Indiana Jones ja kristallpealuu kuningriik

See foorum on mõeldud Filmiveeb.ee filmide kommenteerimiseks.

Moderaator: Meeskond

Indiana Jones ja kristallpealuu kuningriik

PostitusPostitas Ristop » 25. Veebruar 2008, 17:08

Indiana Jones ja kristallpealuu kuningriik
Indiana Jones and the Kingdom of the Crystal Skull

On aasta 1957, Külm sõda on täies hoos. Seiklejast ajalooprofessor Indiana Jones (Harrison Ford) pääseb koos oma abilise Maciga (Ray Winstone) napilt eluga kokkupõrkest kurjade Nõukogude agentidega. Indy eesmärgiks on üks ajaloo silmapaistvamaid arheoloogilisi leide, Akatori kristallpealuu, mis on tekitanud läbi aegade inimestes imetlust, ebausku ja hirmu. Mees võtab suuna Peruu kaugeimatesse kolgastesse, kus asub hulgaliselt iidseid haudu, kadumaläinud seiklejaid ning väidetavasti ka kullast linn. Indy saab oma kaaslastega peatselt aru, et lisaks neile jahib müütilist eset ka Nõukogude eriüksus, mida juhtiv Irina Spalko (Cate Blanchett) ei kohku tagasi millegi eest. Eriti käsoleval juhul, kui on alust arvata, et kristallpealuu omanik võiks valitseda maailma… kui suudaks vaid avada selle saladused.

http://www.forumcinemas.ee

Täielikku tutvustust loe siit.
Who needs reasons when you've got heroin.
Kasutaja avatar
Ristop
Raevunud härg
Raevunud härg
 
Postitusi: 192
Liitunud: 03. September 2007, 21:01
Asukoht: Tallinn/Tartu

PostitusPostitas Hea Aasta » 04. Mai 2008, 22:14

Kindlasti saab kiiremas korras vaadatud. Kujutan ette, et Indiana Jones'i neljas seiklus kujuneb piletikassas äärmiselt edukaks, nagu ka eelnevad osad.

Muide, TV3 näitab kõik varasemad osad ära just enne neljanda release'i! 8)
Hea Aasta
Bond, James Bond
Bond, James Bond
 
Postitusi: 486
Liitunud: 19. Jaanuar 2007, 16:02

PostitusPostitas Cagefactor » 18. Mai 2008, 23:14

kas see on tõsi et neljapäevast laupäevani on CCPlazas ainult Indy Jones? kuna nende lehel on irjas et nendel päevadel ainult Indy ja midagi muud ei ole .
Ernest Hemingway once wrote, "The world is a fine place and worth fighting for." I agree with the second part.
Kasutaja avatar
Cagefactor
Bond, James Bond
Bond, James Bond
 
Postitusi: 466
Liitunud: 12. Jaanuar 2007, 12:18
Asukoht: GPS-i peal vilgun punase värvusega.

PostitusPostitas hau » 18. Mai 2008, 23:35

Irw, päris nii hull diktaktuur ka pole vast. Ega nii rohkem raha teeni kui aind ühte filmi saab vaadata.
hau
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4195
Liitunud: 12. Veebruar 2006, 17:22
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas Rain » 20. Mai 2008, 10:32

Tahaks väga näha seda, kui see kinno tuleb, lähen kindlasti vaatama :D
Kasutaja avatar
Rain
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 3667
Liitunud: 06. Märts 2008, 16:38

PostitusPostitas lostinthemist » 20. Mai 2008, 15:10

Ma ka lähen kindlasti seda kinno vaatama, sest eelmised filmid on mulle nii väga meeldinud ja endale läheb täiesti peale sellised seiklusfilmid. Trailer meeldis ka väga.
TV3 oli vähemalt nii tubli, et näitas eelmised kolm filmi ära. Tänu TV3'ele nägin lõpuks kolmanda osa ära.
Minu elust ja enesest
Lõuna-Korea filmiblogi
Eelnevalt AvP_75, nüüd kasutajanimega lostinthemist.
Kasutaja avatar
lostinthemist
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 2195
Liitunud: 02. Veebruar 2006, 01:43
Asukoht: Lõuna-Korea

PostitusPostitas Kidd » 22. Mai 2008, 20:15

Tore, et legend edasi läks, aga ma kergelt pettusin. Eriti tänu sellistele absurditrikkidele nagu külmkapp ja dzunglisõit.... aga muidu stoori oli ok.

