Lubadused idast

See foorum on mõeldud Filmiveeb.ee filmide kommenteerimiseks.

Moderaator: Meeskond

Lubadused idast

PostitusPostitas Ralf » 01. Detsember 2007, 18:32

Lubadused idast
Eastern Promises

Uus David Cronenbergi film jälgib Londonis tegutsevat vene päritolu maffiapere ning selle liiget Nikolai Luhzinit (Mortensen), kelle teed ristuvad haiglas töötava Anna Khitrovaga (Watts), kes üritab ajada sünnitusel surnud teismelise tüdruku jälgi.

Täielikku tutvustust loe siit.
Kasutaja avatar
Ralf
love <3
 
Postitusi: 13749
Liitunud: 06. Mai 2006, 14:57
Asukoht: Sinu voodialune (väga tolmune *köh*)

PostitusPostitas Ralf » 01. Detsember 2007, 18:36

Olen õnnelik, et see ikka Eestisse tuleb. 8)
Kasutaja avatar
Ralf
love <3
 
Postitusi: 13749
Liitunud: 06. Mai 2006, 14:57
Asukoht: Sinu voodialune (väga tolmune *köh*)

PostitusPostitas Milenko » 26. Detsember 2007, 03:57

Kui aus olla siis lootsin nii v2ga rohkemat sellest filmist. Vene keel oli kohati väga arusaamatu ja pidin tagasi kerima, et aru saada mida öelda taheti. Ja kahjuks ei meeldinud filmi nö. twist. Kuid siiski suutis pakkuda ka paar vinget stseeni ja vägivalda - mida ootasin sellisest filmist.
Kasutaja avatar
Milenko
Bond, James Bond
Bond, James Bond
 
Postitusi: 626
Liitunud: 28. Juuli 2006, 01:45

PostitusPostitas eerik » 27. Detsember 2007, 13:29

Ralf kirjutas:Olen õnnelik, et see ikka Eestisse tuleb. 8)

Tõsi, kui vaadata järgmise aasta alguses esilinastuvaid teoseid on seal nii mõnigi pärl sees:
Eastern Promises
Atonement
Michael Clayton
Gone Baby Gone
No Country for Old Men
There Will Be Blood
Once
Kite Runner, The
Kasutaja avatar
eerik
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4876
Liitunud: 05. Märts 2006, 00:59

PostitusPostitas suslike » 05. Jaanuar 2008, 17:30

suhteliselt huvitava sisuga film. Aga Atonemendile jääb ta ikka alla.
"Remember, remember, the fifth of November, gunpowder treason and plot. I see no reason why the gunpowder treason should ever be forgot."
Kasutaja avatar
suslike
Batman alustab
Batman alustab
 
Postitusi: 89
Liitunud: 12. Oktoober 2006, 20:41
Asukoht: Tartu

PostitusPostitas Forzelius » 05. Jaanuar 2008, 19:05

Niipalju väärtfilme tulekul, peale selle tahaks just veel näha: pole riiki... ja veri hakakb voolama...
Ning mitteväärtfilmidest: Cloverfield...
PiltPiltPilt
Kasutaja avatar
Forzelius
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 13222
Liitunud: 22. Mai 2005, 21:22

PostitusPostitas hau » 17. Veebruar 2008, 23:46

Kes filmi pole näind ärge lugege.

Kuigi ma teadsin, et sellega on sama lugu, mis mul oli A History of Violencega, et esimesel vaatamisel ei hinda seda headust õigesti, aga järgnevatel vaatamistel hakkab see film minus kasvama. Historyt vaatasin siis alguses ei avaldanud mingit erilist muljet, sundisin end vaatama seda teist korda, sest kõik aina kiitsid, siis hakkasin juba vaikselt taipama selle geniaalsust, ja peale 4. korda on see mu lemmik film. Seda teades vaatasin ma Easternit ja samamoodi ei mõistnud alguses kogu selle filmi geniaalsust. Teine vaatamine tegi aga juba oma töö ja praegu on see üks mu lemmik eelmise aasta filme.

Kõige rohkem imponeeris mulle just järjekordselt geniaalne Cronenbergi lavastajatöö ja Knighti stsenaarium. Stsenaarium just peaks saama tähelepanu. Seal on kõik nii täpselt paigas, igal stseenil, igal tekstilõigul, igal teol on kindel tähendus selles loos ja film räägib palju rohkem kui näha on. Olen kohanud arvamusi, et lõputwist, kus tuleb välja, et Viggo on politseinik, oli mõttetu - see pole nii, juba varem mitmel korral vihjati vaikselt sellele, et ta töötab politsei jaoks. Samuti mulle meeldis see, et lõpp jäi lahtiseks ja keegi peale vaataja ei saanud teada, et Kolja oli politseinik. Väga geniaalne, tavaliselt saab keegi tegelastest selle teada ja siis öeldakse seda ka vaatajale.
Viggo tegelane oli väga vinge, just tema suudab sellist huvitavat coolnessi tekitada sellises külmas venelases. Mortensen ongi väga soe inimene ja seda on ka ta tegelastes näha. Erinevalt maffiaboss Semjonist, kes oli selline tüüp, et põhimõtteliselt peale igat ta lauset või pilku võiks keegi tema käe läbi surra. Väga ehtsa vene kargusega tüüp. Casseli Kirill oli samuti väga huvitav karakter. Selle maffia kiidulaulu varju jääb aga Naomi, kes maandus järjekordselt hea ja inimliku tegelasega.

Kui kellelegi see esimesel korral ei meeldinud, siis sundige ennast vaatama seda uuesti, see on perfektne. See on film, mida tulevikus uuritakse ja õpitakse filmikoolides. (Nagu ka TWBB ja NCFOM).
Pealkirja juures on huvitav see, et kuni see tõlgiti eesti keelde lugesin ma seda koguaeg Easter Promises ehk lihavõttelubadused.
hau
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4195
Liitunud: 12. Veebruar 2006, 17:22
Asukoht: Tallinn


Mine Filmid

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 28 külalist

cron