Trumani show

See foorum on mõeldud Filmiveeb.ee filmide kommenteerimiseks.

Moderaator: Meeskond

Trumani show

PostitusPostitas Cochrane » 31. Juuli 2005, 23:05

Trumani show
The Truman Show

Kindlustusagent Truman Burbankile (Jim Carrey) tundub, et keegi jälgib teda. Kuid ta ei aima, kuivõrd õige see on. Iga päev jälgivad teda peidetud kaamerate kaudu ühes suurimas linnas, mis on just selle saate jaoks ehitatud, miljonid inimesed üle kogu maailma. Kuid kui ühel päeval sajab ´selgest taevast´ alla üks stuudioprožektor, hakkab Truman taipama, et tema elu ei ole õige. Järjest enam taipab ta, et tema elu iga aspekt: töö, kodu, pere ja sõbrad - kõik see on vaid näitemäng. Lõpuks tahab Truman lahkuda, kuid Christof, kes selle saate leiutaja ja juhendaja on, ei taha seda lubada...

Täielikku tutvustust loe siit.
Kasutaja avatar
Cochrane
Filmiveeb.ee admin
Filmiveeb.ee admin
 
Postitusi: 2680
Liitunud: 12. Aprill 2005, 12:17

PostitusPostitas Edvard » 04. August 2005, 13:41

Ma ei tea kas ma olen ainuke siin kellele see film ilgelt meeldib.Mu arust on see geniaalne film igatahes.
Edvard
Sõrmuste Isand
Sõrmuste Isand
 
Postitusi: 286
Liitunud: 19. Mai 2005, 20:21
Asukoht: Kuressaare

PostitusPostitas Kama » 22. September 2005, 19:54

See on ilgelt hea film,teema oli super ja filmi lõppedes ei jäänud ühtegi lahtist otsa,kõik räägiti aegamööda ilusti ära.Geniaalne tõesti.Mis eriti hea oli,et lavastaja tekitaski sellise pildi,et kohati vaatakski nagu mitte filmi vaid seda showd.10/10.
Kasutaja avatar
Kama
Raevunud härg
Raevunud härg
 
Postitusi: 131
Liitunud: 21. Veebruar 2005, 20:43

PostitusPostitas Mihkel » 22. September 2005, 21:06

See film meeldib mulle väga. Üks parimaid filme milles J. Carry on osalenud. Soovitan kõigile!
Kasutaja avatar
Mihkel
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 957
Liitunud: 20. Veebruar 2005, 22:08

PostitusPostitas ringooo » 08. Detsember 2005, 21:11

Hästi hea film.
Ylikõva idee ja Jim Carrey sobis sinna rolli väga hästi.
Päris julm oleks kui oleks ise samas olukorras kus sind kõik vaatvad telekas ja sugulased on kõik näitlejad.
Kasutaja avatar
ringooo
Bond, James Bond
Bond, James Bond
 
Postitusi: 635
Liitunud: 12. November 2005, 22:23
Asukoht: Rakvere

PostitusPostitas Tyrkiis » 28. Detsember 2005, 22:36

Mul hakkas sellest Trumanist kahju. Ma ise oleks küll masenduses, kui ma saaks teada, et terve elu on mind filmitud. Selle filmi idee mulle meeldib tegelikult. Lõpp oli ka hea(Y)
Have you ever heard the story about the little engine that could?
Kasutaja avatar
Tyrkiis
Batman alustab
Batman alustab
 
Postitusi: 94
Liitunud: 14. Detsember 2005, 19:49
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas miu » 28. Detsember 2005, 22:47

Üsna normaalne ...
Kasutaja avatar
miu
Teadmata kadunud
Teadmata kadunud
 
Postitusi: 41
Liitunud: 27. Detsember 2005, 16:15
Asukoht: Pärnu

PostitusPostitas Forzelius » 16. September 2006, 20:24

Vaatasin seda filmi mingi pool aastat tagasi, DVD-gi seisab riiulis. Peks ütlema, et nõustun Fletcheri(Fletchu)arvamusega selle kohta, et ta võib ka draamas väga hästi mängida. Meeldis kogu filmi story, mis iga filmi puhul mind niimoodi teleka ette ei naeluta. Suht kurb elu oli mehel, kuid lõpp oli suurepärane ja filmi muusika meeldis kah. Samuti tegi hea rolli ka Ed Harris...

8/10...
PiltPiltPilt
Kasutaja avatar
Forzelius
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 13222
Liitunud: 22. Mai 2005, 21:22

PostitusPostitas Hea Aasta » 19. Juuli 2008, 23:29

Jah, vaatasin siis täna filmi uuesti TV3-st. Ei mäletanudki, kui hea see film tegelikult on! Lausa suurepärane film! Väga hea segu komöödiast ja draamast. Jim Carrey oli laitmatu. Ma ei imesti üldse, et see film niivõrd kriitikute poolt soositud on.
Hea Aasta
Bond, James Bond
Bond, James Bond
 
Postitusi: 486
Liitunud: 19. Jaanuar 2007, 16:02

PostitusPostitas kigents » 19. Juuli 2008, 23:55

Tõesti väga hea film
kigents
Bond, James Bond
Bond, James Bond
 
Postitusi: 741
Liitunud: 02. Jaanuar 2007, 17:10
Asukoht: Tartu

PostitusPostitas Kidd » 20. Juuli 2008, 10:14

Eile õnnestus esimest korda lõpuni vaadata :) alati on pooleli jäänud. Omapärane show.

6/10
So, where's the Cannes Film Festival being held this year?
Kasutaja avatar
Kidd
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 872
Liitunud: 23. Jaanuar 2008, 15:14
Asukoht: Taiwan

PostitusPostitas Weirdo » 21. Juuli 2008, 19:55

Ma ei tea, kuidas see on juhtunud, et ma pole kunagi seda filmi näinud. Igatahes on see täiesti geniaalne idee. Jim Carrey oli suurepärane nagu alati. Olen juba ammu märganud, et ta ka tõsistes rollides väga hästi hakkama saab.
Aga inimesed võivad olla tõeliselt haiglased, ennastki ajas vaadates vihale. Teha kellestki endale mingi meelelahutusobjekt. Aga noh, "staaridega" on umbes samamoodi, aga õnneks päris igal pool siiski neid kaamerad ei jälgi.

Aga see on küll liiga ebareaalne, et inimene elab 30 aastat ja ei saa asjast aru. Alati on inimesi, kes teistega kaasa ei lähe.
Kasutaja avatar
Weirdo
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 802
Liitunud: 02. Mai 2006, 18:28

PostitusPostitas Priit » 21. Juuli 2008, 20:30

Imelik, et pole varem filmi kommenteerinud. Viimasest vaatamisest on kindlasti väga kaua aega möödunud, kuid sellele vaatamata tuleb seda filmi meenutades ajusoppi vaid positiivsed emotsioonid.

:)
There was a HOLE here. It's gone now.
Kasutaja avatar
Priit
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 1973
Liitunud: 19. August 2005, 03:08
Asukoht: Kohtla Järve

Re: Trumani show

PostitusPostitas Eestlane » 16. September 2011, 23:44

Äärmiselt dramaatiline film tegelikult ning Carrey mängib oma rolli suurepäraselt välja. Küllaltki haiglane mõte, kuidas niimoodi võiks ühe inimese elu kontrollida äärmusteni. Ning kui see kõik koost laguneb...
Eestlane
Teadmata kadunud
Teadmata kadunud
 
Postitusi: 41
Liitunud: 15. August 2008, 11:07


Mine Filmid

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 100 külalist

cron