Rahvuslik aare: Saladuste raamat

See foorum on mõeldud Filmiveeb.ee filmide kommenteerimiseks.

Moderaator: Meeskond

Rahvuslik aare: Saladuste raamat

PostitusPostitas Kaido » 08. Detsember 2007, 16:18

Rahvuslik aare: Saladuste raamat
National Treasure: Book of Secrets

Uurides Abraham Lincolni mõrvamisega seotud asjaolusid, jõuab aardekütt Benjamin Franklin Gates (Nicolas Cage) jälile ülemaailmsele vandenõule. Peagi aga selgub, et Gates ei ole mitte ainus, kes asjast huvitatud on ning tema rivaalid end juba tagasi ei hoia.

Täielikku tutvustust loe siit.
Kasutaja avatar
Kaido
Filmiveeb.ee admin
Filmiveeb.ee admin
 
Postitusi: 2223
Liitunud: 28. Detsember 2004, 23:57

PostitusPostitas KiiZ » 23. Detsember 2007, 12:53

vabatahtlikult poleks ma seda eriti vaatama läinud, kuid kuna mingi 15 pealine gäng oli koos, kes pidi kinno minema, siis ma ei viitsind üksi koju passima jääda ja tšekkisin siis kah ära. üllatavalt hea oli isegi, olin unustanud, kui põnevad võivad seiklusfilmid olla, näiteks indiana jonesi sai mõned aastad tagasi päris suure huviga vaadatud. päris head kildu pandi kah vahepeal, nii et kokku ongi üks hea film tulnud. kuid see on ka kõik. film oli lihtsalt hea, kuid mitte midagi erilist. kinos tšekkida kõlbas, nii et 5.5/10
Kasutaja avatar
KiiZ
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 1637
Liitunud: 09. Juuni 2007, 09:06

PostitusPostitas Forzelius » 23. Detsember 2007, 14:42

KiiZ nõustun selle koha pealt, et see ei olegi selline 10/10 film, lihtsalt selline meelelahutus, mis on hea huumoriga ning kõlbab vaadata mitu korda...
PiltPiltPilt
Kasutaja avatar
Forzelius
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 13222
Liitunud: 22. Mai 2005, 21:22

PostitusPostitas Fännu » 02. Jaanuar 2008, 16:58

Mulle meeldis see film. Sama hea kui esimene.
Aga mul tekkis küsimus selle filmiga seoses. See vabadussammas (see kus naine v mees seisab tõvrikuga) kuidas saab see olla Pariisis, ja Eiffeli (eitea kas kirjutasin õigesti) torniga vastamisi? Minuarust need ei asu mõlemad ju Pariisis? Või oli see meelega veaks tehtud vms?
Kasutaja avatar
Fännu
Teadmata kadunud
Teadmata kadunud
 
Postitusi: 15
Liitunud: 26. Juuni 2006, 12:49

PostitusPostitas kigents » 02. Jaanuar 2008, 17:48

Tegelikult am arvan, et esimene osa oli parem, sest mulle tundus et esimeses osas tuli see lahendus natuke pikemalt aga selles osas oli nagu lihtne, et võta see presidendi raamat saad selle koha kus kuldne linn on...

6,5/10
kigents
Bond, James Bond
Bond, James Bond
 
Postitusi: 741
Liitunud: 02. Jaanuar 2007, 17:10
Asukoht: Tartu

PostitusPostitas -DS- » 04. Jaanuar 2008, 20:33

Fännu kirjutas:Mulle meeldis see film. Sama hea kui esimene.
Aga mul tekkis küsimus selle filmiga seoses. See vabadussammas (see kus naine v mees seisab tõvrikuga) kuidas saab see olla Pariisis, ja Eiffeli (eitea kas kirjutasin õigesti) torniga vastamisi? Minuarust need ei asu mõlemad ju Pariisis? Või oli see meelega veaks tehtud vms?

