Pimeduse rüütel

See foorum on mõeldud Filmiveeb.ee filmide kommenteerimiseks.

Moderaator: Meeskond

PostitusPostitas eerik » 19. Juuli 2008, 14:35

LauraOlen kirjutas: Feel the Differenci tahaks samas näha.

See on pigem kuulmise ja kehaga helivõngete tunnetamise teema. 8)
Kasutaja avatar
eerik
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4876
Liitunud: 05. Märts 2006, 00:59

PostitusPostitas LauraOlen » 19. Juuli 2008, 14:40

rezpekt kirjutas:
LauraOlen kirjutas: Feel the Differenci tahaks samas näha.

See on pigem kuulmise ja kehaga helivõngete tunnetamise teema. 8)

Ja, seda küll. Ma pole varem käinud sellel, seega raske oli täpsustada. :D
Kasutaja avatar
LauraOlen
Bond, James Bond
Bond, James Bond
 
Postitusi: 543
Liitunud: 06. August 2007, 14:44

PostitusPostitas eerik » 19. Juuli 2008, 20:11

Ennustatav USA piletitulu avapäeval (reedel): 66,4 miljonit. Läbiaegade kõige võimsam tulemus. 8) Spiderman 3 oli 59,8 mln.
Kasutaja avatar
eerik
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4876
Liitunud: 05. Märts 2006, 00:59

PostitusPostitas LauraOlen » 19. Juuli 2008, 21:08

rezpekt kirjutas:Ennustatav USA piletitulu avapäeval (reedel): 66,4 miljonit. Läbiaegade kõige võimsam tulemus. 8) Spiderman 3 oli 59,8 mln.


Woow..
Huvitav kas Heath Ledger aitab sellega kaasa? :')
Kindlasti lähevad päris paljud, ehk isegi pooled seda tema (ehk Jokeri) pärast vaatama... :)
Kasutaja avatar
LauraOlen
Bond, James Bond
Bond, James Bond
 
Postitusi: 543
Liitunud: 06. August 2007, 14:44

PostitusPostitas Zinera » 19. Juuli 2008, 21:35

öelge nüüd ausalt, kes batmani pärast seda vaatama lähevad?
batman on niisama igav ja natukene juhm tegelane, vot need kurikaelad on alati palju meisterlikumad. seegi kord vaataks mina ainult kurikaela pärast seda filmi, kahju ainult, et Ledger ise oma auhindu ei saa vastu võtta, neid saab ta kindlalt ;-)
Zinera
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 2599
Liitunud: 22. Mai 2005, 13:41

PostitusPostitas LauraOlen » 19. Juuli 2008, 23:36

Zinera kirjutas:öelge nüüd ausalt, kes batmani pärast seda vaatama lähevad?
batman on niisama igav ja natukene juhm tegelane, vot need kurikaelad on alati palju meisterlikumad. seegi kord vaataks mina ainult kurikaela pärast seda filmi, kahju ainult, et Ledger ise oma auhindu ei saa vastu võtta, neid saab ta kindlalt ;-)


Ee, ei. :))
Minu puhul peab kõima see ''klõps'', et ''Oh, seda filmi ma tahan näha.'' ja siin see käis, nii Heath Ledgeri kui filmi enda pärast ka. Samas mitte batman'i. Aga hea teada, et teda mängib Bale, kes on minu silmis (vähemalt välimuse põhjal) üks sümpaatsemaid batman'e.

edit.
Küsimus suunatud neile, kes on filmi näinud.
Kas Capten Jack Sparrow'i & Jokeri vahel on ka mingeid sarnasusi? Kasvõi mingeid kaudseid? Treileri põhjal tundub nende põhjal midagi sarnast... Loomulikult Joker on tumedam & süngem, aga kaudseid sarnasusi ju? :))
Kasutaja avatar
LauraOlen
Bond, James Bond
Bond, James Bond
 
Postitusi: 543
Liitunud: 06. August 2007, 14:44

PostitusPostitas hau » 20. Juuli 2008, 00:04

LauraOlen kirjutas:edit.
Küsimus suunatud neile, kes on filmi näinud.
Kas Capten Jack Sparrow'i & Jokeri vahel on ka mingeid sarnasusi? Kasvõi mingeid kaudseid? Treileri põhjal tundub nende põhjal midagi sarnast... Loomulikult Joker on tumedam & süngem, aga kaudseid sarnasusi ju? :))

Ei ütleks. Sparrow on Depp, aga Joker on Joker.
hau
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4195
Liitunud: 12. Veebruar 2006, 17:22
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas eerik » 20. Juuli 2008, 00:15

6 esimest minutit (Batman Begins Blu-ray reliisil olev "IMAX Prologue") sai korduvalt läbi vaadatud. Väga-väga kõva.
Kasutaja avatar
eerik
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4876
Liitunud: 05. Märts 2006, 00:59

PostitusPostitas Hülss » 20. Juuli 2008, 00:26

Zinera kirjutas:öelge nüüd ausalt, kes batmani pärast seda vaatama lähevad?
batman on niisama igav ja natukene juhm tegelane, vot need kurikaelad on alati palju meisterlikumad. seegi kord vaataks mina ainult kurikaela pärast seda filmi, kahju ainult, et Ledger ise oma auhindu ei saa vastu võtta, neid saab ta kindlalt ;-)


