Täiuslik torm

See foorum on mõeldud Filmiveeb.ee filmide kommenteerimiseks.

Moderaator: Meeskond

Täiuslik torm

PostitusPostitas Robert » 09. Märts 2005, 14:15

Täiuslik torm
The Perfect Storm

1991. aasta Oktoobris tekkib Atlandi ookeanil tohutu raju, mille kätte jääb kalastuspaat Andrea Gail. Nad saavad saagi küll kätte, kuid torm ei jää tulemata. Ootamatult tekkib meeskonnal kaks probleemi: nad jäävad tormi kätte ja lõpuks läheb katki ka nende külmutusseade. Nüüd jääb neil valida, kas nad jäävad paigale ja kaotavad oma saagi või nad lähevad läbi sajandi tormi koju.

Täielikku tutvustust loe siit.
Robert
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 2873
Liitunud: 18. Jaanuar 2005, 15:21
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas Peata Ratsanik » 03. Aprill 2005, 16:53

Vaatasin. Päris hea film oli. Mõned üsnagi huvitavad seigad olid ka enne tormi saabumist ning see torm oli tõesti vägev. Võimsad lained, efektid olid tõesti head. Ja George Clooney tõesti oli hea kapteni rollis.
Spoiler :
Lõpp ei olnud ka n.ö. ameerikalik, kus sümpaatsed tegelaskujud on võidutsevad. Kogu laeva meeskond sai ju surma.
Noh, igatahes, kes näinud pole, sel soovitan minna lähimasse videolaenutusse ning laenutada film "The Perfect Storm."
Peata Ratsanik
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 2036
Liitunud: 02. Märts 2005, 19:30

PostitusPostitas athen » 03. Aprill 2005, 17:39

Mulle ka suht-koht meeldis. Selline nats hallist massist erinev ikka. Tormid olid võimsalt kujutatud. Aga algus venis pikale minu arust. Mõnes kohas vajus ära. Aga muidu täitsa kobe :)
athen
Batman alustab
Batman alustab
 
Postitusi: 98
Liitunud: 04. Märts 2005, 12:27

PostitusPostitas siimukas » 20. Aprill 2005, 21:35

väga lahe film oli aga natukene ebareaalne nagu filmid ongi see on ju naljakas kui laev läheb juba ümber aga siis tuleb tagas :D pinnale
van damme ruulib täiega

mees sa ei tea kui kiiresti ma lÃļÃļn
siimukas
Teadmata kadunud
Teadmata kadunud
 
Postitusi: 15
Liitunud: 20. Aprill 2005, 21:25
Asukoht: kuresaare

PostitusPostitas Mihkel » 09. Juuni 2005, 09:57

Tormi stseenid olid head ning eriefektid, kuid film ise väga hea polnud.
Kasutaja avatar
Mihkel
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 957
Liitunud: 20. Veebruar 2005, 22:08

PostitusPostitas Forzelius » 16. Juuni 2005, 12:22

sa peata ratsanik oled küll äge, jutustad kogu filmi ette, ja siis soovitad vaatama minna, aga hea film oli küll, mark ahlberg, üks lemmiknäitlejatest, mängis ka hästi
PiltPiltPilt
Kasutaja avatar
Forzelius
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 13222
Liitunud: 22. Mai 2005, 21:22

PostitusPostitas hau » 03. Veebruar 2008, 22:51

Kui seda lapsepõlves kinos käisin vaatamas, siis jäi ikka väga sügav mulje. Nüüd aga vaatasin uuesti ja ka kriitilisema pilguga. Mulle see kalameeste idee ja filmi sisu väga meeldib, aga ma oleks külmalt lõikanud välja need mõttetud sisuliinid ilmajaamast, päästekopteritest ja purjekast. Väheke rohkem ekraani kalameestele ja võib-olla rohkem inimlikkust ja vähem hollywoodi, siis oleks juustufaktor tunduvalt langenud ja isegi võib-olla saanud hea Oscar-baiti. Sel juhul oleks pidanud olema muidugi teine lavastaja, kes teab tegelastest vähe rohkem kui effektidest. Aga filmi pealkiri viitab ka juba sellele, et kajastatakse täiuslikku tormi, mitte ühe kalapaadi saatust.
Sellest hoolimata väga kõva guy-flick.
hau
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4195
Liitunud: 12. Veebruar 2006, 17:22
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas silx » 05. Veebruar 2008, 00:00

Väga hea film oli.Väga meeldis Clooney roll.

7,5/10
Are You Watching Closely?
Kasutaja avatar
silx
Sõrmuste Isand
Sõrmuste Isand
 
Postitusi: 321
Liitunud: 07. Detsember 2007, 22:10
Asukoht: Tartu

PostitusPostitas Rain » 26. Jaanuar 2009, 18:55

Väga hea film, head eriefektid ja värki. Mäletan kui esimest korda vaatasin seda filmi, siis küll ei tundunud normaalne film olevat, nüüd vaatasin telekast täielikult algusest lõpuni ära ja tundub et mu arvamus on väga palju muutunud, ei tea küll miks :irw: .

8/10
Kasutaja avatar
Rain
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 3667
Liitunud: 06. Märts 2008, 16:38


Mine Filmid

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 67 külalist

cron