http://en.wikipedia.org/wiki/Replicas_of_the_Statue_of_Liberty -wikipedia vana sõber
-DS-
Raevunud härg
Raevunud härg
 
Postitusi: 107
Liitunud: 19. Jaanuar 2007, 19:06

PostitusPostitas suslike » 05. Jaanuar 2008, 17:03

Ma arvasin, et teine osa ei tule nii hea, kui esimene. Vähemalt tavaliselt on see nii. Aga mind üllatas, et see osa oli üllatavalt hea ikkagi.
II osa oli piisavalt põnev natuke närvikõdi, natuke nalja ning ajalugu ka.
Lõpp oli tõesti üllatvalt lihtne.
"Remember, remember, the fifth of November, gunpowder treason and plot. I see no reason why the gunpowder treason should ever be forgot."
Kasutaja avatar
suslike
Batman alustab
Batman alustab
 
Postitusi: 89
Liitunud: 12. Oktoober 2006, 20:41
Asukoht: Tartu

PostitusPostitas Ristop » 06. Jaanuar 2008, 17:33

film oli muidugi hea aga minu jaoks sarnanes liiga palju esimesele filmile, mis tegi osad kohad ettearvatavaks ning sellepärast ka natuke igavaks.

6/10
Who needs reasons when you've got heroin.
Kasutaja avatar
Ristop
Raevunud härg
Raevunud härg
 
Postitusi: 192
Liitunud: 03. September 2007, 21:01
Asukoht: Tallinn/Tartu

PostitusPostitas Weirdo » 12. Jaanuar 2008, 20:50

Ega mul vist midagi uut polegi öelda. Mitmed siin juba mõtted ära öelnud.
KiiZ nõustun selle koha pealt, et see ei olegi selline 10/10 film, lihtsalt selline meelelahutus, mis on hea huumoriga ning kõlbab vaadata mitu korda...

Kuid minu meelest ei leitud selles osas lahendusi lihtsamini kui esimeses. Sarnasus esimese osa ülesehitusega oli küll jah märgatav.
Ma ei tea, kas see tuleneb sellest, et ma esimest osa pole kinos näinud või millestki muust, kuid mulle tundus teine osa isegi parem. Oli kuidagi põnevust ja nn hullumeelsust veelgi rohkem. Eriti meeldis mulle, et Helen Mirren ka kaasatud oli.

Halva külje poole pealt seda, et tekitas jälle selle "vana hea" mulje, et tegijad on esimese osa edukusest nii vaimustuses, et uute osade väntamisega (natuke põnevust ja nalja juurde) saaks lihtsalt pappi teenitud. Ühesõnaga - kommerts. Nojah, kuigi võib teistsugune mulje jääda, film mulle ikkagi meeldis ja oli huvitav (ning parajalt põnev) vaadata.
Kasutaja avatar
Weirdo
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 802
Liitunud: 02. Mai 2006, 18:28

PostitusPostitas Hülss » 14. Jaanuar 2008, 11:22

Book of Secrets jätkas sama formaati ning ei valmistanud mulle pettumust. Ma ei oodanud siit Oscari nominenti, vaid head meelelahutust ja selle osaks ma ka sain. Kui esimest osa nägin mõned aastad tagasi, siis meenus momentaalselt Indiana Jonesi triloogia ja olin meeldivalt üllatunud, et ka tänapäeval osatakse häid seiklusfilme teha. Kariibimere Piraadid ja selle järjed on muidugi teine hea näide. Tomb Raideri filmid on seejuures kaugeltki mitte nii hästi õnnestunud, kuid ka need kõlbavad popkorni järamiseks.

