Valusad võmmid

See foorum on mõeldud Filmiveeb.ee filmide kommenteerimiseks.

Moderaator: Meeskond

Valusad võmmid

PostitusPostitas Kaido » 11. Aprill 2007, 15:44

Valusad võmmid
Hot Fuzz

Nicholas Angel (Simon Pegg) on Londoni edukaim politseinik, kelle tulemused on kolleegide omadest ligi 400% paremad. Ta on lausa nii suurepärane, et kõik teised tunduvad tema kõrval kahvatud. Seetõttu otsustatakse mees saata väikelinna Sandfordi, kus ta täht ei lööks niivõrd särama. Algul näiline tagasilöök saab aga väärt kulminatsiooni, kui Sandfordis hakkab juhtuma rida kummalisi ja veriseid juhtumeid. Uinuval väikelinnal on aeg saada tubli annus suurlinna õiglust.

Täielikku tutvustust loe siit.
Kasutaja avatar
Kaido
Filmiveeb.ee admin
Filmiveeb.ee admin
 
Postitusi: 2223
Liitunud: 28. Detsember 2004, 23:57

PostitusPostitas DjD » 11. Aprill 2007, 16:14

shawn og dead või mis see eelmine film nendelt tegijatel oli ,,, see oli juba selline omapärane ja nauditav film ja ootan sedagi filmi suure huviga !
DjD
Sõrmuste Isand
Sõrmuste Isand
 
Postitusi: 292
Liitunud: 27. Jaanuar 2006, 18:42

PostitusPostitas Priit » 05. Juuli 2007, 00:08

Olen pettunud. Shaun of the Dead oli väga hea komöödiafilm ning kuna zombiefilmid meeldivad, siis sai nalja palju. Hot Fuzzi näol oli aga tegu märuli ning komöödia hübriidiga, mis mind kohe mitte ei paelunud. Huumor oli vahel hea, vahel jabur. Märulit jagus kõvasti filmi viimastel minutitel, aga tol hetkel oli mul suhteliselt suva juba. Komöödiasõpradele soovitan ning saan aru, miks nii mõnelegi meeldida võib. Minu jaoks see film loodud ei ole. 4/10 annan ja seda ka endapoolsest heldusest ning mõistmisest, et tegu ON kvaliteetse filmiga.

Võib ka muidugi asi seisneda minu aina vähenemas huvis komöödiate vastu. Vähemalt antud teosed, mis on läänes vorbitud.
There was a HOLE here. It's gone now.
Kasutaja avatar
Priit
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 1973
Liitunud: 19. August 2005, 03:08
Asukoht: Kohtla Järve

PostitusPostitas DjD » 05. Juuli 2007, 02:47

ka mul nyyd nähtud ja ei pettunud ei millegis :D kindlasti yks aasta filme .. huumorit rohkem, kui rubla eest .. oli palju muidugi sellist harjutatut briti stuffi, kui sai ka sellele pihta :D paraja meeleoluga vägagi nauditav film :) ja mõnus montaaz muutis asja veel lahedamax
DjD
Sõrmuste Isand
Sõrmuste Isand
 
Postitusi: 292
Liitunud: 27. Jaanuar 2006, 18:42

PostitusPostitas Ralf » 21. Juuli 2007, 14:01

Üks selle aasta parimaid filmielamusi, kuid nüüd, olles kaks korda vaadanud, pean tõdema, et filmil on ka mõningaid puudusi. "Hot Fuzz" toimib komöödiana väga hästi ja kogu see Edgar Wrighti / Simon Peggi / Nick Frosti muhe atmosfäär on siingi pidevalt üleval. Naerda saab kahjuks vähem kui nende eelmises komöödias "Shaun of the Dead", kuid kildu pannakse siingi kõvasti ja mõne koha peal olin igatahes kägaras. Natuke häirib ka venivus, osaliselt seepärast, et algselt arvasin mõrvari paljastatavat, kuid siis avaldati täitsa ootamatu lõpplahendus, mis omakorda viis metsiku kõmmutamiseni, kus oli mõjutusi kõikvõimalikest filmidest. A kokkuvõtlikult väga kihvt ja soliidne Inglise komöödia sellel aastal valminud muu kakaga võrreldes.
Kasutaja avatar
Ralf
love <3
 
Postitusi: 13749
Liitunud: 06. Mai 2006, 14:57
Asukoht: Sinu voodialune (väga tolmune *köh*)

PostitusPostitas K6ikv6imas Bob » 30. November 2007, 11:40

tere!

hiilisin internetis ringi, ei leidnud midagi tarvilikku soetamaks võimalikult kähku valusate võmmide dvd.
K6ikv6imas Bob
Teadmata kadunud
Teadmata kadunud
 
Postitusi: 8
Liitunud: 30. November 2007, 11:29

PostitusPostitas Shotgun » 03. Detsember 2007, 03:23

Kui Sa pole veel uurinud, siis soovitaks külastada Tallinna Kaubamaja esimest korrust.
Mis filmi puutub, siis on küll kole kahju, et ma seda filmi juhtusin kinno vaatama minema ning mitte teleka taga kunagi vesistanud. Täielik A-rühm stiilis 'andmine'. Ideed ma sel filmil ka ei leidnud, nalja ma ei saanud seda vaadates, märulit ka mitte, pinget ka ei pakkunud - sorry, ei meeldi see film! (3/10).
Kasutaja avatar
Shotgun
Sõrmuste Isand
Sõrmuste Isand
 
