Pahad poisid

See foorum on mõeldud Filmiveeb.ee filmide kommenteerimiseks.

Moderaator: Meeskond

Pahad poisid

PostitusPostitas Cochrane » 25. Aprill 2005, 13:03

Pahad poisid
Bad Boys (1995)

Narkovõmmid Mike Lowrey (Will Smith) ja Marcus Burnett (Martin Lawrence) konfiskeerisid just oma karjääri suurima narkolaadungi. Kuid peagi varastatakse kogu koorem politseijaoskonnast kurjategija Foucheti (Tchéky Karyo) poolt. Kurjategijate jahil tapetakse üks Mikei sõbranna. Ainuke tunnistaja, Julie (Téa Leoni), on nõus rääkima ainult Mikeiga. Kahjuks aga ei ole Mike hetkel kättesaadav ja Marcus peab esinema oma partnerina, mis tähendab, et pereisast peab hakkama mängima naistemeest, sellal kui Mike tema pere juurde elama peab kolima. See teater ei muuda loomulikult kurjategijate tabamist lihtsamaks ja tagab nii mõnegi koomilise situatsiooni tekke.

Loe täielikku tutvustust siit
Kasutaja avatar
Cochrane
Filmiveeb.ee admin
Filmiveeb.ee admin
 
Postitusi: 2680
Liitunud: 12. Aprill 2005, 12:17

PostitusPostitas Storm » 18. Juuni 2007, 17:16

Yks minu lemmikuimaid filme. Will Smith ja Martin Lawrence moodustavad yhe parima politseinikupaari keda ma tean. See film on lihtsalt nii minu maitse, k6ik repliigid, see m6nus huumor, parajalt actionit, k6ik on lihtsalt super. Ma ei teagi t2pselt mitu korda ma olen seda filmi n2inud, kuid kisub sinna 10 l2hedale. 9/10

Edit: Ja soundtrack on ka v2ga hea 8)
Legalize IT!
Storm
Bond, James Bond
Bond, James Bond
 
Postitusi: 732
Liitunud: 28. Detsember 2005, 19:42
Asukoht: Tartu

PostitusPostitas prayer » 18. Juuni 2007, 17:19

Minu jaoks on aga tegemist tüüpilise TV-filmiga, mida saab aastast-aastasse telekanalitel vändatud.
Huumorit ning actionit on piisavalt ning kuulsate ja mõnusate näitalejate olemasolu teeb filmi heaks. See, et ta oleks superfilm, seda väita ei saa.

Hinne: 6/10
Kasutaja avatar
prayer
Teadmata kadunud
Teadmata kadunud
 
Postitusi: 7
Liitunud: 18. Juuni 2007, 16:59

PostitusPostitas Will Turner » 19. Juuni 2007, 11:21

Will Smith ja Martin Lawrens on hea võmmi paar seal :D
Kasutaja avatar
Will Turner
Raevunud härg
Raevunud härg
 
Postitusi: 153
Liitunud: 18. Juuni 2007, 14:02

PostitusPostitas silx » 15. Jaanuar 2008, 18:22

Teine osa oli nats parem aga see oli ka ikka mega.olen seda juba mingi 20 korda vaatand aga ära pole tüdinend.9/10
Are You Watching Closely?
Kasutaja avatar
silx
Sõrmuste Isand
Sõrmuste Isand
 
Postitusi: 321
Liitunud: 07. Detsember 2007, 22:10
Asukoht: Tartu


Mine Filmid

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 56 külalist