Miks TV3 ja Nelonen Oscareid üle ei kanna?

Siia jutt erinevatest filmiteemalistest auhindadest (Oscarid, Kuldgloobused jne.)

Moderaator: Meeskond

PostitusPostitas Reinuvader Rebane » 18. Veebruar 2008, 20:09

ma ei taha seda asja vaadata, see on siuke limane õudus et süda läheb pahaks. mis mõte on unetult passida kui pool aega on nõmedad kohad ja klikin kanalilt ära.

tahaks ainult teada kas Sweeney võidab kostüümide ja kunsti eest ja kõik.
muud huvi nagunii eriti pole....


ja miks need animakandidaadid igal aastal nii ühte auku on. rääkivad loomad for ever and ever and ever....
Kasutaja avatar
Reinuvader Rebane
Bond, James Bond
Bond, James Bond
 
Postitusi: 524
Liitunud: 23. August 2006, 14:15
Asukoht: kuum ja kõle kõrb

PostitusPostitas Forzelius » 18. Veebruar 2008, 20:22

@ Hülss

Sama siin. Kui Champions League'i veel TV 3-st ka näitas, siis isegi siis eelistasin Soomet, kuna neil inimlikumad kommentaatorid...
PiltPiltPilt
Kasutaja avatar
Forzelius
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 13222
Liitunud: 22. Mai 2005, 21:22

PostitusPostitas Hülss » 18. Veebruar 2008, 21:11

Forza kirjutas:@ Hülss

Sama siin. Kui Champions League'i veel TV 3-st ka näitas, siis isegi siis eelistasin Soomet, kuna neil inimlikumad kommentaatorid...


Täpselt. Mulle ei istu üldse Eesti kommentaatorid, sport või mitte sport. Eriti meeldib mulle üks Soome hokikommentaator, kelle nimi hetkel meelde ei tule. See vend elab nii kaasa, räägib siga kiirelt ja äärmiselt informatiivselt, et lausa lust on kuulata. Soome kommentaatorid on hoopis teisest liigast.

@ Reinuvader Rebane

Mulle meeldib terve see üritus, väljaarvatud Red Carpet, mis on suhteliselt mõttetu osa sellest. Aga on ka seal nalja saanud vahest. Lihtsalt meeldiv on näha oma lemmiknäitlejaid võitmas, eriti neid kes saavad oma esimese Oscari. Ja paljude karjääri jälgides läbi aastate ja siis seda hetke tunnistada otse-eetris on mõnus tunne. Näiteks kui Forest Whitaker sai oma Oscari, väga tagasihoidlik ja siiras kõne. Need on ilusad hetked.

Lisaks siis veel huumor, mis on aasta-aastalt varieeruv ja oleneb paljustki õhtujuhist. Billy Crystal on siiani üks parimatest ja Chris Rock'i juhitud õhtu oli ka üks meeldejäävamaid. Jon Stewart jäi kuidagi kuivaks minu arvates. Õhtujuhina tahaks ma kunagi näha Conan O'Brien'it, kes on üks mu lemmikkoomikutest.

Kõige huvitavam ongi näha, kuidas inimesed käituvad selle õhtu jooksul. Kes on pinnapealne või ennast täis. Kes üritab olla vaimukas, aga saal jääb vaikseks. Kes on rahulik ja tunneb ennast kui kodus. Kes närveerib ja sõnad segamini ajab. Kes on oma kõnedes siiras ja kas hakkab nutma. Jne, jne, jne.

Kindlasti aasta tähtsaim sündmus minu jaoks, pean tunnistama. :)
Kasutaja avatar
Hülss
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 1279
Liitunud: 14. Jaanuar 2007, 16:49
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas Forzelius » 18. Veebruar 2008, 21:24

Jep, see hokikommentaator on 1337...

Jah, sa loetlesid kõik tähtsad põhjused üles, miks ma seda lihtsalt nägema pean. Nt Scorses Oscari saamine oli võimas moment...
PiltPiltPilt
Kasutaja avatar
Forzelius
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 13222
Liitunud: 22. Mai 2005, 21:22

PostitusPostitas kigents » 18. Veebruar 2008, 21:35

to rebane...
kui ei taha ära vaata siis :P :D
kigents
Bond, James Bond
Bond, James Bond
 
Postitusi: 741
Liitunud: 02. Jaanuar 2007, 17:10
Asukoht: Tartu

PostitusPostitas hau » 18. Veebruar 2008, 21:38

Traditsioonid..
Lihtsalt üks lahutamatu osa mu igaaastasest kalendrist.
Filmifriikide asi, ega tavalised inimesed ei passigi öösiti üleval, et telekast mingit showd vaadata.
hau
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4195
Liitunud: 12. Veebruar 2006, 17:22
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas Forzelius » 18. Veebruar 2008, 21:41

