku: kolmas osa pole ammugi mitte viimane. Olgu Nolanil, Bale'il ja kellel iganes leping kolmeks filmiks, siis sellest tuleb neljas ja viies ja kuues jne.

Yes yes, 155,34 miljonit on ennustatav tulemus. Läbiaegade parim avanädalavahetuse tulemus vist?

Ja kõige parem järgmiste osade puhul on see, et Nolan tasub kurikaeltena kasutada varem ekraniseerimata tegelasi.
Kasutaja avatar
eerik
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4876
Liitunud: 05. Märts 2006, 00:59

PostitusPostitas Hülss » 20. Juuli 2008, 22:10

Ma kahtlen, et asi kolmandast filmist kaugemale läheb. Peaasi, et kvaliteet ei lange ja raha järgi haisema ei hakkaks. Parem ideaalne triloogia, kui mingid nõrgad järjed pärast kolmandat osa.

Hea näha, et ta Spiderman 3'e ära pani. See film ei vääri seda rekordit.
Kasutaja avatar
Hülss
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 1279
Liitunud: 14. Jaanuar 2007, 16:49
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas LauraOlen » 20. Juuli 2008, 22:14

..Aga järgmistes filmides pole Ledgerit Jokerina. :(
Kasutaja avatar
LauraOlen
Bond, James Bond
Bond, James Bond
 
Postitusi: 543
Liitunud: 06. August 2007, 14:44

PostitusPostitas eerik » 20. Juuli 2008, 22:25

LauraOlen kirjutas:..Aga järgmistes filmides pole Ledgerit Jokerina. :(

Ma pole TDK'd veel näinud, aga miks peakski järgmises osas Joker olema?
Kasutaja avatar
eerik
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4876
Liitunud: 05. Märts 2006, 00:59

PostitusPostitas hau » 20. Juuli 2008, 22:38

Ma ei taha midagi spoilida, aga see et ma seda postitust kirjutan peaks Laurale kaasa rääkima.


LOTR oli ka perfektne triloogia, aga nüüd tuleb Hobbit. Kuigi tegemist ikka teise raamatu ekraniseeringuga, siis kui cut the bullshit, siis need 2 uut filmi ikkagi lotri järjed. Spider-Man 3 pidi viimane olema, aga ei. Terminatori uusi osi plaanitakse juba 3 tükki. Oeh, näiteid nii palju. Pole kahtlustki, et niikaua kuni Batman toob publiku saali, siis neid järgi ka tehakse.
Hollywood ei jäta ju kunagi täiuslikke ja töötavaid filme/triloogiaid puutumata. Tuleb teha ikka uued remaked ja sequelid. Kvaliteet pole oluline.

Aga ühte ma küll usun - TDK on tipp, sellest kõvemat enam ei saa. Tuleb loota, et järgmine film poleks batmani triloogia Godfather 3.


Ma pole küll suur Batmani saaga asjatundja, aga mind väga huvitaks millised näeks välja Nolani käe alt läbi käinud Robin, Catwoman, Penguin ja Riddler. Ma arvan, et järgmises osas on mingi vana tuntud tegelane ja keegi uus, kes pole eelmistes Batmani filmides läbi käinud. Samas väga palju vaenlasi ka ei soovi näha, sest muidu on meil mingi Spiderman3bullshit. 2 villainit nagu kahes eelmises osas oleks normal.
hau
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4195
Liitunud: 12. Veebruar 2006, 17:22
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas Hülss » 20. Juuli 2008, 23:00

hau kirjutas:LOTR oli ka perfektne triloogia, aga nüüd tuleb Hobbit. Kuigi tegemist ikka teise raamatu ekraniseeringuga, siis kui cut the bullshit, siis need 2 uut filmi ikkagi lotri järjed. Spider-Man 3 pidi viimane olema, aga ei. Terminatori uusi osi plaanitakse juba 3 tükki. Oeh, näiteid nii palju. Pole kahtlustki, et niikaua kuni Batman toob publiku saali, siis neid järgi ka tehakse.
Hollywood ei jäta ju kunagi täiuslikke ja töötavaid filme/triloogiaid puutumata. Tuleb teha ikka uued remaked ja sequelid. Kvaliteet pole oluline.


