Tim Robbins

See foorum on mõeldud Filmiveeb.ee näitlejate kommenteerimiseks.

Moderaator: Meeskond

Tim Robbins

PostitusPostitas Taavi » 16. Juuni 2005, 00:33

Tim Robbins

Tänapäeva filmimaailmas kindlasti üks andekamaid näitlejaid Tim Robbins on üks neist, kelle läbilöögifilmiks oli 1986. aasta "Tippkutt" (koos temaga näiteks Tom Cruise, Val Kilmer, Meg Ryan). Tema karjääri tippsaavutusteks võib kindlasti pidada 1994. aasta vangladraamat "Shawshanki lunastus" ning mehele ka Oscari toonud Clint Eastwoodi "Saladuste jõgi" (2003).
Kolmel korral on ta proovinud filmide kallal kätt ka lavastajana. Kuulsaim etteaste neist kindlasti toimus aastal 1995 filmiga "Surmamõistetu", millega Robbins kandideeris esmakordselt ka Oscarile.
Lapsepõlves suuresti hokimänguga tegelenud näitleja on enda kohta öelnud, et tema on vist suurim New York Rangersi fänn. Tema suurimaks eelduseks hokimängijaks saamisel oli tema pikk kasv (1.96m).
Alates 1988. aastast elab ta koos filmitähe Susan Sarandoniga ning neil on kaks ühist last.

Täielikku tutvustust loe siit.
Taavi
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 1180
Liitunud: 17. Jaanuar 2005, 01:29
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas Mihkel » 30. Juuni 2005, 12:53

päris hea näitleja, maailmade sõjas mängis ta väga hästi.
Kasutaja avatar
Mihkel
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 957
Liitunud: 20. Veebruar 2005, 22:08

PostitusPostitas Forzelius » 27. August 2005, 13:49

war of the worldsis jäi ka oma saladuslikkusega silma
PiltPiltPilt
Kasutaja avatar
Forzelius
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 13222
Liitunud: 22. Mai 2005, 21:22

PostitusPostitas Monk » 25. Märts 2006, 22:45

Filmides "The Shawshank Redemption" ja "Jacob´s Ladder" vastupandamatu.
Nende filmidega on see mees ennast küll minu mällu igaveseks jäädvustanud. Kuid mainimist vääriks ka "Mystic River", kus ta koos teiste andekate ja kogenud näitlejatega samuti hea rolli tegi, kuid jäi pisut teiste varju. Tõsiselt hea näitleja!
Fear can hold you prisoner. Hope can set you free. - "The Shawshank Redemption"
Kasutaja avatar
Monk
Sõrmuste Isand
Sõrmuste Isand
 
Postitusi: 267
Liitunud: 02. Juuni 2005, 15:12
Asukoht: Viljandi

PostitusPostitas Priit » 25. Märts 2006, 23:02

Monk kirjutas:Filmides "The Shawshank Redemption" ja "Jacob´s Ladder" vastupandamatu.
Nende filmidega on see mees ennast küll minu mällu igaveseks jäädvustanud. Kuid mainimist vääriks ka "Mystic River", kus ta koos teiste andekate ja kogenud näitlejatega samuti hea rolli tegi, kuid jäi pisut teiste varju. Tõsiselt hea näitleja!


Ma alguses vaatasin pilti ja mõtlesin, kus ma teda näinud olen. Sinu posti vaadates meenus Jacobs Ladder. Tõeliselt hästi mängis peaosa, olen suga nõus. :)
Kasutaja avatar
Priit
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 1973
Liitunud: 19. August 2005, 03:08
Asukoht: Kohtla Järve

PostitusPostitas Monk » 26. Märts 2006, 10:37

Siin pildil ta jah kahtlaselt vana juba. Hakkab tasapisi halliks minema :) . "Jacob`s Ladder"-is ta veel "noor" ja täis elujõudu.
Fear can hold you prisoner. Hope can set you free. - "The Shawshank Redemption"
Kasutaja avatar
Monk
Sõrmuste Isand
Sõrmuste Isand
 
Postitusi: 267
Liitunud: 02. Juuni 2005, 15:12
Asukoht: Viljandi

PostitusPostitas stefu » 03. Juuni 2007, 14:48

Valel ajal vales kohas (Nothing to lose) on üli kõva kõmöödia. Tim Robbins on lahe kuju. :)
Kasutaja avatar
stefu
Sõrmuste Isand
Sõrmuste Isand
 
Postitusi: 206
Liitunud: 19. Aprill 2006, 15:55
Asukoht: Tabasalu


Mine Näitlejad

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 6 külalist