Jeps, hau, minu klassikaaslased teevad suht rämedalt maha mind. Loodan, et see aasta uue klassiga on normaalsem:D
Btw, ma pean võib-olla füüsika järeltöö skippima sellepärast, kuna see hakkab 7:30, aga 7:00 lõpeb show alles, aga see võib varieeruda, alati on olnud +/-
PiltPiltPilt
Kasutaja avatar
Forzelius
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 13222
Liitunud: 22. Mai 2005, 21:22

PostitusPostitas hau » 18. Veebruar 2008, 21:44

Forza kirjutas:Jeps, hau, minu klassikaaslased teevad suht rämedalt maha mind. Loodan, et see aasta uue klassiga on normaalsem:D

part of my laif
Forza kirjutas:Btw, ma pean võib-olla füüsika järeltöö skippima sellepärast, kuna see hakkab 7:30, aga 7:00 lõpeb show alles, aga see võib varieeruda, alati on olnud +/-

OT: wtf, teil hakkab kool pool 8 ve?
hau
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4195
Liitunud: 12. Veebruar 2006, 17:22
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas Forzelius » 18. Veebruar 2008, 21:46

Ei, aga kuna füüsika on esimene tund, siis on järeltöö 7:30, suht mõrv..
Aga ei koti, enne show lõppu ära ma ei lähe, pohh sellest füüsikast.

Oscarid on üks mu elu parimaid osi!!!
Filmid ka!!!
PiltPiltPilt
Kasutaja avatar
Forzelius
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 13222
Liitunud: 22. Mai 2005, 21:22

PostitusPostitas kivinukk » 20. Veebruar 2008, 17:43

No väga põnev arutelu, mis on gala jälgimise poolt ja vastu :)

Uurin, kas kuskil on kollektiivset vaatamist ka. Mulle väga meeldis, kui CCPlazas üle kanti; oli kohe rahustav näha, et selliseid hulle on rohkem :))

Möödunud aastal püüdsime Londonis jälgida (mõtlesin, et peaaegu poolel teel galale lähemale), aga seal näitas otseülekannet vaid üks tasuline kanal, enamasti näidati vaid parimaid hetki ja järgmisel õhtul.

Ega me muidugi ei jätnud jonni seepeale ja mingite fooruminõuannete peale jälgisime otse ühest 24h-netikohvikust läpakaekraani pealt. Aga nägime ära ;)

Nii et Eestis on palju paremad tingimused galat jälgida, olgu või Nelonen.
kivinukk
Teadmata kadunud
Teadmata kadunud
 
Postitusi: 3
Liitunud: 19. Veebruar 2008, 21:53
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas Risko » 21. Veebruar 2008, 20:44

Sain suurema osa nominentidest just vaadatud ja ootan väga, kindlasti hea jälgida kuidas No Country for Old Men ja There Will Be Blood kuldmehikeste nimel võitlema hakkavad. Peab varsti jälle kapid erinevaid snäkke täis laduma! Otsustasin hoopis sõbraga see aasta show'd jälgida, üldiselt olen koju jäänud ja omaette jälginud.
Kasutaja avatar
Risko
Sõrmuste Isand
Sõrmuste Isand
 
Postitusi: 218
Liitunud: 20. Juuni 2007, 23:34
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas Ralf » 21. Veebruar 2008, 22:36

Mind šõu ise eriti ei köidagi, vähemalt pulategemise osa. Võiks siis tunni ajaga auhinnad kätte anda ja rahu majas, siis ma poleks esmaspäeval unine ka. :))
Kasutaja avatar
Ralf
love <3
 
Postitusi: 13749
Liitunud: 06. Mai 2006, 14:57
Asukoht: Sinu voodialune (väga tolmune *köh*)

PostitusPostitas Forzelius » 21. Veebruar 2008, 22:55

Endal plaan Plazasse minna, kuid transpordiga on kehvasti. Ega keegi Piritalt sinna minna ei kavatse?
PiltPiltPilt
Kasutaja avatar
Forzelius
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 13222
Liitunud: 22. Mai 2005, 21:22

PostitusPostitas hau » 21. Veebruar 2008, 22:57

Plazas toimub vaatamine ve?
hau
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4195
Liitunud: 12. Veebruar 2006, 17:22
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas Forzelius » 21. Veebruar 2008, 23:03

loe podcasti
PiltPiltPilt
Kasutaja avatar
Forzelius
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 13222
Liitunud: 22. Mai 2005, 21:22

EelmineJärgmine

Mine Auhinnad

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 2 külalist

cron