10 000 eKr

See foorum on mõeldud Filmiveeb.ee filmide kommenteerimiseks.

Moderaator: Meeskond

10 000 eKr

PostitusPostitas Ristop » 26. Veebruar 2008, 14:40

10 000 eKr
10,000 B.C.

Kauges mägihõimus elav noor kütt D'Leh (Steven Strait) on leidnud endale unistuste tüdruku, kelleks on kaunis Evolet (Camilla Belle). Kui nende küla ründavad salapärased sõdalased, kes tüdruku röövivad, peab D'Leh alustama teekonda maailma otsa, et armastatu päästa. Koos vaprate kaaslastega peab noor kütt võitlema mõõkhambuliste tiigrite ja muude eelajalooliste kiskjatega, liikudes üha lähemale oma retke üllatavale sihtpunktile.

”10 000 eKr” on suurejooneline seiklusfilm ajast, mil maailma valitsesid ettekuulutused ja jumalad ning maapind värises mammutite raskuse all.


http://www.forumcinemas.ee

Täielikku tutvustust loe siit.
Who needs reasons when you've got heroin.
Kasutaja avatar
Ristop
Raevunud härg
Raevunud härg
 
Postitusi: 192
Liitunud: 03. September 2007, 21:01
Asukoht: Tallinn/Tartu

PostitusPostitas Lowra » 29. Veebruar 2008, 19:05

Tundub hea film, meenutab millegipärast natuke filmi "300" ... ja kui tuleb kindlasti vaatama ;)
I believe what doesn't kill you simply makes you ... stranger
Kasutaja avatar
Lowra
Raevunud härg
Raevunud härg
 
Postitusi: 193
Liitunud: 29. Veebruar 2008, 18:00
Asukoht: Tartu

PostitusPostitas mad3in3stonia » 09. Märts 2008, 01:03

tundub t6esti super film olevat... kindlasti lähen vaatama, no doubt
Kasutaja avatar
mad3in3stonia
Sõrmuste Isand
Sõrmuste Isand
 
Postitusi: 348
Liitunud: 04. Jaanuar 2008, 23:21
Asukoht: Helsingi

PostitusPostitas hau » 09. Märts 2008, 01:45

looks like krap
hau
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4195
Liitunud: 12. Veebruar 2006, 17:22
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas Ralf » 09. Märts 2008, 14:33

Ma kardan miskipärast samuti, et on paras jurts, kuigi Roland Emmerichi filmid on tavaliselt kõik head popkornikad ("Godzilla", "The Day After Tomorrow"). Camilla Belle karusnahksetes bikiinides on muidugi tore ahvatlus...
Kasutaja avatar
Ralf
love <3
 
Postitusi: 13749
Liitunud: 06. Mai 2006, 14:57
Asukoht: Sinu voodialune (väga tolmune *köh*)

PostitusPostitas kigents » 23. Märts 2008, 15:38

Ei tea mulle küll meeldis, selline mõnus ajalooline film ja actionit oli ka....

9/10
kigents
Bond, James Bond
Bond, James Bond
 
Postitusi: 741
Liitunud: 02. Jaanuar 2007, 17:10
Asukoht: Tartu

PostitusPostitas Risko » 23. Märts 2008, 19:17

IMDb foorumeid võib selle filmi puhul uskuda küll, täielik saast. 60.- seans oli välja müüdud niiet käisin 120.- selle jaburuse eest välja ka veel :/.
Kasutaja avatar
Risko
Sõrmuste Isand
Sõrmuste Isand
 
Postitusi: 218
Liitunud: 20. Juuni 2007, 23:34
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas Apophis » 29. Märts 2008, 19:56

no mina chello -ga kohe üldse ei nõustu, ma maksin 60.- ja mina olen täiesti rahul, ma oleks võinud maksta selle eest 120 krooni ka.. tõesti hea film.
Kasutaja avatar
Apophis
Raevunud härg
Raevunud härg
 
Postitusi: 154
Liitunud: 10. Juuni 2007, 13:54
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas Kidd » 29. Märts 2008, 20:03

Norm film, aga samas ka natuke pettumus, kogu tegevus mingi plika ümber....
Naljakas oli see, kus Evoletil silmavärv ikka niimodi jooksis, et kole kohe, veekindlat Maxfactorit polnud vist saada tol ajal :)) Ja kus šamaan tüdruku ellu äratas oli ka puhas nõidus, mida ajaloolise filmi kohta näha ei lootnud :shokeeritud:

7/10
So, where's the Cannes Film Festival being held this year?
Kasutaja avatar
Kidd
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 872
Liitunud: 23. Jaanuar 2008, 15:14
Asukoht: Taiwan

