Tähetolm

See foorum on mõeldud Filmiveeb.ee filmide kommenteerimiseks.

Moderaator: Meeskond

Tähetolm

PostitusPostitas Kaido » 29. August 2007, 13:20

Tähetolm
Stardust

Noormees, nimega Tristan (Charlie Cox) üritab võita imeilusa, kuid külma Victoria (Sienna Miller) südant. Et oma unistuse poole püüelda, asub Tristan teekonnale, et tuua enda unistuste naisele langenud täht. Tristanil pole aga aimugi, et ta ei ole nimelt ainus, kes on asunud täheotsingule ...

Täielikku tutvustust loe siit.
Kasutaja avatar
Kaido
Filmiveeb.ee admin
Filmiveeb.ee admin
 
Postitusi: 2223
Liitunud: 28. Detsember 2004, 23:57

PostitusPostitas Kaido » 18. Oktoober 2007, 00:37

sattusin täna pooljuhuslikult esilinastusele ja filmi arvele jagub vaid kiidusõnu. Tõesti väga hea, fantaasiarikkas ja seikluslik film, mis võlus enda lihtsuse ja mängulisusega. Soovitan!

8/10
Kasutaja avatar
Kaido
Filmiveeb.ee admin
Filmiveeb.ee admin
 
Postitusi: 2223
Liitunud: 28. Detsember 2004, 23:57

PostitusPostitas LauraOlen » 18. Oktoober 2007, 20:49

Kaido kirjutas:sattusin täna pooljuhuslikult esilinastusele ja filmi arvele jagub vaid kiidusõnu. Tõesti väga hea, fantaasiarikkas ja seikluslik film, mis võlus enda lihtsuse ja mängulisusega. Soovitan!

8/10


Ma ise ei teagi nüüd kas minna vaatama. Üldiselt olen tõsine fantaasiafänn (lotr!), nii et jamh. Paneb mõtlema. ;-)
Kasutaja avatar
LauraOlen
Bond, James Bond
Bond, James Bond
 
Postitusi: 543
Liitunud: 06. August 2007, 14:44

PostitusPostitas hau » 05. Detsember 2007, 22:47

Ma pole eriline fantaasiafänn, ainus vaadatav film selles vallas on minu jaoks LOTR. Aga kuna olin väga palju head sõna kuulnud Stardustist siis otsustasin anda sellele võimalus. Ja ei pidanud pettuma. Omas zanris ja sellisena nagu ta on, on see suurepärane film. Nauditavad seiklused, hea huumor(fantaasia+tänapäevalikud dialoogid), toredad tegelased ja head näitlejad. Kahtlemata filmi parim osa oli Robert de Niro. Ma pole teda nii naljakana vist kuskil näinud. Viimane nii hea film oli tal 12 aastat tagasi Heat. Kurat, mees oskab ikka näidelda, esimesest hetkest, kui ta hakkas vabameelselt ja gaylikult rääkima, ma olin naerust kõveras. Sama kõva oli Ricky Gervaisi roll.
Väga hea film.
hau
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4195
Liitunud: 12. Veebruar 2006, 17:22
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas wixx » 16. Detsember 2007, 01:12

üsna hea filmi oli :P
wixx
Teadmata kadunud
Teadmata kadunud
 
Postitusi: 3
Liitunud: 19. November 2007, 17:10

PostitusPostitas Shotgun » 24. Detsember 2007, 00:07

Just tänu eelnevatele asjatundlikele kommentaaridele tuginedes ma selle ära vaatasingi. Superkinod.ee-s arvustust lugedes ei tõmmanud küll eriti ligi, aga nüüd, peale vaatamist, jääb kiidusõnu väheks. Küllaltki arvestatav stsenaarium + näitlejad. Tuleb tõdeda, et jah, de Niro roll oli üsnagi värvikas, lisaks kõigele muule "on mehel saladus" (tema karakteril siis):D. Film pakkus häid efekte, muusikat, tasemel huumorit ja mõnusalt kaasa elama panevaid duelle.
(9/10)
Kasutaja avatar
Shotgun
Sõrmuste Isand
Sõrmuste Isand
 
Postitusi: 376
Liitunud: 03. Detsember 2007, 02:59
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas Yaxley » 26. Detsember 2007, 02:48

Käisin vaatamas ja olen lihtsalt vaimustuses. De Niro oli super ja alati kui kuulen muusikat, mille järgi ta peegli ees tantsis, tuleb mul muie näole. Film pakkus kõike, armastust, seiklust, põnevust ja nalja. Soovitan!! :))
Yaxley
Teadmata kadunud
Teadmata kadunud
 
Postitusi: 3
Liitunud: 26. Detsember 2007, 02:43

PostitusPostitas LauraOlen » 10. Juuli 2008, 01:21

Vaatasin ära, tegelt ma midagi sellist ootasingi, ehk veidi süngemat lugu isegi. Ja just seda selles fantaasiafilmis puudu jäigi - süngust. Happy ending oli armas, aga jällegi mitte minulik. Samas see film on rohkem lastele suunatud ka, ma usun. Vähemalt selline mulje jäi.

