11. PÖFF

On tulemas mõni lahe üritus? Anna sellest meilegi teada, kirjuta sellest siia.

ModeraatorCOLON Meeskond

Kasutaja avatar
Jolt
Ristiisa
Ristiisa
PostitusiCOLON 2207
LiitunudCOLON 12. Juuni 2007, 12:02

11. PÖFF

Postitus Postitas Jolt »

Niisiis, põhimõtteliselt hakkab 11. PÖFF tänasest peale.
Põhiprogrammiga tehakse algust küll alles 30. NOVEMBER.

Sellegipoolest on filmide nimistu ja ajakava pdf_voldikuna juba olemas, viimane saab vist alates homsest html variandina ka ülespandud.

Küsimus olekski, et kes kui palju ja mida vaatama tahaks minna/ reaalselt saab minna. Jagaks omavahel põnevana näivaid ideid, hajutab ehk veidi rohkem seda ohtu, et mõni pärl jääb kahe silma vahele. Kui vähegi viitsite ei pea piirduma vaid filmide nimedega. Väike põhjendus oleks väga tõhus vahend, otsustamisel.
Viimati muutis 1, Jolt, muudetud 15 korda kokku.
hau
Ristiisa
Ristiisa
PostitusiCOLON 4195
LiitunudCOLON 12. Veebruar 2006, 17:22
AsukohtCOLON Tallinn

Postitus Postitas hau »

sul typo: 30 november algab.
Aga ma vaatasin eemalt, et vanu klassikuid ei näidatagi vist? Sellega küll tõenäosus, et midagi vaatama lähen langeb. Paar tuttavat selle aasta nime jäi silma kah.
Kasutaja avatar
Jolt
Ristiisa
Ristiisa
PostitusiCOLON 2207
LiitunudCOLON 12. Juuni 2007, 12:02

Postitus Postitas Jolt »

Ei no tera küll, raks, ajuvähk vist. Parandasin ära, tänan mainimast :P

Ma ise olen filmide nimekirjast kord pilgu üleslasknud, sisu osas pole aga veel pooligi läbiuurida jõudnud.
Ammu olen tahtnud näha Persepolist, tõeliselt kindel laks on aga Sukiyaki Western Django, Küüne aasta tegelikult vist ka - Filmimölas kuuldu muutis asja igatahes piisavalt huvipakkuvaks.
hau
Ristiisa
Ristiisa
PostitusiCOLON 4195
LiitunudCOLON 12. Veebruar 2006, 17:22
AsukohtCOLON Tallinn

Postitus Postitas hau »

Kar Wai Wongi My Blueberry Nightsi oleks tahtnud, aga seda näidatakse seal, kus ma ei näe. Djangot näidatakse sellisel kellaajal, kui ma ei näe. 4 kuud, 3 nädalat, 2 päeva näidatakse ka kuskil mujal. Persepolisega on sama lugu.
Kurat, mitmendat aastat järjest ei saa pöffile minna.
Kasutaja avatar
kbong
Ristiisa
Ristiisa
PostitusiCOLON 1882
LiitunudCOLON 25. Detsember 2005, 20:14
AsukohtCOLON Tallinn
CONTACTCOLON

Postitus Postitas kbong »

Ma ikka ca 5 filmi vaatan ära, kui rahakott kannataks vaataks kindlasti rohkem. Üllataval kombel on selle aastasest nimekirjast päris palju filme juba nähtud.

Sellesse Miike filmi mul eriti usku pole. Ma eelmine aasta käisin tema seda 6,5 miljardit aastat armastust vms vaatamas ja see oli küll käkk, mis käkk, millest ainult kunstifriigid ejakulatsiooni saavad. "Bi-yeol-han geo-ri" soovitan aga kõigil vaatama minna, kes veel näinud pole. Minu jaoks parim gängsterifilm ja punkt. Kohustusliku animelaksu annab kindlasti ka Satoshi Kon "Paprika".

Praegu on mul ainuke kindel asi, mida vaatama lähen "Ex-Drummer". Peab veel natuke uurimustööd tegema...

On öeldud, et Rotterdami festivalil parima filmi tiitliga pärjatud EX DRUMMER on "Madalmaade "Trainspotting"" - nõrganärvilistele ei soovita, sotsiaalselt nõrganärvilistele see-eest vägagi soovitan.
FUCK YEAH!
Kasutaja avatar
Reinuvader Rebane
Bond, James Bond
Bond, James Bond
PostitusiCOLON 524
LiitunudCOLON 23. August 2006, 14:15
AsukohtCOLON kuum ja kõle kõrb
CONTACTCOLON

Postitus Postitas Reinuvader Rebane »

Pter Lord tänasest eestis.
Tõnis Kaare
Teadmata kadunud
Teadmata kadunud
PostitusiCOLON 9
LiitunudCOLON 25. Oktoober 2006, 13:22
AsukohtCOLON Tallinn

Postitus Postitas Tõnis Kaare »

Annan ära kaks PÖFFi piletit:
1. Täna, reede, 07.12, 23:59, Kosmos I - Sukiyaki Western Django (Takeshi Miike) 1 pilet.
2. Homme, laupäev 08.12., 23:59, Kosmos I - Orbudekodu (El Orfanato) - 1või 2 piletit (kaks maksab 50 siis :)).

Piletid võib kätte saada täna, Sõpruse eest kell 20:20.
Homme helistagem, olen kesklinnas.

Tõnis: 58 37 0957.

Filmielamuse nimel!
Kasutaja avatar
Soprano
Filmiveeb.ee admin
Filmiveeb.ee admin
PostitusiCOLON 8748
LiitunudCOLON 06. Jaanuar 2007, 05:24
CONTACTCOLON

Postitus Postitas Soprano »

Täna siis viimane PÖFFi päev ja minu jaoks läbi selleks aastaks. Kokku käisin vaatamas 5 filmi:
This Is England
A Dirty Carnival
2 Days in Paris
Ex Drummer
Sukiyaki Western Django
Kodus nägin varem Black Sheep ja Interview.
Jäin kõigiga väga rahule.
hau
Ristiisa
Ristiisa
PostitusiCOLON 4195
LiitunudCOLON 12. Veebruar 2006, 17:22
AsukohtCOLON Tallinn

Postitus Postitas hau »

Rääkige Sukiyakist. Kuidas Miike, Tarantino oli? Palju päris Djangoga seost oli? Jne
BUTTON_POST_REPLY