Mina lähen vaatama The Dark Knight'i, mille peategelaseks on Bruce Wayne/Batman. Siin filmis on palju väga häid näitlejaid, sealhulgas Heath Ledger. Eelkõige lähen vaatama seda filmi, sest Batman Begins on üks parimaid koomiksil põhinevaid filme. Lugenud palju muljeid ja mõningaid spoilerivabu arvustusi on selge, et TDK on löönud Batman Begins'i "oma troonilt". Sinu postitus jätab mulle tunduvalt juhmima mulje, kui eelnimetatud tegelane. :)

LauraOlen kirjutas:Küsimus suunatud neile, kes on filmi näinud.
Kas Capten Jack Sparrow'i & Jokeri vahel on ka mingeid sarnasusi? Kasvõi mingeid kaudseid? Treileri põhjal tundub nende põhjal midagi sarnast... Loomulikult Joker on tumedam & süngem, aga kaudseid sarnasusi ju? :))


Ma pole veel filmi näinud, aga mis sarnasusi sa treileri põhjal leidsid nende kahe tegelase vahel ?
Kasutaja avatar
Hülss
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 1279
Liitunud: 14. Jaanuar 2007, 16:49
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas LauraOlen » 20. Juuli 2008, 01:12

Hülss kirjutas:
LauraOlen kirjutas:Küsimus suunatud neile, kes on filmi näinud.
Kas Capten Jack Sparrow'i & Jokeri vahel on ka mingeid sarnasusi? Kasvõi mingeid kaudseid? Treileri põhjal tundub nende põhjal midagi sarnast... Loomulikult Joker on tumedam & süngem, aga kaudseid sarnasusi ju? :))


Ma pole veel filmi näinud, aga mis sarnasusi sa treileri põhjal leidsid nende kahe tegelase vahel ?


hau küll selgitas seda oma arvustuses, aga mõlemad pilluvad nii öelda coole fraase ja on muidu lahedad. :D Nende olekus on lihtsalt selline sarnane kuri/ kuid naljakas segu. Joker on kindlasti filmis midagi enamat, see oli ainult treileri põhjal.
Kasutaja avatar
LauraOlen
Bond, James Bond
Bond, James Bond
 
Postitusi: 543
Liitunud: 06. August 2007, 14:44

PostitusPostitas eerik » 20. Juuli 2008, 01:23

Joker tegelaskujuna on kindlasti Jack Sparrow'st kõvasti üle ja seda mitte ainult The Dark Knightis. :pööritus:
Kasutaja avatar
eerik
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4876
Liitunud: 05. Märts 2006, 00:59

PostitusPostitas LauraOlen » 20. Juuli 2008, 01:31

rezpekt kirjutas:Joker tegelaskujuna on kindlasti Jack Sparrow'st kõvasti üle ja seda mitte ainult The Dark Knightis. :pööritus:


Mnja , vot siin tuleb mängu Johnny Depi fännamine. ;-)
Mõnesmõttes ma nõustun, ma lugesin Jokerist ka vikipeediast ja tõesti, kuigi ta on väga tasemel kurikael (milles ma ka filmi nähes veendun), ma ei hakkaks neid paremuse mõttes võrdlema.
Kasutaja avatar
LauraOlen
Bond, James Bond
Bond, James Bond
 
Postitusi: 543
Liitunud: 06. August 2007, 14:44

PostitusPostitas breakout » 20. Juuli 2008, 02:17

User Rating: 9.7/10 (23,611 votes)
Top 250: #1
:))

Ootan ka seda filmi juba mitmeid kuid ja lähen laupäeval alles vaatama.
Kasutaja avatar
breakout
Raevunud härg
Raevunud härg
 
Postitusi: 120
Liitunud: 31. Jaanuar 2007, 21:13

PostitusPostitas Hülss » 20. Juuli 2008, 03:33

LauraOlen kirjutas:hau küll selgitas seda oma arvustuses, aga mõlemad pilluvad nii öelda coole fraase ja on muidu lahedad. :D Nende olekus on lihtsalt selline sarnane kuri/ kuid naljakas segu. Joker on kindlasti filmis midagi enamat, see oli ainult treileri põhjal.


Ma hau arvustust ei ole veel lugenud, kardan spoilereid. Üks jobudik spoilis mul Two-Face'i saatuse ära ühes teises foorumis, nii et hoidun igasugustest arvustustest hetkel kuniks olen filmi ära näinud.

breakout kirjutas:User Rating: 9.7/10 (23,611 votes)
Top 250: #1
:))


Ja just kui arvasin, et kõrgemale ta enam ei tõuse. Esikohale ta aga kindlasti ei jää. See pole lihtsalt võimalik. Või on ? :shokeeritud:
Kasutaja avatar
Hülss
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 1279
Liitunud: 14. Jaanuar 2007, 16:49
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas hau » 20. Juuli 2008, 11:25

Praegu viitab kõik sellele, et see on uus LOTR selle mõttega, et hiigel kassatulu, kriitikute ja fännide ülisuur poolehoid ja jääb preagu jääb vaid loota ka Oscarite sadu. 11 Oscarit ta kindlasti ei saa, aga saaks mõnegi. Näiteks Ledger. Nolan kah.
hau
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4195
Liitunud: 12. Veebruar 2006, 17:22
Asukoht: Tallinn

EelmineJärgmine

Mine Filmid

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 51 külalist

cron