Visa hing 3

See foorum on mõeldud Filmiveeb.ee filmide kommenteerimiseks.

Moderaator: Meeskond

Visa hing 3

PostitusPostitas Asko » 20. Veebruar 2005, 19:20

Visa hing 3
Die Hard: With a Vengeance (1995)

Hullunud terrorist ähvardab õhkida pomme igalpool New Yorgi linnas, juhul kui praeguseks juba töölt kõrvaldatud võmm John McClane (Bruce Willis) ei nõustu temaga äraarvamismängu mängima. Tublisti alla käinud ning kaalus kõvasti juurde võtnud McClane-l on aga raskusi talle pakutavate ülesannetega hakkama saamisega. Lisaks on kehvas vormis politseinikul ka kohutav pohmakas.

Loe täielikku tutvustust siit
"It is better to keep your mouth closed and let people think you are a fool than to open it and remove all doubt." - Mark Twain
Kasutaja avatar
Asko
Bond, James Bond
Bond, James Bond
 
Postitusi: 636
Liitunud: 28. Detsember 2004, 18:39
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas Priit » 25. Oktoober 2005, 11:14

See oli vist filmi kõige halvem osa, kuid hea oli see siiski. Varsti tuleb niikuinii Die Hard 4.0 8)
Kasutaja avatar
Priit
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 1973
Liitunud: 19. August 2005, 03:08
Asukoht: Kohtla Järve

PostitusPostitas Margus Kiis » 22. Jaanuar 2006, 02:42

Omal ajal väga kiidetud film aga praegu vaadates tüütas kiiresti ära. Ja willis muudkui tapab ja tapab, silm ei pilgu...
KÃĩik pole kuld mis hiilgab, kÃĩik pole s..t mis haiseb.
Margus Kiis
Teadmata kadunud
Teadmata kadunud
 
Postitusi: 32
Liitunud: 21. Jaanuar 2006, 02:55
Asukoht: Tartu

PostitusPostitas Fletcher » 22. Jaanuar 2006, 12:16

tegelt eestikeelne pealkiri on väga visa hing. minu arust triloogia halvim on teine film. pähh.
kolmas meeldis. oli koomiline ja taksosõidustseen oli eliit.
Pilt
Kasutaja avatar
Fletcher
Sõrmuste Isand
Sõrmuste Isand
 
Postitusi: 297
Liitunud: 07. August 2005, 03:28
Asukoht: Mätta all

PostitusPostitas Ralf » 20. Juuli 2006, 22:09

Meeldis, ent ei küündinud muidugi esimese tasemele. Annab tunda, et režissöör on sama, mis esimesel filmil. Teisel oli lavastajaks Renny Harlin ja see andis stiilis tugevasti tunda. Nüüd on aga õige McClane tagasi ja lisaks sellele ka Samuel L. Jackson, kes Jesuse rollis hea etteaste tegi. Väga meeldis taksostseen, hästi humoorikas. Ehtne McTiernan ja McClane oma valge särgiga. Esimene pool oli filmil parem, tempokam ja humoorikam.

(Sorri, ma otsustasin neljapäeva "Die Hardi" veidikese Vana Tallinna seltsis veeta, seega mu konditsioon pole filmide hindamiseks just parim).

7/10
Kasutaja avatar
Ralf
love <3
 
Postitusi: 13749
Liitunud: 06. Mai 2006, 14:57
Asukoht: Sinu voodialune (väga tolmune *köh*)

PostitusPostitas ringooo » 13. August 2006, 17:32

Mulle see film meeldis.
Sama hea kui esimene osa ta ei olnud,kuid parem kui teine osa.
Bruce Willis oli nagu Bruce Willis ikka.Väga hea,et Zeusi rolli pandi Jackson,sest see tegi filmi ka natukene paremaks.
Jeremy Irons näitles samuti hästi.
Mulle meeldis selle filmi puhul,nagu ka paljude teiste filmide puhul see,et tuuakse sisse viiteid varasematest osadest nagu ka siin tehti,et toodi viiteid sisse esimesest osast.Äratundmis rõõm on minu jaoks järgede juures tähtis asi.
7/10
Kasutaja avatar
ringooo
Bond, James Bond
Bond, James Bond
 
Postitusi: 635
Liitunud: 12. November 2005, 22:23
Asukoht: Rakvere

PostitusPostitas stefu » 03. Juuni 2007, 18:44

Jällegi suurepärane film. Hea töö jällegi Willise poolt, aga ka Jeremy Irons ja Samuel L. Jackson tegid supertöö. Nii head näitlejad, nii heas filmis...

