Kuidas muuta foorum aktiivsemaks?

Küsimused, soovitused ja üldine jutt FILMIVEEB.EE kohta. NB! Muu jutt siia ei kuulu!

Moderaator: Meeskond

PostitusPostitas Robert » 27. Juuni 2005, 18:13

Dreadlord kirjutas:????????????
ma ei saa aru mida te rääkite :shock: :shock:


Me räägime sellest, kuidas foorumit aktiivsemaks muuta..
Robert
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 2873
Liitunud: 18. Jaanuar 2005, 15:21
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas Forzelius » 27. Juuni 2005, 18:42

võiks, et igaüks saab uusi filme ja näitlejaid+ seriaale lisada
PiltPiltPilt
Kasutaja avatar
Forzelius
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 13222
Liitunud: 22. Mai 2005, 21:22

PostitusPostitas xR » 28. Juuni 2005, 11:45

kkssuur kirjutas:võiks, et igaüks saab uusi filme ja näitlejaid+ seriaale lisada

Mitte mingil juhul, selleks on eraldi meeskond
Pooled ei oska õigekirjagi..
Kasutaja avatar
xR
Raevunud härg
Raevunud härg
 
Postitusi: 176
Liitunud: 11. Märts 2005, 18:50

PostitusPostitas Daegwynn » 28. Juuni 2005, 12:41

Postitused võiks olla pikemad. Praegused on stiilis "see on hea film" ja "mulle täitsa meeldib". Ehk siis täiesti mittemidagiütlevad; võiks rohkem arutleda, kommenteerida - et kui on hea film, siis miks, mis meeldis, mis mitte. Et ikka midagi lugeda ka oleks. See pole msn, kus aitab ühest lausest korraga. Muidugi, düsgraafikuid on siin palju, kes vist ei oskagi midagi pikemalt öelda, aga ega proovimine midagi maksa.
*lihtsalt üks etteapanek*
Kasutaja avatar
Daegwynn
Teadmata kadunud
Teadmata kadunud
 
Postitusi: 14
Liitunud: 23. Aprill 2005, 20:43

PostitusPostitas Robert » 28. Juuni 2005, 13:20

Jah, eriti viimasel ajal on siia sattunud kirjaoskamatuid ja filmi kommentaaride alla postitusi a'la "aga ma ei ole sellest filmis kuulnudki".
Robert
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 2873
Liitunud: 18. Jaanuar 2005, 15:21
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas d33m0n » 30. Juuni 2005, 16:43

tegelikult, no fakk ma kirjutaks igast filmist pikemalt ja arutlevamalt, aga mälu kehv natz. Pole ju kodus internetti ja siis kui satun internetti siis on tykk aega möödas, lihtsalt mõtlen filmile natuke kas oli hea või mitte. Eriti jama on meenutada kui olen vaadanud mingi 3,4 filmi j2rjest. Muidu võiks jah rohkem arutleda, see oleks hea :idea: :arrow:
kui kokku saame, siis kirjutame
Kasutaja avatar
d33m0n
Sõrmuste Isand
Sõrmuste Isand
 
Postitusi: 367
Liitunud: 27. Jaanuar 2005, 16:48
Asukoht: -=filmilindil=-

PostitusPostitas Daegwynn » 30. Juuni 2005, 19:45

Robert kirjutas:Jah, eriti viimasel ajal on siia sattunud kirjaoskamatuid ja filmi kommentaaride alla postitusi a'la "aga ma ei ole sellest filmis kuulnudki".


seda nimetatakse spämmimiseks. kurjad administraatorid nisukest asja ei luba.
mis mõte on üldse postitada, kui sa oskad ütelda vaid "ei tea" või "vahet pole"?
Kasutaja avatar
Daegwynn
Teadmata kadunud
Teadmata kadunud
 
Postitusi: 14
Liitunud: 23. Aprill 2005, 20:43

PostitusPostitas Madisp » 29. Juuli 2005, 13:51

Njah ise mõtlesin kaa üht asja! Paljud kohad saavad kindlasti populaarseks sellepärast, et seal on võistluseid kust loositakse auhindu välja! Näiteks ma toon näiteks mängukoobas! Nooh seal toimub vägapalju võistluseid mille auhinnaks on mingi 10-neid pop stardikaid või kõneaega, pop T-särke, pop rulasid ja igasugust muud stuffi!