Claire Danes oli filmis vist parim, ta hakkas mulle juba Romeo& Julias meeldima. Hästi loomulik ja kena näitlejanna..
Robert de Niro.. Njaa, paar head koha. Aga tema on tegelikult üks nendest näitlejatest, kelle filme ma väga vaadata ei tahaks, midagi temas mulle ei meeldi. Samas võiks õelda, et ta oli päris hea. Selline sõbralikum tegelaskuju, mina olen teda ainult halbades näinud.
Bad witch Michelle Pfeiffer oli ka päris hea.

Näitlejatöödega jäin üldiselt päris rahule, v.a Claire Danes, millega rohkem kui lihtsalt rahule... :D Täheteema selles filmis oli ka üks häid asju selle juures.

Jaa, üldiselt tore film, aga ma arvan, et see süngus oleks selle kindlasti ära rikkunud nooremale kinopublikule, ning nendega ka peab ka arvestama.. :pööritus: ;-)
Kasutaja avatar
LauraOlen
Bond, James Bond
Bond, James Bond
 
Postitusi: 543
Liitunud: 06. August 2007, 14:44

PostitusPostitas hullmees » 14. Juuli 2008, 20:00

hea film 9/10
Kasutaja avatar
hullmees
Raevunud härg
Raevunud härg
 
Postitusi: 111
Liitunud: 24. Detsember 2007, 19:59
Asukoht: tallinn

PostitusPostitas Gatito » 15. Juuli 2008, 19:25

Käisin seda ka kunagi kinos vaatamas. Hea film, mulle meeldis. Mitte midagi väga eriliselt head, aga armas, vahepeal veidi põnev, pahadel läks lõpuks loomulikult halvasti nagu muinasjuttudes ikka. Ja Charlie Cox nägi pikkade juustega täiesti teistmoodi välja kui enne lühikestega(parem :D )
8/10
Soojust, värve, rõõmu, vabadust
Kasutaja avatar
Gatito
Batman alustab
Batman alustab
 
Postitusi: 58
Liitunud: 31. Jaanuar 2008, 20:05
Asukoht: Tartu

PostitusPostitas SileemR » 25. Mai 2009, 09:39

Põnev ja naljakas seiklus.
9,5/10
:)
Kasutaja avatar
SileemR
Batman alustab
Batman alustab
 
Postitusi: 89
Liitunud: 21. Mai 2009, 21:50

PostitusPostitas Cochrane » 10. Juuli 2009, 01:58

Lihtne, kuid kaasahaarav lugu.
8/10
Kasutaja avatar
Cochrane
Filmiveeb.ee admin
Filmiveeb.ee admin
 
Postitusi: 2680
Liitunud: 12. Aprill 2005, 12:17

PostitusPostitas Soprano » 10. Juuli 2009, 02:17

9/10, mis maandus lõpuks #16 kohale 2007 a. filmide hulgas.
Kasutaja avatar
Soprano
Filmiveeb.ee admin
Filmiveeb.ee admin
 
Postitusi: 8748
Liitunud: 06. Jaanuar 2007, 05:24

PostitusPostitas Karoliina23 » 15. Juuli 2009, 01:25

Hea film ;), esimesed 2x oli täiega naljakas, siis enam mitte. Mulle on isegi DVD :o ! Ei tea, kas ma tõesti ostsin selle ? Ju ma olin mingis transis, sest selle filmi naljad on oma väärtuse kaotanud (v.a. De Niro roos kleit xD) ja plaat ise kogub tolmu. 6,5/10
"Honey, what are you doing? These guys don't use doors." -Mummy Returns
Kasutaja avatar
Karoliina23
Batman alustab
Batman alustab
 
Postitusi: 76
Liitunud: 21. Märts 2009, 20:59

PostitusPostitas LiveForThis » 27. September 2009, 23:35

Väga kaasahaarav, ilus, fantaasiarikas ja igati tore seiklus, mis viis argimuredest kaugele eemale.
Kubises veidratest ja koomilistest tegelastest. Eriti veel see kapten Shakespeare, kellena sai näha võrratud Robert De Nirot.
Claire Danesi etteaste oli imekena. Vaatamata võib olla veidi kõrgele vanusele säras Danes tõesti nagu ehtne täht.
8/10
Kasutaja avatar
LiveForThis
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4911
Liitunud: 28. Juuni 2008, 15:25
Asukoht: Tallinn

Järgmine

Mine Filmid

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 80 külalist

cron