Ei vaidle vastu, aga sellisel juhul ma ei näe, et Nolan ja Bale nendes projektides kaasa lööks. Terminaatori triloogiat ootan põnevusega, sest Judgement Day'st lõigati palju kraami välja ning mõned konseptuaalsed ideed jäid realiseerimata. Kas aga on piisavalt seda lugu mida rääkida, et see kolme filmi õigustab, näitab aeg. Kuna Christian Bale lööb kaasa kõigis kolmes, siis on seal midagi kindlasti vaadata. :)
Kasutaja avatar
Hülss
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 1279
Liitunud: 14. Jaanuar 2007, 16:49
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas eerik » 20. Juuli 2008, 23:15

hau kirjutas:Ma pole küll suur Batmani saaga asjatundja, aga mind väga huvitaks millised näeks välja Nolani käe alt läbi käinud Robin, Catwoman, Penguin ja Riddler. Ma arvan, et järgmises osas on mingi vana tuntud tegelane ja keegi uus, kes pole eelmistes Batmani filmides läbi käinud. Samas väga palju vaenlasi ka ei soovi näha, sest muidu on meil mingi Spiderman3bullshit. 2 villainit nagu kahes eelmises osas oleks normal.


“In the first film we used Ra’s al Ghul and the Scarecrow, who had not been in the movies before and had not been in the ‘60s TV show. There are dozens, if not hundreds of other characters that [are possibilities.] Everyone says you have to use the Penguin or Catwoman. Well, I completely disagree.”

http://www.comicbookresources.com/?page ... e&id=17036

Üldiselt stsenaristid tahavad järgmistes filmides pigem kasutada varem ekraniseerimata tegelasi. Aga ma usun, et järgmisel nädalal ComicConil võib nii mõndagi selguda järgmise filmi osas.
Kasutaja avatar
eerik
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4876
Liitunud: 05. Märts 2006, 00:59

PostitusPostitas hau » 20. Juuli 2008, 23:29

rezpekt kirjutas:
There are dozens, if not hundreds of other characters that [are possibilities.] Everyone says you have to use the Penguin or Catwoman. Well, I completely disagree.”


Üldiselt stsenaristid tahavad järgmistes filmides pigem kasutada varem ekraniseerimata tegelasi. Aga ma usun, et järgmisel nädalal ComicConil võib nii mõndagi selguda järgmise filmi osas.

Absoluutselt. Lihtsalt uudishimu on see, mis tahab näha kuidas Robin ja Penguin tehakse sama tõepäraselt nagu Joker ja Two-Face. Nolan käib lihtsalt niiiii head rada.


Ledgeri Jokeriga samaväärselt kõva suudaks olla vaid Daniel-Day Lewis kesiganes vaenlase rollis.


Black Mask ja Bane on tegelased, keda paljud loodavad järgmises filmis näha. Ja Catwoman. Viimane Catwomani film tuleb heastada.
hau
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4195
Liitunud: 12. Veebruar 2006, 17:22
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas eerik » 20. Juuli 2008, 23:47

hau kirjutas:Absoluutselt. Lihtsalt uudishimu on see, mis tahab näha kuidas Robin ja Penguin tehakse sama tõepäraselt nagu Joker ja Two-Face. Nolan käib lihtsalt niiiii head rada.

Robini võid ka tegelikult ära unustada, Nolan teda oma Batmani filmides näha ei taha. Võibolla kunagi hiljem.
Kasutaja avatar
eerik
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4876
Liitunud: 05. Märts 2006, 00:59

PostitusPostitas Ralf » 21. Juuli 2008, 02:14

Ma olen kuulnud, et "The Dark Knightis" on stseen kus näidatakse viivuks kutti, kes on potentsiaalne Robin. Pilet filmile neljapäevaseks esilinastuseks broneeritud!
Kasutaja avatar
Ralf
love <3
 
Postitusi: 13749
Liitunud: 06. Mai 2006, 14:57
Asukoht: Sinu voodialune (väga tolmune *köh*)

PostitusPostitas Shotgun » 21. Juuli 2008, 02:41

Ralf kirjutas:Pilet filmile neljapäevaseks esilinastuseks broneeritud!

Mul kah pilet sahtlis.. :)
Kasutaja avatar
Shotgun
Sõrmuste Isand
Sõrmuste Isand
 
Postitusi: 376
Liitunud: 03. Detsember 2007, 02:59
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas bpuhnja » 21. Juuli 2008, 17:11

Ka minu 20 minti peale müüki tulemist broneeritud FTD piletid said eile välja ostetud.
Tuleb unustamatu kinokülastus.

Meeldetuletuseks on ära vaadatud uuesti Batman Begins, ning ka DVD peal olev proloque TDK-ile.
Ka heitsin pilgu peale "Batman Unmasked - The Psychology of the Dark Knight" dokumentaalile.
Igaksjuhuks jätan mainimata mitu korda TDK trailerit vaadanud olen.
Kasutaja avatar
bpuhnja
Batman alustab
Batman alustab
 
Postitusi: 94
Liitunud: 16. Juuli 2007, 23:27

EelmineJärgmine

Mine Filmid

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 65 külalist