Postitusi: 376
Liitunud: 03. Detsember 2007, 02:59
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas K6ikv6imas Bob » 03. Detsember 2007, 15:01

Film suhtus mõnmusalt religiooni :) Ja kuna tegemist oli suurepärase, igati meeldiva ja toreda briti huumoriga, ei nõustu ma eelmise kasutaja kommenraariga.
ehk kasuataja "Shotgun", kes pani kooliealikute filmile "Transformerid" hindeks 9/10

aga shaun of the dead.. pärast hot fuzz' elamusi oli ta kui üks paras hunnik mingit kuradi jama, täielik nonsenss. Hot Fuzz' võrrelda shaun of the deadiga on sama kui teda millegi muuga võrrelda, näiteks teletupsude või knight rideriga.. kuna neil kahel filmil on ka mitu aastat vahet, siis tasuks hot fuzz nostalgitsemisest välja jätta ning meeldiva kommentaari nimel neid mõlemaid uuesti näha tarvitseda. noh, muidugi on neil ka seoseid, näiteks Shortcut üle plangu :)) aga arvesse tuleb võtta ka filmitegijate eesmärki. kui esimene neist oli valmistatud kerge meelelahutusena, siis teine film (hot fuzz) pidi olema suunatud ka teistele inimestele planeedil))
K6ikv6imas Bob
Teadmata kadunud
Teadmata kadunud
 
Postitusi: 8
Liitunud: 30. November 2007, 11:29

PostitusPostitas Peata Ratsanik » 03. Detsember 2007, 17:35

K6ikv6imas Bob kirjutas:Idiootidele ja kristlastele ei sobigi ta vaatamiseks. Film tõlgendas väga ilusasti religiooni :) Ja kuna tegemist oli suurepärase, igati meeldiva ja toreda briti huumoriga, liigitaks ma eelmise kasutaja sitapeade hulka.
ehk kasuataja "Shotgun", kes pani kooliealikute filmile "Transformerid" hindeks 9/10


Foorum on oma arvamuse avaldamiseks, mitte teiste sõimamiseks!! :vihane:
Peata Ratsanik
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 2036
Liitunud: 02. Märts 2005, 19:30

PostitusPostitas Shotgun » 03. Detsember 2007, 17:36

To K6ikv6imas Bob: Läheb küll off-topicusse, aga vastaks niimoodi, et ei tasu nii äkiline kohe olla. Ma ei tahtnud kellegi filmielamusi ega -maitseid solvata - mul ei ole midagi briti huumori ega filmide vastu, vastupidi, tavaliselt on need väga tasemel ja vaadatavad. Samas, miks ma nii küllaltki 'mahategeva' posti tegin, on põhjus selles, et ma lihtsalt ootasin natuke paremat. Peale omal ajal vaadatud Monty Pythonit tahes-tahtmata ma ootan samaväärset UK filmidelt. Algus oli sel filmil (Hot Fuzzil) ülimalt hea, kasvõi need jaoskonnanaljad, aga head nalja ei jätkunud lõpuni..
Ja Transformers :D - ega mulle selle filmi väga tüüpiline 'päästa maailm' stsenaarium ka midagi pakkunud, küll aga üle pika aja sain ma seda filmi vaadates efekte ja kiiret tegevustikku, mis jäid püsima kuni lõpuni.
Kasutaja avatar
Shotgun
Sõrmuste Isand
Sõrmuste Isand
 
Postitusi: 376
Liitunud: 03. Detsember 2007, 02:59
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas hau » 19. Jaanuar 2008, 19:38

Üks aasta lemmik filme puhtalt juba Danny Buttermani pärast. Ükskõik, mida ta ütleb see oli kas ülinaljakas või geniaalne. Nick Frost on juba selline muhe vend, et keegi teine poleks nii siiralt sellist fänboylikku menti sama hästi mänginud. Bad Boys 2 or Point Break? - filmiklassika.
hau
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4195
Liitunud: 12. Veebruar 2006, 17:22
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas silx » 05. Juuli 2008, 04:11

Kuna juba DVD tuleb?...aasta aega tagasi oli juba kinos ju :(
Are You Watching Closely?
Kasutaja avatar
silx
Sõrmuste Isand
Sõrmuste Isand
 
Postitusi: 321
Liitunud: 07. Detsember 2007, 22:10
Asukoht: Tartu

PostitusPostitas KiiZ » 05. Juuli 2008, 15:35

misasja sa ajad ?? dvd tuli eelmise aasta juunis välja ju :pööritus:
Kasutaja avatar
KiiZ
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 1637
Liitunud: 09. Juuni 2007, 09:06

PostitusPostitas silx » 05. Juuli 2008, 22:19

ma pole küll kuskil näind...kuigi olen kõikidest kohtadest otsind(tartus) :o
Are You Watching Closely?
Kasutaja avatar
silx
Sõrmuste Isand
Sõrmuste Isand
 
Postitusi: 321
Liitunud: 07. Detsember 2007, 22:10
Asukoht: Tartu

Järgmine

Mine Filmid

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 27 külalist

cron