=


10/10
Kasutaja avatar
stefu
Sõrmuste Isand
Sõrmuste Isand
 
Postitusi: 206
Liitunud: 19. Aprill 2006, 15:55
Asukoht: Tabasalu

PostitusPostitas Goblin » 30. August 2007, 17:32

väga hea film, erines ennekõike Simoni mõistatuste pärast, mis muutsid filmi huvitavaks ;-)
Kasutaja avatar
Goblin
Sõrmuste Isand
Sõrmuste Isand
 
Postitusi: 310
Liitunud: 31. Juuli 2007, 19:44
Asukoht: Pärnu !

PostitusPostitas hau » 03. September 2007, 19:30

Hetkel on see peale Die Hardi teisel kohal Visa Hinge saagas filme järjestades. Kui esimesed kaks filmi olid sarnased, ehk tegevus toimus kindlas piiratud pindalaga kohas, siis järgmistest kahes toimus tegevus üle terve linna( ja riigi). Ja ma võrdlen seda rohkem 4. osaga. Siin olid tegelased palju paremad. Samuel Jackson vs Justin Long.. Vaenlane oli siin vingem. Jeremy Irons vs Timothy Olyphant. Sisu oli siin huvitavam, actionfilmi mõistes, sest 4. osas võis sisu reaalne olla ja mis iganes terrorioht, aga kui action on jumala puhas hollywood siis mul on pohui sisust. 3. osas oli igatahes see mängumoodi sisu ja puhas hollywoodi varguse scheme mu arust täiesti talutav. Ja muidugi John McTiernan vs Len Wiseman..
John McClane mõlemas muidugi omab, aga jah on vaja rohkem kui ühte tegelast et film oleks hea. Noja nüüd ma rääkisin ilmselt rohkem 4. osast kui teemast, aga kolmas osa on lõppudelõpuks väga mõnus meelelahutus.
hau
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4195
Liitunud: 12. Veebruar 2006, 17:22
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas toim88 » 27. November 2007, 22:21

Olen seda filmi näinud mitmeid kordi ja alati on mind jäänud vaevama üks asi. Nimelt kui filmi keskel toimus plahvatus seal kullahoidlas ja kohale tulid kurikaelad oma veokitega niinimetatud prahti ära koristama siis oli seal lause kus mehed mainisid et nad olid ka WTC peal. Siit ka minu küsimus et kui film on tehtud 1995. aastal aga WTC sündmus oli 2000.a, kuidas saadi panna filmi selline lause???
toim88
Teadmata kadunud
Teadmata kadunud
 
Postitusi: 1
Liitunud: 27. November 2007, 22:12

PostitusPostitas Robert » 28. November 2007, 00:00

Esiteks toimus hävitav rünnak 2001. aastal, mitte 2000. aastal, aga see selleks. Kuid 1993. aastal (minu mälu järgi) rammis WTC'd lõhkeaineid täis olev veoauto ja ilmselt seda siin filmis ka silmas peetud ongi.
Robert
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 2873
Liitunud: 18. Jaanuar 2005, 15:21
Asukoht: Tallinn

Re: Visa hing: Kättemaksuga

PostitusPostitas Rasmus » 28. Detsember 2015, 19:18

Oleks võinud ju praktiliselt perfektne film olla, aga kulminatsioon, mis pole isegi õige kulminatsioon, vaid pigem nagu epiloog, on ikka paras let-down, eriti kõike eelnevat arvestades. Juba "Die Hard 2" lõpp on minu jaoks selline piiripealne värk, kuna lennuki õhku laskmine ei ole päris nii isiklik, kui märulifilmi lõpuvõitlus ideeliselt olema peaks, aga kolmandas jaos on see ikka eriti antiklimaatiliselt teostatud. Rikub flow ära, või midagi sellist.

Üldiselt on tegu muidugi täieliku imelisusega nagu "Die Hardi" seerias ikka kombeks (viienda osa olemasolu ignoreerin täielikult). Esimene pool on eriti tugev ning seda suuresti tänu Bruce Willise ja Samuel L. Jacksoni omavahelisele keemiale. Mängude ja telefonikõnede osa olen alati selle filmi parimaks ja põnevaimaks küljeks pidanud — kahe esimese osa suhtes mõnus vaheldus. Võib-olla on see isegi pisut liiga ilmne, et ühele eraldiseisvale stsenaariumile on hunnik diehardilikku kraami juurde kirjutatud. Jeremy Irons on kurikaelana ülikõva, aga Alan Rickman ja William Sadler on eelnevalt lati niivõrd kõrgele kergitanud, et vähemaks suurt võimalust polegi.

9/10
Kasutaja avatar
Rasmus
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 5052
Liitunud: 08. Märts 2012, 15:26
Asukoht: Honey Island Swamp


Mine Filmid

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 81 külalist

cron