Haley Joel Osment

See foorum on mõeldud Filmiveeb.ee näitlejate kommenteerimiseks.

Moderaator: Meeskond

Haley Joel Osment

PostitusPostitas Ristop » 02. Veebruar 2008, 16:41

Haley Joel Osment
Los Angeles, California (10.04.1988)

Haley Joel Osment sündis 1988. aastal Los Angeleses. Ühel korral Oscarile kandideerinud Haley Joel Osment alustas näitlemisega nelja-aastaselt, osaledes reklaamklippides ja "teleseriaalides. Oma esimese kinorolli mängis ta 1994. aastal Tom Hanksi kehastatud tegelaskuju pojana filmis "Forrest Gump". 1999. aastal filmis "The Sixth Sense" tehtud hiilgava rollisooritusega kandideeris Osment parima meeskõrvalosatäitja Oscarile. 2000. aastal oli ta peaosatäitja filmis Pay It Forward", mängides koos selliste staaridega nagu Kevin Spacey ja Helen Hunt. Juba aasta hiljem osales noormees Steven Spielbergi fantaasiafilmis "Artificial Intelligence": AI. Nende rollidega on Osment kinnistanud enda kui Hollywoodi ühe andekaima noore näitleja staatust.

Tähelepanuväärne on, et Haley Joel Osmentile pakuti nimiosatäitja rolli 2001. aastal esilinastunud Harry Potteri filmides, millele vastas ta aga keeldumisega, tuues järgmise põhjenduse: „Ma tõesti naudin Harry Potteri raamatuid, aga need on sellised raamatud, mille ma ka jätaksin raamatuteks. Ma ei usu, et film jõuaks kunagi samale tasemele, nagu on raamatud. Ma arvan, et film rikuks ära raamatu kõikide nende laste jaoks, kes ei ole seda kunagi lugenud.”

Loe täielikku tutvustust siit
Kasutaja avatar
Ristop
Raevunud härg
Raevunud härg
 
Postitusi: 192
Liitunud: 03. September 2007, 21:01
Asukoht: Tallinn/Tartu

PostitusPostitas Reinuvader Rebane » 06. Veebruar 2008, 14:32

ta oli varem nunnu, nüüd on minu arvates üks kole noormees. mõni kasvab nunnususest ikka väga välja.
Kasutaja avatar
Reinuvader Rebane
Bond, James Bond
Bond, James Bond
 
Postitusi: 524
Liitunud: 23. August 2006, 14:15
Asukoht: kuum ja kõle kõrb


Mine Näitlejad

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 4 külalist

cron