PostitusPostitas Yamanu » 30. Märts 2008, 02:09

underrated imo, sellel ei peagi lihtsalt mingit deep stoorit olema... meelelahutus. efektid olid kindlasti vägevad. Ise pole näinud aga ma pakun et imdb´s võiks hinne mingi 7 kanti ikka jääda.
Yamanu
Teadmata kadunud
Teadmata kadunud
 
Postitusi: 33
Liitunud: 10. Märts 2008, 22:29

PostitusPostitas .Raimz. » 30. Märts 2008, 12:56

Päris normaalne meelelahutuslik film oli ja mulle see meeldis. Kohe kindlasti ei saa seda aga kuidagi ajalooliseks pidada, filmis oli korjatud erinevatest ajastustest detaile ja need kõik ühte ajastusse 10,000 BC kokku paisatud. Leidsin mõned ajaloolised faktid aga kuna need võivad olla spoilerid siis on need valgelt.

For example, eighteen foot long sabre tooth tigers didn't exist in this era -- nor did mastodons -- at least not in the areas depicted (Mesopotamia, northeast Africa.) The terror birds that attacked in the forest lived in South America not Europe, Asia, or Africa. Metalworking - first copper, then bronze, then iron - was not mastered before 5500 BC. Exploitation of horses for human transportation started approximately 4000 BC. The earliest pyramid was erected in Egypt circa 2630 BC; and Mammoths had never been domesticated as pack animals. The earliest known ships were papyrus reed boats built by the Egyptians about 4000 B.C. The Greeks and Phoenicians didn't begin trading by ship until around 1200 BC. Chilli Peppers originally from Central and South America. It's diffusion through the world was made by the Portuguese colonists and traders, throughout the Portuguese empire, during the 16th and 17th centuries AD. Corn, The seeds that one of the African tribesman gives at the end to the hero of the movie are mainly composed of corn seeds... Corn is from America, and wasn't brought to the old world until the 16th century AD. Nendest ajaloolistest vigadest hoolimatta oli tegu toreda filmiga. Lihtsalt sealt nähtud asju ei maksaks tõe pähe võtta.
[huddled in an air vent, John pulls out his lighter, flicks it on, and recalls his wife's invitation] "Come out to the coast, we'll get together, have a few laughs...”
Kasutaja avatar
.Raimz.
Raevunud härg
Raevunud härg
 
Postitusi: 116
Liitunud: 24. Veebruar 2008, 14:39

PostitusPostitas Ralf » 30. Märts 2008, 13:10

Kidd kirjutas:Naljakas oli see, kus Evoletil silmavärv ikka niimodi jooksis, et kole kohe, veekindlat Maxfactorit polnud vist saada tol ajal :))

Jah, aga algsed ripsmetuššid (a-la süsil põhinevad) olid kindlasti olemas, kuigi ma arvan, et see ei olnud nii mõeldud. :D
Kasutaja avatar
Ralf
love <3
 
Postitusi: 13749
Liitunud: 06. Mai 2006, 14:57
Asukoht: Sinu voodialune (väga tolmune *köh*)

PostitusPostitas KiiZ » 30. Märts 2008, 14:19

Ralf kirjutas:
Kidd kirjutas:Naljakas oli see, kus Evoletil silmavärv ikka niimodi jooksis, et kole kohe, veekindlat Maxfactorit polnud vist saada tol ajal :))

Jah, aga algsed ripsmetuššid (a-la süsil põhinevad) olid kindlasti olemas, kuigi ma arvan, et see ei olnud nii mõeldud. :D


kulmujoon oli sellel piffil samuti päris korrektne, oma aja kohta hästi hooldatud täitsa :D
Kasutaja avatar
KiiZ
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 1637
Liitunud: 09. Juuni 2007, 09:06

PostitusPostitas Priit » 01. Aprill 2008, 16:48

IMDB foorumis on äkitselt välja ilmunud jälle suured ajaloolased ja muidu teadjamehed, kes lahmivad A4 suuruses poste filmi ajaloolistest vigadest ja prohamakatest.

No milleks? Näidata seda, et vaatamata oma teadmistele ajaloos oled debiilik?
There was a HOLE here. It's gone now.
Kasutaja avatar
Priit
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 1973
Liitunud: 19. August 2005, 03:08
Asukoht: Kohtla Järve

PostitusPostitas Hea Aasta » 01. Aprill 2008, 17:26

Täiesti mõttetu film, kus ei ole küll ajalugu mitte sugugi paigas. :pööritus:
Hea Aasta
Bond, James Bond
Bond, James Bond
 
Postitusi: 486
Liitunud: 19. Jaanuar 2007, 16:02

Järgmine

Mine Filmid

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 24 külalist