Kuningriik

See foorum on mõeldud Filmiveeb.ee filmide kommenteerimiseks.

Moderaator: Meeskond

Kuningriik

PostitusPostitas Kaido » 24. September 2007, 23:28

Kuningriik
The Kingdom

Eriagent Ronald Fleury (Jamie Foxx) lendab FBI spetsialistide rühmaga (Chris Cooper, Jason Bateman, Jennifer Garner) Saudi-Araabiasse, et tabada oma kaasmaalaste vastu suunatud verise terrorirünnaku kavandajad. Missiooni lõpuleviimiseks on neil seejuures aega üksainus nädal.

http://www.forumcinemas.ee

Täielikku tutvustust loe siit.
Kasutaja avatar
Kaido
Filmiveeb.ee admin
Filmiveeb.ee admin
 
Postitusi: 2223
Liitunud: 28. Detsember 2004, 23:57

PostitusPostitas hau » 10. November 2007, 18:30

Eriti kottima ei pannud, aga külmaks ka ei jätnud. Ei julge midagi nagu väita, aga Manni action on päris hästi tunda ja kindlasti rokib. Finaalis pandi ikka Heati-stiilis, ainult majad olid madalamad. A ja ajalooline intro oli täitsa hea. Ei olnud ta Syriana ega täismahuline action, rohkem nagu põrsas aiavahel.
hau
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4195
Liitunud: 12. Veebruar 2006, 17:22
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas h2ppyme » 22. Detsember 2007, 22:39

väga hea film minu arust, meeldis see, et kõiki osapooli näidati ka eraldi, mitte ainult ameeriklaste vaatepunktist. Nõustun, et alguse kerge ajalugu oli hea.
9/10
h2ppyme
Teadmata kadunud
Teadmata kadunud
 
Postitusi: 19
Liitunud: 22. Detsember 2007, 22:35

PostitusPostitas LiveForThis » 04. Veebruar 2009, 20:42

Kasutaja avatar
LiveForThis
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4911
Liitunud: 28. Juuni 2008, 15:25
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas Kidd » 24. Märts 2009, 21:01

Ikka eriline jama tundus, osalt selle tõttu, et nii Foxx kui ka Garner on mulle ebasümpaatsed. Teiseks ameeriklaste üleolev suhtumine filmis, et nad tulid nüüd asja lahendama, Saudi Araabias on väga hea politsei. Body of Lies´iga ei hakkaks üldse võrdlema, mis on kordades parem film, isegi reaalsem. Positiivne oli muidugi see, et polnud ainult laus kõmmutamine nagu taolised filmid kipuvad olema.

5/10
So, where's the Cannes Film Festival being held this year?
Kasutaja avatar
Kidd
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 872
Liitunud: 23. Jaanuar 2008, 15:14
Asukoht: Taiwan

PostitusPostitas Trash » 25. Märts 2009, 01:01

Ma kooraks juba mõtlesin, et jutt käib Riget´ist. :(
Iron Man transforms into cyberkinetic gun.

http://trash-can-dance.blogspot.com/
Kasutaja avatar
Trash
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 909
Liitunud: 06. Märts 2009, 00:37

PostitusPostitas Rain » 01. Juuli 2010, 23:08

Väga põnev ja huvitav film. Finaalis oli märul ikka väga kaasahaarav. (Y) Ei uskunudki, et see film minu maitse järgi võib olla...
9/10
Kasutaja avatar
Rain
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 3667
Liitunud: 06. Märts 2008, 16:38

PostitusPostitas adi » 02. Juuli 2010, 12:29

Kidd kirjutas:Teiseks ameeriklaste üleolev suhtumine filmis, et nad tulid nüüd asja lahendama, Saudi Araabias on väga hea politsei.


Vaatasin sellist dokumentaalseriaali nagu CSI Academy mis räägib siis kuidas päris CSI agente välja õpetatakse FBI koolituskeskuses. Näiteks on akadeemia omanduses suur mets kuhu iga aasta maetakse paarkümmend laipa. Mõned on seal aastaid, mõned ainult paar päeva, eesmärk on siis lasta jungadel laibad leida ja tuvastada nende surmapõhjused etc.

See pani mind mõtlema mis kvaliteedivahe võib olla forensic spetsialistidel eestis ja ameerikas. Lihtsalt rahasumma mida pannakse seal ühe inimese väljakoolitamiseks on nii meeletult suurem kui meil, et see paneb asjad paika. Karm reaalsus.

Anyway, episood number 3 on nimega "Bombs and Explosives" mis näitab päris hästi kuidas neid selles valdkonnas koolitatakse. Mitte, et ma teaks kuidas Saudi Araabia oma CSI'd välja õpetab, aga ma kahtlen kas neil on selliseid vahendeid.
Kasutaja avatar
adi
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 1030
Liitunud: 05. September 2009, 13:05

PostitusPostitas adi » 02. Juuli 2010, 12:37

ahjaa, kui teil tekkis huvi ja tõmbama hakate siis lihtsalt hoiatuseks, et tegemist on ikka ekstreemselt otsekohese asjaga. lähikaadrid mädanevatest laipadest, lahkamised etc.

pole just kõigi jaoks.
Kasutaja avatar
adi
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 1030
Liitunud: 05. September 2009, 13:05


Mine Filmid

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 62 külalist