Filmi juures meeldis aga kõik see, mis esimese puhulgi. Riley Poole'i tegelase humoorikad tähelepanekud. Gatesi perekonna vahelised pinged. Tõeliselt põnevad tegelaste surmalähedased läbielamised. Seekord oli antikangelane veel hullem ****pea, kui Sean Beani kehastatud tegelane eelmises osas. Ed Harris meeldis mulle siin väga ja ka filmi lõpplahendus. Meeldiv oli samuti Helen Mirrenit siin näha, kes tõi kindlasti oma särtsu siia järge. Ja ütleme ausalt, proua näeb vananedes aina parem välja, kasvõi seda pilti vaadates: http://www.imdb.com/gallery/granitz/564 ... elen&seq=5

Parimad kohad olid minu arvates autodega kihutamine Londonis, Presidendi raamatu sirvimine ja kuidas muudeks riigisaladusteks aega ei olnud. Terve film oli siga hea tempoga tagaajamine, järgmise niidiotsa leidmine, täpselt nagu eelmine osagi. Humoorikas, põnev aardejaht.

National Treasure: Book of Secrets
6.5/10
Kasutaja avatar
Hülss
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 1279
Liitunud: 14. Jaanuar 2007, 16:49
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas Rain » 13. Detsember 2008, 21:29

Film oli hea, aga esimene National Treasure oli mu arust parem... ;-)
7/10
Kasutaja avatar
Rain
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 3667
Liitunud: 06. Märts 2008, 16:38

PostitusPostitas CM-Girl » 25. Jaanuar 2010, 14:48

Mulle meeldis ka see osa.Vahepeal mõtlesin et esimene osa on parem,aga minu jaoks olid mõlemad sama head.

Lemmikkohad:
*Algus.A.Lincolni ja Thomas Gates'i surm
*Palees laua all(avavad salalaeka vms)
*Ben näeb Wilkinsoni
*Istuvad autosse(Riley:"Mina juhin",Ben:"Me oleme Inglismaal" :)) )
*Kiiruskaamera
*Hotellide broneerimine
*Presidendi jutt ihukaitsjale enne kui liitub Beniga ühes keldri ruumis
*Wilkinson kohtub Beni ja teistega
*Ben pistab käe sisse , hakkab karjuma , Riley hakkab ka karjuma. :D
*Vett purskab igaltpoolt
*Riley'lt küsitakse autogrammi
*Tax free

8/10
Kasutaja avatar
CM-Girl
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4885
Liitunud: 16. Juuli 2009, 22:48
Asukoht: Paide

PostitusPostitas Kickflick » 25. Jaanuar 2010, 16:49

Kui ma eelmine aasta seda kinos käisin vaatamas, oleksin ma sellele filmile pannud hindeks 8/10. Aga eile telekast nähes ei tekkinud enam seda sama elamust, mis esmakordsel vaatamisel. Ma arvan, et mõlema osaga on mul niimoodi, kuigi esimest osa ma olen vaid ühe korra näinud. Ja need osad sarnanevad liiga palju teineteisele. Samas peaosalised Nicholas Cage, Diane Kruger ja Justin Bartha tegelaskujud olid väga lahedad ja päris palju naljakaid kohti oli ka, mida CM-Girl juba välja tõi.
4/10
Kasutaja avatar
Kickflick
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 3774
Liitunud: 29. Juuli 2009, 19:53
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas Leic » 28. Jaanuar 2010, 19:02

See "stseen" mis Ben ja Abigail tegid oli geniaalne.:D ja muidugi kõik muu mis Gates välja mõtles. ise kõige juures nii rahulik, tõesti - ei mingit paanikatilkagi Temas ei näe.:D meeldib Cage täiega.

Kuna olen 1. osa palju rohkem näinud tundus et see on ehk parem aga kui lugesin CM-Girl`i lemmikkohti, jõudsin endas siiski arvamusele et mõlemad on omaette erilised ja väga head.

9/10
Andes ajale elu, anname elule aega.
Leic
Teadmata kadunud
Teadmata kadunud
 
Postitusi: 42
Liitunud: 04. Jaanuar 2010, 15:34


Mine Filmid

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 39 külalist