7/10
So, where's the Cannes Film Festival being held this year?
Kasutaja avatar
Kidd
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 872
Liitunud: 23. Jaanuar 2008, 15:14
Asukoht: Taiwan

PostitusPostitas kigents » 22. Mai 2008, 20:24

No jh ma arvan ka, et hea action ja möll käis seal aga paar asja jäi jah kahtlaseks...
Aga üldiselt jäin rahule 8/10
kigents
Bond, James Bond
Bond, James Bond
 
Postitusi: 741
Liitunud: 02. Jaanuar 2007, 17:10
Asukoht: Tartu

PostitusPostitas .Raimz. » 25. Mai 2008, 13:19

Filmi esimene pool oli tasemel ja meeldis väga aga siis käis mingi krõps ja keeras jamaks ära, näiteks külmkapp, tarzan ja grand finale kuldlinnas. Millegiga pakuti ikka üle.

Soovitan vaadata Indy sõpradel aga minu arust olid esimesed kolm osa peajagu viimasest filmist üle. Hea uudis oli see, et H.Ford juba vana mehena sai siiski päris hästi hakkama ja võlus vaatajaid oma sarmiga ja juba tuttava huumoriga.

7/10
[huddled in an air vent, John pulls out his lighter, flicks it on, and recalls his wife's invitation] "Come out to the coast, we'll get together, have a few laughs...”
Kasutaja avatar
.Raimz.
Raevunud härg
Raevunud härg
 
Postitusi: 116
Liitunud: 24. Veebruar 2008, 14:39

PostitusPostitas Forzelius » 27. Mai 2008, 21:20

Oioioioi, kui suur pettumus see film oli. Ootasin kordades rohkem sellest. Terve ülesehitus oli nõrk. Sisu jäi kesiseks, terve film oli
tulnukate peale üles ehitatud
see häiris nagu väga. Lisaks olid ülimõttetud CGI üritused, mis selle ehtsa Indiana Jonesi tunde ära võtsid. Tegelased olid enamjaolt lahedad, though. 21.sajandil ei tohiks enam teha järgesid vanadele headele seiklusfilmidele. Samuti ka remake'i...Harrison oli tubli, ikka jaksas, kuid järg oli küll väga nõrk...

5.5/10

Tegelt peaksin vähem panema, kuid jääb nii hetkel...
PiltPiltPilt
Kasutaja avatar
Forzelius
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 13222
Liitunud: 22. Mai 2005, 21:22

PostitusPostitas Kaido » 28. Mai 2008, 11:20

esimene Indiana, mida ma nägin ja peaks mainima, et suurem asi ei olnud. Seiklust oli, mis oli kohati ka päris põnev, kuid kuidagi labaseks jäi.

Hea popkornikas, kui mitte midagi enamat
6/10
Kasutaja avatar
Kaido
Filmiveeb.ee admin
Filmiveeb.ee admin
 
Postitusi: 2223
Liitunud: 28. Detsember 2004, 23:57

PostitusPostitas Forzelius » 28. Mai 2008, 21:36

Minu jaoks võib Spielberg oma "Taken" stiilis stuffi edasi teha, aga mitte neid Indianaga jumala eest segustada...
PiltPiltPilt
Kasutaja avatar
Forzelius
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 13222
Liitunud: 22. Mai 2005, 21:22

PostitusPostitas Lowra » 28. Mai 2008, 23:45

Lõpus läks küll väga ulmeks kätte ära ... aga hea oli taas näha Indianat
I believe what doesn't kill you simply makes you ... stranger
Kasutaja avatar
Lowra
Raevunud härg
Raevunud härg
 
Postitusi: 193
Liitunud: 29. Veebruar 2008, 18:00
Asukoht: Tartu

PostitusPostitas hau » 01. Juuni 2008, 14:31

Plahvatus ja kulmkapp ning ahvid ja muud cgi loomad olid ebavajalikud. Ilmselt geenius Lucas tahtis noid sinna. Ei meeldind ka ufode värk, aga ega Indy on alati olnud suht ulme ja fantasy ka eelmistes osades. Liiga palju cgid ja liiga vähe seiklusi, vörreldes eelmiste osadega.
hau
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4195
Liitunud: 12. Veebruar 2006, 17:22
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas Weirdo » 27. Juuni 2008, 22:33

Forza kirjutas:Sisu jäi kesiseks, terve film oli
tulnukate peale üles ehitatud
see häiris nagu väga


Sama siin. Sellele filmi üles ehitamine on mulle alati tobeda mulje jätnud.
See on ainuke Indiana Jones'i seiklus, mida olen algusest lõpuni näinud. Tavaliselt on nii, et kui telekast tuleb, klõpsan kuskile mujale või teen midagi muud. Aga kuna midagi muud teha polnud, siis läksin kinno seda filmi vaatama..ja polnudki nii õudne, kui ma kartsin :P Sest Indiana Jones'i värk mulle üldse peale ei lähe, ka. Harrison Ford.

Minu jaoks film, mida vaadata siis, kui midagi muud teha ei viitsi. Seiklust oli küll, nii et päris magama ei jäänud, aga ülmulje oli kuidagi cheesy paraku.
Kasutaja avatar
Weirdo
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 802
Liitunud: 02. Mai 2006, 18:28

Järgmine

Mine Filmid

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 75 külalist

cron