Nooh siis siin võiks kaa teha mingeid võistluseid kust saab filmiveebist särke, näiteks zen kõnekaarte! Ja muid selliseid asju! :lol:
Enne mÃĩtle, siis Ãŧtle :D!
Madisp
Teadmata kadunud
Teadmata kadunud
 
Postitusi: 29
Liitunud: 29. Juuli 2005, 13:24
Asukoht: Pärnus!

PostitusPostitas Peata Ratsanik » 09. Jaanuar 2006, 22:12

Kas selline lisamine ei oleks võimalik, et foorumi külastaja, kes on kirjutanud teatud arvu postitusi, panete te proovile. Ja oleks nii, et inimesed võiksid teha tutvustusi ja ka pilte võimaluse korral lisada, ainult, et need saadaksid nad teile nt. eraldi alafoorumisse. Teie, kes te olete juba tublit vaeva filmiveebiga näinud, paneksite need korda, lisaksite(kui tutvustus kõlbab) ja kui tutvustusi peaks liiga palju kogunema, te sulgete alafoorumi, kuni olete vanad lisanud ja alafoorumist kustutanud!
Sellega oleks ju asi ilmselt turvalisem!
Peata Ratsanik
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 2036
Liitunud: 02. Märts 2005, 19:30

PostitusPostitas Robert » 20. Märts 2006, 17:22

Kusjuures hetkel on foorumis suht madalseis, kuid üldine külastusarv on võrreldes eelmise kuuga palju suurem.
Robert
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 2873
Liitunud: 18. Jaanuar 2005, 15:21
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas Ralf » 07. Juuli 2006, 22:35

Too Roberti idee luua iga filmi jaoks eraldi alafoorum, kuhu saab vastava teose kohta teemasid teha, oleks suurepärane - siiski peab selleks Filmiveebi aktiivne kasutajaskond suurenema.

Aga meeskonnaga liitumisest oleksin väga huvitatud (ehk siis saidi arendamisest osavõtmine pakuks suurt au). Pean end usaldusväärseks küll. :)
Kasutaja avatar
Ralf
love <3
 
Postitusi: 13749
Liitunud: 06. Mai 2006, 14:57
Asukoht: Sinu voodialune (väga tolmune *köh*)

PostitusPostitas Priit » 07. Juuli 2006, 23:42

Fletchu kirjutas:Too Roberti idee luua iga filmi jaoks eraldi alafoorum, kuhu saab vastava teose kohta teemasid teha, oleks suurepärane - siiski peab selleks Filmiveebi aktiivne kasutajaskond suurenema.

Aga meeskonnaga liitumisest oleksin väga huvitatud (ehk siis saidi arendamisest osavõtmine pakuks suurt au). Pean end usaldusväärseks küll. :)


You have my support. :)
There was a HOLE here. It's gone now.
Kasutaja avatar
Priit
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 1973
Liitunud: 19. August 2005, 03:08
Asukoht: Kohtla Järve

PostitusPostitas Weirdo » 08. Juuli 2006, 19:05

Kui igast filmist tehtaks alafoorum, kuhu saab eraldi teemasid teha, muutuks filmiveebi foorum hiiglaslikuks. Nii nagu mina aru saan.
Kuidas muuta aktiivsemaks, paremat ideed ei oskagi pakkuda. Jutukas? Aga tõenäoliselt oleks see vähekasutatav ja foorumile kasu sellest poleks. Lihtsalt rohkem kasutajaid oleks ehk vaja. Rohkem reklaami.
Kasutaja avatar
Weirdo
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 802
Liitunud: 02. Mai 2006, 18:28

PostitusPostitas Kaido » 08. Juuli 2006, 19:23

Minu arvamus on, et kui tõuseb lehe külastatavus, tõuseb ka foorumi. Seega: kuidas tõsta lehe külastatavust? uusi asju lehele ja reklaam on minu arvamus.. Aga kuhu ja kuidas reklaamida?
Kasutaja avatar
Kaido
Filmiveeb.ee admin
Filmiveeb.ee admin
 
Postitusi: 2223
Liitunud: 28. Detsember 2004, 23:57

PostitusPostitas Weirdo » 08. Juuli 2006, 20:14

Aga kuhu ja kuidas reklaamida?


Näiteks rate`s :P Igasugustel erinevatel netilehekülgedel ja foorumites ma arvan.
Kasutaja avatar
Weirdo
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 802
Liitunud: 02. Mai 2006, 18:28

EelmineJärgmine

Mine Arutlus

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 7 külalist

cron